PDA

View Full Version : "АТАКА"



bulgarche
06-25-2005, 20:50
"АТАКА" е на 4-то място. Радвате ли се, че най-после някой ще влезе (може би) в парламента, който да е срещу турците в парламента и всяквите малцинства в България !?

San4o
06-25-2005, 20:55
Стига бе!!! За кво ти е тоя бастун пробит. Кво толкова ще направи. Говори за циганите и тва е, а сега даже е с 7%!!! Влезнал е в парламента - лошоооо.

air_J
06-25-2005, 20:56
Ударен бе звучен шамар на властта. Да видим сега кой ще ни управлява. :twisted:

miloto_girl_4e
06-25-2005, 20:57
ne,ne se radvam :!: :!:
kvo protiv turcite v parlamenta?! :shock:

dodo
06-25-2005, 21:04
fanatikkk :shock: :shock: :shock: s toziv parlamenta ni6to hubavo

BlinDBoY
06-25-2005, 21:04
Не ми пукаааааа !!! :lol:

Immortality_
06-25-2005, 21:05
ami.... 6tom iam turci v parlamenta 6to i nacionalisti da nyama

to ina4e 6te6e da e gavra,... da ima turci i evroromi na vhoda i vyv parlamenta i da nyama istinski bylgari...!!!

ne sym rasist(ka)... :wink:

techCandy
06-25-2005, 21:22
Разбира се, че не се радвам.
Пълен хаос, и голяма крачка назад.

vra4ka
06-25-2005, 21:31
Разбира се, че не се радвам.
Пълен хаос, и голяма крачка назад.
определено
щот ако тея малцинства се разбунтуват ния можем да сме потърпевшите :roll:

Impulse
06-25-2005, 21:38
Ne se radvam. Tezi hora sa nacionalisti...razbiram da sa patrioti, ama te sa nacionalisti! Za men sa 4isto olicetvorenie na Hitler. Sega vsi4ki cigani 6te se razbuntuvat, strua mi se polojenieto izob6to nqma da e cvetu6to! S risk da stane malko preuveli4eno tova, koeto kazvam ni6to 4udno da se stigne do grajdanska voina.
Na vsi4koto otgore tezi besepari vleznaha v parlamenta! Neznam s kakvo sa go zaslujili.

sherry
06-25-2005, 22:14
I az ne se radvam :? Vse pak prioritetite na edna koaliciq ne biva da badat sre6tu malcinstvata v Balgaria,a ZA vsi4ki grajdani na Balgariq!!!Mnogo protiv "Ataka "sam a i ne obi4am rasovata diskreminaciq,za men 4ove6kata du6a e vajnata

галя
06-25-2005, 22:39
Значи когато циганите не си плашщат тока,а им го опрощава ДПС,НИЕ нищо не правим.А те сега щели да се разбунтуват,ами да се бонтуват.Значи може да има партия на цигани и турци а ние....Писна ми от тях.Радвам се,че има човек като Волен Сидеров.Не съм расистка имам приятели турци и цигани(малко са),но това не ми пречи да искам България да е Българска.

06-25-2005, 22:51
раздвам се. много при това. трябва да има хора, които да дишат във врата на онази гнусна сган, дето ни управлява. трябва да има човек, който да се противопостави на всичките тези безумия. България принадлежи на българите! не на турците, не на мангалите, не на американците. България принадлежи на нас. достатъчно време малцинствата паразитираха на нашия гръб, живееха за наша сметка (циганите). крайно време е нещата да се променят. абсолютно подкрепям Волен Сидеров и компания.
плюя на масовите медии, които казаха всички тези глупости по адрес на АТАКА. яд ги е, защото ако АТАКА успее да се наложи, всичките им мизерии ще лъснат.
твърдо съм зад тази организация. жалко, че не мога да гласувам.

untoten
ебати, мързи ме дори да си влезем у акунту...

MaRiYa_86
06-25-2005, 23:41
miloto_girl-4e
Много против имам циганите и турците в парламента!!!
Винаги ще имам против!Неможе България да се управлява от цигани и турци...Аз съм българка и при това голяма националистка!
Радвам се ,че АТАКА влизат от цялото си сърце,точно за това днес отидох и дадох гласа си за тях...
Ама ,моля ви се,не превръщайте сега форума във караница.Всеки си има право на мнение.Нека само изразяваме мнения,а не критики :)

MaRiYa_86
06-25-2005, 23:43
Писна ми от гурливи и неграмотни роми,които претендират за права за малцинствата!!!Хубаво е да си националист,защото не се успява когато само ближеш задника на тоя и на ония!
Това е България,а не Мангалия!

Immortality_
06-25-2005, 23:53
rovih se iz novinite, za da razbera kak sa protekli izborite... i dopadnah na slednoto :

http://www.novinar.net/main.php?act=news&act1=det&sql=MTY0MTsw&mater=MTY0MTs3

i napravo sym 6okirana...

Автобуси с роми обикаляха в няколко града избирателните секции с желание да гласуват с временни удостоверения.

ne moje da byde... s takiva akcii sami razlaivat ku4etata... nali uj stava vypros za demokracia, iziskvat edni i sy6ti prava, a se gavryat sys zakonite...
tova e sramota... :evil:

LunaTriCk
06-25-2005, 23:54
Hitler rises from the dead ! Hail Siderov !
Не мога да разбера как може да има хора, които да ми вярват на тоз психически болен човек ? Ае вий с промити мозъци ли сте ? Наистина ли си мислите, че ще направи нещо там в парламента ? Наистина ли сте толва наивни за да си помислите, че ще оправи проблема с малцинствата в България. Силно се съмнявам. Убеден съм, че ще си стои там на столчето и ще е като някой мишка. Просто още едно гърло за хранене. Още 5 кебапчета. Дори и да повдигне въпроса с циганите, то няма да погледнат насериозно. Проблема с циганите трябва да се реши тихо и смъртоносно.http://ng-online.qgl.org/forums/images/smiles/icon_ninja.gif

06-26-2005, 00:54
А майкооо КОЛКО СТЕ ЗЛЕ! Прочетете от литературата му бе тъпаци! СИДЕРОВ Е ВЕЛИК!

final_fantasy_fan
06-26-2005, 07:16
ujas!"Ataka" sa fa6isti i te nqma da imat koi znae kakuv glas,za6toto 6te sa 20 4oveka,ama 6te suzdavat goleeemi problemi,6te sporqt,votove na nedoverie...prosto 6te se gubi stra6no mnogo vreme.Prosto nqmam dumi.

Coki
06-26-2005, 08:48
"Национално Обединение Атака" е 4-та парламентарна сила на тези избори, която има повече гласове от всички "десни" партии.

Партията на Сидеров, ще играе роля в парламента, тъй като те ще могат да обявяват пред българския народ своите позиции и своите проекти, което ще им допринесе страшно много привърженици.
И това означава, че на следващите избори(които може да са и предсрочни), Ако българското корумпирано правителство не започне да разглежда отблизо проблемите на обикновените граждани, АТАКА ще бъде водеща сила в политическия живот на България.

MaRiYa_86
06-26-2005, 09:20
Незнам кой какъв глас ще има,ама аз видях снощи на пресконференцията как всички се насраха...Видях как незнаеха какво да кажат...Всички са учудени и наричат АТАКА-Явление.Струва ми се доста голямо явление :)

Tedi_sheep
06-26-2005, 09:35
"АТАКА" е на 4-то място. Радвате ли се, че най-после някой ще влезе (може би) в парламента, който да е срещу турците в парламента и всяквите малцинства в България !?Тоя там от "Атака" Волен Сидеров ли е, не го знам е луд!Тоя е изперкал!Но това за циганите и турците малко или много ми хареса!Обаче аз твърдо съм си за ОДС, ако не те-НДСВ!Няма да понеса, обаче червените болкучаци-комунистите!Влезнат ли те на власт за 1 год. ше излезнат!Знаете ли що???!!Щото съм снайперистка и ше ги гърмя един по един до кат не спрат да се гърчат!Майтап нема- Стрелкиня съм!

rumi_55
06-26-2005, 09:47
No toi nqma da izbiva ciganite i turcite.Ot saita mu pro4etoh,,da se napravi narodno opyl4enie sre6tu ciganskite bandi,koito TERORIZIRAT naselenieto po stranata''.Zatova mislq,4e ne e uda4no da go sravnqvame s Hitler.Toi iska da se spravi s ciganskata prestypnost.

rosskata
06-26-2005, 09:53
Значи когато циганите не си плашщат тока,а им го опрощава ДПС,НИЕ нищо не правим.А те сега щели да се разбунтуват,ами да се бонтуват.Значи може да има партия на цигани и турци а ние....Писна ми от тях.Радвам се,че има човек като Волен Сидеров

Първо на първо- не им го опрощава ДПС, а вички партии. Много е лесно да се говори против циганите, против парламента и против политиците. Много е лесно да си опозиция, особено радикална. :? Но проблемите са там и вместо да се крещи , че България трябвало да бъде българска, трябва да се направи нещо, а не да се критикува. :idea:

Проблем с циганите има , но решението му не е "Атака". Нито Волен Сидеров, нито Хитлер :? . Нека помислим само- България се опитва да влезе в Европейския съюз. Те казват, че първо трябва да си решим проблемите с малцинствата. Тях не ги ебе дали циганите си плащат тока или не, а искат да са интегрирани. Какво биха могли да направят политиците срещу това. Едно радикално решение би ни отдалечило на векове от всякаква евроинтеграция,от всякакво политически и икономическо и обществено развитие,а на този етап това е най- важната цел на България. :roll: Истина е, че ромите имат повече права, истина е, че това е нарушение на конститицията. Но да "ги правим на сапун" определено не е решение.:x


А те сега щели да се разбунтуват,ами да се бонтуват.Значи може да има партия на цигани и турци а ние
Все едно слушам 5 годишно хлапе. Не харесвам Доган или ромските партии, но помисли си само до какво би довело едно бунтуване на ромите. Мислиш ли, че ще доведе до нещо добро??? Или правителството да организира скинарска армия и да ги разпрати по райони... Господи, живеем в 21 век, това е абсурдно- това е геноцид, престъпление срещу човечеството. Много е незряло да се мисли, че един подобен абсурд би решил проблемите на България.

:? Влизането на атака в парламента не е просто явление- това е страшно. :oops: Не искам да си мисля какво би станало с България ако този луд участва в управлението на страната. :shock: Някои от идеите му са добри, но утопични , нереални. Дори и да има начин да се постигне "България за българите, това определено не е неговият. :!:

Българска раса няма. Има български граждани, хора, родени в България и с българско самосъзнание. Целите на България не са изтребване на малцинствата и обявяване на воина на Европа- а етническа търпимост (от страна както на българите, така и на българските малцинства) и Eвроинтеграция. И е много жалко, че 400000 българи не могат да го разберат :?

Cyberdyne_101
06-26-2005, 10:11
Кой каквото иска да говори :idea: Аз бях и съм твърдо за "Атака". Някой да изскочи с по-радикални идеи, а не с отвлечените и изтъркани клишета на политическата ни "класа" и веднага го наричат луд. Трябва малко по-твърда ръка :idea: Стига лигавщини :!:

Water_lili
06-26-2005, 11:12
Izvinqvam se za glupaviq vapros oba4e az nqmah vazmojnost da sledq predizbornata kampaniq za6toto ne sam v bg i ne sam v 4as mnogo bihte li mi razkazali nakratko za tazi parti i propagandata i t.n :oops: mersi

Cyberdyne_101
06-26-2005, 11:19
http://www.atakabg.com/
Разгледай и форума.

lalqla
06-26-2005, 11:41
Абе луди ли сте?Тия АТАКА Могат да доведат то гражданска война ега ти!?!?!?
Как да съм доволна?
И те с 23 мандата?!Ужас.И имат трибуна,от която да говорят и да се излагаме пред цял свят.
Тоя Сидеров къде е тръгнал да се мери с Иван Костов, Надежда Михайлова, Мозер, Доган като тия хора от близо 10 години управляват България, а тоя има някво тъпо предаване дето е 10минути по тая забутана телевизия СКАТ.
И кой гласува за тоя?Някакви скинари и крайни националисти, който мислят само за тая "чиста" раса.
Вижте...не искам и Евророма да управляват, но те няма да правят тия глупости, на които са способни АТАКА.
Не мога и да проумея как така българите се ограничиха до там, че на първо място да са БСП ОТНОВО... а на четвърто атака...
Надявах се всички изперкали пенсионери комунисти да са измрели вече и да има ново начало за нас, а не да се връщаме 50 години назад.
Разочарована съм и възмутена!
Българите нямат принципи, искания, които да показват и изказват ясно.
А пък и 55% негласували?!?!
Това е достатъчно показателно

kurabiika
06-26-2005, 13:12
кфо да ти кажа
Атака или БСП са най-лошото което може да ни се случи!
БСП няма кфо да ги коментирам те и да дойдат на власт няма да управляват дълго щото просто тая социалистическа система няма бъдеще!
Атака...хубаво циганите ще ги прайм на луди ама аз не искам Хитлер.Тоя Болен Сидеров за къф се мисли и както казаха другите много е възможно да се стигне до гражданска война!Абе тфа е националистическа партия, много ще е лошо ако и тя ни управлява!
Така че аз подкрепям само десните партии и никой друг!

Tedi_sheep
06-26-2005, 13:41
А майкооо КОЛКО СТЕ ЗЛЕ! Прочетете от литературата му бе тъпаци! СИДЕРОВ Е ВЕЛИК!Коя литература???!!!Тая дето хората си бършат г*зовете в тоалетната след като се изходят?!Ти като си много добре, що влизаш във форума, ами не ходиш да почиваш някъде на Хаваите!Айде бегай се оправи и тогава ни казвай колко сме зле или тъпи!Ама докато пишеш такива глупости и вярваш в тях няма и до Каспичан да стигнеш! :twisted: :twisted:

air_J
06-26-2005, 14:23
А майкооо КОЛКО СТЕ ЗЛЕ! Прочетете от литературата му бе тъпаци! СИДЕРОВ Е ВЕЛИК!Коя литература???!!!Тая дето хората си бършат г*зовете в тоалетната след като се изходят?!Ти като си много добре, що влизаш във форума, ами не ходиш да почиваш някъде на Хаваите!Айде бегай се оправи и тогава ни казвай колко сме зле или тъпи!Ама докато пишеш такива глупости и вярваш в тях няма и до Каспичан да стигнеш! :twisted: :twisted:
Човека има предвид да прочетеш книгите, написани от Волен Сидеров, а може и да научиш нещо. Спирам участието си по темата, поради силната ми пристрастност (към коя партия си е мой проблем), която ще ми доведе само загуба на време! :wink:

Da_go_duha_skapaniq_svqt
06-26-2005, 14:44
Ooooo я по-спокойно хора.Не ставайте истерични.Първо държа да отбележа,че аз не го подкрепям тоя,но ще ви изложа мойта философия.Спомнете си редица случаи:първо неплатените сметки за ток на ромите,как същите свиха цял вагон от влакова композиция със скраб,за това как 80 мангала са нахлули на абитурентската вечер на едно момче и са пребили всички,мисля че един професор умря по-късно.А най-показателния случай за мен е когато 100 мангала щурмуваха бившо военно поделение което е настоящ склад за оръжие.Свили са сума ти калашници.Нещо да ми кажете за тоя слуай,това е открита атака срещу най-висшата форма на власт в една държава.Май някой се готви за гражданска война много преди изборите. :shock: Сидеров вероятно наистина е луд,но не го приемайте толкова сериозно колкото звучат идеите му.Приемете го просто като инструмент, той и тези около него ще са очевидния израз в парламента ,на онова което става в обществото.Просто може да извадим късмет и да съсипем едно зло с друго и когато изчезнат нахални,безнаказани мангали ще изчезнат и такива като Сидеров.Още повече вие как предлагате да се действа по случаи като тези за които споменах.С "евроинтеграция" , я стига бе.Как ще го интегрираш тоя като той живее в 15в. Имаше експеримент преди години в накоя община - даваха панелки на мангали да живеят.Така след няколко месеца - стъкла и врати няма, в апартаментите се пали огън, всички легла и метални неща на вторични,че са къртили стени за арматурата няма да говоря.На някой мазен европедал му е лесно да ми говори за интеграция от 2000 километра, ама преди години като бяха се изнесли няква група мангали в Холандия(за тва не съм сигурен дали беше точно там) побързаха да ни ги утикат обратно и ореваха света за 20 мангала.Държа също да отбележа, че не съм расист.Не ми пука ако ще и лилав да е,въпросът е в това което върши!!! :evil:Сидеров просто определено привлече внимание и вече никой не може да си заравя главата в пясъка и да казва че такъв проблем няма. Аз не казвам, че трябва да ги избием, а че е крайно време те и другите индиянци в тая държава да разберат какво е власт , закони и че ако се налага властта се упражнява и с крайни средства :!: :x

06-26-2005, 15:26
Е КАК НЯМА ДА СЕ РАДВАМ ?! Тази турска и циганска сган превзеха България! В Родобите жив БЪЛГАРИН НЯМА, САМО ТУРЦИ! Превземат ни отвсякъде! Жалко че толкова малко процента имаше АТАКА :(! България трябва да бъде спасена, ако ще кръв да се лее и цигани да мрат! А Циганите колко Българи са избили и ограбили вие просто си нямате представа! И Това всичкото го правят безнаказано... Вие мислите ли, че ако не си плащате ток/вода/данък на апартамента няма утре да дойдат и да ви изхвърлят! А Ромите нищо не плащат и правят каквото си искат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06-26-2005, 15:29
И още нещо от мен(аз съм този горе)
http://www.dnes.bg/article.php?id=9423
Вижте това и ми кажете не искате ли всички мангали да изчезнат! 'Щото навсякъде в Европа ни мислят за МАНГАЛИ и за ТУРЦИ и за НЕГРИ!!! С колко хора съм говорил по интернет и онези ме убеждават, че съм БИЛ ЧЕРЕН НЕГЪР, аз съм СВРЪХ БЯЛ И ДОРИ КОСАТА МИ Е ЖЪЛТА КАТО ЕЙ ТИЯ :) ЧОВЕЧЕТА(Т'ва не е естествено де), А ОНИЯ ЩЕ МИ ГОВОРЯТ, ЧЕ СЪМ БИЛ МАНГАЛ!!! Имаше един сайт, ама не се сещам, в него има МНОГО такива статии за "БЪЛГАРИ" , а някакви беззъби цигани...

lalqla
06-26-2005, 15:32
Установила съм, че с циганите интеграция не може да се прави. Вижте из Европа какво става с тях. Да сте чули, че някъде циганите не живеят компактно и че са средна класа? Не съм съгласна с методите на Сидеров, нито с радикалните идеи изобщо, но очевидно циганите изискват по-специален тип интеграция, а за това какъв трябва да е той е нужна доста сериозна дискусия.
Относно Сидеров. Дилов много добре си го каза, че тоя човек не трябва да се демонизира от медиите. Това само ще го насъска още повече. Моето мнение (подкрепено с доказателства, които лесно можете да намерите в листите на партията) е, че Сидеров е марионетка на бившите ченгета (считай агенти на ДС), които просто искат да установят по-лесна среда за далаваерите си, тъй като очевидно в ЕС такива не може да се правят.
Иначе, ако има управление на БСП пак нищо чудно да дойдат други хора от бившия репресивен апарат, които да ни докарат до същото дередже, което и Сидеров иска.
Също така е интересно е да се позамислим относно възможността Сидеров да стане премиер след едни предсрочни избори и дали ще се задържи по-дълго от 3 месеца.

06-26-2005, 17:01
Защо си мислите, че БСП значи комунизъм на власт? Комунизъм, в оня му вид от преди 1989г. е невъзможно да има, която и партия да управлява. БСП е една реформирана и променена партия, която не е била на власт от 8 години. Защо да не и бъде даден шанс? Аз лично, както и много мои приятели, пуснахме гласа си за БСП. Това означава, че не само бабичките гласуват за БСП. Атака е ужас. Тези хора могат да създадат огромни проблеми в парламента и много, ама страшно много да ни изложат пред света.

Искам да попитам тези, които подкрепят Костов, Софиянски, Михайлова. Защо след като са толкова добри според вас, стигнаха до това разцепление? Разделиха силния СДС на 3 части от ламтеж за власт. Обиждаха се и се наричаха какви ли не. Такива непостоянни хора ли трябва да управляват според вас? И нещо друго. Не знам колко от вас помнят начина, по който СДС взе властта през 1997 г. Аз обаче помня-с барикади, с потрошаване на парламента, със заплахи, че ще се лее кръв. Именно за да се избегне тогава гражданската война покойния г-н Николай Добрев върна мандата на БСП. И това всички го признаха за голяма и справедлива постъпка на г-н Добрев? Искам също да ви попитам за президента. Георги Първанов също бе излъчен от БСП. За тези, които не знаят, той беше председател на ВС на БСП, точно след напускането на Жан Виденов. Е, толкова ли е лош? Или може би не сте доволни от президента? На запад го харесват, вие не го ли хаерсвате? Само заради тома, че е от БСП... а не съм съгласен. Мислете малко по-рационално. Въпреки, че българинът доказа, че не е рационалномислещо същество щом позволи такива като Атака д влязат в парламента. Те са истинската заплаха, не БСП. Атака наистина зловещо прилича на тоталитарна партия.

Ollas
06-26-2005, 17:30
Тъй като разполагам с официалнни данни от 3 секции в Карнобат, мога да кажа, че от тези секции 17% бяха гласували за "Атака"... Когато разбрах това бях ужасена. Най-много ме изненада това, че и млади хора са гласували за нея. Аз лично съм просто ужасена.

кучка
06-26-2005, 18:23
тоя сидеров е някъв противен
психично болен нацист, който няма
място в парламента. а НЕДАЙ СИ БОЖЕ
управлява тая държава аз автоматично
се изнасям. направо съм ужасена..
някви измислени 'атака' пръкнали се
от небето, ше идват тука и ше се
разпореждат с живота на хората!?
тоя само като го слушах вчера по
бТВ, само по държанието му можеш
да разбереш, че е в лекарския
смисъл на думата - болен.
не че съм за циганите, не ги защитавам
но представете си че тоя фифи перото
дойде на власт ....?! аз съм против
нато и секфи там шитс, но как ше
гледа света на нас !?
ше гледат на нас като на ДИВАЦИ,
или МАЙМУНКИ, които ходят още по
дърветата. не е този начина циганите
да се евроинтегрират.
а и още нещо. представете си пак,
че тоя кукувец дойде на власт,
тука ше има гражданска война, не
се ли сещате (говоря за 'националистчетата'
ф тая тема) ? ще има много, много
пострадали, и това няма да са
циганите, ами и самите българи,
невинни хора!
позамислете се малко, преди да
се кефите на такива измислени
фашистски партии :!:

06-26-2005, 19:28
Абсолютно подкрепям Кучка.

Най-важното в момента е да бъде избегната гражданска война.

GreenLadyM
06-26-2005, 20:16
Mi za men toq e bolen tip!

Cyberdyne_101
06-26-2005, 20:54
Не съм сигурен, ама май вие сте лудите :idea: Самонадъхвате се, говорите глупости и ставате смешни. Първо вижте какво ще свърши "Атака" и после говорете :idea: Стига с тия агенти, стига с тая ДС...

Спирам участието си по темата, поради силната ми пристрастност (към коя партия си е мой проблем), която ще ми доведе само загуба на време! И аз така смятам да направя.
И понеже усещам какво си мислят някои индивиди, аз ще им кажа :arrow: НАЦИОНАЛИЗЪМ НЕ Е МРЪСНА ДУМА :idea:

amy lee
06-26-2005, 21:47
Абе луди ли сте?Тия АТАКА Могат да доведат то гражданска война ега ти!?!?!?
Как да съм доволна?
И те с 23 мандата?!Ужас.И имат трибуна,от която да говорят и да се излагаме пред цял свят.
Тоя Сидеров къде е тръгнал да се мери с Иван Костов, Надежда Михайлова, Мозер, Доган като тия хора от близо 10 години управляват България, а тоя има някво тъпо предаване дето е 10минути по тая забутана телевизия СКАТ.
И кой гласува за тоя?Някакви скинари и крайни националисти, който мислят само за тая "чиста" раса.
Вижте...не искам и Евророма да управляват, но те няма да правят тия глупости, на които са способни АТАКА.
Не мога и да проумея как така българите се ограничиха до там, че на първо място да са БСП ОТНОВО... а на четвърто атака...
Надявах се всички изперкали пенсионери комунисти да са измрели вече и да има ново начало за нас, а не да се връщаме 50 години назад.
Разочарована съм и възмутена!
Българите нямат принципи, искания, които да показват и изказват ясно.
А пък и 55% негласували?!?!
Това е достатъчно показателно правилно!

тоя сидеров е някъв противен
психично болен нацист, който няма
място в парламента. а НЕДАЙ СИ БОЖЕ
управлява тая държава аз автоматично
се изнасям. направо съм ужасена..
някви измислени 'атака' пръкнали се
от небето, ше идват тука и ше се
разпореждат с живота на хората!?
тоя само като го слушах вчера по
бТВ, само по държанието му можеш
да разбереш, че е в лекарския
смисъл на думата - болен.
не че съм за циганите, не ги защитавам
но представете си че тоя фифи перото
дойде на власт ....?! аз съм против
нато и секфи там шитс, но как ше
гледа света на нас !?
ше гледат на нас като на ДИВАЦИ,
или МАЙМУНКИ, които ходят още по
дърветата. не е този начина циганите
да се евроинтегрират.
а и още нещо. представете си пак,
че тоя кукувец дойде на власт,
тука ше има гражданска война, не
се ли сещате (говоря за 'националистчетата'
ф тая тема) ? ще има много, много
пострадали, и това няма да са
циганите, ами и самите българи,
невинни хора!
позамислете се малко, преди да
се кефите на такива измислени
фашистски партиии отново съгласна. вие направо ми четете мислите :lol:
тоя сидеров е за затвора(както казах ф другата тема)

MaRiYa_86
06-26-2005, 23:18
lalqla
Не мисля,че ще се изложим,мила...
Повече от това,с което сме се изложили,няма на къде.
Не е срамно да имаш характер и да държиш на принципите си...За мен е срамно,че досегашните управляващи "целуваха краката на всеки" и се съгласяваха с какво ли не!!!
За мен е ужасно това,че България е разпродадена за "стотинки" на кого ли не?!?
За мен е срамно това,че България потъва,а аз искам да живея в България!!!
Немога да се примиря с много неща...

