PDA

View Full Version : Trance Open Air Party!!!!!!!



06-26-2005, 21:13
Gledai te kvo stava! 3 dena do asenovgrad sha ima trance open air party! biletite shte sa samo okolo 10-15 lv - bez pari :)
E gledaite tuka:

http://ouim.cult.bg/incoming.php?action=full&id=117

Are trance maniqci sha sa vidim tam!

tedo_davis
06-27-2005, 08:56
WOW Kittie_ mersi
13-ti avgust ... zna4i togava shte sum se vurnal ot moreto ... zna4i shte hodqqqqqqqq :P Brei t'va 40-te izvora ne e dale4 :P

06-27-2005, 18:35
Are ve hora nqma li drugi naviti! Nali imashe fenove na elektronnata muzika uj!

tedo_davis
06-28-2005, 04:25
Are ve hora nqma li drugi naviti! Nali imashe fenove na elektronnata muzika uj!
drugi naviti ? hehe te dane sa ludi :} btw Kittie_ ti shte hodish li ? 4e sam ne mi se tytri tam!

kittie
06-28-2005, 22:47
Tedo tam sha sum da ama nz s koi i dali shsam na palatka ili bungalo! pri sichki sluchai sha sedna da ti pisha pone sedmica predi eventa da ti kaja i ako si navit da prekarash 2 - 3 dena s men! ako bqh teb bih si napraila dobar psihiatar za sled eventa! nqma da mojesh da ma istarpish :P :))))

tedo_davis
07-01-2005, 07:20
Tedo tam sha sum da ama nz s koi i dali shsam na palatka ili bungalo! pri sichki sluchai sha sedna da ti pisha pone sedmica predi eventa da ti kaja i ako si navit da prekarash 2 - 3 dena s men! ako bqh teb bih si napraila dobar psihiatar za sled eventa! nqma da mojesh da ma istarpish :P :))))
abre baby ti mi pi6i na Ls shte se ugovorim koga shte hodim tam kade shte se vidim i vsi4ko - shtoto az sam edna shashma sha zema dase zabutam nqkade :P predi partyto 1 sedmica nqkade drasni mi na LS az nqkade kym 5-ti avgust moje bi shte se vyrna ot moreto - shte imam kinti i shte doida s teb :P spokoino shte te iztarpq to 2 otka4alki kato se saberat stava shou :) ama za tam trqq si opravq kosata :P aide i da pishesh

tedo_davis
07-03-2005, 10:00
Kittie_ napravila si malka greshka dala si URL za MaTy Zemlya 2004
eto ti za 2005 :
http://ouim.cult.bg/incoming.php?action=full&id=316
bileti - 20 lv.
12-ti 13-ti 14-ti avgust.
samo pi6i koga shte hodim az na 6-ti avgust se pribiram i shte pro4eta LS-to ili pyk pi6i na vates_davis@abv.bg :P posle shte se ugovorim kade shte se 4akame !

universal_dream
07-07-2005, 10:00
ооо мои хора сте значи :P та за тва парти мн съм навит и се дигаме от софия и сме там...миналата година стана много яко,а тая година още по яко се очаква така че като заходите натам свиркаите да се намериме по поляната :D

tedo_davis
07-07-2005, 10:10
ооо мои хора сте значи :P та за тва парти мн съм навит и се дигаме от софия и сме там...миналата година стана много яко,а тая година още по яко се очаква така че като заходите натам свиркаите да се намериме по поляната :D
neznam dali ti mi beshe pratil nomera si - az ako sam tam ... shte ti cykna 1 sms :P RESPECT MAN RESPECT!

universal_dream
07-07-2005, 19:39
аз съм да знаеш...ми аиде верно ако си там цъкаи отнякъде sms 4е имаме бира да пием с тебе :D

tedo_davis
07-08-2005, 07:47
аз съм да знаеш...ми аиде верно ако си там цъкаи отнякъде sms 4е имаме бира да пием с тебе :D

am super shte ti pisha to az sled moreto si zimam tel. i kato sam gore (ako doide i Kittie_ zashtoto tq shte me vodi - nz kade se hodi i kvo trqq da pravq tam v smisal da si uredq hurkaneto) ... shti cukna 1 sms - neka doide 6-ti avgust shte uredim vsi4ko - btw avatara ti rulzzz kvo da kaja qd me e 4e Exploited idvat v BG a az nqma da ida ;(

universal_dream
07-08-2005, 08:54
mi to i az ne sum siguren dali 6te moga da otida :( ama dano da stane de...mi az mai 6te sum na palatka tam ili de da znam...6te izmislim ne6to dotogava :lol: ama verno 6to tolkova malko xora pi6at po taq tema t'va 6te e sp qkoto open air4e :P

techCandy
07-08-2005, 18:45
Хах тва е супер, ше видим дали ше има с кой да ида и
къде да остана 3 дни, иначе с голям бих отишла там да поскрибуцам със страрите кокали и аз :)

LunaTriCk
07-08-2005, 19:43
на работа съм няма как... :(

tedo_davis
07-09-2005, 05:51
Хах тва е супер, ше видим дали ше има с кой да ида и
къде да остана 3 дни, иначе с голям бих отишла там да поскрибуцам със страрите кокали и аз :)


ako ne si zabelqzala Az & Kittie_ se ugovarqme da hodim ... moje bi zaedno nz :P az nemoga da vikna nikoi ot PLd si4ki sa zaeti :(
ta zna4i az & Kittie_ ... Universal_Dream shte go namerim gore - stiga da e tam ... ti ako iskash ugovori se s Kittie_ ami vijte purvo vie ne ste ot plz ... idvate ... 4akam vi ... posle si hvashtame prevoz do gore :) az na 6-ti ili 7-mi avgust shte se vyrna i shte vidq kakvo e stanalo s taq tema (shtoto nali shte hodq na more v ponedelnik) ... shte se dougovorim kakvoto ima tam da se govori i posle aide gore shte hodim !vse pak 20 leva bileta - nai mnogo -ne e za izpuskane ;P

aBeP4eTo
07-09-2005, 10:16
Естесвено, че ще доида само да намеря с кого да отида :(

universal_dream
07-09-2005, 16:56
mdaaa,prosto tva naistina ne e za izpuskane...a ako vie ne me namerite az 6te vi namerq taka 4e... :P btw Tedo! puskai kosata da raste da ti pravq pri4eska :D awe tam ako trqbva i na polqnata 6te spq stiga da ne vali...se 6te se nameri edna palatka deto da si ostavim bagaja i da se navurtame okolo neq :lol: nqkoi ot sofiq verno ako nqma s koi da xodi,a mu se xodi da se prislam4va i da se razbirame :P

tedo_davis
07-09-2005, 17:27
mdaaa,prosto tva naistina ne e za izpuskane...a ako vie ne me namerite az 6te vi namerq taka 4e... :P btw Tedo! puskai kosata da raste da ti pravq pri4eska :D awe tam ako trqbva i na polqnata 6te spq stiga da ne vali...se 6te se nameri edna palatka deto da si ostavim bagaja i da se navurtame okolo neq :lol: nqkoi ot sofiq verno ako nqma s koi da xodi,a mu se xodi da se prislam4va i da se razbirame :P
am okay man puskam q puskam q :P ole dnes 4 nazi-ta taka me gledaha - ne e istina ;P
ta zna4i :
aBeP4eTo vij sega baby ... TI se ugovori sys Kittie_ i universal_dream (ako i 3-mata ste ot SF) 4e hi4 ne pomnq ... saberete se ili kajete koi koga shte idva v PLD ... ot TUK az shte vi 4akam v denq kogato shte hodim gore i gotovo az na 6-ti avgust shte doida i shte vidq kakvo e stanalo s taq tema i shte dovyrshim vsi4ko oK?) t'va mi e poslednoto vlizane poned. zaminavam za moreto.
Universal Shemet nqmash problemi :P

