PDA

View Full Version : Vajno e pomognete mi plssss



06-24-2005, 01:24
ei hora pomognete mi plsss!!! naposleduk zapo4nah da go pravia s mnogo mom4eta i vse razli4ni dali 6te e samo s edin dali s pove4e naprimer dneska pak go pravih s dvama sega se 4ustvam super zle neznam zashto tova 4esto pravane mi deistva zle 4ustvam se kato nqkakuv parcal kato nqkakuv bokluk znam 4e za da ne se 4ustvam taka trqbva da prestana povqrvaite mi opitvam se no vse neshto 6te se precaka i posle az 6te stradam az ne iskam tova da se izeba s nqkoi i t.n iskam seriozna vruzka no kak da ia nameria maleee 4ustvam se mnogo zle molia vi pomognete mi nujdaia se ot pomoshta vi kajete mi kak da postupia i kak da si oprava nastroenieto zashtoto sum kato parcal kato nqkakva kukla samo za sex a az ne iskam tova!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

06-24-2005, 06:11
ami mn prosto,nalaga6 si pravila,kaji si 4e nqma da go pravi6 s 4ovek kum koito nqma6 4uvstva i ne go pravi...predi da po4ne6 si misli kak 6te se 4uvstva6 posle...

Sssssexy{P}Baby
06-24-2005, 06:33
nedei da prodaljava6! :x 6te sajelqva6 no 6te e kasno!priemi tozi savet i mn trudno 6te nameri6 seriozna vrazka v nqkoi tiineijar za6toto za tqh sega nai vajnoto e da e*at i pak i pak dokato ne im mine puberteta mnogo se zamislqi predi da si legne6 s nqkoi! :roll:

sherry
06-24-2005, 07:28
Но кой те кара да спиш с тях :shock: Самата ти искаш,а после съжаляваш!Ами престани напълно,все пак не е губав пътя,по който си тръгнала!Престани да спиш с толкова момчета,намери си момче,което да те обича и чак като се опознаете,чак тогава можеш да легнеш с него.Сексът не е състезание,има си време за всичко,не се захабявай от сега и то с хора,които не им пука за теб

bulgarche
06-24-2005, 07:51
К'во ти пука бе? Нали имаш много приятелки...имах такава съученичка миналата година, чи и хубавка си беше, ама...КУРВА...к'во да напрая? Тъпото, но това е живота! Така не ти ли е по-яко? С кола те взимат (може би), имаш парички, има кой да застане за теб...само дето за мен си курве !!!

miloto_girl_4e
06-24-2005, 10:02
hah,emi az nasila li te karam da spi6 s tqh,we?! :shock:
kakvo se oplakva6 ?!
trqbvalo da spre6.. emi kvo misli6 togava ?!
SPRI :!: :!: :!:
ako sam ne spre6 da pravi6 takiva gluposti,nikoi
drug ne moje da ti pomogne :!:

nikoi
06-24-2005, 11:31
znae6 li az znam kakvo ti e za6toto sam spala s dostata4no mom4eta i se bez da imam vrazka s tqh i posle se 4uvstvam gadno.badi sigurna 4r sam bila na tfoe mqsto.dori mnogo stradah kazah si 4e qnma da se povtori i eto predi edin mesec pak go naprqvih s edin..mnoogo golqm ot dr grad...i prosto zabravih za obe6taniqta si,za silata koqto imah 4e 6te kazvam "ne"no kato doide momenta az bqh gotova i 6tastliva 4e nqkoi me iska!nqm LEKARSTVO.NQMA RECEPTA.TRQBVA SAMI DA SPREM..NE GOVORA SAMO ZA TEB..GOVORQ I ZA SEBE SI!!!!!!!!

ycMuBkaTa
06-24-2005, 11:32
Който иска намира начин а който не иска търси оправдание. Тъй че като сама го осъзнаваш че трябва да спреш решението е просто- просто спри

^I don't give a fuck^
06-24-2005, 12:30
Или може би отговорът е "нимфоманка " ?
:shock: :roll:
Демек- болест ? :roll:

RaZbiVa4kA_89
06-24-2005, 13:12
Първо искам да те питам нещо-Какво ти пречи да спреш да живееш така?Второ-предполагам,че вече ти тръгнала слава на леко момиче.Какво уважение и каква истинска връзка очакваш от момчетата?Трябва да се промениш,защото в бъдеще е възможно не само да се чувстваш като парцал,а и да бъдеш такава.Надявам се вече да не е станало и да се усетиш на време!

Giovanni
06-24-2005, 13:16
Който иска намира начин а който не иска търси оправдание. Тъй че като сама го осъзнаваш че трябва да спреш решението е просто- просто сприМ да и аз това щях да напиша :)

Water_lili
06-24-2005, 16:49
К'во ти пука бе? Нали имаш много приятелки...имах такава съученичка миналата година, чи и хубавка си беше, ама...КУРВА...к'во да напрая? Тъпото, но това е живота! Така не ти ли е по-яко? С кола те взимат (може би), имаш парички, има кой да застане за теб...само дето за мен си курве !!!

tva be6e super gadno i zlobarsko kazano :evil: ako ne moje6 da dade6 savet na horata tuka ne im se podigravai :!: