PDA

View Full Version : i kakvo stana v kraina smetka s blind^boy i lady_bird ?



fenkataa
06-26-2005, 20:59
Neznam kolko temi s bezmisleni mneniq se zaklu4iha ama tuka iskam da napi6ete izvoda i kvo stana nakraq s taq misteriozna diva4ka deto 6te6e da se sre6ta s momi4eto/mom4eto/hermafrodita ili neorentiraniq ne 4e ne6to ama stanah zapalena fenka na va6iq sapunen serial basi zaribqfkata :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

06-26-2005, 21:35
Znachi si mn zle!

amy lee
06-26-2005, 21:35
АБЕ ВИЕ ЯВНО СТЕ НЯКФИ КРАЙНО ТЪПИ СЪЩЕСТВА БЕ!!!
ВЕЧЕ И АЗ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ ОТ ТИЯ ТЪПИЗМИ, ДЕТО СТАВАТ ТУКА :evil:
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ, НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ТВА, ЧЕ БЯХА ЗАКЛЮЧЕНИ 68597847482729 ТЕМИ ПО ТОЯ ВЪПРОС, ЧЕ И ОЩЕ ПУСКАТЕ? АЕ ПИСНА МИ ВЕЧЕ :evil: СЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ПО 10 ТЕМИ ЗА БЛАЙНД БОЙ, ШИ ДЕВИЛ, ТЕДО И ПТИЧКАТА :evil: МИ ТО НА ЧОВЕК МУ ПИСВА! ПРЕДИ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО, ПОСЛЕ СТАНА СМЕШНО. А СЕГА Е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО, БАНАЛНО, ТЪПО И НЕ ЗНАМ КАКВО ОЩЕ :evil: АЕ БАСИ, НАПРАВО СЪМ ШОКИРАНА И (НЕПРИЯТНО) ИЗНЕНАДАНА, ЧЕ ОЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВАТ С ТИЯ ГЛУПОСТИ! АРЕ СТИГА ВЕЧЕ! НЯКОЙ ДА ВЗЕМЕ ДА ИЗТРИЕ ТОЯ ТЪПИЗЪМ(ДЕМЕК ТЕМАТА), ЩОТО ЕДВА ЛИ САМО АЗ ШЕ СЕ ИЗНЕРВЯ :evil: :evil: :evil: И КФО ПО ДЯВОЛИТЕ ВИ БЪРКА ТОЯ САПУНЕН СЕРИАЛ? АМАН ОТ ТЪПИ ТЕМИ :evil:

air_J
06-26-2005, 22:35
Единия си купи два сладоледа, а другия се похвали, че има поне 60 лева заделени настрани. :twisted:

tedo_davis
06-27-2005, 06:22
abre onq den vidqh edno fen-4e na www.teenproblem.net koeto ne e vlizalo v foruma sigurno ot 1-2 godini ... ot pLd e ... kato mu razpravqh za tiq gluposti - ujas ujas ujas !!!! smq se kato pobyrkan - amy lee
az sum s teb !!!

Twista
06-27-2005, 07:14
Пфу! Тъкмо благодарих на Господа, че заключиха онази тема и то... Разочарование пълно!
fenkataa, `айде включи си каналчето Романтика и си гледкай сериалчета на воля :!: :evil:

Elitooooo
06-27-2005, 07:30
:shock: айде пак некви спрели теми за виртуалната любов :? арееееее СТОП :!:

DiVaChkA
06-27-2005, 08:59
Хеххехе уж ревахте че ви е писнало от тази история пък гледам пак пуснахте подобна тема.Май и вие не знаете дали ви боли или сърби.Аз лично ми писна да се занимавам с Блайнд Бой.Каквото имах го казах.И как да се срещна с него като малкото лайно не иска, страх го е...да не би случайно да дойде под формата на момиче на срещата АхахахахХАХхахХАхахХАхахХ АХха

sherry
06-27-2005, 09:29
http://www.zamok.ngts.ru/images/klu4.gif :!:

06-27-2005, 09:49
http://www.zamok.ngts.ru/images/klu4.gif :!:

Tfa mi haresa :) na men li4n0 mi pisna 0t vsqkakfi intrigi, zasht0t0 v t0q f0rum sa glavn0 4 40veka, k0it0 gledam sam0 kfi intrigi da 'za4enat' :!:

devil4e
06-27-2005, 11:46
АБЕ ВИЕ ЯВНО СТЕ НЯКФИ КРАЙНО ТЪПИ СЪЩЕСТВА БЕ!!!
ВЕЧЕ И АЗ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ ОТ ТИЯ ТЪПИЗМИ, ДЕТО СТАВАТ ТУКА :evil:
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ, НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ТВА, ЧЕ БЯХА ЗАКЛЮЧЕНИ 68597847482729 ТЕМИ ПО ТОЯ ВЪПРОС, ЧЕ И ОЩЕ ПУСКАТЕ? АЕ ПИСНА МИ ВЕЧЕ :evil: СЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ПО 10 ТЕМИ ЗА БЛАЙНД БОЙ, ШИ ДЕВИЛ, ТЕДО И ПТИЧКАТА :evil: МИ ТО НА ЧОВЕК МУ ПИСВА! ПРЕДИ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО, ПОСЛЕ СТАНА СМЕШНО. А СЕГА Е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО, БАНАЛНО, ТЪПО И НЕ ЗНАМ КАКВО ОЩЕ :evil: АЕ БАСИ, НАПРАВО СЪМ ШОКИРАНА И (НЕПРИЯТНО) ИЗНЕНАДАНА, ЧЕ ОЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВАТ С ТИЯ ГЛУПОСТИ! АРЕ СТИГА ВЕЧЕ! НЯКОЙ ДА ВЗЕМЕ ДА ИЗТРИЕ ТОЯ ТЪПИЗЪМ(ДЕМЕК ТЕМАТА), ЩОТО ЕДВА ЛИ САМО АЗ ШЕ СЕ ИЗНЕРВЯ :evil: :evil: :evil: И КФО ПО ДЯВОЛИТЕ ВИ БЪРКА ТОЯ САПУНЕН СЕРИАЛ? АМАН ОТ ТЪПИ ТЕМИ :evil:
абсолютно на място :!: :!: :!:
ЕЙ, АЙДЕ НАЙІНАКРАЯ ДА СЕ СПРЕ ТОЗИ БЕЗМИСЛЕН ФЛУУД :!: ЗАКЛЮЧЕТЕ ЩИ*АНАТА ТЕМА :!:

LiNkiN4eTo
06-27-2005, 12:32
Нищо!
Delete!

Lil` Bow Wow
06-27-2005, 14:21
Блайнд Бой е момИче.
Тфа е извода!

monka
06-27-2005, 14:57
АБЕ ВИЕ ЯВНО СТЕ НЯКФИ КРАЙНО ТЪПИ СЪЩЕСТВА БЕ!!!
ВЕЧЕ И АЗ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ ОТ ТИЯ ТЪПИЗМИ, ДЕТО СТАВАТ ТУКА :evil:
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ, НЕ ВИ ЛИ СТИГНА ТВА, ЧЕ БЯХА ЗАКЛЮЧЕНИ 68597847482729 ТЕМИ ПО ТОЯ ВЪПРОС, ЧЕ И ОЩЕ ПУСКАТЕ? АЕ ПИСНА МИ ВЕЧЕ :evil: СЕКИ ДЕН ГЛЕДАМ ПО 10 ТЕМИ ЗА БЛАЙНД БОЙ, ШИ ДЕВИЛ, ТЕДО И ПТИЧКАТА :evil: МИ ТО НА ЧОВЕК МУ ПИСВА! ПРЕДИ БЕШЕ ИНТЕРЕСНО, ПОСЛЕ СТАНА СМЕШНО. А СЕГА Е ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО, БАНАЛНО, ТЪПО И НЕ ЗНАМ КАКВО ОЩЕ :evil: АЕ БАСИ, НАПРАВО СЪМ ШОКИРАНА И (НЕПРИЯТНО) ИЗНЕНАДАНА, ЧЕ ОЩЕ СЕ ПРОДЪЛЖАВАТ С ТИЯ ГЛУПОСТИ! АРЕ СТИГА ВЕЧЕ! НЯКОЙ ДА ВЗЕМЕ ДА ИЗТРИЕ ТОЯ ТЪПИЗЪМ(ДЕМЕК ТЕМАТА), ЩОТО ЕДВА ЛИ САМО АЗ ШЕ СЕ ИЗНЕРВЯ :evil: :evil: :evil: И КФО ПО ДЯВОЛИТЕ ВИ БЪРКА ТОЯ САПУНЕН СЕРИАЛ? АМАН ОТ ТЪПИ ТЕМИ :evil:

prosto nqma kakvo pove4e da dobavq :evil:

bulgarche
06-27-2005, 15:00
Пак нещо не се разбраха, но бойчо е момиче, което е голям смях :)

BlinDBoY
06-30-2005, 16:28
Т
Хеххехе уж ревахте че ви е писнало от тази история пък гледам пак пуснахте подобна тема.Май и вие не знаете дали ви боли или сърби.Аз лично ми писна да се занимавам с Блайнд Бой.Каквото имах го казах.И как да се срещна с него като малкото лайно не иска, страх го е...да не би случайно да дойде под формата на момиче на срещата АхахахахХАХхахХАхахХАхахХ АХхаТъпа си ма овца нещо май ти е криво да дойда да ти го изправя...страх ме е да дойда щото те гледам ква си комплексарка да взема като дойда да се стресна те такива горили като теб ги държат в зоологическата градина....аре чиби от тука не си интересна най-много да дойда да те на*** и да си замина кват си ми глупавичка!!!

lady_bird
06-30-2005, 16:35
kakvoto i da e stanlo 6te vi kaja samo edno:NE E VA6A RABOTA!!! :roll:

BlinDBoY
06-30-2005, 16:42
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:

lady_bird
06-30-2005, 17:04
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:tva naprvo me razb :lol: i!

BlinDBoY
06-30-2005, 17:28
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:tva naprvo me razb :lol: i!Ми така си е бе миличко!!! :twisted:

morsmordre
06-30-2005, 17:38
Kлюч за тематааааа!Това ви е форум бе хора, а не чат ида питате какво е станало с тоя и оня! :evil: Може ли да сте толкова глупави!Каквото и да е станало между тях, това си е тяхна работа.Само те имат право да си го обсъждат и да искат помощ от другите, но не и другите да им предлагат помощ! :evil:

Конец

Cyberdyne_101
06-30-2005, 17:43
Вижте сега как седят нещата :arrow: преди ме дразнехте. Сега супер, мупер, дупер, ултра, МЕГА ме дразните :idea: Поста на Дивачка е от преди 3 дни. Темата се позабрави, обаче нееее Слепеца трябваше пак да се "изгъзари".... А жена му маже след него. Ух, ама като зема една гьостерица и ва запукам... :idea:

tedo_davis
07-01-2005, 04:08
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:
shtoto TI gi pasesh ei za t'va!Ae mlakvaite ve4e 4e zehte da me draznite - daite si na LS aideeee!

BlinDBoY
07-01-2005, 08:02
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:
shtoto TI gi pasesh ei za t'va!Ae mlakvaite ve4e 4e zehte da me draznite - daite si na LS aideeee!Aз ги паса пак ти ги доиш!!

devil4e
07-01-2005, 08:28
КРАЙ :!:
КОНЕЦ :!:
FIN :!:
END :!:
FINITOS :!:

LunaTriCk
07-01-2005, 08:36
http://www.forumspile.com/Care-People_(chairs).jpg
...за ваще "афери".

tedo_davis
07-01-2005, 09:40
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:
shtoto TI gi pasesh ei za t'va!Ae mlakvaite ve4e 4e zehte da me draznite - daite si na LS aideeee!Aз ги паса пак ти ги доиш!!ei pak gi ... :
e*e6
strijesh
razhojdash gi da Piss po polqnkite
i t.n. ti si Of4ar we pi4! :twisted:

amy lee
07-01-2005, 17:44
АЕ МЛЪК БЕ, ЗЛЕТА ТАКИВА :evil: ПИСНА МИ ОТ ВАС, ЧЕСТНО :evil: САМО ГЛУПОСТИ ПРИКАЗВАТЕ :evil:
И ПО ДЯВОЛИТЕ НЯМА ЛИ НЯКОЙ ДА СПРЕ ТАЯ ЛУДОСТ :?: :!: :evil: /към админите/

Lil` Bow Wow
07-01-2005, 18:13
kakvoto i da e stanlo 6te vi kaja samo edno:NE E VA6A RABOTA!!! :roll:

H.I.V. - ТОВА ВЕЧЕ Е ВАША РАБОТА !!!

Агахгахгахгахгхахгхагхахг а Ивана Baby :D

devil4e
07-01-2005, 18:19
Абе не ви ли писна да се правите на малоумни и да се бъркате в чуждия живот :?: Айде моля ви се :!: Кво ви ебе какво е станало :?: Квото е станало станало е и си е ТЯХНА РАБОТА :!: Лично предпочитам да остане повече място за да се помогне на някого, отколкото за да се флууди по такава ТЪПА МАЛОУМНА причина. Айде поне малкото хора (2ма-3ма) с поне малко достойнство да престанат да се бъркат в чуждите работи :!: Айде флуудете тук, понеже няма къде :!: Да измислите поредната "оригинална" простотия, без никакъв смисъл :!: Просто опттук нататък всеки постнал и едно мнение просто се принижава до нивото да се бърка в чуждия живот, щото няма какво да прави :!: Айде, давайте :!: Флуудете :!: Нали само това можете :!:

AvLee
07-01-2005, 19:55
Еми и вие на които темата не ви харесва престанете да пишете(т.е. НИЕ)!

Не разбрахте ли вече - НИЩО не се постига.
Аз отдавна престанах да се дразня и въобще да влизам в подобни теми.То от заглавието си личи!

grafinka
07-01-2005, 23:14
И един мармод обгръща шоколада.
Тоя форум стана олицетворение на айде по добре да не казвам какво.
Пълна пародия ! Поне като чета "сапунените" ни темички се успокоявам с това, че със сигурност още няколко седмици и ще се измисли къде къде по - оригинална тема. И всички умници ще почнат да флуудят още по-яко там. И така....докато някоя умна глава се сети да оправи цялата бъркотия. Ама ооопс - това възможно ли е ? Не не е. Нали ....
Е тогава какъв е извода - форума западна и сега е като боклук. Почти всяка тема вече я е имало , и не се намират такива за обсъждане.
Съвсем с мозъка си много от форумците се осъзнаха на време и се изнесоха. Е браво !
А на влюбените и разлюбените птички - СИЕ - сички дето се изредиха в романа - кажете ни когато дойде 934692304024624632 серия от "Глупост и Простота" . Просто да се посмеем още малко.
В крайна сметка - на кой му пука?
Не и на мен

Bolid1
07-06-2005, 12:00
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:tva naprvo me razb :lol: i!
Mi ko nqma te razbie... Samo na typizmi se kefish nali?
A pyk vsi4ki deto pishete v taq tema.. sprete shtoto sigurno teq za koito se otnasq (temata) sa se vyzgordeli 4e ima tema za tqh i ve4e 3str e stanala...

BlinDBoY
07-07-2005, 11:42
Като е толкова дива дивачката...що не отиде да се съзтезава с овцете на село ми кажете :wink:tva naprvo me razb :lol: i!
Mi ko nqma te razbie... Samo na typizmi se kefish nali?
A pyk vsi4ki deto pishete v taq tema.. sprete shtoto sigurno teq za koito se otnasq (temata) sa se vyzgordeli 4e ima tema za tqh i ve4e 3str e stanala...Направо се възгордях знаеш ли и литнах в небесата !!Айде що не я заключвате тази тема вече...!!!!!!!Писна ми от тъпи теми да му се невиди!!!Ключ или направо ДЕЛ!