kittie q marzi da sa reg
08-11-2005, 09:15
Nqmam vreme da se lodvam1
Nachi az shte sum an bungalo... NO ima pre dostatuchno mqsto za palatki! 20 lv e vhoda za 3 dena no zemete baq parichni s vas shte ima sqkvi gluposti tam ;) ... az pshte nz 100% dali shte sum tam...shte proverq kvo ste pisali i utre ako neshto da se ugovorim i da se vidim tam ako nqkoi shte hodi ot tuka! are chal I BG RULZ ALL! :)))))))))))))))))))))

tedo_davis
08-11-2005, 09:28
typoto e 4e az si ostavam v pLD :cry:
nemoga da doida- moga da vi pojelaq samo pr .prekarvane.
Ihh kak mrazq taka da se precakvam ne e istina :cry:

Momchence
08-11-2005, 12:11
Уе уе мауе...разтрепери ми се ръката....представям си колко ше е яко...обаче няям кинти :cry: :cry: :cry: т.е. имам ма сестра ми няма да ми даде най вероятно...освен да избягам и да остава бележка :lol: :lol: щото ше иска и тя и става много и май няя как да стане...още повече че ми е зор да се запозная с тая кукумяфка Kittie_ :lol:

universal_dream
08-11-2005, 20:53
mi hora....az ve4e sum si vzel bilet direktno s avtobus do aenovgrad,na vru6tane 6te gledam ne6to po eftiniika 4e ne mi se davat pak 9lv,ama ako se naloji 6te dam... ta ako ima nqkoi deto 6te xodi tam da mi pi6e ЛС i 6te se razberem ne6to...utre trugvam 16h ako ne sme se razbrali dotogava tam 6te se vidim,no nqma da se poznavame i posle 6te si razkazvame tuk :wink: mi are see ya

HouseMania
08-20-2005, 10:25
Аз бях но само на 14-ти....не съм много впечатлен на Exit-Fest беше мнооооого по яко 8) 8)

universal_dream
08-20-2005, 11:10
Аз бях но само на 14-ти....не съм много впечатлен на Exit-Fest беше мнооооого по яко 8) 8)
Ами сигорно е било по-яко...ти въобще незнам кво искаше да кажеш с тоя пост? все пак сме в България и все пак тва беше Goa Gil и бяха дошли от майната си на стоп за да го чуят! Това за тука си беше много добре и щом не си се изкефил на 14ти,значи незнам въобще закво си идвал :?: :!: партито беше мн добро и Гоа Гил ни строши...много добро много! HouseMania ако съдя по ника ти продължавам да се чудя какво си правил там...догодина пак да има и тоя път повече хора :)

HouseMania
08-20-2005, 12:00
Ми аз, ако трябва да съдя пък по аватара ти незнам ваобще защо пишеш тук, ако така ще си говорим и имах предвид, че много хора се изхвърляха за Mati Zemlya но не беше това което се очакваше...а единственото за което бях там е Goa Gil и си тръгнах доста разочарован...

universal_dream
08-20-2005, 12:32
ми да вярно че малко си е променил стила и напоследък е станал по хард,но ако следиш по-новите му неща това нямаше да те изненада...аве и малко хора имаше...вярно много се говореше и накрая малко хора,ама наистина малко и на тая голяма поляна... аз се изкефих на сета му де :) напоследък така става,а и нали знаеш..всички говорят и накрая по-малко от 50% наистина си държат на думата...а и скромната цена от 20лв не беше мн скромна...нямаше много декори..пак бяха направили нещо де :) ние и на тва да сме доволни

HouseMania
08-20-2005, 12:41
Все пак аз останах доволен не от фест-а а от идеята и мисля, че тези неща в БГ тепърва ще се усъваршенстват за което мога само искренно да се радвам просто...иначе идната година ще е 100% по яко от тази :D
Приятен ден!