PDA

View Full Version : Moderated by ^npocTo^a3^f^:Имам много бенки-как да се бръсна



rumi_55
06-24-2005, 17:54
#Imam mnogo bemki po krakata i edana na vsqka mi6nica.Kajete kak da se obrusna kato horata bez da gi naranqvam.Ve4e edna bemka q odraskah sus samobrusna4kata i se razrani.Molq vi pomognete mi!!!!!!!!!! :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

stasiii
06-24-2005, 18:02
:( naistina mnogo gadno spored men otidi na lekar 6te e nai efikasno toi 6te ti dade nai pravilnia suvet 6toto ne e bezopasno da si razranqvash bemki 4uvala sum 4e mogat da pri4iniat kakvi li ne bolesti!!! otidi na lekar i vnimavai da ne razranqvash pove4e nqkoia bemka bez da iskash !!! 6te e dobre ako ne si spodelila s nqkoi ot vashte da go napravish primerno maika ti tia sushto 6te ti dade mnogo pravilen suvet?! az ti stiskam palci!!! :) :lol: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

zrebeca
06-24-2005, 19:02
доколкото знам , бенките са доброкачествени ракови образования и не е полезно да ги нараняваш , наистина кофти проблем , бих ти препоръчал просто да внимаваш повечко и ако има косъмчета които излизат от самата бенка да не ги скубеш , остави ги намира на които не му харесва да мре в л..на :)

miloto_girl_4e
06-24-2005, 20:35
emi prosto okolo benkite ne se brusni,ami si mahai ostanalite 5-6 kosum4eta s pinsetka i gotovo :wink:

WwanAdoO
06-24-2005, 20:56
E няма кво толкова да се измисли. Просто повече внимавай...ма аз имам няколко на ръцете и кат не ми е оставало време да ходя на кола маска и съм се бръснала и нищо не ми е ставало. Абе просто повече внимавай

Murderdoll^^
06-24-2005, 21:19
^ иу, бръснала си си ръцете??? :shock: :?

п.п. с пинсетка е най-доброто решение


аз пък имам подобен проблем, ама с епилатор-
имам една бенка точно до пъпа и некфо мъхче
около пъпа дет го махам с епилатор ама около
бенката ми е някфо хипер сложно щото ме е страх
да не я защипе епилатора-възможно ли е тфа
да стане?

miloto_girl_4e
06-24-2005, 21:56
zavisi kakva e bemkata...
az pod mi6tnicite si maham kosmite s epilatora i imam
ne6to kao bemka.. ne to4no de..s cveta na kojata e,ne
po tumna(kakto drugite bemki)i nekva krugla kato top4e,ta kato se obezkosmqvah tam epilatora zahvana
tazi bemka .. i nekvo se za4ervi i ima6e malko kruv,
az mnogo se stresnah,ama maika mi kaza,4e to tova mai
ne e to4no bemka,a nekva hiper malka,kato bradavi4ka i az ne znam kak to4no da go obqsnq i ne e opasno....
ami,mila,prosto ne minavai blizko pokrai bemkata i tova,koeto ostavai davai s pinsetka :P

bulgarche
06-24-2005, 23:05
emi prosto okolo benkite ne se brusni,ami si mahai ostanalite 5-6 kosum4eta s pinsetka i gotovo :wink:
Ето че има решение :)

rumi_55
06-25-2005, 09:57
Blagodarq za suvetite.Nadqvam se da se polu4i.

unnormal-girl
07-04-2005, 20:29
също и с крем депилатор ще стане ;-) няма да ги нараниш ;-) ае :-)

vra4ka
07-04-2005, 21:30
и аз имам на едната подмишница но не ми създава такива проблеми просто ги заобикаляш
и после с пинсета :wink: