PDA

View Full Version : Лято 2005



_baller_
06-25-2005, 13:08
Къде смятате да прекарате това лято?
Искате ли да бачкате нещо или всяка вечер ще се правите на кирки?
Къде ще ходите на море?
Мечтаете да забиете 20ина яки пички тва лято?
Тайно искате да срещнете своя принц от приказките в нощния бар?
Аве излейте си душата :P

naty
06-25-2005, 14:19
аз към края на юни сам за половин месец на слънчевряг или на синеморец..още не сме рещили но сигурно на слънчев бряг....оф не ми се ходи на мореее

pinK_Baby
06-25-2005, 14:19
ами аз най-вероятно ще си остана тук в Стара Загора освен ако не отида за по 2 3 дни нанякъде...иначе много искам да си изкарам добре...но повечето ми приятели няма да ги има...остават само гаджето ми,което може и да е на работа и най-добрата ми приятелка :D :D абе ще гледам по всякакви начини да си изкарам готино и най-вече да се забавлявам и да разпусна....

miloto_girl_4e
06-25-2005, 14:30
Къде смятате да прекарате това лято? - emi na lager na moreto,v Sandanski pri baba mi i v Blagoevgrad pri lelq mi,za drugi mesta ne se se6tam :wink:
Искате ли да бачкате нещо или всяка вечер ще се правите на кирки? - az da ba4kam?! da da..
Къде ще ходите на море? - emi na Primorsko sigurno... :roll:
Мечтаете да забиете 20ина яки пички тва лято? - pi4ki .. emi ne padam si po mom4eta :twisted:
Тайно искате да срещнете своя принц от приказките в нощтния бар? - emi .. az sa sam sre6tnala edin princ.. dvama 6te mi stanat mnogo :lol:

grafinka
06-25-2005, 14:54
Къде смятате да прекарате това лято?
Искате ли да бачкате нещо или всяка вечер ще се правите на кирки?
Къде ще ходите на море?
Мечтаете да забиете 20ина яки пички тва лято?
Тайно искате да срещнете своя принц от приказките в нощтния бар?
Аве излейте си душата :P Еми лятото ще го прекарам на много места и то най-разнообразни. Една седмица няма да съм в България, след това на планина с приятели , на море с братовчедка ми и братовчед ми в Варна, а на работа - август , но аз съчетавам работата с удоволствието така че...за мен няма да е толкова тежко , а хем ще изкарам малко пари. Разбира се няма да мине и без някое друго напиване на целодневните купони :)
За мечтания принц - не мерси , вече го намерих и точно него чакам да си дойде лятото :P

Pepsi^
06-25-2005, 15:23
Ami az sam ot Burgas i obshto vzeto shte obikalqm iujnoto 4ernomorie:) Da ba4kam.......neee xixixixi

monka
06-25-2005, 15:36
emi az sam ot Ahtopol, demek sam si na moreto :)
drugade nikade nqma da hodq za 6tastie :D 6te ba4kam, nqmam ni6to protiv, za6toto taka 6te si zapalvam vremeto. na plaj 6te si hodq. a za princ...az si imam edin princ :lol: nadqvam se da si prekaram mnogo gotino. i nqa diskoteki 6te hodq, i 6te se napivame s priateli :lol:

sherry
06-25-2005, 15:42
Аз много искам да си намеря работа,да си изкарвам сама пари,да не завися от майка и татко,но пък съм на 16..и от малак град,тук възрастните с висше образование трудно си намират работа,а каму ли аз...Но както и да е.Иначе лятото се очертава да ходя на басейнчета,при баба в Хасково или на море с нашите,абе супер ще е :D

vra4ka
06-25-2005, 15:47
ехех ми значи
100% на лагер с милото и една фр в приморско
иначе секи ден на плуване,тенис и сякви други физически дейности,които се сетя :P
а иначе с принцаа :arrow: предочитам 20 яки ПИЧОВЕ :P

Malko^Momiche
06-25-2005, 16:26
Ami az sam ot Burgas i obshto vzeto shte obikalqm iujnoto 4ernomorie:) Da ba4kam.......neee xixixixi

Хихи и аз така :wink: Не мърдам от тук даже и с Валяк да ме носят хаха :P
А за работа... рано ми е още, сега е време за купони, цял живот ще има да работя после,няма смисъл! :)

terror_f
06-25-2005, 16:44
аз ще ходя на планина, по-точно на Доспат.дано да е хубаво. :D

06-25-2005, 18:17
Az zaminavam sas Coki za Slanchev Brqg v petak na 1uli :P
Kato se varnem sigorno shte postoim malko i shte zaminem za Albena .
Sled tova kam avgust shte xodim sigorno v Koshadasa v Turcia
Minaloto liato rabotix za 1 mesec,no reshix che nima smisal i tova liato shet se otdam samo na pochivka!!! :P

She-Devil
06-25-2005, 18:49
Къде смятате да прекарате това лято?
Искате ли да бачкате нещо или всяка вечер ще се правите на кирки?
Къде ще ходите на море?
Мечтаете да забиете 20ина яки пички тва лято?
Тайно искате да срещнете своя принц от приказките в нощтния бар?
Аве излейте си душата :P

Ox, pred uchebnicite razbira se, predstoqt mi kandidat-studentski izpiti!
:roll: Emi, da smqtam da si namerq nqkakva rabota, che e mnogo skuchno da ne pravish nishto!
Moje tazi godina da ne sym na morence,no karai!!!
:roll: AZ PI4KI?!neee!xaxaxaxaxa
Ami i taino i qvno, ne iskam da go sreshtna!Gadjetata syzdavat samo problemi,moga i sama!!!

LiNkiN4eTo
06-25-2005, 20:44
идея нямам , само да е яко :D

Daqn4encetoo
06-25-2005, 21:00
Emi na 12 uli zaminavam za Kranevo na lager s mnoo qki horica :P Sled tova avgust moje bi 6te hoda na vtoriqt lager koito e na Ahtopol s o6te po-qki horica :wink: A pyk kat za desert moje da ida i s na6te .. ni6to ne se znae!A dokolkoto za rabota mnogo mi se 6te da rabotq nqkyde oba4e sym o6te myni4ka i nqma me zemat nikyde :P makar 4e sym dosta myrzeliva :lol: i za princaa mi mislq 4e sym go sre6tala 6te vidim po-natatyk kvo 6te stane .. :)

BlinDBoY
06-25-2005, 21:02
Хехех,че то без Море не може бе!
Или на Албена или на Слънчев бряг ще съм не изневерявам на традициите..от Слънчев може да отскоча до Поморие ,че адски мнгоо ми харесва

xandria
06-27-2005, 21:13
emi az 6te hodq v Varna... tam e qsno kakuv kef 6te bude

bulgarche
06-27-2005, 21:34
Аз в събота отивам на "Атиа" за 10 дена. Мисля да забера един човек от форума :)
През другото време ще уча за изпитите :)
Иначе септември (в зависимост от това гога ми е изпитът) съм в Помотие и после на Атанасовско езеро. Преди това в Пелевун, а до края на другия месец трябва да отида до Сладун. Иначе през другото време ще ходя някъде само за по 4-5 дена

Malko^Momiche
06-27-2005, 22:11
Аз съм БЪЛГАРЧЕ да ти имам разходките из България :wink: :lol:

devil4e
06-28-2005, 10:57
Къде смятате да прекарате това лято? - на Ахтопол и Китен
Искате ли да бачкате нещо или всяка вечер ще се правите на кирки? - ще бачкам, ще чистя коли :P тва не пречи да се напивам де :wink:
Къде ще ходите на море? казах вече :roll:
Мечтаете да забиете 20ина яки пички тва лято? пичове да но пички... айде от мен да мине :wink:
Тайно искате да срещнете своя принц от приказките в нощтния бар? естевстено :!:

raffy
06-28-2005, 17:13
Ами аз ще го прекарам главно в учене за кандидат-студентски изпити. поне такива са ми плановете,но не знам какво може да се промени. иначе и доста излизане с приятели, почивка и малко моренце,ама не знам къде. ще видим :)

eNigMaTic^
06-28-2005, 23:22
Аз на 22 юли заминавам на лагер..Надявам се да си искарам яко..Иначе искам да продвам сладолед,ама няма..За друга работа не ставам :roll: Иначе аз си имам принц, не ми трябва :P

veselka_15
07-03-2006, 21:29
Tui lqto 6te se razsipq na slan4ev brqg no drugata sedmica na maniq vah kak qko 6te se nakefq na max napravo mi se reve ot 6tastie nqmam tarpenie.Posle 6te hodq v kiten v nqkva nova diskoteka ne i znam imeto no pak 6te se razbiq s moi priqteli ahhhhhhhh :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 golemi tanci 6te padnat nikvi princove da ne me zanimavat tova e moito vreme posle v primorsko na impuls i v nesebar na kak i be6e imeto onaq na vhoda diskotekata vsi4ko e planirano do posledniq grad diskoteka ohhhhhhhhhhh

х
07-03-2006, 21:39
trqbva o6te po4ti mesec da hodq na staj,koeto sigurno 6te mi popre4i da si namerq hubava rabota...ot more mi e pisnalo ve4e, imam 2 bani-stiga mi... ](*,) ](*,) ](*,)

х
07-03-2006, 21:41
trqbva o6te po4ti mesec da hodq na staj,koeto sigurno 6te mi popre4i da si namerq hubava rabota...ot more mi e pisnalo ve4e, imam 2 bani-stiga mi... ](*,) ](*,) ](*,)

just_a_kid
07-03-2006, 21:42
Хмммм, не забелязахте ли заглавието на темата - "Лято 2005"? Само на мен ли ми се струва, че сме 2006-та година?! :lol:

IKisseDAGirL
07-04-2006, 00:21
еее най-сетне! една сродна душа да има :mrgreen:
като прочетох заглавието си помислих, че ще се говори нещо за миналото лято, ама явно автора просто не е на ясно коя година сме :P :P

WILD__BOY
07-04-2006, 00:23
Tui lqto 6te se razsipq na slan4ev brqg no drugata sedmica na maniq vah kak qko 6te se nakefq na max napravo mi se reve ot 6tastie nqmam tarpenie.Posle 6te hodq v kiten v nqkva nova diskoteka ne i znam imeto no pak 6te se razbiq s moi priqteli ahhhhhhhh :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 golemi tanci 6te padnat nikvi princove da ne me zanimavat tova e moito vreme posle v primorsko na impuls i v nesebar na kak i be6e imeto onaq na vhoda diskotekata vsi4ko e planirano do posledniq grad diskoteka ohhhhhhhhhhh

ЗА КВО ВДИГАШ ТЕМА ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА?!

teenkopele
07-04-2006, 10:20
Вижте датата, на която е постната темата. :wink:

guAMaHT
07-04-2006, 18:44
Къде смятате да прекарате това лято?-чи как къде на басейн и на море http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_69.gif
Искате ли да бачкате нещо или всяка вечер ще се правите на кирки?нем ще си почивам http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_68.gif
Къде ще ходите на море?-още не е решено де точно http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_6.gif
Мечтаете да забиете 20ина яки пички тва лято?-не не съм лесбийка http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_12.gif
Тайно искате да срещнете своя принц от приказките в нощния бар?аз съм го срещнала отдавна http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_8.gif