PDA

View Full Version : ANTI4ALGA!!!



Elitooooo
06-27-2005, 07:54
Dvata anti4algovi saitove koito uspiah da nameria sa:
:arrow: http://death4folk.hit.bg/Antichalga.htm
:arrow: oldmila.com

P.S.sorru sa se setih 4e tva be6e za razdel muzik :D :wink:

tedo_davis
06-27-2005, 08:04
hehehe i t'va go kaza ti - fenkata na 4algata koqto predi nqmashe spirane !

miloto_girl_4e
06-27-2005, 08:06
e ti kato si se setila,4e e za drug razdel i o6te ne si bila pusnala temata e moglo da q pusne6 v drugia razdel,ama ... sloja rabota e tova vse pak... :roll:
a i ti nali uj slu6a6e 4alga,togava kvo pravi6
v tezi saitove? :shock:
ina4e saitovete so-so bivat...

Elitooooo
06-27-2005, 08:32
Tova li4no go pusnah.za6toto mi pisna nekvi tam da pravat nekvi gl;uposti i da obijdat 4algiata,a sx koga sam kazala za metala ne6to,ve4e sam bannata ot edinia i se radvam,no im ostavihj dalbok spomen koito datlee v du6ite im ot edna tapa 4algarka t.e ME :!: :!: :!:

Josefinne
06-27-2005, 08:53
Аве, да ви кажа и аз по принцип съм против чалгата, ама има някои много яки песнички, с текстове над 5 реда, дето не ти омръзва от повтаряне на едно и също. Например на Орхан Мурад - този човек наистина си пее много хубаво :). Въпреки това на фона на всичките глупости това пак си остава изключение.

Breakaway``
06-27-2005, 09:46
Аве, да ви кажа и аз по принцип съм против чалгата, ама има някои много яки песнички, с текстове над 5 реда, дето не ти омръзва от повтаряне на едно и също. Например на Орхан Мурад - този човек наистина си пее много хубаво :). Въпреки това на фона на всичките глупости това пак си остава изключение.
Съгласна съм с теб ... не е само Орхан Мурад :roll: За съжаление хората, които правят хубав поп-фолк са мнооого по-малко от тези, дето пеят за дръжки на тесли, червени домати и прасета :?
И двата сайта ги знаех от преди това :P

devil4e
06-27-2005, 11:12
Tova li4no go pusnah.za6toto mi pisna nekvi tam da pravat nekvi gl;uposti i da obijdat 4algiata,a sx koga sam kazala za metala ne6to,ve4e sam bannata ot edinia i se radvam,no im ostavihj dalbok spomen koito datlee v du6ite im ot edna tapa 4algarka t.e ME :!: :!: :!:
Абе ели ти нещо чална :!: Хората не се променят за ч миг. Много лесно щеше да е така. А за тъпата чалгаджийка... Ако някой съди за теб по стила ти, значи той е тъпия... Аз ти се дразня по принцип. Дразня се на мненията ти и на всичко което казваш, но не те мразя заради стила ти :!: :P

LiNkiN4eTo
06-27-2005, 12:43
ехх Ели , напомняш ми на братовчет ми (4 год.) , който прави какви ли не простотий , за да привлече внимание :!:

Elitooooo
06-27-2005, 13:46
ехх Ели , напомняш ми на братовчет ми (4 год.) , който прави какви ли не простотий , за да привлече внимание :!:
Abe ne mi e nito za tapoto vnimanie,nito za skapanite mnenia,prosto razbrah 4e kato slu6am 4alga,samo streadam i se se6tam za ne6ta za koito neiskam.Taka 4 ere6ih da promena pone ne6to v sebe si :wink:

Lil` Bow Wow
06-27-2005, 14:13
Ееееааааахахахаахахаахаха хаахахахах!
Цял живот чалга слуша ама днеска си чула некфа балада сдухала си са и вече си рапърка или там кфот ше ставаш.Ц-ц-ц-ц-ц не спираш да ме изумяваш.Не знам пр0ст0 няям думи за тебе :)

Cradle of Death
06-27-2005, 14:42
Хахахахахаххахаха
и а да хахахахахахахаххахахаахах ахахах
а стига бе колкото да ме видите с розова тениска с надпис Ивана и небесно сини прилепнали 3/4.
Също така мразя изказванията ама аз слушам всякаква музика пускам си аз малко металче ооо това го махни гадно е :shock: чакай бе та това е Rammstaien-Sipieluhr а не съм пуснал Cradle of Filth и Diummu още :shock: . Но за мазен кючек се редите.
ПС:Също така мразя наивни кукли барби(т.е. чалгарки те всичките май са излезли от конвейрно производство)който си мислят че могат да ти помогнат и занаят всичко и за отношенията и т.н. :x

bulgarche
06-27-2005, 14:51
Как пък реши точно ти да пуснеш таз тема?

monka
06-27-2005, 15:33
aha...qsno...da ne bi samo, za6toto drugite ti kazvat, 4e si mnogo prosta, za6toto slu6a6 4alga re6i, 4e trqbva da spre6 :? ako e zaradi tova, to zna4i naistina si prosta :lol: :?
i sega kato ve4e ne slu6a6 4alga kakva muzika slu6a6?
a i ne mislq, 4e kato si kaje6 "krai, ve4e nqma da slu6am 4alga" 6te stane :roll: na teb vse pak tova ti e liubimata muzika...i vse 6te ti stava qko kato 4ue6 nqkoq 4algiika...

Elitooooo
06-27-2005, 15:40
Abe prosto dadoh anti4algovi likks,pre4ili vi????????????????? :roll:

tedo_davis
06-27-2005, 15:41
Abe prosto dadoh anti4algovi likks,pre4ili vi????????????????? :roll:ne razbirase :P kefi ni :P men pove4eme kefi 4e nalitash na GOth :P

Cyberdyne_101
06-27-2005, 16:11
ЕлеонороУ, отново попадам на теб, и отново ще дам единствения възможен коментар, а именно :arrow: АХхахаХХАхХАхХХАХхахХАхха хХАХхХАхХАххаХАххАХхаХАХХ Ах

Elitooooo
06-27-2005, 16:49
ЕлеонороУ, отново попадам на теб, и отново ще дам единствения възможен коментар, а именно :arrow: АХхахаХХАхХАхХХАХхахХАхха хХАХхХАхХАххаХАххАХхаХАХХ Ах
DUHAI GO :!:

Cyberdyne_101
06-27-2005, 17:32
Тц-тц, какъв просташки език.... :lol:
http://smilies.sofrayt.com/1/g/menani.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/g/menani.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/g/menani.gifhttp://smilies.sofrayt.com/1/g/menani.gif
As He Came Into The Window
It Was The Sound Of A Crescendo
He Came Into Her Apartment
He Left The Bloodstains On The Carpet
She Ran Underneath The Table
He Could See She Was Unable
So She Ran Into The Bedroom
She Was Struck Down, It Was Her Doom
Annie are you ok
So, Annie are you ok
Are you ok Annie
Annie are you ok
So, Annie are you ok
Are you ok Annie
Annie are you ok
So, Annie are you ok
Are you ok Annie
You`ve been hit by
You`ve been struck by-
A Smooth criminal

monka
06-27-2005, 20:11
e dobre de razbrahme...sega kam koi stil si se orientirala, 6tom ostavq6 4algiqta?

bulgarche
06-27-2005, 20:30
e dobre de razbrahme...sega kam koi stil si se orientirala, 6tom ostavq6 4algiqta?
Да бе и на мен ми е много интересно. МЕТЪЛКА ли си ?!?!? Хахахаххахахахаха

MaRiYa_86
06-27-2005, 21:01
Аз съм на мнението,че музиката се дели на лоша музика и хубава музика...Не я деля на жанрове.

