PDA

View Full Version : Help me!!!!



06-25-2005, 14:13
hei hora molia vi pomognete mi!!! imam sarbeji dolu!!!moje li da e ot seksa zashtoto naposleduk 4esto go pravih i to s razli4ni kajete mi molia vi ot kakvo moje da e !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

pinK_Baby
06-25-2005, 14:22
възможно е и да си лепнала някоя болест...и то ако е било без презерватив...може да е и някакво замърсяване моментно...аз също имах за около 3 4 дни сърбеж по едно време,но се оправи...най-вероятно е замърсено просто,но е възможно и да си се сдобила с венерическа болест...доколкото знам от гъбичките се получава сърбеж...най-добре ако продължи още известно време да отидеш на лекар...

miloto_girl_4e
06-25-2005, 14:32
emi .. te bolestite ne sa edna ili dve,za da
ti kaja kvo eventualno moje da si si lepnala..
moje nekvi gubi4ki ili ne6to drugo ...
ne znam... otidi na lekar,za da te pregleda
i da ti kaje,ako ne6to ti ima... :roll:

sherry
06-25-2005, 15:17
Наистина съм чувала,че понякога когато правиш по-дълго време секс ,после се птотъркваш и се появява слаба болка и сърбеж няколко дни.Дано да е това в твоя случай,защото може и да са гъбички...Бъди по-внимателна!Ако ти не се грижиш за себе си,кой ще го направи?!

Ceco_PlaYBoQ
06-25-2005, 16:52
Iskam da popitam za toq znak:+VI`~|' kakvo zna4i kazaha mi 4e bil na stenopis sv1rzano e s edno momi4e.