MaRiYa_86
06-26-2005, 23:31
НЕКА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ ГО ПРОЧЕТАТ:

Искам просто да споделя с вас от какво съм ужасена и какво ме подтиква да подкрепям този луд,както го наричате - Волен Сидеров...
След като сте българи,как може да се примирявате с този хаос в тази държава?!? Ако вечно ще се примиряваме с всичко,страхувайки се от бунт на някой си...положението ще стане още по-зле!!!
За какво,скъпи БЪЛГАРИ,нашите предци са умирали с чест???Ако хора като Христо Ботев и Васил Левски видят България днес...ще се самоубият!
Много хора са загивали в името на една цел...Свободна и силна България!Днес България е една пародия на държава!Къде другаде ще видите мюсюлмани да празнуват рождество и възкресение Христово?
Каквото искате мислете,но с това вечно примирение и страх до никъде няма да стигнем!!! Едно време ,когато сме били под турско робство,да не би хората да не са се страхували и да не би да са били по-силни и многобройни -НЕ!Не са били,но са се борили и се отстоявали своето!Съхранили са традиции и борбен дух,за да ни има днес!
Както искате наричайте Волен Сидеров,но аз съм сигурна,че има много,много българи,които мислят като него...От такива хора има нужда България!

amy lee
06-27-2005, 01:28
абе марийке, ти мислеше ли кат го писа тва? :shock: а история да си учила случайно? защото левски е мечтаел за БЪЛГАРИЯ, В КОЯТО БЪЛГАРИ И ТУРЦИ ЩЕ ЖИВЕЯТ В МИР И РАЗБИРАТЕЛСТВО :!: така, че едва ли като види българия ще се самоубие :lol:
така както живеят в българия християни и мюсюлмани, БЕЗ расова и верска омраза, много народи в света биха искали да живеят така :!: обаче не успяват :!: вземи сърбия и македония. виж какво стана там със мюсюлманското малцинство :!: искаш това да се случи и във българия ли? защото волен сидеров подтиква точно към това привържениците си! ако искаш да живееш във държава във която има гражданска война- ей я македония, пренеси се там. благодаря, но според мен никой нормален не иска гражданска война във българия. аз все пак искам да мога да ходя спокойна по улиците, без да ме е страх, че някой мюсюлманин ще ме застреля, защото преди това християнски военни са избили семейството му :roll: не искам да виждам мъртвите тела на съседите ми, заклани от хора, жадни за мъст. не искам да виждам семейството си избито, не искам да виждам нито запалени църкви, нито запалени джамий. всеки има право да избира вярата си! а помисли дали на теб ще ти е приятна гледката от мъртви хора по улиците. ако имаш малко акъл в главата ще се сетиш, че това, което говори волен сидеров според конституцията на българия подлежи на наказателна отговорност за подтикване към расова и верска омраза. присъдата е от 7 до 15 години
БДУ: и за турците, ако някой е искал да ги изгони са щяли да го направят веднага след освобождението на българия. след като не са го направили, това означава, че не са имали нищо против тях. а и по-голямата част от тях, особено тези в южна българия не са етнически турци. ако действително познаваше добре историята на българия щеше да знаеш, че в по-голямата си част това са помохамеданчени българи. турци са били заселвани умишлено във северната част на българия, тъй като това са били най-отдалечените части на османската империя и това е правено с цел да се избегне евентуален бунт, тъй като там контролът е бил много малък
по тая логика индианците трябва да изгонят всички бели от америка... говорим за америка от северния до южния полюс. даваш ли си сметка за какво ще стане въпрос тогава? ама и на тебе би ти се искало да отидеш да живееш в америка, нали? и във старата тема за изборите беше написала

Защото България е на БЪЛГАРИТЕ!!!
Защото е крайно време да се чувстваме Българи!ами то ние сме дошли от азия. дай да се върнем пак там, а? айдееее народеее великото преселване започна. айде айде, по-живо! азия ни чака( :lol: )
един от аспаруховите братя се е установил някъде към казахстан. тези хора и до днес се наричат сами себе си БЪЛГАРИ, но същите тези хора са мюсюлмани! дай и тях да избием. кво като са българи, какво като са наша кръв?! замисли се малко!

06-27-2005, 06:29
Ето най-достойния човек. Колкото и да го плюят някои, той единствен след като видя грешката си се отказа окончателно от политиката и се оттегли завинаги от политическата сцена. Това не направи никой друг от провалилите се политици.

http://www.bsp.bg/sp_gallery.php?id=59

tedo_davis
06-27-2005, 07:27
Mrazq dyrjavata obi4am RODINATA! ne mi puka ATAKA MATAKA kvo e tam ama stiga taq skapana dyrjava da q opravqt v sledvashtite ne 800 dni ami 800 godini 4e shte zemem da iz4eznem sled nqkoi vek ... s tiq ATAKA ... bummm nqkoq voini4ka da napraqt - ciganite kato se dignat na bunt 4e nqmat pari (6ototo pokrai ATAKA sigurno i parite shte im zemat) ... a te teq sa po-bogati i ot bylgarite - to v Bylgariq samo BYLGARITE sa malcinstvo - a cignaite sa si vse edno v tqhnata dyrjavica - ujassss!!!

Twista
06-27-2005, 08:08
"АТАКА" е на 4-то място. Радвате ли се, че най-после някой ще влезе (може би) в парламента, който да е срещу турците в парламента и всяквите малцинства в България !?
Аз мисля, че те не са против никой, а просто искат равни права между всички!
Тези репортери много изопачават нещата!

devil4e
06-27-2005, 12:21
"АТАКА" е на 4-то място. Радвате ли се, че най-после някой ще влезе (може би) в парламента, който да е срещу турците в парламента и всяквите малцинства в България !?
Мисля единствено, че тези не заслужават и в парламента да влязат :!: Не виждате ли че само глупости говорят :!: Та те само кавги правят и ко :?: ще изгонят всички търци и други и ко :?: С какво ние сме повече от тях :?: РАСИСТИ :!: :!: :!: Нищо повече от расисти :!:

06-27-2005, 13:02
"АТАКА" е на 4-то място. Радвате ли се, че най-после някой ще влезе (може би) в парламента, който да е срещу турците в парламента и всяквите малцинства в България !?

ДА!!!
Щом има ДПС,партия,която основно защитава правата на малцинствата, би трябвало да има партия, която е и с изявен патриотичен характер и която ще работи за нас,БЪЛГАРИТЕ!Все пак сме БЪЛГАРИЯ!И ако някой не заслужава да влезе в парламента,то това е ДПС!Крайно време беше да се появи и партия като 'Атака'.Не казвам,че те заслужават да оглавят парламента, но мисля, че е хубаво да има такива хора в парламента.

П.П. devil4e ти тъпа ли си или да?! :shock: С какво сме повече от тях ли? - Може би с нищо, но щом ще живят в България - да носят български имена и да се приспособяват към нас и да не се делят.Ако не им изнася - да си ходят в Турция! И още нещо - в българския език няма дума като 'Ко',каквата ти често употребяваш, като гледам.Нов език ли измисляш или..? :evil:

aBeP4eTo
06-27-2005, 14:01
Не се сдържах да не отговоря в тази тема въпреки, че си бях обещала да не пиша в нея.
Та искам да ви попитам в коя държава населението е чисто без малцинства? Няма такава нация още повече, че хора ние живеем в 21 век какви са тези глупости? Какви са тези краино леви партии? Въобще как можете да си мислите, че ще ни сполети нещо хубаво от такава парти!? :shock:
Егати омразата в това население тая омраза до нищо не води ... има един расист от моя крартал които наряза една циганка... еми сорри ама може да е всякаква обаче никой не заслужава такова отношение!!!
Държавате е един общ народ в които може да има всякакви хора!
Тоя Волен е болен човек :evil: Я кажете тея които гласувахте за АТАКА въобще чели ли сте идеите им?
Аз понеже се постарах да ги прочета ще ви споделя някой трогателни като например излизане от НАТО и абсолюатно никакво влизане на Б-я е Европеиският съюз :lol: смешно е! А за разни върли фенчета на Сидеров които виждат в неговите очи "бъдещият Хитлер" мога да ви кажа само, че в Германия партии от типа на АТАКА не се допускат в парламента всъщност има само една която е допусната.
Че за каде сме тръгнали ние бе хора? БСП, АТАКА в кои век живеем? Друга "гениална" идея на АТАКА затваряне на ганиците ... хаха смях! И какво ше стане то? Никакъв внос износ и от глад ли да умрем пак сега? Незнам как може да има хора които да гласуват за такива партии... После се чудим защо сме били на такова дередже ми какво няма да сме бе!? Ние сами сме си виновни!
Писна ми от тоя селски манталитет на хората! Расити!!!

кучка
06-27-2005, 14:29
АБЕ ВИЕ ЧУВАТЕ ЛИ СЕ ??? :shock:
мислите ли че България, рушена с години,
ще я оправят някакви смешни нацисти, които
най-вече си нямат НИКАКВО понятие
от политика?
МИСЛИТЕ ЛИ, че ще е добре някфо пълно
КУКУ да ни оправи държавата ?
може и да е расист, може и да е всякакъв
но НЕ Е политик.
чували ли сте за биографията на тоя
смахнат ? :shock: мислите ли че тоя
ще махне циганите от българия? какфо ?
ще ги ги хване за врата и ще ги изнася
един по един ли ? :shock: хахахаха, настина
сте ужасно наивни :D

06-27-2005, 14:36
По-тъпи овце и ”селски пичове” от вас не бях виждал... Вие сте толкова тъпи, че си е ебало майката. И грам не чаткате от политика. Пази боже България, щом младото поколение е по-тъпо от миндил. Утре ще оставите и тъпите турци и паметник на Осман Паша на Шипка да си направят, нали бе?! Партията е Волен е най-смислената от сичките. Какви са другите? Комунистите се коалират с Доган... Какво ви говори, че турци шни управляват. Като ДПС е по конституция незаконна... Царя и неговите еврей ще си чешет пишките и нищо няма да направят отново. Добре, че е Атака та малко бълграско да има в парламента, а не някви турци, еврей и продажници.

кучка
06-27-2005, 14:39
По-тъпи овце и ”селски пичове” от вас не бях виждал... Вие сте толкова тъпи, че си е ебало майката. И грам не чаткате от политика. Пази боже България, щом младото поколение е по-тъпо от миндил. Утре ще оставите и тъпите турци и паметник на Осман Паша на Шипка да си направят, нали бе?! Партията е Волен е най-смислената от сичките. Какви са другите? Комунистите се коалират с Доган... Какво ви говори, че турци шни управляват. Като ДПС е по конституция незаконна... Царя и неговите еврей ще си чешет пишките и нищо няма да направят отново. Добре, че е Атака та малко бълграско да има в парламента, а не някви турци, еврей и продажници.
по-добре турци отколкото
ненормалници..

Tedi_sheep
06-27-2005, 14:46
По-тъпи овце и ”селски пичове” от вас не бях виждал... Вие сте толкова тъпи, че си е ебало майката. И грам не чаткате от политика. Пази боже България, щом младото поколение е по-тъпо от миндил. Утре ще оставите и тъпите турци и паметник на Осман Паша на Шипка да си направят, нали бе?! Партията е Волен е най-смислената от сичките. Какви са другите? Комунистите се коалират с Доган... Какво ви говори, че турци шни управляват. Като ДПС е по конституция незаконна... Царя и неговите еврей ще си чешет пишките и нищо няма да направят отново. Добре, че е Атака та малко бълграско да има в парламента, а не някви турци, еврей и продажници.
по-добре турци отколкото
ненормалници..Po-dobre se opravete!Po-dobre nito turci , nito kukuvci!Ako ni opravlqvat turci, az vi kazvam 4e 6e stana teroristka, kamikadze i t.n.

06-27-2005, 14:58
Ставай терористка. Турци ни управляват в момента. Парламента се напълни с такива, ако не си забелязала. Иначе те залбудените си остават заблудени, тъй че кел файда да им се налива акъл кат не могат да го поемат, я...

кучка
06-27-2005, 15:09
ай кат сте толкоз печени ми
обяснете според вас, какво ще направят
'атака' ако дойдат на власт? :evil:

bulgarche
06-27-2005, 15:22
Само едно не харесвам на Волен - това че е доста груб. Говори си на ти с журналистите и не е никак учтив, което не е добре. Няма да стане да излезе в парламента и да каже "Айде ставайте и да ебем путката мяйна на тез мангали". Трябва по-дисциплинирано. Всички знаят какво иска Волен, но не трябва толкова директво. С леки заобикалки и всичко ще се нареди. Аз предлагам за всяка циганска глава по 500 лева :) Базикам се естествено, но няма да е зле и такова нещо да има./ Та тез мангали са вреден "дивеч".

Cyberdyne_101
06-27-2005, 15:30
Taка е. Трябва да се научи малко да се контролира и да не отговаря на провокации :idea: Нека му дадем малко време и да видим дали ще се "опитоми" (ама малко)

П.П. Защо в Кърджали посрещнаха изборните резултати повече с КЮЧЕК, отколкото с Химна на България... ??

bulgarche
06-27-2005, 16:02
Taка е. Трябва да се научи малко да се контролира и да не отговаря на провокации :idea: Нека му дадем малко време и да видим дали ще се "опитоми" (ама малко)

П.П. Защо в Кърджали посрещнаха изборните резултати повече с КЮЧЕК, отколкото с Химна на България... ??

