PDA

View Full Version : Берксток 2005!!!



Murderdoll^^
06-25-2005, 22:07
От 11 до 16 Юли в Берковица ще има
фестивал...мноо як!Групите, заявили участие досега
са:
THE EXPLOITED
Zornic
Gravity CO
Уикеда
Остава
OJ
Шеки & Блъди бойс
Монолит
YODA
Daily Noise Club
Sepuko6
Лавина
Lot Lorien
Coprostasis
Paspartu
Gabana
Scandal
Burning Necks
Обратен Ефект
Pataca
The Purple Patch
KOMA
Virus
Leepra De Lux
Swidnle Cord
Extremum
Long Table, и други
сайта на берксток:http://www.berkstock.com/news.htm
както се изрази един пич от ФОРУМА на Берксток (http://berkstock.bonnita-club.com/forum):

Ще има усрана поляна, пияни металисти, зяпащи местни и много, много, смях.. палатки, а също и усмихнати индивиди, на път да изтрезнеят, старателно си подават топка в кръг, и хубава евтинка бира
Експлоитед ще свирят на 16 юни, на 15 май са Зорник(от белгия ако не се лъжа)
програма ще има около 5-6 юли, ще се погрижа да я пусна тук щом излезе :lol:
някой ще идва ли?аз няа да съм там за всичките дни
най-вероятно, може и да пропусна експлоитед нищо не се знае...важното е че ще има яко избушване на феста
ихихих една седмица ще ме влачат из полянките:)))

DiEsEl_GiRl4eTo
06-26-2005, 00:27
Мен пък ме подлъгаха, че били Sex Pistols, не The Exploited...ама чули, недочули ;) Инак аз за The Exploited ще съм там. Дано да поостана повечко дни. А за КОМА...бг група ли е? От Русе? Имаш ли идея или...? Защото ако са тая КОМА, за която си мисля, ще трябва да се поостава дълго. Туй ще бъде хипер яко, усещам. Бих предложила да се видим нейде хорицата от форума, дето ще ходим...ама не се знае кой ще е пиян, кой залян...

Murderdoll^^
06-26-2005, 11:41
абе аз ясно че ще съм пияна
ама тфа не пречи да се видим даже
ае окей един ден няа се напивам
особено:)аз доколкото разбрах тедо
дейвис( :lol: ) ше ходи за експлоитед
ае бе хора ще е мега яко...

naty
06-26-2005, 15:12
аз сам там
поне така мисля
ако може само малко разяснение де е тва Берковица ше сам ви мн благодарна...

06-26-2005, 17:46
Kaво по дяволите ще правят СКАНДАЛ на тоя пропаднал фест? Чудно ми е даже как Експлойтед са се навили. За тъпите пияни металисти няма да говоря. Колко са изпаднали...сигурно и на Гравити Ко ше правят пого.

amy lee
06-26-2005, 20:53
хехех, тфа го знаммм :D за експлойтед със сигурност ше ходя

06-27-2005, 08:44
На exploited ше има смъртни случаи убеден съм !

Murderdoll^^
06-27-2005, 22:43
^ е надявам се да се размине без
такива инциденти ама като знам колко
ужасно много пънкари ще има...най-вероятно
дрогирани до смърт...престаям си
аз затфа не исках да ходя за експлоитед

`cannibal`girl
06-28-2005, 14:23
Mi na minaliq berkstok nqma6e smurtni
slu4ai, no mi razkazvaha kak na prednite
e imalo :? estestveno 4e 6te hodq:)) nakude
bez mene:pp edna sedmica nqma da iztreznavam
i da spra da pu6a.. basi kefa:))))))))))

`cannibal`girl
06-28-2005, 14:25
^ е надявам се да се размине без
такива инциденти ама като знам колко
ужасно много пънкари ще има...най-вероятно
дрогирани до смърт...престаям си
аз затфа не исках да ходя за експлоитед
pff ti si bolna da ne ide6 to4no
za Exploited!! i kfo ot tfa 4e 6e ima
nekfi punkove?! fo ti e zor, 6e si napraime
kefa:))

06-28-2005, 17:59
Пънковете са най-големите пичове! Особено като ти кажат "ПАРИ ИМАШ ЛИ?". Пожелавам някой пънк да ви попита.

amy lee
06-28-2005, 18:03
йеее, супер! начи и мърдър и канибал ше са там :D

кучка
06-28-2005, 18:36
ооооооооооооо колко много искам да отида
ма тфа БЕРКОВИЦА не не радва особено..даже не
знам къде е ... ужасТ :cry:

Murderdoll^^
06-28-2005, 21:07
oоф господи дето не съществуваш!
толкова ли е трудно да изкибичиш
една карта на българия и да видиш.
тфа е до монтана:)
http://img230.echo.cx/img230/2569/map4fw.jpg

universal_dream
07-07-2005, 20:03
значи с влак пътя е с прекачване на електричка(един такъв червен малък влак) абе трябва да ходя до гарата и ще дам повече инфо за пътуването с влак :) а Exploited че то заради тях отивам..ако не съм прецакан пак да ходя на работа...най мн да напусна щото тва са Exploited мамка му...аре ако искате може няква среща преди тва на хората от София дето ще ходят...аз мисля на 15ти да ги посрещна на летището и на 16ти да съм там :D ама няма лошо преди тва да пием по бира и да си поговорим по въпроса..и кво като има пънкари...то и скинове маи ще идват да ни бият така че да сме нащрек,верно че имало такава тема ама глейте че никъв ред във тоя форум няма :P та кво мислите за офертата за беера ?

