PDA

View Full Version : Войната на зверовете



Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-25-2005, 18:19
АААА имаше едно време една такава анимация дето я даваха по канал 1.Много беше здраво т,ва.Някво "детско" уж ама с повече сюжет от половината игрални филми.Днес се сетих за т'ва. Има ли някой който стопля за кво говоря?

techCandy
06-25-2005, 19:19
Аз. Много го харесвах и редовно го следях. Графиката
просто беше невероятна, а и самия сюжет не беше обикновения, скучен. Спомянм си имаше един Тигъртрон и един Плъхотрон и там още...не ги помня, един носорог май имаше...и те бяха някви роботи, които като воюваха се превръщаха в тия животни- роботи, нали така. Абе мноол яко.

stereophonix
06-25-2005, 20:11
aaaa se6tam se za tva detsko ((: mn be6e qko! sledqh go da ((:

Immortality_
06-25-2005, 20:24
dam .. i az gi pomnya, no hi4 ne mi haresvaha
tozi tip animacia ne me vle4e6e mnogo...sega o6te po-malko...

06-26-2005, 00:02
Да не иде реч за TRANSFORMERS - BEAST WARS?

Като стар фен на трансформер сагите, мога да заявя, че това е най-слабата сага от всичките 20. Аз лично предпочитам GENERATION 1 сагата от 1985 със класическия стил на рисуване, където Мегатрон си беше пистолет, а Оптимус Прайм - камион.

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-26-2005, 09:30
Ооооо ето един разбирач.Е не мога да се похваля с твоите познания в тази област и не мога да преценя дали си прав, щото съм гледал съвсем малко от това за което говориш.Но не можете да отречете че тва филмчче си беше яко.Сюжетът ме пълнеше максимално, А за анимацията явно е въпрос на вкус.

Spiderm@n
06-26-2005, 10:27
То е цяла поредица.
Transforemers - филм от преди около 20 години, прословутата война между автоботите и десептиконите

Transformers Energon - нов сериал, в момента го въртят по френския Cartoon Network, действието се развива преди Beast Wars

Beast Wars - т'ва е ясно какво е

Beast Machines - продължението на Beast Wars, при завръщането има на Cybertron.







P.S. Ето ви още един сериал със повече сюжет от повечето филми: Neon Genesis Evangelion (виж ми аватара :D ), 26 серии Anime + 2 филма (на практика е един, другия е кръпка), считано е за едно от най-добрите Anime-та правени някога.

Spiderm@n
06-26-2005, 10:30
Да не иде реч за TRANSFORMERS - BEAST WARS?

Като стар фен на трансформер сагите, мога да заявя, че това е най-слабата сага от всичките 20. Аз лично предпочитам GENERATION 1 сагата от 1985 със класическия стил на рисуване, където Мегатрон си беше пистолет, а Оптимус Прайм - камион.

Обаче това неса Megatron и Optimus от Best Wars. Има разлика между Optimus Prime и Optimus Plimal. Тези от сагата от 85-та са тези, от които Optimus в Beast Wars взе допулнителната искра, за да стане на камион/самолет и т.н., а Megatron все неговата допълнителна, за да стане суперяко (поне според мен) нарисувания дракон.

Cyberdyne_101
06-26-2005, 11:00
Beast wars беше лудница. :idea:

WwanAdoO
06-26-2005, 18:21
От тоя филм има една много готина песничка,иначе филма не го помна,ма знам за ко стаа на въпрос