PDA

View Full Version : Кое у форума не ви кефи?!



ExpressYourSelf
06-24-2005, 12:26
...?! Намирате ли наполедък смисъл да влизате

ProstoAz
06-24-2005, 13:02
Хах, мене всичко си ме кефи (нищо, че мнението ми може да не ви се стори безпристрастно). И знаеш ли защо?
1. flood-ът на юзърите не съществува или поне е сведен до МИНИМУМ!
2. Безсмислените теми са абсолютно по същия начин!
3. В какво се изразява тази некадърност? :shock:
1,2,3 :arrow: Примери някакви дададеш? :? Естествено, ще се намерят 3-4 такива теми, НО във форумът има 338383483834838 пъти повече теми от тези 3-4, така че, когато се говори за нещо се говори за общото състояние и за състоянието попринцип, а не за исключенията (както правиш ти), а ако се говори за изключенията то е по-добре да се уточни, защото така се прави лошо впечателние...

От няколко месеца и форумът и сайтът са в прекрасно състояние (е, може би винаги ще има накъде повече) и си личи, че май не си влизал/а скоро време... :roll: Теми от този сорт отдавна спряха и мисля, че е редно първо да се замислиш защо! :wink:

devil4e
06-24-2005, 13:21
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=12098)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=10306)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11600)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=8451)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=9464)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=12057)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=10848)
FLOOD (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=11026)

FLOOD БАТЕ :roll:

Elitooooo
06-24-2005, 14:09
Огромният брой безмислени теми
Razbira se :roll: :wink:

Lil` Bow Wow
06-24-2005, 14:57
о0о0о0 май гуууднес гърл...
Маце ми ти си една от тия дето им дават хляб на тия теми е :)

Cyberdyne_101
06-24-2005, 15:17
3 в 1 :idea: :?:

Desert Rose...
06-24-2005, 15:52
Flood-a си го има от край време,още от 2-3 години поне и ще си го има.Всеки иска да бъде МегаФен,а пък ако може и модератор ще е най-добре.Мен ме кефят някои супер дезориентирани хорица и също така по мое мнение ограничени,които пускат теми,за да изясняват отношенията си..Много са ми смешни.Т'ва преди го нямаше.Имаше 1 период,дето всеки си тръгваше и пускаше тема и всички го осъждаха защо пуска тема,на мен не ми се струваше фатално..Ама т'ва вече е прекалено и е супер смешно..Всъщност ако не беше смешно ,щеше да е жалко!

ProstoAz
06-24-2005, 17:00
devil4e, линковете, които си дала са на всички игри. И аз не ги одобрявам особено, но има хора, на които им харесват и пишат в тях! А когато една такава тема поостарее малко, стане много дълга и се повтаря все едно и също тя се заключва! А ти се разрови хубавичко и виж да не би даже и ти да имаш мнения в тях. :wink:
Колкото до последния линк (който не е на игра) аз не виждам нищо flood-ерско в темата?? Просто е в грешен раздел и се надявам aBeP4eTo скоро да я премести. :D
И все пак хубаво, че си се поразровила...

Колкото до другите, които се изказаха, нищо лично, но когато човек твърди нещо е хубаво да го подкрепя с ФАКТИ, а не да говори безпочвени приказки - не се изживявайте за депутати, а си отворете очетата! :wink:

Толкова от мен...за сега. :P

П.С. Държа да се добави отговор "Нищо". :wink:

techCandy
06-24-2005, 18:05
Дразни ме флуда, това че на някой хора игрите им
допадат, не означава, че не е флууд. Най флудърския форум е фън-а, където е залято от безсмилени игри, които така и не разбрах защо се толерират. Някой юзери пишат основно там и в интригантските теми. Предполагам че модовете и админите се притесняват от това, че ако темите бъдат разкарани, и бъдат разкарвани систематично, ще загубят "аудиторията" си. Нещо което аз не разбирам, защото това е или поне беше сайт за проблеми. Опитвам се да кажа, че дори сайта да загуби флудърската си аудитория, няма да е голяма загуба, защото те всъщност нищо смислено не казват. От това следва и безсмислените теми, които е факт че бяха изчистени, но пак е дразнещо да преглеждаш новите теми на форума и да виждаш вечните "как да си сложа аватар" и "има ли значение размера", трият ги разбира се, ама мене ме дразни. Това разбира се е лично мнение, не се опитвам да дразня когото и да било. Може би аз съм вече пораснала и не ми е мястото тука.