07-15-2005, 10:31
бе никой ли не е писал :D айде значи като се върнем оттам живот и здраве оттам ще си разказваме...то се е видело че няма да се засечем там,ама после секи ще си каже мнението :lol:

universal_dream
07-17-2005, 12:40
та значи мноого,ама много се изкефих на концертчето :lol: значи още от софия се запознах с някви гребени и после във влака баси лудницата стана 2-3 вагона само за нас..имаше и някои заблудени цивилни граждани които незнам как издържаха на напрежението..на песните и на виковете :lol: за самия концерт Exploited можеха и повече да посвирят,но все пак нали си беше на аванта,само ме издразни факта че имаше повече метъли от пънкари и ебати..поне тоя ден да пускаха пънк...ама както в повечето случаи мнозинството спечели..имаше палатки, но аз предпочетох да си се разхождам и да си говоря с хората около огъня :D btw очаквах повече хора,но и тва си беше доволно :) отивам да спя че вчера бях нощна на work после Exploited и днеска пак нощна и нали се сещате не съм спал много,но като чух и видях Exploited ии неможах да заспя просто :lol: аре тъкмо да изчакам да видя кой ще пише по темата

DiEsEl_GiRl4eTo
07-17-2005, 13:24
Леле. Значи яко е било. Едни мои причтелчета и те отидоха, ама не са се върнали още да разказват. И аз можех да ида, ама родители... :roll: А имаше ли некви инциденти? Пого :roll: ?

07-17-2005, 13:40
Деба що не са ви пребили скинчетата!?

monka
07-17-2005, 14:07
tolkova mi se hode6e i na men...ama nqmah prevoz, a i maika mi :roll:
razkazvaite o6te!

SixSense
07-17-2005, 15:06
аз пък нямах къде да нощувам .. то не че щахме да нощуваме.. и наште не бяха съгласни.. тъй че...
ма за КОРН щее съм 100% просто..

amy lee
07-17-2005, 17:07
мале хора, на експлойтед беше супер... само дето организацията на охраната съкс, то дори не беше охрана ми напрао полицай
и на един чак главата му разкървавиха :x

Milko_Tu4ev
07-17-2005, 20:12
БеркСток ще е супер събитие, но защо когато някоя супер яка група дойде в България, ще я пратят в Берковица...

Сега остава и KoRn като дойдат да ги пратят да пеят в Гулянци и ще се побъркам... :)

P.S.: Exploited RULZZZ!!! :) :D :) :lol: :)

SixSense
07-17-2005, 21:11
БеркСток ще е супер събитие, но защо когато някоя супер яка група дойде в България, ще я пратят в Берковица...

Сега остава и KoRn като дойдат да ги пратят да пеят в Гулянци и ще се побъркам... :)

P.S.: Exploited RULZZZ!!! :) :D :) :lol: :)
щото в софия няма толкова голяма площ, ама все пак е тъпо, че е толкова на майната си.. :evil:

Milko_Tu4ev
07-17-2005, 21:26
Да махнат половината чалгарски дискотеки и е готова работата :)

Или пък може някъде из селата до София... По полетата :) :) :)

universal_dream
07-18-2005, 08:39
Деба що не са ви пребили скинчетата!? ama ti si mnogo tup be brat! se edno az da otida na OI! festa :lol: skin4eta po4ti nqma6e..ima6e nqkvi zabludeni tuk tame ama samo gledaxa :D za prevoza mnogo xora doidoxa v sofia i sled tva s vlak do Berkovica..toq vlak napravo go potro6ixme..ostanaxa izkurteni kazan4eta..ki4uri kosa po mivkite i s4upeni prozorci...ama taka e kato ni preebaxa da sedime pravi :P ima6e pesni i tanci o6te vuv vlaka(gorkite xora) ta nali vi kazax 4e s preka4vane na Boi4inovci stavaxa ne6tata,no vmesto da slizame i da se ka4vame..poslednite 2 vagona se otka4at i se zaka4at na drug vlak koito trugva za Berkovica. Incidenti..vidqx 2-3 boq ama xorata se razturvavaxa i nqma6e smurtni slu4ai ina4e v pogoto si be6e massacre :P ..ma nqkvi sinki i draskotini i tolkova...az se bqx omazal s nqkuv alkoxol ama si4ko si spomnqm :twisted: be samo deto be6e malko kalno po edno vreme i na sutrinta kato se vidqx i bqx do kolenete omazan..po edno vreme bqx se oprql do edno durvo i se se6tam 4e ranicata i gsm-a mi lipsvat i bqx tolkova zle 4e nemojax da namerq palatkite v koito gi ostavix..ama kato se svetna si4ko si namerix :D samo deto nqma6e friziorki,ama nie si imaxme sapuni,lepila i gelove i lakove i o6te vuv vlaka se napravixme,a oxranata ne trqbva6e verno da e s teq uniformi ama karai,be ako ima6e skinheads 6te6e da stane klaneto :? e i bez tva ne im e tam mqstoto...dobre se polu4i :P a tva 4e v sofia nqma kude ne e taka 6toto mojexa da go napravqt nqkude okolo sf na nqkoq polqna...namirat se...a ne v Berkovica deto e po-dale4e ot Plovdiv..te v Pld da go bqxa napravili pak po dobre...

universal_dream
07-18-2005, 08:47
aaa da i tva za no6tuvaneto da kaja 4e ima6e hoteli po 2-3lv ina4e na polqnata ima6e dosta palatki,a i 2-3 ogunq kudeto se bqxme nasubrali xora...to ne 4e se spa de...pone az li4no ne sum i si perkax po polqnata i sqdax kudeto mi padne,ammm ima6e 2ma pi4a ot turgovi6te deto sutrinta gi vidqx kak si spqt v edin hrast do ndk-to i gi vzex kum garata i zaedno si produljixme :P