PDA

View Full Version : Парламентарни Избори 2005



Coki
06-26-2005, 08:57
Всичко свързано с изборите, можете да коментирате тук. :)

Ето и моята позиция относно изборите:
Аз съм много доволен, че БСП не спечели пълно мнозинство, доволен съм че "десните" партии ще имат ключова роля в съставянето на новия парламент , а няма да бъдат просто една опозиция.

Дано НДСВ да не склони да се коалира с БСП, тъй като така БСП ще управляват.

Изключително съм доволен за много силния пробив на "Атака", защото те вече успяха да стреснат българския политически елит и ако те не вземат на сериозно проблемите на обикновените граждани, Атака ще спечели много привърженици, защото на никой не му е приятно Цигани да убиват български граждани, и да няма наказани, тази ромска толерантност не само за престъпления, ами и за тока например е наистина непоносима, защо аз ще си плащам тока, а те не?

Ето защо аз подкрепям Атака и се надявам, ако управляващите не направят промени относно тези въпроси, които споменах, Атака да бъде водеща политическа сила.

MaRiYa_86
06-26-2005, 09:37
Браво!!!

Desert Rose...
06-26-2005, 09:50
Според мен АТАКА са прекалено радикални.Ами ако докарат на България някоя война?!Всички знаят колко цигани има в България..Абе не ми се мисли,от една страна харесвам повечето неща,които искат да направят за България,но от друга - не.Много исках НДСВ да са водеща фигура,но беше ясно,че няма да е така.Те направиха доста за България,макар че някои хора не го виждат.А и аз също като Coki се радвам,че БСП не спечелиха,макар и процента им да е най-висок.По всичко личи обаче че за съжаление следващото правителство ще е всичко друго,но не и стабилно.Не са много добри според мен резултатите.И аз първоначално много подкрепях АТАКА само че сега малко се плаша от тях.Никой не знае какво точно може да се крие зад намеренията им.. :roll:

Cyberdyne_101
06-26-2005, 09:52
Българинът така и не разбра, че чрез своята пасивност, отново позволи на Доган да вземе прекалено много места в парламента. Пак бяхме свидетели на цирка с автобусите и Пак ЦИК си затвориха очите. ДПС се гласят да управляват :evil: Още 4 години турци в управлението :lol: :evil: Срам и позор :!:
Да видим сега като гласувахме за "Атака" дали и те няма да ни прецакат...

06-26-2005, 10:18
Атака е възможно най-лошото, което може да се случи на България. Гледахте ли ги вчера тия психопати, та толкова ги хвалите? Най-вероятния вариант и най-добрия е БСП, ДПС и някаква част от НДСВ да направят правителство. Всички партии обаче трябва да се погрижат да спрат Атака, да ги изолират. И така ще стане. Не виждате ли, че никой няма да се коалира с тях? Тези гадове могат да доведат страната да гражданска война. Това ли искате бе? Имах друго мнение за Петър Берон, не мога да повярвам, че се е съюзил с психично болен и фанатизиран човек като Сидеров.

А ако БСП се откаже ще направи най-голямата си грешка и наистина ще стане гражданска война. Дано Станишев има акъл да направи компромиси с НДСВ, дори да се съгласи царя пак да е премиер. Такъв вариант е за предпочитане отколкото дясна коалиция от мразещи се взаимно хора да управляват страната.

06-26-2005, 11:08
Волен СИдеов може и да е такъв,ама за теб!Така,че не налагай мнението си!Щом има такъв процент,значи много хора го харесват!Така,че твойто мнение можеш да ни го спестиш!

kurabiika
06-26-2005, 13:15
В една друга тема писах и тука ще го кажа обобщено:
аз подкрепям единствено и само десните партии!
просто не виждам никакво добро бъдеще с Атака или БСП

amy lee
06-26-2005, 15:55
абе атака съкс! тоя волен сидеров е някфо мижаво копие на хитлер! е сори, ама къф е тоя расизъм? циганите щял да ги прави на сапун, а нямало по-добър турчин от мъртвия. тоя наистина е за психиатър. пък и тфа по закон е подсъдимо, така, че тоя не е за парламента, а за затвора. кфо, например има българи ф италия. и кфо ся, италианците да почнат да ги трепят
откачена работа.
иначе и аз съм за десните партий. и в никакъв случай атака

LiNkiN4eTo
06-26-2005, 16:01
имам чувството че тая тема е направена , за да може всеки да се прави на философ

techCandy
06-26-2005, 18:14
Волен СИдеов може и да е такъв,ама за теб!Така,че не налагай мнението си!Щом има такъв процент,значи много хора го харесват!Така,че твойто мнение можеш да ни го спестиш!
И за мен Волен Сидеров е психясал фанатик, и никой не
налага мнението си мой. Щом такъв процент е гласувал за него, начи има мноол прости хора в България. Не не може никой да си пести мнението, защото това е форум, ако не ти харесва изчезвай.