bad4e
06-27-2005, 21:15
az sam na mnenie 4e vsi4ko se deli na muzika i 4alga ahahahahhahahahah ne ve bazikam se.. trqa se uvajava vseki stil, vupreki 4e v nqkoi nqma ni6to za uvajenie :)

Lollita
06-27-2005, 21:20
Добре, бе, хора, къв ви е проблема, че нападате момичето? Слуша чалга, не слуша чалга, сега каквото ще слуша си е нейна работа, вас к'во ви бърка, вие си слушайте каквото ви е кеф. Тя отбеляза някои античалгаджийски сайтове, вие говорите за нея. Ебати хората сте, така да я нападате. Що я мразите толкова? Какво ви е направила? Щото е чалгарка ли? И какво, всеки си слуша каквото му е кеф, това не влияе и няма връзка с интелекта му. Едни от най-умните хора, които познавам е чалгар. Просто човека си пада по ритмите, това хич не му пречи на олимпиядите да печели първите места. Може да са тъпи текстовете, може да са пределно прости, ама к'во ще ми кажете, че вие слушате повечето песни заради текста им ли? Е , пък не ми се вярва! Значи, не убивайте някой, просто щото е изказал мнение различно от чуждото.

06-27-2005, 21:34
Уф ама че сте ми смешнички и тъпички античалгарчетата, айде заврете си се у дупките и си слушайте културната музика. Самия факт че тая музика се слуша от толкова много хора си е доказателство че е добра, пример - стадион Васил Левски се напълни единствено за концерта на Азис 8) .

LiNkiN4eTo
06-28-2005, 08:01
уф задръсти форума с тъпите си теми и мнения ... не стига че флудърка ами и позьорка ... ае какво да кажа , бедна ми е фантазията пред нейната ... тя е всеобхватна личност , развиваща се в много насоки , слушаща всякаква музика , от чалга до дет метъл ...
ХАЙДЕ СЕГА ПОЗНАЙТЕ КОЙ СЕ КРИЕ ЗАД ПАРАВАНА!
който познае получава награда - диск с песни на Ивана , Блинк 182 , Райна , Рамщайн , Съм 41 , Анелия , 2PAC и още звезди (песните в диска са подбирани от горе описаната личност)

И не викай на Cyberdyne да го духа , за да не го издухаш ти :twisted:

devil4e
06-28-2005, 09:53
Добре, бе, хора, къв ви е проблема, че нападате момичето? Слуша чалга, не слуша чалга, сега каквото ще слуша си е нейна работа, вас к'во ви бърка, вие си слушайте каквото ви е кеф. Тя отбеляза някои античалгаджийски сайтове, вие говорите за нея. Ебати хората сте, така да я нападате. Що я мразите толкова? Какво ви е направила? Щото е чалгарка ли? И какво, всеки си слуша каквото му е кеф, това не влияе и няма връзка с интелекта му. Едни от най-умните хора, които познавам е чалгар. Просто човека си пада по ритмите, това хич не му пречи на олимпиядите да печели първите места. Може да са тъпи текстовете, може да са пределно прости, ама к'во ще ми кажете, че вие слушате повечето песни заради текста им ли? Е , пък не ми се вярва! Значи, не убивайте някой, просто щото е изказал мнение различно от чуждото.
така е но всички се дразним защото позира само :!: не съм й казвала нищо преди да почне да ги обяснява тея глупости. Метълка била, рападжийка била, ебала се с всеки срешнат. Е, извинявай :!:
ЛИЧНО АЗ СЛУШАМ ТЕКСТА И МОГА ДА ТИ КАЖА СТО ПЪТИ ПОІЯКИ ТЕКСТОВЕ ОТ РЕТРО БАЛАДИ АКО ИСКАШ И ЩЕ ТИ ГИ ПРЕВЕЖДАМ :!: НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ТВА :!: ДРАЗНИ МЕ ЧЕ СЕ ПРАВИ НА ИНТЕРЕСНА :!:

уф задръсти форума с тъпите си теми и мнения ... не стига че флудърка ами и позьорка ... ае какво да кажа , бедна ми е фантазията пред нейната ... тя е всеобхватна личност , развиваща се в много насоки , слушаща всякаква музика , от чалга до дет метъл ...
ХАЙДЕ СЕГА ПОЗНАЙТЕ КОЙ СЕ КРИЕ ЗАД ПАРАВАНА!
който познае получава награда - диск с песни на Ивана , Блинк 182 , Райна , Рамщайн , Съм 41 , Анелия , 2PAC и още звезди (песните в диска са подбирани от горе описаната личност)

И не викай на Cyberdyne да го духа , за да не го издухаш ти
абсолютно си права :!:

Desert Rose...
06-28-2005, 10:23
Ха-ха-ха!Днес наистина ми беше кофти,ама с такива теми направо се развеселявам.Мислих да не пост-вам в тая тема,ама някак си ми стана весело :lol: .Elitooooo,вместо да обиждаш ,помисли си дали другите с право не те подкрепят.Аз по принцип мразя чалгата,не ми харесват много чалга феновете,ама мисля,че все пак и чалгата не може да покаже ,че си уникално тъп,ако наистина не си...Стига си се опитвала да си изграждаш друг имидж,бъди себе си и се опитай малко да прикриеш ограничеността си.Сори,ама до ся колкото и мнения и теми да съм прочела от теб все са били глупави.Не се опитвам да те обиждам !

CRaZy_IKT
06-28-2005, 15:31
[b]axaxxaxaaxax dano da ima svobodno misleshti hora i tvorci kato men-za da me razberat.Chalgata e kich-rozovo sladnikavo,bezkusica za masata hora.Tazi"muzika" e za hora koito nqmat vkus.Pri tova taq muzika e za pechelene na pari a ne za neshtno stoinostno.Drugoto koeto e jalko e che istinski cennata i dobra muzika q kupuvat samo ceniteli koito se broqt na prysti...Lele ne mi se govori pove4e 6tot znam che tiq koito shte me razberat pak se broqt na prysti tc tc tc tc tc

CRaZy_IKT
06-28-2005, 15:35
Уф ама че сте ми смешнички и тъпички античалгарчетата, айде заврете си се у дупките и си слушайте културната музика. Самия факт че тая музика се слуша от толкова много хора си е доказателство че е добра, пример - стадион Васил Левски се напълни единствено за концерта на Азис 8) .
[/b]Eto o6te edin zabluden chovek ot "masata"-eto znaeh si az che takiva ste mnogo vyv foruma...Ama to tva si e za masata-slushaite si-dobre che ne sme samo nie ;)

Elitooooo
06-28-2005, 18:09
Добре, бе, хора, къв ви е проблема, че нападате момичето? Слуша чалга, не слуша чалга, сега каквото ще слуша си е нейна работа, вас к'во ви бърка, вие си слушайте каквото ви е кеф. Тя отбеляза някои античалгаджийски сайтове, вие говорите за нея. Ебати хората сте, така да я нападате. Що я мразите толкова? Какво ви е направила? Щото е чалгарка ли? И какво, всеки си слуша каквото му е кеф, това не влияе и няма връзка с интелекта му. Едни от най-умните хора, които познавам е чалгар. Просто човека си пада по ритмите, това хич не му пречи на олимпиядите да печели първите места. Може да са тъпи текстовете, може да са пределно прости, ама к'во ще ми кажете, че вие слушате повечето песни заради текста им ли? Е , пък не ми се вярва! Значи, не убивайте някой, просто щото е изказал мнение различно от чуждото.
така е но всички се дразним защото позира само :!: не съм й казвала нищо преди да почне да ги обяснява тея глупости. Метълка била, рападжийка била, ебала се с всеки срешнат. Е, извинявай :!:
ЛИЧНО АЗ СЛУШАМ ТЕКСТА И МОГА ДА ТИ КАЖА СТО ПЪТИ ПОІЯКИ ТЕКСТОВЕ ОТ РЕТРО БАЛАДИ АКО ИСКАШ И ЩЕ ТИ ГИ ПРЕВЕЖДАМ :!: НЕ СТАВА ВЪПРОС ЗА ТВА :!: ДРАЗНИ МЕ ЧЕ СЕ ПРАВИ НА ИНТЕРЕСНА :!:

уф задръсти форума с тъпите си теми и мнения ... не стига че флудърка ами и позьорка ... ае какво да кажа , бедна ми е фантазията пред нейната ... тя е всеобхватна личност , развиваща се в много насоки , слушаща всякаква музика , от чалга до дет метъл ...
ХАЙДЕ СЕГА ПОЗНАЙТЕ КОЙ СЕ КРИЕ ЗАД ПАРАВАНА!
който познае получава награда - диск с песни на Ивана , Блинк 182 , Райна , Рамщайн , Съм 41 , Анелия , 2PAC и още звезди (песните в диска са подбирани от горе описаната личност)

И не викай на Cyberdyne да го духа , за да не го издухаш ти
абсолютно си права :!: Abe ti normalna li si,kade sam pisala v prav tekst,4e se eba :!:
Ebati zaiadlivoto si :?

Cyberdyne_101
06-28-2005, 18:18
Ели, права си ! В прав не си, ама в крив
Ne sam :!:
Тема: "Девствени ли сте отзад"
ебЪне е имало ви казвам :idea:

devil4e
06-28-2005, 19:24
Ели, права си ! В прав не си, ама в крив
Ne sam :!:
Тема: "Девствени ли сте отзад"
ебЪне е имало ви казвам :idea:
ето ти и темата (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=4323&postdays=0&postorder=asc&start=90) ако не вярваш

LiNkiN4eTo
06-28-2005, 20:11
Ели, права си ! В прав не си, ама в крив
Ne sam :!:
Тема: "Девствени ли сте отзад"
ебЪне е имало ви казвам :idea:
ето ти и темата (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=4323&postdays=0&postorder=asc&start=90) ако не вярваш

ВЯРВАМ :!:

She-Devil
06-29-2005, 14:28
Elitoooo vze da me draznish eyyy malkata!!! Xaresva ti ne ti xaresva chalgata?! tva nikogo ne zasqga...pyk i kato vidq che i po Gotic dreshkite pochna da zalitash eptem se otchaqx......ti ne si dobre!!!!: :evil:

morsmordre
06-30-2005, 07:07
Ами...Като кажете чалга аз се сещам за Ивана, Гергана, Райна, Преслава, Анелия и компания.Но това всъщност не е чалга, ами поп-фолк.Не съм против чалгата (поп-фолка), но не съм от тези, дето ще седнат да си дърпат чалга и да си я слушкат в къщи.Аз слушам чалга само на дискотеки и на купони (трябва да призная и на двете не съм ходил от мн отдавна).Но АНТИ-ЧАЛГА...Едва ли.

Конец

MaRiYa_86
06-30-2005, 08:20
Кво става тука немога да разбера?!?Защо се хващате за буквата.Момичето просто е пуснало тема за античалгарите...Защо я нападате!И аз мога да пусна тема за цветята,ама не съм цвете...

Elitooooo
07-03-2005, 19:15
Ели, права си ! В прав не си, ама в крив
Ne sam :!:
Тема: "Девствени ли сте отзад"
ебЪне е имало ви казвам :idea:

Immortality_
07-03-2005, 19:49
Ели, права си ! В прав не си, ама в крив
Ne sam :!:
Тема: "Девствени ли сте отзад"
ебЪне е имало ви казвам :idea:


buaaaaaaaaaaaaahuahauahauhauahahyahaua :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cradle of Death
07-04-2005, 05:36
Елиитоооо вече вземам да се смелявам над теб. Явно просто неможеш да проумееш някои неща как седят е обяснимо е все пак си по-малка и все още много наивна и очакваща от живота. Спри да се хвалиш каква си какво си правила и с кого си правила. Според мен не е задължително да знаем как се обличаш кого харесваш какво слушаш какво мразиш и т.н. Просто спри и мисли преди да се изцепиш. Я помисли по-реално това ли е най-важното сега??? Опитай се един ден да спреш със своите си "нищожни" проблеми(за мене са такива сори) и се огледай наоколо дано забележиш нещо.
Пс:Дано да прочетеш този пост и поне да се замислиш над нещата

