PDA

View Full Version : Кефите ли се на екстремни спортове ?



WaKo
06-24-2005, 18:19
Харесвате ли екстремните спортове ? Какви ? Аз супер се кефя на бънджи - досега съм скачал само 2 пъти, обаче това лято мисля да направя още 1-2 скока от Витиня. Много искам и да скоча с парашут обаче за там трябват повечко пари, а наще нещо не са много ентусиазирани от идеята да скачам с парашут. Друго какво ме кефи - карам ски, сноуборд(ама още съм зле там) - изобщо ме кефят всякакви екстремни работи. Вие какво ще кажете по въпроса?

06-24-2005, 18:38
Еми по принцип се кефя :) Само че не съм пробвал много много такива неща ... :)

zrebeca
06-24-2005, 18:51
какво да ти кажа :) един път ходихме да жидим с един приятел какво е това "софиа ленд", времето беше лошо , но си бяхме казали че тоя ден сме там и отидохме за наше щастие нямаше хора и обиколихме навсякъде и след като бяхме видели кое какво е зациклихме на "кулата" 16 поредни пъти и като ни омръзна минахме на въртелешката с синджирите и после пак на "кулата" та мисля че си падам по "малоумните" занимания :) и губенето на време !

naty
06-24-2005, 19:41
дам определено си падам!
попринцип карам сноуборд ама вече не се кефя толква
иначе миналото лято скачах с бънжи и тая година няма да пропусна

bulgarche
06-24-2005, 21:29
Искам да скоча с бънджи (незнам кога ще е. Отдавна съм навил бащата, но незнам кога ще идем). Ако успеят да ме уредят, ще скачам с парашут. Карам ски от 7 годишен, лятото - подводен риболов, колоездене, занимавам се с природозащита. Аз съм пъртия от 5-те българи които се пускахме за пръв път в България с рафт.

^I don't give a fuck^
06-24-2005, 21:56
Мноу се кефЪ на бънджито :D Скачала съм :D :D
Искам пакк :D
Навита съм да скоча и с парашут..въпреки ,че ще се осерЪ :D
Като се замисля искам да карам и сноуборд ма не мога :(

kpeMa^cupeHe
06-24-2005, 22:24
супер много се кефя на екстремните спортове....на бънджи ..на сърф....скейт ...сноуборд...всичко...само че не съм практикувала все още нито един от тях... :roll: 8) ....

Dorianchety
06-24-2005, 22:30
ta est 4e se kefa,ta toi koi li ne se kefi na bandji aaaaaa :?:

adrenalin_shit
06-26-2005, 15:35
Emi az karam mountain bike otdavna hodq da se spuskam i t.n kefq se na BMX-a ,sk8,bl8, FMX i t.n!!! Siko e qko !!!ai piece!

tedo_davis
06-27-2005, 06:45
mi kefq se osobenno na byndji skokovvete - 4akam da napravq 18 god. da se hvyrlqm ot nqkoi most s lastik na krakata :P (koftito e 4e podpisvam nqkav dokument 4e ako stane neshto az sam si vinoven :( )

devil4e
06-27-2005, 11:23
Аз на ските карам много екстремно. На един огромен скок бях и много се изкефих. И бордче искам да се науча да карам, но май само ще се очукам :lol: