PDA

View Full Version : Den ot jivota !



RAT-TAT-TAT-TAT
06-24-2005, 13:59
Hora neka vseki tuk razkaje edin norlamen den ot jivotA si kak proti4a ot stavaneto do lqganeto.Mislq 4e shte e interesno na vsi4ki,a i shte moje da vzaimstvame idei edni ot drugi.Da preborim skukata zaedno :!:
Neka az bada purvi:
Sabujdane:Vinagi stavam mnogo namrushten vlizam v banqta sabujdam se s voda,minavam s zubo4ista4a, puskam edin hemingueii i produljavam.
Zakuskata za poreden put nese sustoi,sledva obli4ane:shirokite dunki,rozovata teniska maratonkite poglejadm se v ogledaloto gultam korema i si vikam brei kuv sum gotin :lol:Razroshvam kosata i palq maratonkite shtot e ve4e 9 i 20 i sum zakasnql za rabota.
Stigam si spokoino do rabotata,vlizam i vutre me 4aka usmihnatata kolejka i kazva naskoo kafeto e gotovo.Bez izobshto da mislq burzo pulnq edna vodna 4asha,palq fas i si kazvam jivota e sku4en no hubav :lol: Sled tova otvarqm vestnicite pro4itam gi i zapo4va rovi4kane po sevuzmojni sitove vklu4itelno i tozi,malko IRC,non-stop musika,i denq bavno bavno se iznizva.Zabraih da kaja v obednata po4ivka otivam na kafe :)
I taka neusetno stava 7 4asa.Nasko si otiva v kushtii s dovolna kra4ka se zaputvam kum mahalata i se 4udq nakoi da zvunna i kvo da pravqq.Sreshtam pred nas v kafeto tip4etata zasqdam za po 1 bira.Mislim mislim kvo da praim ve4erta i nqkoi pak obajda "A we tip4eta daite da se napushim".I re4eno storen.THC-to slava bogu podeistva i tozi put.Zabirame se i hop v bilqrdniq klub tam ni 4aka sladko bilqrd4e i 2 vodki si zaminavat neusetno s nego.V glavata mi se vurti samo 1 misul ostavi gi tiq muhliovci nameri si jena.No uvi nestava taka.Sled tova hop otskok do House club4eto v koeto poglushtam oshte 2 4ashki ot koncentrata iiii KRAi.Neizdurjam pribiram se. 1-2 4asa e skapan ot trevata alkohola i rabotata,Zimam za poreden put nai pravilnoto reshenie - zaspivam.TVA E :lol:

06-24-2005, 14:25
stavam(nabu4ana ot maika si kak 6te me izklu4at ot daskalo zaradi otsustviq)
opravqm se
slagam si korektor po liceto
izgurbvam se(tup navik)
poglejdam se v ogledaloto
izqjdam 1 filia s maslo po put za spirkata
vijdam tramvaia i bqgam da ne go izpusna
vutre me gu4kat
otiam na daskalo super smazana
tam mi e sku4no
pribiram se ot daskalo sas nadum4eni slu6alki
sabuvam se
sabli4am se
lqgam da spq do 4
u4a do 4 i 30
ba6ta mi se pribira-dava mi pari
izlizam do 11 navun(pia bira i cigarki)
v 11 bu4ene za6to tolkova sum zakasnqla..kam 12 pak izlizam za malko ez nate da razberat
1:30-2:00 lqgam
KRUGOVRAAAAAAAAAAAATTTTTTTTTTTTTTTT

06-24-2005, 14:30
Ami moia den minava taka!!! stavam kogato se sabudia ili kogato nqkoi me sabudi gledam nqkoi film sled tova pak zaspivam :)i kum obiad vlizam da se kupia i da se opravia sled tova stava 6:30-19:00 i otivam na kafe kudeto se sabirame kompaniata i posle zavisi!?! tuka ve4e e razli4no moje da hodia s edni mom4eta da se pozabavliavame moje da se ligavia i da si pravia veseloto ili da hodia na edno drugo mqsto kudeto se sabirame obshto vzeto e razli4no no vse 6te se nameri neshto koeto 6te mi razvali nastroenieto!! :) i moia den e raznoobrazen :lol:

naty
06-24-2005, 14:33
сега е ваканция и спя до към колкото искам :D
като стана се моткам малко и ходя да се измия и винаги зимам душ за да мога да се събуда
след тва се обличам и пускам компа да видя дали и ма нещо около френдс
после вися малко пред него и излизам прибирам се към 5-6 ям нещо щотот сам гладна (без закуска и обяд)
после пак сам пред компа докато нещо не стане да излезна пак след тва се прибирам
и пак вися на компа да глеам някой филм или просто да се шматкам из нета :lol:
слд тва си лягам към 2-3
после пак стаам към 7 и пак почти същото

Jamalska
06-24-2005, 15:37
мойта ваканция още не е дошла така че деня протича така:
06:00-ставане с мноо псуване будилника,мама,тате и даскалото
банята,приготвяне на чантата...
Некфи панталони,блузка,кецовете и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО плейъра на ушите...без музика не мога да отида никъде
Хмм прекарвам няколко тъпи часа и няколко весели междучасия
После се прибирам и засядам на пс-то с нещо за ядене...по някое бреме може и да отворя и учебник ама не емноо сигурно...
18:30 излизам с една фр...
към 21:00-22:00 се прибирам..пак пс,пак ядене...
22:30 ми почва серияла-Шпионките...до края вече съм умряла и като пуснат крайните реклами вече съмготова да спя

sherry
06-24-2005, 16:21
Ставам:6 и 20.Излежавам се около 5 минути и ставам с въздишка.Отивам до тоалетна,мия си лицето,зъбите и си правя кафе.После се обличам и си пъхам тетрадките в чантата.Две приятели идват да ме викнат,обикновено не съм готова и се налага да изчакат :D
7 и 15 тръгваме от вкъщи и всяка започва да се оплаква за всевъзможни неща-гадже,родители,училище.Сти аме,обикновено закъсняваме,влизаме в клас и сядаме.Вайкаме се за поредното контролно и оценката,от която имаме нужда.Настъпват двата часа по английски.Най-често си говорим или учим по някой друг предмет,но и се е случвало да правим упражненията.
Голямото междучасие:Изсипваме се на двора,сядаме на пейките и започваме да ядем джобове и после ледени близалки.Обсъждаме всичко възможно,пукаме се от смях.Звънеца за край на междучасието бие,но на нас не ни се тръгва.Пак закъсняваме :arrow: пак ни крещят :lol: После идват следващите часове,ако имаме някой свободен отиваме на двора,ядем пак нещо,играем федербал,печем се на пейките и после отиваме да караме някой и друг час.
Тръгвам си обикновено към 14 часа от даскало,прибирам се изморена,вземам си душ и лягам да спя.Ставам към 18 часа,чатя,уча малко,гледам някои филми,гледам Стар Академи и към 1 през нощта си лягам

