PDA

View Full Version : pomognete!bremenna li sum?



cuore
06-27-2005, 06:57
zdr na vsi4ki!vuprosut mi e sledniq:vodq polov jivot ot 6mes estestveno s prezervativ,menzisa mi ne e mn redoven.edin put podranqva dr put zakusnqva...tozi mesec mi zakusnqva s 5dena,vuzmojno li e da sum bremenna????mn sum ypla6ena!!!vuzmojno li e i ot pritesnenie da ne idva???ne iskam da xodq na ginekolog!!pls pomognete!!
blagodarq vi predvaritelno!~

6a6ko
06-27-2005, 07:15
emi spored man re6enieto e v genekolkoga (vpro4em kakuv e problema da otides na genekolkg?)Ako problema e tam 4e ste se svurje s va6te i ste im kaje pogovorete si predi tva i mu kaji kolko e vajno za teb!!

ivelina_bln
06-27-2005, 07:34
Nqma opasnost da si bremenna 6tom ti e do6ul menzisa.Az imam su6tite problemi. No ako vse o6te si pritesnena otidi na lekar toi 6te ti kaje nai dobre

DrSmurph
06-27-2005, 08:02
Kупи си тест за бременност!

miloto_girl_4e
06-27-2005, 08:54
e az li da znam dali si bremenna ili ne ?! :shock:
nito znam kvo si pravila,nito ni6to...
a i ne sam gadatelka :?
kupi si test za bremennost i se nadqvai rezultata da
e otricatelen :!:

shfdwehfuih
06-27-2005, 11:03
samo test mila.
a i nai-dobre 2 da sa.
ako ti e trugnalo-nqma problem.

no si imai vpredvid ,4e momi4e
s izvunmato4na bremennost moje da ima menstruacia,
koqto da q zabludi,a su6tevremenno da e bremenna.
za 6tastie tova se slu4va mnogo rqdko.:))

ne se pritesnqvai,oplahata moje da dovede
dori i do spiraneto na menzisa.

mil4eto_
06-29-2005, 21:02
еми купи си тест

unnormal-girl
07-03-2005, 11:47
аи тръгвай към аптеката въпреки че щом го праиш с презерватив незнам ама.. по добре отиди и ти да си сигурна... а щом казваш че цикъла ти не е редовен защо тогава се притесняваш измилишно?? :roll:

sisa_pisa
07-03-2005, 21:04
Q ne se izlagay!NApravi si test!! :shock:

strawberry
07-04-2005, 11:57
Emi ti sama kazvash che 1 zakysnqva 1 podranqva.No ako iskash da si sigurna si zemi test za bremennost

Kirqk Petko Voivoda
07-04-2005, 14:05
ti ve4e si nakarnena
sega she go rajdash
duhai

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 11 от правилника!
Благодаря!

cyberbitch
07-07-2008, 20:35
I az imam edin vupros: Minaliq mesec mi doide,kogato trqbva6e,sega mi zakusnqva s tri dena (i o6te ne mi e do6lo),to mi se e slu4valo i po pove4e vreme da ne mi idva,no ot 4 meseca cikala mi e napulno normalen.Priqtelq mi go nqma v momenta pri men,taka 4e nqma kak da sum bremenna,no se strahuvam.I vse pak nqma nachin da sum bremenna nali?

qg0dkata
07-07-2008, 20:47
Според мен е повече от притеснение..Имаше една тема в която едно момиче даде един сайт с примери защо и закаснява.., но темата се изчерпа и мисля, че сега е заключена..Щом толкова много се притесняваш подсигури се първо с тест-а..може и два както каза една потребителка.., за да си още по сигурна и ако теста е отрицателен просто се успокой и си вярвай, че ще ти дойде, а и щом не ти е много регулирана менструацията..може и за това да е, но по-добре както ти казах..тест и да се успокоиш ако е отрицателен..повтаряй си че ще ти дойде и ще ти дойде..Може да опиташ да пиеш канела разредена във вода..помага за предизвикването на менструацията..., но защо да си я предизвикваш..когато му дойде времето и тя ще дойде..Успокой се и си вярвай :) Пиши за подробности да видим дали ти е дошло или ще ставаш мама..дано не е второто не ти го пожелавам :)

batkodoki
07-07-2008, 20:50
zdr na vsi4ki!vuprosut mi e sledniq:vodq polov jivot ot 6mes estestveno s prezervativ,menzisa mi ne e mn redoven.edin put podranqva dr put zakusnqva...tozi mesec mi zakusnqva s 5dena,vuzmojno li e da sum bremenna????mn sum ypla6ena!!!vuzmojno li e i ot pritesnenie da ne idva???ne iskam da xodq na ginekolog!!pls pomognete!!
blagodarq vi predvaritelno!~

ама че глупост!

кога ще се научите, че първо се пише ВЪЗРАСТ!?

тестове продават във всяка аптека. евтините са надежни до 89% в положителната си реакция и до 73% в отрицателната.
това е повече отколкото ви трябва.

cyberbitch
07-07-2008, 20:52
Malko sled kato priqtelqt mi zamina mi doide kagoto trqbva6e ve4e stana edin mesec otkakto ne sum pravila,zna4i ne trqbva da mi ima ni6to,no ne mi idva,i se pritesnqvam acki mnogo...

BaiboCo
07-07-2008, 21:50
бременна си купувай количка :д

cyberbitch
07-07-2008, 21:53
Kolko zabavno,taka li ti se struva,za6toto na men ne...

batkodoki
07-07-2008, 22:30
Kolko zabavno,taka li ti se struva,za6toto na men ne...

ако беше посочила ВЪЗРАСТ?!

ако беше указала и Неговата.....


"Priqtelq mi go nqma v momenta pri men,taka 4e nqma kak da sum bremenna,no se strahuvam.I vse pak nqma nachin da sum bremenna nali?"

- ?!?

BeBsItO
07-08-2008, 10:22
спокойно и аз съм в абсолютно същото положение ( приятела...закъснението и т.н) Само че ми закъснява 9 дни вече :( Правих тест- не съм бременна, и няма и как де...... :) спрях да го мисля ,дано да дойде....

cyberbitch
07-08-2008, 11:09
Da ve4e sum spokoina ,predi malko si napravih test i mi nqma ni6to,slava bogu!!! :grin: :grin: :grin:

death_wish_
07-08-2008, 11:36
Da ve4e sum spokoina ,predi malko si napravih test i mi nqma ni6to,slava bogu!!! :grin: :grin: :grin:

А не знаеш ли, че не винаги тестът дава точен резултат?! След няколко дена пробвай с още един тест! И стига вече с тия теми "бременна ли съм", "бременна ли съм"! Има си тестове и прегледи за тая цел!

SexY_tAnI
07-08-2008, 14:19
Da ve4e sum spokoina ,predi malko si napravih test i mi nqma ni6to,slava bogu!!! :grin: :grin: :grin:

А не знаеш ли, че не винаги тестът дава точен резултат?! След няколко дена пробвай с още един тест! И стига вече с тия теми "бременна ли съм", "бременна ли съм"! Има си тестове и прегледи за тая цел!
МнОгО ДоБрЕ КаЗаНо :)

cyberbitch
07-08-2008, 14:31
Samo ne se vprqgai tolkova...

death_wish_
07-08-2008, 16:00
Samo ne se vprqgai tolkova...

Ами не се впрягаме, даваме ти съвет... въпреки че съм сигурна (почти), че НЕ си бременна...за всеки случай .....