PDA

View Full Version : otnovo za solariuma



06-25-2005, 10:55
a be iskam da vi pitam nqkoi ne6ta ;)zna4i purvo ako hodq na solarium dali 6te mi se zali4at pupkite po gyrba pone malko?ami striite?i kakva e cenata?a v sf kude 6te mi preporu4ate nqkude okolo centura?i maje6 li se s ne6to?hm a mom4eta hodqt li :}?tnx

Pepsi^
06-25-2005, 10:59
Ami striite ne mogat da se zali4at, no pupkite moje i da ti se "izpe4at".Za Sf neznam v Bs e 5 leva, ama na turbo ako hodish shte e po skup.

06-25-2005, 11:12
ama kato po4ernee kojata nqma li da sa po-nezabelejimi?5 lv za kolko vreme?a kakuv e tozi turbo??a trqbva li sprei ili ne6to?

pinK_Baby
06-25-2005, 12:32
поне аз доколкото съм забелязала стриите си личат повече,защото остават някак си бели....пъпките може би няма да си личат толкова а и като цяло кожата става по-гладка видимо,когато има тен...заличава се донякъде целулита ама не и стриите,което е доста кофти :roll: :?

Pepsi^
06-25-2005, 15:16
Ami ima razni spreiove specialni ama moje da ne si kupuvash, a prosto sled solariuma da se majesh s losion za tqlo.5 leva ti struva solariuma za kolkoto si iskash vreme.Turboto e po silen i e 4 minuti, a obiknoveniq trae po dalgo (okolo 16) i e po slab estestveno.A striite po princip ne mogat da se mahat ili da po4ernqvat i mislq, 4e kogato ti po4ernee kojata 6te si li4at pove4e.

mil4eto_
06-28-2005, 17:04
еми само да ти кажа-супер е вреден солариума :wink:

соня
02-23-2006, 15:29
Здравейте, ходя на солариум от близо 2 години освен полужителни неща................. :DОсвен, че естетически гали окото и придава красота е и полезен!при мен дори имаше и момент на отслабване, само,4е аз ходех почти всеки ден особенно зимата!Та за слабеенето, при тази температура е нормално да се потите като луди а много добре знаете ,4е слабеенето е резултат точно от потенето!Е вярно папки и стрии не прикрива, оба4е за тва си има дерматолози!а ако нямате проблеми с кожата ви гарантирам, че ще стане като кадифе:)

~*~Chanel~*~
02-23-2006, 22:42
Соня, от 2 години? "почти всеки ден"?, еми не те знам на колко си, ама след около още 5-6 год, ако продалжаваш така, кожата ти ще стане суха и сбръчкана.....То и аз ходя на солариум, ама веднъж в седмицата си ми е достатъчно да си поддържам равномерен тен през цялата година...Даже през зимата и това ми е много...

02-27-2006, 18:56
Здравейте, ходя на солариум от близо 2 години освен полужителни неща................. :DОсвен, че естетически гали окото и придава красота е и полезен!при мен дори имаше и момент на отслабване, само,4е аз ходех почти всеки ден особенно зимата!Та за слабеенето, при тази температура е нормално да се потите като луди а много добре знаете ,4е слабеенето е резултат точно от потенето!Е вярно папки и стрии не прикрива, оба4е за тва си има дерматолози!а ако нямате проблеми с кожата ви гарантирам, че ще стане като кадифе:)

Соня ти май бъркаш малко думите СОЛАРИУМ и САУНА .
Солариума - за добиване на тен ... дори да преспиваш на солариум от 22 наредени лампи най-много да изгориш и да ти падне кожата ....

Сауна - Стая в която влизаш с температура над 70*

Солариума не е вреден а помага ако имаш суха кашлица и тем подобни ... амм аз като ви чета постовете се отчайвам като прочета : 5 лева колкото време искаш ...
1.На солариум се ходи максимално 2 пъти в седмица иначе кожата ще ви се пресуши
2.Започва се от кратки процедури 5 минути и като почернеете малко отивате на 10 минути
3.ходете на вертикален Солариум по възможност в нов фитнес където солариумите са нови и ефективни и не са на 10 години които нищо не правят ... аз съм ходил в младост на солариум който го интересува ще му кажа .. 8 лева е за 10 минути фитнеса е чисто нов солариумите са нови и за 4 пъти ходене станах 'кат мангал '
4. МНОГО ВАЖНО солариума изсушава кожата и така тя не е мазна и забравяте за пъпки по гърба и лицето понеже солариума не позволява на кожата да се омазнява толкова бързо ...

GLeZoRanA
02-27-2006, 19:36
еми пъпките малко се прикриват .. аз преди ходех на солариум близо до хотел хемус .. там цената за 5 мин беше 4 лева....

02-27-2006, 20:56
еми пъпките малко се прикриват .. аз преди ходех на солариум близо до хотел хемус .. там цената за 5 мин беше 4 лева....

аз живея там солариума да не е в 1 фризиорски салон .. боже пази