Chiana
06-24-2005, 17:13
na nqkolko pati se sabujdam no se motaq iz legloto o6te neosaznata okolo polovin edin 4as ako ne i pove4e. sled tova stavam maximalno zlobna i nervna -> :evil: . maika mi saotvtetno si znae rabotata napravila mi e kafeto gorkata mal4i dumi4ka ne kazva 6toto znae 4e 6te i se razbu4a. i az i bu4a 6to ne mi govori. tova do momenta v koito ne zapalq parvata cigara za denq i ne si glatna malko kafence. sled tova ve4e sam eto taka :arrow: :lol: po4vame da si drankame gluposti i taka minava pone polovin 4as. sled tova se dokopvam do banqta izmivam se. otivam v staqta si puskam qko muzika. sled tova po4vam da zvanq telefoni da se ugovorim koga 6te pukame ve4erta. ako imam ne6to da u4a go nau4avam tam saotvetno. posle zabivam na daskalo 6tot sam 2 smqna. cql den v daskalo hodq kato zombi :arrow: :shock: kato se pribera sam nqkva hiper kriva :arrow: :evil: mama kazva 4e sam kato bursuk :roll: dialozi ot roda :
mama:kak mina v daskalo be mamence ? :D
az: tapo kak moje da mini. xm imam 6 po informatika. mrazq daskalo ebasi tapoto daskalo taz ot moq klas 6i q pribiq nakraq mn ma drazni mrazq vsi4ki! kvo ma zanimava6 s prostotii?!! dai pepelnika nasam!!! :evil:
mama slu6a i izpalnqva. Sled 5 min ..
az: mamenceee male nai6 ko stana v daskalo tn tn... :D
sled tova idvat averite. polovin 4as sled tva ve4e se omotvame s razni tekili vodki biri kvoto padne;}}. naduvame muzikata otivame da se ligavim po centara piqni . posle zabivame nqkade na diskoteka ili na kupon da zaribq nqkoe gaje 6toto mi e gadno 6tot staroto me e zarqzalo :evil: nakraq se pribiram po nikoe vreme i est si lqgam s neiz4isten grim 6tot ma marzi da sa mradna :roll:

06-24-2005, 17:18
Eto kak minavashe denq mi,kogato bqh na daskalo:
Kogato sam 1va smqna:
Bashta mi me sabujda v 6:30 h otivam v banqta miq se posle se grimiram,resha i idvat da me vikat za uchilishte.Po patia umiram ot skuka,shtoto momicheto mi dranka nqkvi gluposti.Posle vlizam v nqkoi chasove v drugi propuskam,vsqko mejduchasie hodim da pushim ili da igraia voleibol.Posle po nqkoe vreme na kafe i uchebnia den svarshva.Pribiram se puskam muzika i pochvam da se prigotviam za badminton.Kato mi svarshat trenirovkite se pribiram tv i pc i ako ima s koi hoda na diskoteka(no na vecherna nqma s koi da hoda)
kogato sam 2ra smqna:
stavam opraviam se banq,grim otivam na trenirovki posle daskalo i vecherta malko iz grada i se pribiram.
A sega stavam boli me glavata banq bez grim:) i sqdam na pc-to posle ima film4eta koito gledam i ponqkoga izlizam(skukaaaaa)
A sabota i nedelia na selo.
Taka izjivqvam jivota si :cry: :twisted: :cry: vpalna tapotia kogato hodeh na daskalo pak po-dobre,no sega e ujas.

LP_girl_14
06-24-2005, 17:52
когато съм във ваканция денят ми обикновено протича така:
11.ч се събуждам,мисля си за момчето,което харесвам и денят ми започва с усмивка!
след половин час някуде ставам,обличам се, ям, и след тва кисна няколко часа пред компа.Като ми омръзне,отивам с моите френдове -всички са некви супер луди такива и правят много смях. Мотаем се насам-натам,правим простотиии-я се напием,я чупим некав джам или пък просто си се лигавим . Към 17.00-18.00 часа се прибирам,щото трябва да ям-имам физиологични нужди :wink: после пак пред компа,после пак излизам-0я на некво кафенеили пък в дискотеката или парка (много обичам да се мотая из парковете.Обичам и планината за тва пред деня се случва и да съм някаде кум балкана. Жечерта след поредна доза лиготии,простотии и голямо количество смях се пребирам към 12.00-1,хапвам нещо и заспивам като ангел4е.

strawberry
06-24-2005, 18:00
А пък аз когато ходех на у-ще ставах към 9,30.После се мотаех из нас,а след т`ва баня,оправяне и излизане.Чакане на скапания рейс около 5 мин.Ужас.После пристигаме с 1фр в у-ще и се почва:още от вратата 1луд ни посреща.Започва се едно разправяне и едни глупости.С мъки стигаме до чина си.Започват разни там съученици да ни идват на гости в `къщата` така сме кръстили чина ни.И ест ние ги отпращаме.Започва часът :arrow: 40мин скуса общо взето.Идва междучасието.Вървим по коридора и през 1-2 стаи излиза някой наш познат и дууум по главата.Връщаме се по същия маршрут.И така до 19:10 когато свършва у-щето.Тогава лудия и 1 негов приятел идват да ни изпращат с колелата си.Понякога се случва да земем нечия чанта и да офейкаме с нея и да я върнем след половин час някъде.И с такива глупости се разправяме някъде до 21:00,когато майка ми започва да загрява тела ми къде съм.И разбирасе аз се прибирам,защото иначе трябва да се бием.Като се прибера ям,гледам ТВ и после обикновено си лягам.
А сега когато съм във ваканция: с мъка ставам около 11:30 защото вечерта съм си легнала към 4-5 :lol: .Ест съм се занимавала с глупости.Оправям се и излизам или чакам една фр да дойде да ме вземе и да ходим някъде.Стоя навън до 21-22:00 и се прибирам.Понякога си чатя а понякога гледам ТВ.Зависи от зависи.Лягам си пак към 4-5.И така денонощно докато не ме заточат на село :evil: :!: :!:
Ето това е моето скучно ежедневие.Е зазбирасе понякога се разнообразява :twisted: :!: :!: :!: :!:

Kate
06-25-2005, 16:21
Сега,когато вече не съм на училище,ставам към 10.00 - 10.30,защото обичам да спя до късно(:oops:) и давам по една целувка на мама,на татко,на голямата ми сестра и на малкото фъстъче(малката ми сестра).После отивам в банята,къпя се,мия си лицето и зъбите,обличам се и закусвам заедно с цялото ми семейство.После идва приятелят ми,взима ме и ме води някъде.На кафе,на кино,на разходка,на ресторант,все едно,важното е да сме заедно. :D После се прибирам и обикновенно гледам нещо по телевизията или чета книжка.След това вечерям със семейството ми към 8.00-8.30.После,към 9.30 слагам малката си сестра да спи,разказвам и приказка и излизам някъде с приятели и с гаджето ми.Прибирам се късно вечер и си лягам. :wink:

ProstoAz
06-25-2005, 17:13
1ва смяна:
6:00 - ставам, обличам се, отивам в банята, мия си зъбите, закусвам (не винаги) нещо сладко, гирмирам се, тръгвам за даскало, чакам рейса, пристигам рано рано в даскалото и преписвам всички домашни. Я влизам в часовете, я не, а като влизам задължително със закъснение, последвано от четене на конско. Голямото междучасие задължително отивам да пуша в кръчмата до даскалото, отново закъснявам за час. Така минава даскалото, отивам пак в кърчмата да изпуша още няколко цигарки и да пийна малко бира. Прибирам се, майка ми ми вика, изкъпвам се, сядам на компютара. Прибира се брат ми, сядаме да "учиме" и ако остане време после на кафе, вечерям и си лягам/
2ра смяна:
9-10 Ставам, къпя се, сядам на компютъра, гримирам се, ям (рядко), тръгвам за даскало, чакам рейса (а той е винаги ужасно пълен! :evil: ), пристигам в даскалото по-рано и или преписвам домашни или имам уредена среща с някой да ходиме на кафенце и да изпушиме няколко цигари. И пак - я влезнеме в час, я не, и винаги закъсняваме. Голямото междучасие за цигарка в кръчмата, отново закъснявам за час, заплахите на класната, че ще ме местят в друг клас продължават и след дълго мъчение даскалото свършва. Прибирам се, уча, вечерям и си лягам.
Ваканция или събота и неделя:
10-11 ставам, изкъпвам се, сядам на компютъра, обядвам, сядам на компютъра или някоя приятелка ми идва на гости. Към 5-6 излизам, мотая се къде ли не, по някое време се прибирам, вечерям, ако не е късно и си лягам. :D