devil4e
06-24-2005, 18:14
@^npocTo^a3^f^ права си открих си 21 мнения флууд.

devil4e

Отговори: 59
Видяна: 569
Форум: Всичко тийн накуп
Пуснато на: 29-01-2005 21:41
Заглавие: По-различна Игричка ( сори P1ra71nQ )
mi za men nqma vupros4e taka 4e 6te otgovorq za predi6noto
4esno kazano naistina ne moga da izbera za6toto i dvete super mnogo me kefqt
miloto_girl-4e ili leona

p.s.honey_reflection mnogo 10x 4e ...

devil4e

Отговори: 6021
Видяна: 27758
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 18-03-2005 14:24 Заглавие: Кажете нещо за човека преди вас!
ми незнам много за теб. спомням си че се появи във форума когато аз се махах и мисля че искаще да влизаме в някакъв форум ли незнамабе отдавна беше.иначе мисля че си готина
Тема: 2 по скалата на


devil4e

Отговори: 6021
Видяна: 27758
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 19-03-2005 21:36 Заглавие: Кажете нещо за човека преди вас!
честно казано за пръв път ти виждам ника иначе незнам кво да кажа нямам мнение надявам се просто да не си флудер


devil4e

Отговори: 2329
Видяна: 7862
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 09-04-2005 17:05 Заглавие: I G R A
ми не вкъщи съм си
се е събудил с мисълта че ваканцията свършва


devil4e

Отговори: 6021
Видяна: 27758
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 10-04-2005 10:35 Заглавие: Кажете нещо за човека преди вас!
Bolid1 е няква сладуранка май беше на 13 или деа знам


devil4e

Отговори: 6021
Видяна: 27758
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 10-04-2005 08:39 Заглавие: Кажете нещо за човека преди вас!
ми някъф пич е


devil4e

Отговори: 132
Видяна: 607
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 21-05-2005 19:30 Заглавие: IGRA NA ZARIBQVKI
еми sherry и теб ще те вземем ако слушкаш


devil4e

Отговори: 132
Видяна: 607
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 21-05-2005 18:38 Заглавие: IGRA NA ZARIBQVKI
В кухнята? На плота?


devil4e

Отговори: 2434
Видяна: 9830
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 21-05-2005 18:36 Заглавие: Игра "Аватар и подпис"
аватара е як но подписа е някъф... деа знам не ме кефи

П.П. BlinD^BoY sherry ^I don't give a fuck^ не ви ли писна да си чатите във форум? Ае поне някви по смислени неща като ще го праим на чат! Пон ...


devil4e

Отговори: 2434
Видяна: 9830
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 20-05-2005 21:22 Заглавие: Игра "Аватар и подпис"
няква много яка мацка е на аватара


devil4e

Отговори: 1810
Видяна: 5023
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 23-05-2005 01:30 Заглавие: ИГРА на АСОЦИАЦИИ !
пепеляшка


devil4e

Отговори: 1810
Видяна: 5023
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 23-05-2005 19:40 Заглавие: ИГРА на АСОЦИАЦИИ !
бебешко ако


devil4e

Отговори: 2164
Видяна: 7244
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 23-05-2005 19:39 Заглавие: Kajete ne6to za 4oveka predi vaz !!! PART 2
не го познавам като мнения... Но е много сладък на аватара


devil4e

Отговори: 424
Видяна: 3269
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 25-05-2005 17:29 Заглавие: Какво мислиш ЗА ?!
много ге готина мн ме радва сродна душа
некаса4а?


devil4e

Отговори: 424
Видяна: 3269
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 25-05-2005 15:53 Заглавие: Какво мислиш ЗА ?!
amy_lee готина е дава свесни мнения
LunaTriCk?


devil4e

Отговори: 2164
Видяна: 7244
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 03-06-2005 15:37 Заглавие: Kajete ne6to za 4oveka predi vaz !!! PART 2
май са е времето да възвърна темата сори за флууда
та... некаса4а е много готин много ме кефи тоя човек някво сладурче е (плс който ми чете мнението да не гледяа горните му мнения )


devil4e

Отговори: 424
Видяна: 3269
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 03-06-2005 14:30 Заглавие: Какво мислиш ЗА ?!
Пич