В една друга тема писах и тука ще го кажа обобщено:
аз подкрепям единствено и само десните партии!
просто не виждам никакво добро бъдеще с Атака или БСП
Ами там е работата, че няма бъдеще. Само дето
самоходните некрозлози и плиткоумните скинове не го разбират.

абе атака съкс! тоя волен сидеров е някфо мижаво копие на хитлер! е сори, ама къф е тоя расизъм? циганите щял да ги прави на сапун, а нямало по-добър турчин от мъртвия. тоя наистина е за психиатър. пък и тфа по закон е подсъдимо, така, че тоя не е за парламента, а за затвора. кфо, например има българи ф италия. и кфо ся, италианците да почнат да ги трепят
откачена работа.
иначе и аз съм за десните партий. и в никакъв случай атака
Брао,
хехе никога не си се изказвала по точно! :wink:

имам чувството че тая тема е направена , за да може всеки да се прави на философ
А аз имам чувстовото, че ти знаеш за какво се говори
просто, и да не го признаеш, казваш това. Защо просто не замълча, така никой нямаше да разбере...
Ако фанатичния дупедавец Сидеров беше спечелил (Боже мой!!!) предполагам че щеше да установи тоталитарен режим, ако не и военен. Освен това както каза някой, най-вероятно и гражданска война. Сега след като комунягите ще спечелят, това което предполагам, че ще стане, е покачване на инфлацията, ще почнат да се печат пари без покриетие и от там нататъка...просто не ми се мисли. За кой ли път се питам, толкова ли прост народ има в тая страна....Атеистка съм, но Бог да ни е на помощ!

06-26-2005, 21:05
BSP specheli - sigurno sha sa varnem 10 godini nazad... ako Ataka bqha spechelili shtqhme da sa varnesm 50 godini nazad! Nqma da e zle BSP da se koqlira s NDSV pone sha ima 1-2 nashi hora :)
BSP cpecheliha blagodarenie na mladite hora! shto sha kajete! shtoto starite sichki glasuvaha za BSP - pomneli kakvo bilo po tqhno vreme - imalo rabota..horata nqmat prava no vajnoto e che rabota imalo! Mladite ne glasuvat - i da sa gladuvali ne e bilo dostatuchno! Tapite sa glasuvali za Ataka! Kak iskate 1 darjava da ima shansove za podobrenie ekonomicheski kat naroda ne iska da se opravi?kak?

ceco
06-26-2005, 21:22
Lele napravo ne moga da poviarvam kakvo mislene imate.. sega razbiram zashto vinagi ni machkat, zashoto vinagi se primiriavate s tova, koeto stava. Sviknali ste na obirite, krajbite, nasilieto i t.n. na koeto e podlojen naroda.. Nima niama nujda ot chovek, koito da ostoiava pravata na horata i da zashtitava konstituciata, v koqto pi6e 4e "vseki 4ovek e raven na drugite"... a ne kato sega - nie si pla6tame toka, nie si pla6tame danucite i vsi4ko ostanalo.. a malcinstvata ne pla6tat nishto i jiveiat na nash grub - kradat ot nas, potupkvat sigurnostta ni. Kakvo stana s tezi, koito ubiha profesora v Zaharna fabrika?.. niakoi zae li se da gi presledva?!?!? Ako tova beshe stanalo obratnoto, siguren sum 4e do nqkolko chasa shtiaha da zaloviat bulgarite. Iskate li da produljava da vi e strah kato se pribirate kusno po krainite kvartali, dali vseki edin moment niakoi jaden za must i pari "chlen na malcinstvata" niama da vi napadne? Iavno ste sviknali na tova i ne vi pravi vpechatlenie.. koeto e mnogo jalko i tragi4no. Napravo niamam dumi.

Molia ne vazpriemaite dumite mi kato niakakva propaganda, tova si e moe mnenie i ne iskam da angajiram nikogo s nego.

