PDA

View Full Version : cistit :(



PiLeto
06-25-2005, 11:27
Pishkam krav..molq da mi obqsnite neshto za cistite..shtot predpolagam che e ot tova!

gostenka
06-25-2005, 11:37
da tova i boli ujasno kato pikas idi na lekar

DrSmurph
06-25-2005, 13:31
Може да са песъчинки или камъни в бъбреците или възпаление на пикочния мехур. Налага се да бъдеш прегледана от уролог освен ако няма някаква друга причина за която може да се сетиш и налагаща посещение при друг специалист. Груб секс? Предстоящ мензис? Басейни? Море?

e4o
06-25-2005, 13:33
kupi si 5 nitrox :wink: ,tva pomaga, no ne vuv vsi4ki apteki go ima, te sa malki hap4enca kato Vit C. i se piqt 3 puti po 4 :roll: :wink:

Desert Rose...
06-26-2005, 22:28
Била сум болна от това и да ти кажа бая неприятности си имах,препоръчвам ти да идеш незабавно на лекар,че аз накрая стигнах и до сисеми!

v_an4eto
05-29-2007, 20:31
aa molq nqkoi da mi otg:zna4i s moq pri ne sme se ebali konkretno no me e lizal i samo s prastite mi e barkal okolo 4as i polovina i posle imah muskolna treska tam dolu!!i na posledva6t6tiq den zapo4nah da pi6kam prez 2 min.i mina edna sedmica ve4e ne oba4e kato pishkam i az kato teb imam krav daje dneska imah mn kraf i to4no nakraq kat spiram da pikaq me boli nemoga da kaja na maika 6tot ako mi e skana cipata 6a me utrepe kajete mi za6to imam kra :(

bojplam
06-03-2007, 11:50
ne che iskam da te plasha no ot cistit moje da stignesh i go 100% bubrechna nedostatuchnost. :smt009

v_an4eto
06-03-2007, 17:50
stiga de ti se bazikash doide mi sega po rano s 7 dena i sega kato pishkam nqmam krav ima li veroqtnost da sam se opravila gore dolu \:D/ amoje da se zablujdavam na nqkoi drug skuchvalo li mu se e

batkodoki
06-03-2007, 20:58
stiga de ti se bazikash doide mi sega po rano s 7 dena i sega kato pishkam nqmam krav ima li veroqtnost da sam se opravila gore dolu \:D/ amoje da se zablujdavam na nqkoi drug skuchvalo li mu se e


мн скоро за жалост ще разберете, че имате проблем.

а за целостта на "ципата" след час и половина "бъркане с пръсти" няма какво да коментирам.
вероятно все още се преживявате като "девствена"?!

06-04-2007, 06:57
97 % от случайте си остава така такаче спок ! пийй повече кръв !

06-04-2007, 12:41
stiga de ti se bazikash doide mi sega po rano s 7 dena i sega kato pishkam nqmam krav ima li veroqtnost da sam se opravila gore dolu \:D/ amoje da se zablujdavam na nqkoi drug skuchvalo li mu se e

На 25 юни @Dr.Smurph Ви е посъветвал да посетите уролог. На 3-ти юни оставам с впечатлението, че нямате намерение да го направите и продължавате да търсите отговор в инет форум. Добре е да побързате защото колкото по-късно отидете при уролога толкова по-късно ще Ви назначи изследванията, чийто резултати ще чакате, и лечението ще започне с голямо закъснение..

v_an4eto
06-04-2007, 18:41
mmm sega sam mnogo shastliva zashto v4era mi svar6i i ve4e kato pi6kam nqmam kraf nito me boli qvno sam se opravila dano!!! \:D/ sega sam super qvno imam kasmet!!mersi mnogo za otgovorite mnogo blagodarq na vsi4ki

v_an4eto
06-04-2007, 18:41
mmm sega sam mnogo shastliva zashto v4era mi svar6i i ve4e kato pi6kam nqmam kraf nito me boli qvno sam se opravila dano!!! \:D/ sega sam super qvno imam kasmet!!mersi mnogo za otgovorite mnogo blagodarq na vsi4ki

v_an4eto
06-04-2007, 18:44
mmm sega sam mnogo shastliva zashto v4era mi svar6i i ve4e kato pi6kam nqmam kraf nito me boli qvno sam se opravila dano!!! \:D/ sega sam super qvno imam kasmet!!mersi mnogo za otgovorite mnogo blagodarq na vsi4ki

Soy_tu_mujer
06-08-2007, 13:25
aa molq nqkoi da mi otg:zna4i s moq pri ne sme se ebali konkretno no me e lizal i samo s prastite mi e barkal okolo 4as i polovina i posle imah muskolna treska tam dolu!!i na posledva6t6tiq den zapo4nah da pi6kam prez 2 min.i mina edna sedmica ve4e ne oba4e kato pishkam i az kato teb imam krav daje dneska imah mn kraf i to4no nakraq kat spiram da pikaq me boli nemoga da kaja na maika 6tot ako mi e skana cipata 6a me utrepe kajete mi za6to imam kra :(

Ne be gluposti! Vazmojno e da e bil s mrusni ruce i zaradi tova da ti se e slu4ilo!Vij cistita i az imam problemi s nego...Tova e vazpalenie na piko4niq mehur i piko4nite kanali.Polu4ava se ot nastinka ili navlezli mikroorganizmi v tqh.Oplakvaniqta sa: Pozivi za mnogo 4esto urinirane, bolka pri pishkane (poveche na kraq..kakto pri teb) i ponqkoga, no ne vinagi - pishkane na kruv.Nujno e poseshtavane pri lichniq lekar, koito shte ti napravi izsledvane na urina (i kruv moje, no ne vinagi go pravqt..) i shte ti predpishat antibiotik, koito shte ti bude obqsnenie kak da go piesh, a zaedno s nego trqbwa da se pe mnogo mnogo voda,mnogo technosti,4ai,mineralna voda,kolkoto se moje poveche na den - nqkolko litra, za da moje da se "plakne" mehura! Lekarq si mojesh da popitash i za 4ai, koito deistva protivoinfekciozno, vikat mu Me4o grozde.Iska se i mnogo visoko nivo na higienata,mnogo golqmo poddurjane. A za maika si ne se pritesnqvai, tq shte go prieme normalno i shte te zavede pri lichniq. Kaji i 4e moje da si se kupala sas po-hladna voda i si nastinala - tova e dobra ideq.

P.S: TOVA TI GO KAZVAM, V SLU4AI 4E STANE OTNOVO TOVA... IMAI GO V PREDVID, ZA DA ZNAESH KAKVO DA PRAVISH, 4E DA NE STANE HRONICHEN I POSLE DA SI PATISH. (pone ti go kazvam, za da znaesh po-obstoino kakvo predstavlqva i kak se lekuva) :)
I dano naistina si se opravila.

v_an4eto
06-08-2007, 23:36
mersi mnogo za otgovora mnogo ti balgodarq 1000% e bil s mrasni race mnogo ti blagodarq!!!!

vaca
06-09-2007, 19:14
tva cistita e mn gadno

Looney`
06-09-2007, 20:57
Сега... цистита е когато те боли кръста , ходиш често до тоалетна и като пишкаш пари... обикновено се лекува с ciprofloxacin + витамин B комплекс по лекарско предписание , минава за два дни с лекарствата , проблем е ако стане хроничен . Това твоето мензис ли е какво е не знам...хубаво е да отидеш на лекар .. ама то всъщност какво да ходиш на лекар като не знаеш дали си в мензис или имаш необичайно кръвотечение ....

v_an4eto
06-10-2007, 14:07
da be spoko to ve4e mi mina bez hap4eta i takiva ne6ta az 4etah nqkade 4e tva se polu4ava pri grub sex i ima sa6tite siptomi kakto pri cistita i tva taree4 2ili4 sed to to4no tolko mina i az ve4e sam dobre :):):)

v_an4eto
06-10-2007, 14:08
aa cipata dali mi e skasana sled 2 chasa barkane s prasti :D:D:D:D:D:D ili ne mi e skasana

DeaD_AngeL
06-11-2007, 19:53
shansa da ne e skysana e 1 na 100...vsyshtnost ti garantiram 4e e skysana..a znam za momicheta na koito sled kato im se skysa devstvenata cipa kyrvqt okolo sedmica...neshto kato cikyl sled koeto im idva redovren cikyl...ta ti sigurna li si che ne e stanalo tochno taka?

ProstoAz
06-11-2007, 21:01
Темата е стара!