Некасача ахахах
много повече от теб
уайлд гърл?


devil4e

Отговори: 424
Видяна: 3269
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 03-06-2005 14:17 Заглавие: Какво мислиш ЗА ?!
тя е супрр голям пич...
Линкчето?


devil4e

Отговори: 2164
Видяна: 7244
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 03-06-2005 21:03 Заглавие: Kajete ne6to za 4oveka predi vaz !!! PART 2
изглежда сладуранкаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/w/super.gif


devil4e

Отговори: 2164
Видяна: 7244
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 03-06-2005 18:04 Заглавие: Kajete ne6to za 4oveka predi vaz !!! PART 2
хахахха пипс ми се вижда досетливаhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/f/2jump.gif


devil4e

Отговори: 424
Видяна: 3269
Форум: Фън, фън и пак фън Пуснато на: 03-06-2005 15:41 Заглавие: Какво мислиш ЗА ?!
какво мислиш за уайлд гърл

^I don't give a fuck^
06-24-2005, 18:47
Офф... дразня се вече .Защо ли !? Казах ви като ви е толкова -изтрийте темите де :!: Нямам да имам мнения :!: На мен не ми е за глупавите мнения.И ако мислите ,че е зарди някъф тъп ранг -ми махнете ранговете де :!:
И не флуудя чак толкова . Аз пиша само в "човека преди вас"
Не пиша в - "игра""асоцеации " (нз как се пише :D ) ,от одавна не пиша в "какво мислиш за" ,не пиша и в "познай песента"
Както избягвам да пиша и в "тъпата тема" :!:
Затова пак ви казвам - тийте темите нямам да имам 2000 мнения :!: :!: Толкова ли е сложно ?!
И мисля,че вече е тъпо с това "намирате ли смисъл да влизате" .Интересно ,че само в флууд темите се пишат глупости , това какво ви пречи ,че да казвате така ?! В смисъл аз може да флуудя но в любов или нещо друго винаги си пиша мнението :!:


Едит - даже и едно мнение не съм написала в "нашата приказка" :!:

LiNkiN4eTo
06-24-2005, 19:21
Некадърната работа на модераторите , защото ако те си вършат както трябва работата няма да го има този флуд и стотиците повтарящи се теми :!:

Murderdoll^^
06-24-2005, 19:55
1.typite admini
2.typite useri
3.typite gosti
4.typite temi...
o6te?

MiRaCuLiXbb
06-24-2005, 21:18
Некадърната работа на модераторите , защото ако те си вършат както трябва работата няма да го има този флуд и стотиците повтарящи се теми :!:
Дори за идиот е очевидно, че в толкова голям форум 4-5 модератора са абсолютно недостатъчни. Дори в сериозните форуми, където почти няма флууд и нарушаване на правилата, на 100 активни потребители има по 1 модератор. Тук просто е NC! Не са ви виновни модераторите. Никой не може да седи тук цял ден и да чете хилядите нови теми и мнения.

LiNkiN4eTo
06-25-2005, 06:11
Некадърната работа на модераторите , защото ако те си вършат както трябва работата няма да го има този флуд и стотиците повтарящи се теми :!:
Дори за идиот е очевидно, че в толкова голям форум 4-5 модератора са абсолютно недостатъчни. Дори в сериозните форуми, където почти няма флууд и нарушаване на правилата, на 100 активни потребители има по 1 модератор. Тук просто е NC! Не са ви виновни модераторите. Никой не може да седи тук цял ден и да чете хилядите нови теми и мнения.

така е.модераторите са малко.ами да направят повече юзъри модератори ама кои да са тези юзъри като всички са флудъри и си представяте какво ще стане ако те станат модове.има и изключения де,именно те трябва да станат модове , ама кой да го направи това ???

