PDA

View Full Version : Щампа



San4o
06-24-2005, 22:45
Знаете ли къде в София (и по-точно близо до Красно село ако може) се правят щампи на фланелки с моя тениска и моя картинка. А и колко пари е горе-долу. Мерси предварително

San4o
06-26-2005, 23:16
Мерси, все пак никои ли незнае :cry:

06-27-2005, 06:35
Ми тука някъде в Млад0ст има, незнам т0чн0 къде и какви пари, н0 м0га да п0разпитам?

Frozen Heart of an Angel
06-30-2005, 12:10
Попринцип малко са местата, където извършват такива услуги. Попринцип трябва да имаш връзки за да ти направят каквото искаш в някой завод или фирма за дрехи, но от друга страна има и места (нещо като рекламни агенции или рекламни печатници) който също могат да ти помогнат. Лошото в случая е, че на повечето места само за 1 бройка доста ще се изръсиш...
Аз ти предлагам да отидеш с/у "На Тъмно".. зградата която е с/у него(и малко в дясно).Гледай за малка табелка над входните врати.. пише агенция или нещо от сорта.. става дума за реклами. Не съм ходил отдавна на там и съм забравил името. Та, въпросната фирма се занимава със направата на рекламни матеряли, всякакви. Включително и щамповане на тениски. За цени.. на място ти казват колко ще струва, зависи от големината на това което искаш да се щампова. Колкото е по-голямо толкова по-скъпо ще ти излезе. Ммм имаше някаква особенност за скицата.. трябваше да е на дигитален носител(дискетка) и да е точно определена големина. Съмнявам се, че ще ти е проблем...
Отиди и попитай за това, което искаш да си направиш. Там ще ти обяснят подробно какво трябва да занесеш и колко ще ти струва.