Защото са тъпаци и не заслужават да живеят в тази държава !!!

06-27-2005, 16:08
Abe vie znaete li iz0bsht0 za kakv0 stava duma? Nqk0j, k0jt0 e u4il p0 precizn0 vremet0 na hitler shte razbere za kakv0 stava duma. Anarhiqta, k0qt0 e v m0menta ... pr0st0 shte bude p0men, da ne g0v0rim kakvi pr0meni shte ima, 4e shte stanem p0-zle i 0t sauditska arabiq, tuka i mujete shte sa s ferejeta ... ama kf0 da vi kaja, t0va, k0et0 kazvat p0 televiziqta, tiq reklamni klip4eta ... pr0st0 lujat! A vie glasyvate za tqh i gi p0dkrepqte? Edinstweniqt 40vek, k0it0 zaslujava da spe4eli e S0fianski, tyk kat0 se vidq, 4e t0i ne sam0 g0v0ri, n0 i si vurshi delata, nezavisim0 dali vsi4k0, k0et0 e trygnal da pravi e p0stignat0!!!

Napyln0 sym syglasen i s aBeP4eTo :!:

Immortality_
06-27-2005, 16:21
Какви са тези краино леви партии? ...

Егати омразата в това население тая омраза до нищо не води ... 0ooOmrazata donikage ne vodi, no repsectyt- DA! :wink:

има един расист от моя крартал които наряза една циганка... Ima cigani, rasisti, koito trepqt za po 2 leva... :wink:

Държавате е един общ народ в които може да има всякакви хора!Moje, no sy6to taka ima normi, nqma samo te da imat prava (da ne si pla6tat toka primerno), a nqkoe bedno bylgarsko semeistvo da syumee da go pravi :wink:

Тоя Волен е болен човек Moje i bolen da e ...za mnogo hora kazvat, 4e sa bolni... vajnoto e, 4e ideite mu sa dopadnali na okolo polovin milion bylgari, koito sa glasuvali za nego (sys vsi4kiq si razum)... ne moje6 i tqh da nare4e6 bolni :wink:

Я кажете тея които гласувахте за АТАКА въобще чели ли сте идеите им?Tezi, koito glasuvaha sa na pove4e ot 18 godini i sledovatelno, 6tom mogat da bydat otgovorni za da si dadyt glasa, otgovorni sa i za tova - na koi 6te go dadyt, a ne se prodavat za po 20 leva :wink: . Az ne mojah da glasuvam , no vleznah v www.atakabg.com...pro4etoh im ideite i to4no za tova 6tyah da glasuvam , ako mojeh :wink:

А за разни върли фенчета на Сидеров HAHAHAAHAHAA... razni vyrli fen4eta ??? nedei da govori6 s ironia za 8,16% ot glasuva6tite...ot tqh ima babi, dqdovci, roditeli, hora na po 40 i na po 20 godini, poznavam dosta, koito sa se re6ili da atakuvat dobrovolnoto potur4vane na naroda. Jiveem v demokraciq, nali ... a taka :wink:

в Германия партии от типа на АТАКА не се допускат в парламента всъщност има само една която е допусната. Shtom ima, dori edna da e- zna4i ima svoite pri4ini :wink:

Писна ми от тоя селски манталитет на хората!Расити!!! .....AAA, IzvinetI, ama nito sym rasistka, nito sym sys selski mantalitet... a i taka da be6e- SVOBODA ZA AKTOVETE NA EDNITE, SVOBODA I ZA DRUGITE :wink:
.....Rasisti ili ne- nqma6 nikakvo pravo da opredelq6 koi kakyv e... Vidyala sym negri, koito sa po-rasisti ot belite... vijdala sym gi kak me gledat s omraza, samo za6toto sym s drug cvqt na kojata... kakvo li ne sym vijdala... no ne moje da se prevyrne rasizmyt v minus za belite i v plus za 4ernite... samite TE sa tezi, koito si postavqt granici i iskat nezavisimost i prava...
.....Uuhhh...razgore6tih se, sorry za dylgiq post i, aver4eto- ne go priemai kato zayajdane, prosto mi napravi vpe4atlenie edinstveno tvoq post...

Are sys zdrave ! :D

кучка
06-27-2005, 17:21
Какви са тези краино леви партии? AAAahahaha... :lol: :lol: "partiqta" e kraino DQSNA, a ne lqva :wink:

Егати омразата в това население тая омраза до нищо не води ... 0ooOmrazata donikage ne vodi, no repsectyt- DA! :wink:

има един расист от моя крартал които наряза една циганка... Ima cigani, rasisti, koito trepqt za po 2 leva... :wink:

Държавате е един общ народ в които може да има всякакви хора!Moje, no sy6to taka ima normi, nqma samo te da imat prava (da ne si pla6tat toka primerno), a nqkoe bedno bylgarsko semeistvo da syumee da go pravi :wink:

Тоя Волен е болен човек Moje i bolen da e ...za mnogo hora kazvat, 4e sa bolni... vajnoto e, 4e ideite mu sa dopadnali na okolo polovin milion bylgari, koito sa glasuvali za nego (sys vsi4kiq si razum)... ne moje6 i tqh da nare4e6 bolni :wink:

Я кажете тея които гласувахте за АТАКА въобще чели ли сте идеите им?Tezi, koito glasuvaha sa na pove4e ot 18 godini i sledovatelno, 6tom mogat da bydat otgovorni za da si dadyt glasa, otgovorni sa i za tova - na koi 6te go dadyt, a ne se prodavat za po 20 leva :wink: . Az ne mojah da glasuvam , no vleznah v www.atakabg.com...pro4etoh im ideite i to4no za tova 6tyah da glasuvam , ako mojeh :wink:

А за разни върли фенчета на Сидеров HAHAHAAHAHAA... razni vyrli fen4eta ??? nedei da govori6 s ironia za 8,16% ot glasuva6tite...ot tqh ima babi, dqdovci, roditeli, hora na po 40 i na po 20 godini, poznavam dosta, koito sa se re6ili da atakuvat dobrovolnoto potur4vane na naroda. Jiveem v demokraciq, nali ... a taka :wink:

в Германия партии от типа на АТАКА не се допускат в парламента всъщност има само една която е допусната. Shtom ima, dori edna da e- zna4i ima svoite pri4ini :wink:

Писна ми от тоя селски манталитет на хората!Расити!!! .....AAA, IzvinetI, ama nito sym rasistka, nito sym sys selski mantalitet... a i taka da be6e- SVOBODA ZA AKTOVETE NA EDNITE, SVOBODA I ZA DRUGITE :wink:
.....Rasisti ili ne- nqma6 nikakvo pravo da opredelq6 koi kakyv e... Vidyala sym negri, koito sa po-rasisti ot belite... vijdala sym gi kak me gledat s omraza, samo za6toto sym s drug cvqt na kojata... kakvo li ne sym vijdala... no ne moje da se prevyrne rasizmyt v minus za belite i v plus za 4ernite... samite TE sa tezi, koito si postavqt granici i iskat nezavisimost i prava...
.....Uuhhh...razgore6tih se, sorry za dylgiq post i, aver4eto- ne go priemai kato zayajdane, prosto mi napravi vpe4atlenie edinstveno tvoq post...