MaRiYa_86
06-27-2005, 00:15
Lele napravo ne moga da poviarvam kakvo mislene imate.. sega razbiram zashto vinagi ni machkat, zashoto vinagi se primiriavate s tova, koeto stava. Sviknali ste na obirite, krajbite, nasilieto i t.n. na koeto e podlojen naroda.. Nima niama nujda ot chovek, koito da ostoiava pravata na horata i da zashtitava konstituciata, v koqto pi6e 4e "vseki 4ovek e raven na drugite"... a ne kato sega - nie si pla6tame toka, nie si pla6tame danucite i vsi4ko ostanalo.. a malcinstvata ne pla6tat nishto i jiveiat na nash grub - kradat ot nas, potupkvat sigurnostta ni. Kakvo stana s tezi, koito ubiha profesora v Zaharna fabrika?.. niakoi zae li se da gi presledva?!?!? Ako tova beshe stanalo obratnoto, siguren sum 4e do nqkolko chasa shtiaha da zaloviat bulgarite. Iskate li da produljava da vi e strah kato se pribirate kusno po krainite kvartali, dali vseki edin moment niakoi jaden za must i pari "chlen na malcinstvata" niama da vi napadne? Iavno ste sviknali na tova i ne vi pravi vpechatlenie.. koeto e mnogo jalko i tragi4no. Napravo niamam dumi.

Molia ne vazpriemaite dumite mi kato niakakva propaganda, tova si e moe mnenie i ne iskam da angajiram nikogo s nego.


Нямам какво друго да добавя,но само ще кажа,че не е тъпо това,че някой е гласувал за АТАКА,а е тъпо това,че определяте в тва форумче всички тези 250 000 души като тъпаци...Съжелявам,ама тука вече взехме да се обиждаме.
Аз предлагам да заровим кокала :) и да замълчим...

MaRiYa_86
06-27-2005, 00:18
Наистина се обиждаме вече и взе да не ми харесва!Аз гласувах за АТАКА-ДА,не казвам,че съм много умна,но и не съм сигурна,че някой от тук е по-умен от мен,затова не съм съгласна да се обиждаме...И на мен някои работи,които се пишат не ми харесват,но не обиждам никого...Все пак затова всеки човек си има право на мнение!!! :evil:

amy lee
06-27-2005, 01:15
глейте сега, аз не казвам, че тия дет са гласували за атака са тъпи, обаче според мен тоя волен сидеров е болен и не ми е ясно кфо прави ф парламента :shock:
и сега разгледах форума му... интересното е, че навсякъде само администраторите могат да пишат :shock: защо ли? щото вашия любимец го е страх от мнението на хората :lol: което означава, че освен психично болен, той е и страхливец
а @MaRiYa_86, спомням си, че беше казала, че харесваш това, че може и да няма пари за рекламна кампания, но има борбен дух... той рекламната кампания си я има от предаването си. а едва ли щом го има това предаване няма пари :!: но парите май не му стигат на човека... смятай колко много би крал от държавата :roll:

Kate
06-27-2005, 11:21
БСП спечели,но за щастие не с пълно мнозинство.Лошото е,че ДПС е третата политическа сила.Не съм расистка,ни най-малко,но не считам за честно турците в България да имат толкова голяма политическа власт и толково голям пръст в управлението на страната.Да не говорим,че не е честно и поради това,че всички турци са гласували за тях.Това естествено си е тяхно право,но почти всички те,гласуват за Ахмет Доган само,защото е турчин!За нищо друго.Това доказа и анкетата,която направиха сред турското население в Бг,Нова телевизия.Повечето от анкетираните казаха "Гласувах за него,защото е турчин и защото той представлява турците в Бг". :roll: Аз лично подкрепям десните политически сили и се надявам те да се коалират.ОДС и БНС ми е ясно,че са съгласни от пресконференциите им,но за ДСБ не съм сигурна. :roll:

ISSP
06-27-2005, 15:07
Браво.Баба ми сигурно се кефи.Пфууу...

bulgarche
06-27-2005, 15:59
Има малко време Сидеров да се поосъзнае и да стане по-така. Малко по-дипламатически да се държи и да не бърза много, защото ще се прецака работата. Браво на него, че успя да убеди хората да гладуват за него. Тази вечер ще гледам "Щоуто на Слави", там много ще се ховори за Сидеров, Хитлер, Циганите и бунтовете които евентуално ще има.


ИСКАМ ДА ГЪРМЯ ПО ЦИГАНИИИИИИИ...МАМКА ИМ МИЗЕРНА....НЯМА ДА Е ЗЛЕ В ОПРЕДЕЛЕНИ ДНИ ХОРАТА ДА ВЛИЗАТ В ГЕТАТА И ДА ГИ КЪРТЯТ ТЕЗИ МЪРШИ ДОЛНИ.....