Cyberdyne_101
06-25-2005, 07:21
Искам да кажа на гадните флудъри :arrow: не мненията, а съдържанието им е дразнещото :idea:

Bimper-ska
06-25-2005, 09:27
Естествено, че флуудът. То другите две неща изобщо не са вярни. Всичките теми са пуснати, защото някой е решил, че имат смисъл. Пример: моятя тема за пастата за зъби - просто целта ми беше да видя от коя паста хората са най-доволни, за да си купя от най-доброто. Иначе на пръв поглед темата беше много тъпа, ама не и за мен.
А по точка 3 - според мен, всичките модератори си вършат работата по добър начин. Ако понякога оставаш с различно впечатление, просто си представи колко са темите в тоя форум и колко са модовете, после си помисли пак ако ти беше с такава отговорност, дали щеше по-добре да се справяш.
А колкото до флууда, радвам се, че до някъде е ограничен само във "Фън фън фън". Просто не влизам в този раздел и не ми пречи толкоз. Обаче андски се дразня, когато някой обърне сериозна тема на чат. Хора, за тая работа си има специално направен чат!

ragi
06-26-2005, 16:22
neznam az sum dovolen ot foruma kato se ima na predvid kakvi sum vijdal ... tozi e edna kra4ka napred sprqmo nqkoi drugi

blackboy
06-28-2005, 09:09
Ми.... кво не ме кефи..? Това ,че има раздел "Секс" и раздел "Любов".... по-добре ще е да ги слеете в един раздел.... :roll:

THE_GANGSTA_GIRL
06-30-2005, 00:02
Ми.... кво не ме кефи..? Това ,че има раздел "Секс" и раздел "Любов".... по-добре ще е да ги слеете в един раздел.... :roll:

От къде на къде ще се сливат в един раздел. В тези два раздела се пишат различни неща. Ако се слеят любовните проблеми със сексуалните ще стане няк'ва абсолютна лудница!

Колкото до това което ме дразни моето мнение се припокрива напълно с това на fire_of_satan!

Ollas
07-02-2005, 08:38
Посещавам сайта почти от създаването му. Мога да кажа, че се развива невероятно добре. Превърнал се е в пример за много други подобни сайтове, но нито един от тях не може да достигне www.teenproblem.net

Конкретно за форума.
По отношение на flood-a наистина вярвам, че модераторите си вършат работата максимално добре.
За тъпите мнениея и теми.. както каза Bimper-ska явно все са важни за някого.
А за работата на модераторите... имам една критика. Съгласна съм, че във форума трябва да има правила и те да се спазват. Но това да се пише, че е нарушена точка не знам си коя от правилника е малко.. хмм.. ами все едно кой знае какво си направил.
Като функции форумът е максимално прост и удобен. По отношение на дизаина също е много добре.
Но мисля, че основният проблем е другаде. Някои потребители прекалено много държат на това те да са "отгоре" така да се каже. Демек те са най-умните, те са най-правите и т.н. Мисля, че потребителите трябва да са малко по-толерантни един към друг. Така админи и модератори към потребители и съответно потребители към админ/мод.

unnormal-girl
07-07-2005, 07:55
vsichko si e v granicite na normalnoto (flood1rie , POVTARQSHTITE se temi koito ponqkoga draznqt i prochie) nemoje vsichko da e idialno i blestqshto :!: taka che lichno za men foruma e edin ot nay dobrite v koito s1m vlizala :!: super e :!:

unnormal-girl
07-07-2005, 07:56
Всеки иска да бъде МегаФен,а пък ако може и модератор ще е най-добре. ako obichash ne govori ot mnenieto na drugite, zashtoto ako vseki iskashe da e megafen ili mod kakto ti kazvash tuka shteshe da ima samo flood1ri s1s po 10123481934814012 mneniq :x

BABY_SEXY_GIRL
07-07-2005, 20:43
Flooda ме дразни, та нали всеки ден с мнения се занимавам и следя за нарушения :? Малко са смислените и пълноценни мнения, повечето са с по едно изречение и никакво съдържание :( Жалко...Но най-много ме дразнят глупостите, нарушаващите правилника мнения, обидите...те никога няма да свършат.
Безсмислени теми има, но тези, които са крайно такива се прамахват или заключват :? А тези които не ви допадат - просто не пишете в тях :wink: Не може всички теми да са ви интересни :wink:
Модераторите не си вършели работата...а вие знаете ли колко работа се натрупва само за 1 ден на един мод? А знаете ли колко време е нужно тя да се свърши? Правилно казаха някои потребители, че просто е невъзможно да си перфектен мод и да нямаш пропуск на нарушение на някого :roll: Малко от вас осъзнават как стоят нещата...Знаете ли, всеки модератор си върши работата да колкото може, има възможност и време, не може по цял ден да киснем тук и да следим реда :shock: Всеки има право на свободно време, нали, никой не е казал че трябва да работим по 24 часа в денонощието :wink: Поне осенявайте и това, което се прави за форума... :wink:

AvLee
07-07-2005, 21:02
Оф сичко си ме кефи във форума и сайта!
Само че вече нямам желание да влизам,нито пък да пиша тук.Защото темите,които ми харесват са много малко,и защото почти всики юзъри дето бяха полезни,и които ми харесваха вече не влизат!
Модераторите си вършат добре работата http://teen.ludost.net/forum/html/emoticons/wink.gif,админите също са си супер.

SineOkata_P
07-13-2005, 20:27
dovolna sam ot vsi4ko samo edno ne6to kuca flood

DiEsEl_GiRl4eTo
07-13-2005, 23:58
Темите са на до болка позната тематика вече. Повтарят се. Но все са полезни на някого. Форумът наистина е голям. И и е трудно да се преровят стотиците страници, за да открие нещо. Модераторите се справят добре. Преди беше много по-плачевно състоянието. Но в момента се е успокоило. Има какво още да се иска. Но това мисля, че би се постигнало с повече модератори. А флуудовете са наистина много и мисля, че ако не друго, поне могат да се маркират оффтопиците, както в някои други форуми. Темите игри ... понякога пиша с тях. Особено последно време, защото друго интересно няма. Ако на някой не му харесват просто да ги пропусне.

alex
07-14-2005, 13:09
Poiasnenie za tezi koito govoria tbez da znaiat kakvo zonachavat niakoi poniatia.

FLOOD - tozi termin idva ot angliiskata duma PRILIV, POROI, NAVODNENIE. V internet jargona se izpozlva kogato potrebitel ili systema umishleno izprashta informacia kym druga systema ili potrebitel s cel narushavane na pravilnoto funkcionirane. V nashiat sluchia tova stav akogato eidn potrebitel napishe scriptche s koeto ni dyni edn a isyshta tema po 100-200 pyti v ramkite na minuti s koeto se clei prepylvan ena foruma, zadrystvan ena bazata danni i v nai-loshoto - spiran ena celiat site poradi pretovarvane na systemite ni.

SPAM - definicia za SPAM e nejelano reklamno syobshtenie. Vie vseki dne poluchavate SPAM po poshtata. SPAM-a se razpashta i po forumi chrez softueri syzdadeni za celta ili ot potrebiteli, koito reklamirat sobstvenite si ili drugi siatove. Spam e vsiaka reklama, koito e adresirana po niakayv nahcin kym vas bez vie da ste ia pojelali, vsiako reklamno pismo dori v obiknovenata vi poshtenksa kutia, vsiaka reklama po televizuata koiato prekysva predavane ili film syshto e SPAM. V sluchaia reklamnite postingki se schitat za SPAM.

LunaTriCk
07-17-2005, 08:34
това, че стана еднообразен... :?

Dobrina
07-17-2005, 09:55
Според мен форума си е добре за тийн форум - за 13-14 годишни :)
Аз влизам по-рядко, защото не ми е интересно, няма теми които да ме заинтересуват. Пък и нямам много време... така че просто за мен форума вече не е необходим - но на който му е интересно, да влиза и да се радва :)

AvLee
07-17-2005, 19:20
Според мен форума си е добре за тийн форум - за 13-14 годишни
Ами то тийн си до 19 години,щото завършва на teen :wink:

Dobrina
07-18-2005, 20:08
Според мен форума си е добре за тийн форум - за 13-14 годишни
Ами то тийн си до 19 години,щото завършва на teen :wink:
Теоретично си права :)
На практика - пубертета може да приключи по-рано :) Тоест интересите на човека доста да се променят :)

hateface
07-20-2005, 15:41
Ни ма кефат потребитилити и модераторити. Ако мож ги маннети.