Are sys zdrave ! :D
ако си мислиш, че 'атака' ще направят
нещо за тая държава, мнооооооого се лъжеш

Cyberdyne_101
06-27-2005, 17:25
Кучка, аз ти предлагам първо да изчакаме и после да говорим. :idea:

Immortality_
06-27-2005, 17:31
za taq dyrjava NIKOI NI6TO ne moje da napravi za 4 godini... mnooogo pove4e vreme trqbva... no nali znae6, nadejdata umira posledna... moje "ataka" da e porednata politi4eska partiq, koqto 6te zabie noja v gyrba na bylgarina, no horata ne znaqt na koi da se doverqt.... to4no zaradi tova se lutat...
kak moje6 da mi obqsni6 tova, 4e za 10 godini sa minali sini, 4erveni, jylti i sa ni preebali...
no na 4ovek ni6to ne mu ostava, osven nadejdata... nqma da povtarqm pove4e, 4e ot moq gledna to4ka "ataka" sa dobyr izbor...koito da misli, kakvoto iska :D ... izborite svyr6iha... monetata e vyv vyzduha i se vyrti... 6te si kaje kakvo 6te napravi tozi cveten parlamen... =)

06-27-2005, 18:31
Ти добре ли си бе момиче как атака ще са дясна партия?

Immortality_
06-27-2005, 18:48
Gost, ima6 pravo, obyrkala sym se.
pro4etoh na nqkolko mesta, 4e sa ultradqsna i se doverih.
6te popravqq mnenieto si po-nagore :wink:

Stefka_st
06-27-2005, 19:10
Няма да изказвам мнение. Да видим какво ще стане без много да говорим. Дано не се изложат.

bulgarche
06-27-2005, 20:23
Кучка, аз ти предлагам първо да изчакаме и после да говорим. :idea:

Нека видим каво ще стане и тогава да говорим. Не се знае какво ще стане. МОже и да направи нещо векико за което няма да съжалява никой (освен малцинствата)

Bimper-ska
06-28-2005, 00:19
Ударен бе звучен шамар на властта. Да видим сега кой ще ни управлява. :twisted:
Мишо, радвай се, докато твойте хора не надробят една каша, дето после още 15 години ще я сърбаме...

Tedi_sheep
06-28-2005, 09:53
Ударен бе звучен шамар на властта. Да видим сега кой ще ни управлява. :twisted:
Мишо, радвай се, докато твойте хора не надробят една каша, дето после още 15 години ще я сърбаме...Ххахахаха, неговите хора!Ши кажеш, че той е председателя на партията!Ахахаха!Незнам, вече на кой свят живеем, но знам едно, че сме много заблудени и наивни!Тая държава толкова много е отъпкана и е затънала в лайна, че дори и да направят опит да я оправят нищо няма да излезе! :lol:

lalqla
06-28-2005, 11:44
Луди!!!!
Та тоя Сидеров иска да върне смъртното наказание, което го няма в нито една цивилизована страна по света!
Идиотщини абсолютни...като му четох тия агитационните листовки се чудех дали да се смея или да се плаша!?!?

bulgarche
06-28-2005, 14:37
Добре ще е ако има акции за прочистване на държавата. Естествено всичко ще е покрито. МноУ ще е яко да трешеш мангалите докати си си вкъщи :) Тъкмо ей ся виках на един приятел, дали да вадя пушката и де стрелам по една циганка, дето нещо пискаше навън. Вярно, че могат да ме хванат, но едва ли. Пък ще е яко да я бях целнал :)

CRaZy_IKT
06-28-2005, 16:08
fanatikkk :shock: :shock: :shock: s toziv parlamenta ni6to hubavo
NAPYLNO PODKREPQM!!!Abe hora pi6ete predi da znaete kvi sa tiq idioti
DANO DA IMA 2 IZBORI SEPTEMVRI-NIKAK NE MI SE NRAVI TYPITE KOMUNISTI DA NI UPRAVLQVAT :x

06-28-2005, 16:16
Хора без да се убиждате ама нищо не разбирате от политика.Тва че е нацист и не знам си какъв от къде го научихте от телевизията и от весниците , ами да
само ще ви кажа че основните партии в този парламент им плащат на тях да разгласяват тази клюка , защото сегашните партии всичките до една ги е страх от АТАКА защото може да им разкрият всичките лъжи и престъпления на народа.Искам само да ви кажа че Волен никога не е казвал че циганите и турците трябва да се бият , казва и иска само еднкави права и задължения за всички.Ако в това има нещо с което е по лошо от другите партии аз направо ще се гръмна (ама няма щото съм умен и го разбирам , а не да се манипулирам от медиите).И не знам как може да се мислите за Българи ако сте съгласни с тази турска партия в нашия парламен а сте против единствената истинската БЪЛГАРСКА партия в този парламент.

CRaZy_IKT
06-28-2005, 16:22
Хора без да се убиждате ама нищо не разбирате от политика.Тва че е нацист и не знам си какъв от къде го научихте от телевизията и от весниците , ами да
само ще ви кажа че основните партии в този парламент им плащат на тях да разгласяват тази клюка , защото сегашните партии всичките до една ги е страх от АТАКА защото може да им разкрият всичките лъжи и престъпления на народа.Искам само да ви кажа че Волен никога не е казвал че циганите и турците трябва да се бият , казва и иска само еднкави права и задължения за всички.Ако в това има нещо с което е по лошо от другите партии аз направо ще се гръмна (ама няма щото съм умен и го разбирам , а не да се манипулирам от медиите).И не знам как може да се мислите за Българи ако сте съгласни с тази турска партия в нашия парламен а сте против единствената истинската БЪЛГАРСКА партия в този парламент.
Abe ti znaesh li ot kolko vreme se zanimavam s politika?!Mai ti ne razbirash ot politika-ne se izlagai s publichni mneniq...Az sym za DSB i ODS-spored men te sa nai dobriq izbor.A tova "ravni prava" ne zvuchi losho,no ne mislish li che napomnq komunisticheskoto vreme :arrow: da vyrnem Bylgariq nazad?!Aide molq te ne mi se pravi na politolog :D