Sinister_Doll
07-21-2005, 19:29
Уф ама че сте ми смешнички и тъпички античалгарчетата, айде заврете си се у дупките и си слушайте културната музика. Самия факт че тая музика се слуша от толкова много хора си е доказателство че е добра, пример - стадион Васил Левски се напълни единствено за концерта на Азис 8) .Манго, Айше, Мюмюн и фамилия напълниха стадиона за да слу6ат Азис! Голяма гордост си имате 4алгар4етата... http://smilies.sofrayt.com/1/w/super.gif

Elitooooo
07-21-2005, 19:52
Уф ама че сте ми смешнички и тъпички античалгарчетата, айде заврете си се у дупките и си слушайте културната музика. Самия факт че тая музика се слуша от толкова много хора си е доказателство че е добра, пример - стадион Васил Левски се напълни единствено за концерта на Азис 8) .Манго, Айше, Мюмюн и фамилия напълниха стадиона за да слу6ат Азис! Голяма гордост си имате 4алгар4етата... http://smilies.sofrayt.com/1/w/super.gifE to da ne bi samo Azis da e vav folka,toi ne go predstavlaiva,stane li duma za Azis :arrow: 4algata e tapa,stane li duma za Preslava :arrow: Emi slu6am 4alga...

chupacabra
07-21-2005, 19:57
E to da ne bi samo Azis da e vav folka,toi ne go predstavlaiva,stane li duma za Azis :arrow: 4algata e tapa,stane li duma za Preslava :arrow: Emi slu6am 4alga...
еми слушай чалга - тогава спри да пускаш тъпи теми и да се правиш на върла АНТИчалгарка..

Elitooooo
07-22-2005, 06:30
E to da ne bi samo Azis da e vav folka,toi ne go predstavlaiva,stane li duma za Azis :arrow: 4algata e tapa,stane li duma za Preslava :arrow: Emi slu6am 4alga...
еми слушай чалга - тогава спри да пускаш тъпи теми и да се правиш на върла АНТИчалгарка..
Prosto daoh naikolko links za tova,kakvo ti pre4i :)

Bloody_Tear
07-22-2005, 07:18
Оф...немоам да разберем к'во толкова сте се захванали с момичето.Дала ви е яки линкчета и "блаааа...ти фенка ли си ква си..блаааа..."Еми това,че слуша чалга не и пречи да сподели откритието си в нета....

LiNkiN4eTo
07-22-2005, 07:30
хахахахаха :lol: :lol: :lol:

още ли я има тая тема , до ся тряяше да е изтрита 5 пъти :!:

Tedka-Medka
07-24-2005, 13:18
Crazy Frog - Axel F
di din..brem brem

Tedka-Medka
07-24-2005, 13:28
opppppzzzz tva ne beshe tykaaaa...

bulgarche
07-24-2005, 16:50
Crazy Frog - Axel F
di din..brem brem
Това ще да е поздрав за Елито



opppppzzzz tva ne beshe tykaaaa...
Пък може и да е объркала човека

kuklata_90
08-04-2005, 12:45
uuuu weeeeeeeeeeeee
4alga rules.

х
08-04-2005, 13:56
хе хе не бях влизала почти половин година и гледай с кви простотии се е напълнил форума! ей убихте ми желанието да влизам пак!

а по темата сайтовете не ми допадат нещо щот някой си който го е правил, ме нарича тъпа без въобще да ме познава. а и доста от далите мненията си. ей, я се опомнете малко, кой ви дава правото да давате дефиниции ей така насляпо-"тоя слуша чалга и има малко мозъчен багаж"...разочарована съм... :x