ProstoAz
06-27-2005, 19:21
Хах, някой спомена, че турците гласували за Ахмет Доган...мдам...така си е, а да не говорим, че повечето от тях сигурно не са и запознати с политиката на България. :shock:
За Атака - много добре са се ориентирали и са избрали най-правилния начин да влязат в парламента - като накарат хората да гласуват за тях, обединени от всеобщото си недоволство, а пък и расисти винаги ще има.
Иначе баща ми в крайна сметка гласува за Атака и мисля, че сега вече и аз бих гласувала за тях (ако можех). Само че забележете, че повечето от гласувалите за Атака са млади хора :!: И аз мисля, че не е редно циганите да живеят на гърба ни. А и още повече, че те живеят в тази държава, имат право да гласуват, а после не си правят труда да спазват законите. Абе, те въобще са си много различни от нас...не задължително в по-лош аспект, но спред мен е така. Повечето не плащат данъци, ток, вода, парно крадът, убиват, изнасилват...сега ще кажете има и такива българи - да, но въпросът е, че те са изключения, докато при циганите изключенията са точно противоположните, съвестните граждани. То всичко си е от манталитета, ние не можеме да искаме от тях да са като нас, те са просто НЕправилно възпитани, според моите разбирания; различна нация...; от предишния ми клас имаше едно момиче, което майка и баща и искали да я женят на 14 годините ( :shock: ), и това е против нейното съгласие и когато аз и казах "Ами кажи им, че не искаш?" и тя отговори "Няма начин, обеща ли са, сега ме е страх и да се прибера, да не ме хванат и да ме заведът в тях", защото при тях това е нещо нормално, при тях никой няма да търси отговорност дали тя е била изнасилена или е правила секс по собствено желание. А най-лошото е, когато тези хора (циганите) прилагат тези "тактики" и на българките...много добре ви е ясно защо ви е страх да се прибирате сами нощем!

Сравнението на Хитлер и Волен Сидеров и г-жата ми по Физическо го направи днеска... :roll:

П.С. В заключение: И циганите са хора, с равни права като нас и по принцип съм за равноправие, но не и когато те минават между капките за наша сметка, тва е!

alex
06-27-2005, 21:45
Az do niakyde sym syglasen s ceco - az ne sym ot tezi koito se primiriavat lesno s machkaneto, grabeneto, potypkvaneto na pravata. Ne sym syglasen i s tova che ciganite sa ohajvani ot vishcki partii za nasha smetka.
Obache ATAKA spored men ne e izbora. I sega shte vi kaja zashto. Az sym patriot, principno razlika mejdu nacionalist i patriot ne moje da se pravi i ne triabva da se pravi. Ne moje da se narechesh hiper laiv ili hiper desen nacionalist. Tova da obicahs Bulgaria obache ne oznacahva da pravish trudovo vyzpitaetlni lageri ot vremeto na Hitler, Stalin i Todor Jivkov. Ne sym syglasen i sys smyrtnata prisyda koiato iskat ATAKA da vyrnat. Inache ATAKA imat jesotki idei, koito ako stanat realnost shte e super. Problema s ATAKA obache e che sled kato vliazoha v parlamenta ne kazaha nito edna mislena duma. Nito edno predlojenie. Te shte sa na vypreki na vischki ostanali, na praktika te se kachvat vyv vlastta abdikiraiki ot neia, vmesto da se hvanat i da se opitat s diplomaticheski hodove da prokarat chast ot ideite si v polza na naroda.
Da vi pitam - na vas chesno puka li vi koi vi upravliava - dail e hitlerist, komunit ili drug ako na vas vi e dobre, ako imate pari, ako iamte sigurnost, ako niama prestypnost, ako vishcko ni e nared? Garancia che niama da vi puka koi vi upravlaiva ako vischko nie nared.

A ne se radvaite tolkova che niakoi niama da napravi kabinet zashtoto niamame li pravitelstvo do mesec i narpaviat li se novi izbori Bulgaria se vryshta v 90-ta godina. Ne znam dail go pomnite no tova oznachava kriza, mizeria, evropa shte ia geldame prez kriv makaron, a sigurnostta i jelanieto ni za po-dobyr jivot shte izchezne zavinagi. Tozi pyt niama da se stigne do barikadi, mitingi i preverati - niama da ima koi da gi pravi zashtoto veche trudno se lyjem a i hora niama da sa ostanali v BG.

Bimper-ska
06-28-2005, 00:15
Не знам, дали гледахте дебатите по канал1 в нощта след изборите. Имам предвид, изказването на Велислава Дърева. Знам, не е от най-симпатичните журналистки, знам, подкрепя всячески БСП и съмишлениците им, обаче каза нещо, което сигурно ще остане незабелязано и подминато. И то не заради друго, ами защото "Атака" изпълни възложената и цел - а именно да направи някакво раздвижване, да събере вниманието върху себе си. Та посочената журналистка каза, че винаги, по цяб свят, движения и партии с идеологията на "Атака" са създавани и финансирани от хората, срещу които се борят. Сега сигурно си мислите, че това са фантазии на моя болен мозък и че Волен Сидеров и компания са истински патриоти и наистина вярват в това, което говорят по митингите(знаете си какво е). Възможно е. И то не заради друго, ами просто защото има хиляди начини да се породи такова явление като Атака, освен явният, чрез финансиране или каквото и да е друго пряко участие. Сега привържениците на Атака пак се смеят. Обаче след време сигурно ще заплачат. Аз също не искам държавата ни да се управлява от турци или цигани, обаче я си помислете, какво ще постигне едно такова радикално движение, а? Аз нещата не ги виждам в розово оцветени. И един исторически пример - националистите в Германия. Сега сигурно ще кажете, че Волен Сидеров едва ли може да се сравнява с Хитлер. Аз също не мисля, че е така, обаче друга аналогия следя. Та в никой учебник по история няма да го прочетете, обаче ТОЧНО евреите са тези, които са решили, че фигура, като Хитлер, би била много полезна, за да може да се контролират масите. Сега, в БГ-нж, след като Атака излезе на светло, циганите ще имат пълното право да съдят всеки и всичко за дискриминация, при това на международно ниво. И това да ни е проблема. Да не говорим за ЕС. Просто 2007 ми се струва много малко число... Поне аз виждам присъединяването една 2009-2011 някъде(направете си простата сметка и ще разберете защо), при това в най-добрия случай. Но от цялата работа, поне едно ще стане позитив на влизането на Атака в парламента, а именно това, че сега и дясното и лявото, заедно с центъра, ще могат да се борят срешу общ враг. Това обединение на силите беше необходимо от доста време, но колкото са тъпи нашите политици, ако някой не им каже какво да правят, сами няма да се сетят. А относно личностите в сянка, които стоят зад Атака, може някой да ме е разбрал погрешно, че това са циганите или турците. Не са те. Това са хора, на които финансово не им е изгодно България да бъде мирен център на Балканите, да влезе в ЕС или каквото и да е друго от международната политическа сцена. Аз като чуя финанси, първо се сещам за богатите хора. Няма да казвам кои са тези богати хора, които имат изгода от горе изброените. Само ще кажа, че по един или друг начин, Наш`то БГ винаги е била доста апетитна хапка за голеееми риби.
А на тези, които са гласували за Атака, ще кажа само едно - надявам се, че вашите избранници няма да предадат доверието ви, като предизвикат някоя социална криза. Също, простено ви е, че сте патриоти.
А колкото до коалирането, мисля, че ДПС ще са в управлението при всички случаи, за съжаление. Другия вариант е, десните да се съюзят, заедно с НДСВ и ДПС, само и само да изолират БСП от управлението. Даже имам подозрения, че десницата се разцепи точно заради това - просто във вида си, в който същеструваше преди отцепването на ДСБ и БНС(ССД в частност), на тези избори нямаше да събере достатъчен процент, за да пребори лявото пълно мнозинство. И сигерно си мислите, че това са пълни глупости, обаче в политиката е така - мислиш за 5-6 години напред, щото иначе следващ мандат - на кукуво лято... А единственият шанс ДПС да не е в управляващото мнозинство е, ако БСП и някоя от десните сили, заедно с НДСВ се коалират, което едва ли ще стане. А колкото до Атака - не мисля, че простите депутати са толкоз прости, че да позволят на Атака да влезе в управлението - просто нямат сметка(да, пак до сметките опряхме).
Знам, че повечето от потребителите в този форум са под 18 и не са гласували, също и се подвеждат по-лесно, понеже едва ли политиката им е чак толкоз инетесна, че да задълбават, затова за тези хора, ще кажа само едно - на следващите избори, помислете си мноооого стабилно за кого ще гласувате. Гласувайте разумно, а не по пристрастия. Аз на тези гласувах за ОДС, въпреки, че според мен това са хората, които не трябва да управляват. Просто в частност Надежда Михайлова, трябваше да влезе в парламента, понеже БСП се нуждае от по-сериозна опозиция, не от някаква си партийка с налудничави идеи за национален абсурд. Просто знаех, че за БСП и НДСВ ще има достатъчно гласове(нали затова предварително се правят разни проучвания, я!). И сега да не вземете да луднете всичките и ва почнете да трепете циганите по улиците. Няма да има ефект, обещавам. Както и възродителният процес. Вижте кви са последиците от него - турците си идват пак тука с автобуси по изборите, тия, които са тука си имат Движението за права и свободи, абеее... Накрая ще взема да се махна окончателно от тука и бахмаааимнавсичкитее.

