PDA

View Full Version : Изпита по математика...



Giovanni
06-24-2005, 13:39
Ми сега да ви разкажа една история(чтете я ако ви е интересно).Така в Четвъртък нали тогава беше изпита...та моето училище е на 4 етажа и ИЗПИТА е на 2-ри така та седя си аз на 2-ри етаж[защотото има 1 голямо огледало и си се оглеждам(много смешно :))]и по 1 време излиза 1 момиче от 1 от стаите и ме пита "Разбираш ли от математика?" и аз казвам "Ми да." и тя оттам ми връчи 1 лист с написани задачите и ме помоли да ги реша.Начи мога да ви кажа че задачите бяха ЕЛЕМЕНТАРНИ !!! Смиъл дената беше да се намеря ъгли в триъгълника като ти е дадено че ъгъл ВАD=2х,АСВ=3х и АВС=АСВ-20 градуса е кажете ми тва задача за кой клас е ????? 5 или 6 Не е честно когато за кандидатствах имаш някви дето едва едва имам 4.56.Какво мислите по въпроса?

06-24-2005, 13:47
Еми елементарни, сигурно, аз 7ми клас не бях в България, върнах се осми, т.е точно след изпитите и карах само приравнителен по Литература, незнам как са били задачите ... но честно казано, за това което ми каза вчера една приятелка, просто изпитите са много над знанията на учениците, т.е нивото на задачите и на изпитите като цяло е над нивото на Българското учение!

AvLee
06-24-2005, 14:03
Хах 2б) не беше хич елементарна :wink:

favichka
06-24-2005, 14:13
Хах 2б) не беше хич елементарна :wink:

sladkish4eto_f_sofiq
06-24-2005, 14:29
o povqrvai mi zada4ite vaobshte ne bqha elementarni daje dosta smotani za 7-mi klas da ne govorim 4e ednoto uslovie beshe nekorekto i super shibano taka 4e vinagi shte se namerqt taki8va deto shte minat pokrai kapkite i shte vlqzat v elitno u4ilishte bez da si mrudnat guza.
taka 4e nqma zasgto da se qdosvash prosto nqma smisul
az sushto kandidatstvah tazi godina i me e qd na takiva tarikati no kakvo da napraq......

bad4e
06-24-2005, 16:03
днеска видях условията във вестника-супер лесни задачи, най-сложна беше 2б...знаете ли аз като кандидатствах кви бяха:))))))))) така че не би трябвало да са ви затруднили много:р

Giovanni
06-25-2005, 11:30
днеска видях условията във вестника-супер лесни задачи, най-сложна беше 2б...знаете ли аз като кандидатствах кви бяха:))))))))) така че не би трябвало да са ви затруднили много:рto4no taka