techCandy
06-28-2005, 19:39
Бимперска се изказа много на място, както и Алекс. А
моя милост пише пак защото сега нещо друго ми направи впечатления и няма как да се сдържа от коментар. Значи повечето от това което казаха беше с две думи, че малцинствата и в частнос циганите живеят на гърба на съвестните данъкоплатци. Ами да така е, и искам да ви разкажа как е тука, ако изобщо всъщност някой ще прочете това което пиша. Логично аз съм част от прекаленото много чужденци в тая страна, само че не съм част от турците тука, за щастие или за нещастие. Защото да, тука въпросните турци, мароканци и афганистанци, които аз поставям под общ знаменател с названието "цигани" си плащат данъците, тока и водата. Обаче какво се слуява всъщност. Почти всички от тия "цигани" живеят буквално на гърба на холандците, защото получават соцялни до един, право на безплатно жилище и облекчение в сметките. Освен това не можете да си представите колко ужасно аругантни, прости и нагли са. Зимата 2ма от "циганите", които бяха мароканци, убиха един холандски журналист, защото беше разказал в предаване от 1 час какво правят мюсулманите и какво им е отношението към жените. Имат и още други изцепки, за които няма сега да говоря. Крадат, пбият се помежду си и с холандците, и което е гадното, не говорят холандски! Тука на близо има един квартал, на който казват малката Анкара, защото живеят на гигантски блокове, говори се само турски, и общо взето се спазват турските правила. Непрекъснато там се мотае полиция, но какво от това? Казвам всичко това с една единствена цел, за да разберете какво са наистина цигани. О да пропуснах да кажа, че почти всички от това племе жени, носят забрадки, което мене лично мноол ме дразни. Разбирате ли за какво говоря, и това не е само тука. В Англия и Франция са пропищяли от същите индвиди. Това, което искам да кажа, е че ние направо сме добре пред тях. И като казах че получват соцялни, това не означава соцялните в България :) Получават по близо 1000 евро, верно е че тука стандарта е друг, но аз с 1000 евро бих си живаля царски, както те всъщност правят, освен това получават надбавки, за всяко едно дете, а те да ви казвам ли по колко деца имат? Малко разбъркано стана, но се надявам поне малко да успеете да усмислите за какво иде реч...

Ger4ence
06-29-2005, 10:42
Tapite sa glasuvali za Ataka!

О добреее! Извинявай,но съм по-склонна да мисля,че такива като теб са тъпи,отколкото 250 000 граждани на България,гласували за Атака! И за твое сведение в една статистика във вестник "Монитор" (ако не се лъжа)пишеше,че само 6% от подкрепящите Атака са с основно образование,други 14% са със средно,а останалите са с ВИСШЕ! И освен това за Атака са гласували предимно млади хора,които имат бъдеще и могат да бъдат полезни на родината си,а не като бабките и старците,дали подкрепата си за проклетите комунисти!!!!!!!!Тъй че,миличка,ако обичаш недей да обиждаш!Защото моите родители са можеби всичко друго,но не и ТЪПИ хора!!! И двамата са честни,справедливи и работливи граждани,изкарват си с честен труд парите-НО ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ И ЗА ОТВРАТИТЕЛНИТЕ ЦИГАНИ? Защо чернилките не работят,защо не си пращат данъците и тока? Защо чакат наготово помощите,които политиците им дават като манна небесна?Защо се размножават като хлебарки? Е на последния въпрос поне мисля,че всички знаят отговора! Защото след има няма 20 години циганите вече ще бъдат не малцинство,а МНОЗИНСТВО! И ще налагат свои правила,а представете си какви ще бъдат те!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Momchenceto
06-29-2005, 12:13
Lele napravo ne moga da poviarvam kakvo mislene imate.. sega razbiram zashto vinagi ni machkat, zashoto vinagi se primiriavate s tova, koeto stava. Sviknali ste na obirite, krajbite, nasilieto i t.n. na koeto e podlojen naroda.. Nima niama nujda ot chovek, koito da ostoiava pravata na horata i da zashtitava konstituciata, v koqto pi6e 4e "vseki 4ovek e raven na drugite"... a ne kato sega - nie si pla6tame toka, nie si pla6tame danucite i vsi4ko ostanalo.. a malcinstvata ne pla6tat nishto i jiveiat na nash grub - kradat ot nas, potupkvat sigurnostta ni. Kakvo stana s tezi, koito ubiha profesora v Zaharna fabrika?.. niakoi zae li se da gi presledva?!?!? Ako tova beshe stanalo obratnoto, siguren sum 4e do nqkolko chasa shtiaha da zaloviat bulgarite. Iskate li da produljava da vi e strah kato se pribirate kusno po krainite kvartali, dali vseki edin moment niakoi jaden za must i pari "chlen na malcinstvata" niama da vi napadne? Iavno ste sviknali na tova i ne vi pravi vpechatlenie.. koeto e mnogo jalko i tragi4no. Napravo niamam dumi.

Molia ne vazpriemaite dumite mi kato niakakva propaganda, tova si e moe mnenie i ne iskam da angajiram nikogo s nego.Axa i dai za tfa grajdanska voina...da se trepeme da se praime na sapun da se melime po ulicite da se ubivame i unijavame...kakto evropa PREDI 50 godini...4e ima problem ima go no ne Siderov e re6enieto!!!

Momchenceto
06-29-2005, 12:20
Tapite sa glasuvali za Ataka!

О добреее! Извинявай,но съм по-склонна да мисля,че такива като теб са тъпи,отколкото 250 000 граждани на България,гласували за Атака! И за твое сведение в една статистика във вестник "Монитор" (ако не се лъжа)пишеше,че само 6% от подкрепящите Атака са с основно образование,други 14% са със средно,а останалите са с ВИСШЕ! И освен това за Атака са гласували предимно млади хора,които имат бъдеще и могат да бъдат полезни на родината си,а не като бабките и старците,дали подкрепата си за проклетите комунисти!!!!!!!!Тъй че,миличка,ако обичаш недей да обиждаш!Защото моите родители са можеби всичко друго,но не и ТЪПИ хора!!! И двамата са честни,справедливи и работливи граждани,изкарват си с честен труд парите-НО ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ И ЗА ОТВРАТИТЕЛНИТЕ ЦИГАНИ? Защо чернилките не работят,защо не си пращат данъците и тока? Защо чакат наготово помощите,които политиците им дават като манна небесна?Защо се размножават като хлебарки? Е на последния въпрос поне мисля,че всички знаят отговора! Защото след има няма 20 години циганите вече ще бъдат не малцинство,а МНОЗИНСТВО! И ще налагат свои правила,а представете си какви ще бъдат те!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kittie_ e pravata typi sa .... tupisa vsi4ki hora koito vqrvat na takiva hora kat Siderov koito 6tql da razkara ciganite...i kak 6e gi razkara...po lageri? 6e gi izselva?? Kyde?? kak?? 6e gi ubiva...mmm supper :) masovo klane kato v djungalata kak po to4no smqta da gi razkara?? Az 6ti kaja...kat vui4o ti hitler evreite....a ako ne znae6 tfa e srama na evropa...i poneje tvyrdi6 4e sa tolko umni teq deto sa galasuvali za nego...kak taka tolko umen 4ovek moje da si izbere sydbata na sledva6tiq sram za evropa i vyob6te svetta...voinata v iugoslaviq e po4ti sy6toto deto 6e stane ako be6e do6ul siderov na vlast....tupi sa horata 6toto vqrvat na takiva individi kat Siderov...problem ima no ne e toi re6enieto...

06-30-2005, 09:10
Tapite sa glasuvali za Ataka!

О добреее! Извинявай,но съм по-склонна да мисля,че такива като теб са тъпи,отколкото 250 000 граждани на България,гласували за Атака! И за твое сведение в една статистика във вестник "Монитор" (ако не се лъжа)пишеше,че само 6% от подкрепящите Атака са с основно образование,други 14% са със средно,а останалите са с ВИСШЕ! И освен това за Атака са гласували предимно млади хора,които имат бъдеще и могат да бъдат полезни на родината си,а не като бабките и старците,дали подкрепата си за проклетите комунисти!!!!!!!!Тъй че,миличка,ако обичаш недей да обиждаш!Защото моите родители са можеби всичко друго,но не и ТЪПИ хора!!! И двамата са честни,справедливи и работливи граждани,изкарват си с честен труд парите-НО ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЛАЩАТ И ЗА ОТВРАТИТЕЛНИТЕ ЦИГАНИ? Защо чернилките не работят,защо не си пращат данъците и тока? Защо чакат наготово помощите,които политиците им дават като манна небесна?Защо се размножават като хлебарки? Е на последния въпрос поне мисля,че всички знаят отговора! Защото след има няма 20 години циганите вече ще бъдат не малцинство,а МНОЗИНСТВО! И ще налагат свои правила,а представете си какви ще бъдат те!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kittie_ e pravata typi sa .... tupisa vsi4ki hora koito vqrvat na takiva hora kat Siderov koito 6tql da razkara ciganite...i kak 6e gi razkara...po lageri? 6e gi izselva?? Kyde?? kak?? 6e gi ubiva...mmm supper :) masovo klane kato v djungalata kak po to4no smqta da gi razkara?? Az 6ti kaja...kat vui4o ti hitler evreite....a ako ne znae6 tfa e srama na evropa...i poneje tvyrdi6 4e sa tolko umni teq deto sa galasuvali za nego...kak taka tolko umen 4ovek moje da si izbere sydbata na sledva6tiq sram za evropa i vyob6te svetta...voinata v iugoslaviq e po4ti sy6toto deto 6e stane ako be6e do6ul siderov na vlast....tupi sa horata 6toto vqrvat na takiva individi kat Siderov...problem ima no ne e toi re6enieto...

Не нямах предвид,че ще разкара циганите,а ще ограничи правата им! Например ще въведе закон,който да контролира раждаемостта им (като в Китай) Имат едно дете-и повече край! Също така може да им спре помощите или поне да ги намали-е няма да е зле да им намери работа! То това с работата-90% от циганите стават само за чистачи-нищо България е достатъчно мръсна! И освен това,уважаема циганофилке,сравненията на лидера на Атака с А.Хитлер са просто СМЕШНИ Мисля,че всеки от вас е достатъчно запознат с действията на Хитлер,за да си обясни защо! И още веднъж казвам: НЕДЕЙТЕ ДА ОБИЖДАТЕ,защото нямате никакво право!Това звучи толкова глупаво,нищо то говори за собствения ви умствен багаж.Хората,гласували за Атака не са тъпи,както и гласувалите за НДСВ и др.партии не са!Просто Атака казаха на народа какво ще направят и идеите им се оказаха единствената светлинка на мрачния хоризонт!

tedo_davis
06-30-2005, 09:24
Има малко време Сидеров да се поосъзнае и да стане по-така. Малко по-дипламатически да се държи и да не бърза много, защото ще се прецака работата. Браво на него, че успя да убеди хората да гладуват за него. Тази вечер ще гледам "Щоуто на Слави", там много ще се ховори за Сидеров, Хитлер, Циганите и бунтовете които евентуално ще има.


ИСКАМ ДА ГЪРМЯ ПО ЦИГАНИИИИИИИ...МАМКА ИМ МИЗЕРНА....НЯМА ДА Е ЗЛЕ В ОПРЕДЕЛЕНИ ДНИ ХОРАТА ДА ВЛИЗАТ В ГЕТАТА И ДА ГИ КЪРТЯТ ТЕЗИ МЪРШИ ДОЛНИ.....
uff shef4e gleda li za kakvo stavshe duma ? oleee razcepih se toq Volen Nevolen - siderov me razbi skusa mi shoshonite :P

amy lee
06-30-2005, 15:06
момченцето се изказа много точно :) подкрепям с 2 ръце

alegra
08-30-2005, 16:58
Изборите одавна минаха,имаме си вече и правителство,честито макар че не съм съгласна че в него участва ДПС :evil:
Обаче за изборите не бях доволна че Атака стана 4 политическа сила,за мен те са отвратителни фашисти!!!

adi_crazy
08-30-2005, 17:05
Аз въобще не се интересувам от политика, но исках "Атака" да спечелят, щото Болен
(Волен де) май сериозно иска да очисти БГ от циганите, ама ко да се праи.....много ме е яд обаче, че турците се коалираха с БСП!Ако имаше сега пак избори, Атака щеха да ги издухат сички!