PDA

View Full Version : Помогнете да намеря дом за малко котенце



роси
06-27-2005, 12:50
Котенцето е било домашно,но изхвърлено,временно е при мен,но не ми се мисли за момента,в който трябва да го оставя някъде,ако знаете за някой,който иска да гледа едно мъниче,моля ви пишете ми на Rosa75@abv.bg
Котенцето е на около 2 месеца и е трицветно - бяло,жълто и черно,много е гальовно и игриво.

Cyberdyne_101
06-27-2005, 13:06
А защо не го задържиш ? :idea:

ISSP
06-27-2005, 14:08
И аз тва питам...

bulgarche
06-27-2005, 15:36
А защо не го задържиш ? :idea:

Da be, za]o ne? Nali e dotinko (pone az taka razbrah). Nqma smisyl da kazwa[, `e wa[ite ne ti dawat...nali e sladi`ko, galcowni`ko, l\bwiowilno, gyzarsko i t.n.

bulgarche
06-27-2005, 15:37
А защо не го задържиш ? :idea:

Da be, za]o ne? Nali e dotinko (pone az taka razbrah). Nqma smisyl da kazwa[, `e wa[ite ne ti dawat...nali e sladi`ko, galcowni`ko, l\bwiowilno, gyzarsko i t.n.

devil4e
06-27-2005, 15:40
абе вие тримата ме убихте :lol: очеБийно че тя не може да го задържи. Ако можеше нямапшер да пуска тема във форум за да му намери дом, нали :?: :wink:
иначе колкото до котенцето... много бих искала да го взема, но ние имаме котка вкъщи и не става :cry: Дано му намериш дом :wink:

tedo_davis
06-27-2005, 15:58
ami BABY kaji mi ot kade si - ako si ot PLd s udovolstive shte si go gepq v nas - i bez tova mnogo obi4am kotenca!3-cvetno - zna4i 100% e jensko nali? (mai byrkam ne pomnq ve4e kak beshe koi sa 3-cvetni myjkite ili jenskite)

stereophonix
06-27-2005, 17:45
tedo_davis mislq 4e nqma nikva vrazka mejdu cveta i pola..
dano mu nameri6 dom!! uspeh!

Murderdoll^^
06-27-2005, 20:18
добре е да кажеш откъде си.и аз си
търся коте

tedo_davis
06-28-2005, 04:01
tedo_davis mislq 4e nqma nikva vrazka mejdu cveta i pola..
dano mu nameri6 dom!! uspeh!
abre hi4 ne znam cvqt pol - iskam kotenceeee :cry: takova neshi4ko si nqmam ot 3 meseca i se pobyrkvam v nas - poslednoto go izqdah (shegi4ka :P ) ... ta ... spox ne qm kotki prosto mn. me kefqt - malki sladki mili syshto kato nqkoe gadje :P

Elitooooo
06-28-2005, 05:57
tedo_davis mislq 4e nqma nikva vrazka mejdu cveta i pola..
dano mu nameri6 dom!! uspeh!
abre hi4 ne znam cvqt pol - iskam kotenceeee :cry: takova neshi4ko si nqmam ot 3 meseca i se pobyrkvam v nas - poslednoto go izqdah (shegi4ka :P ) ... ta ... spox ne qm kotki prosto mn. me kefqt - malki sladki mili syshto kato nqkoe gadje :PКотеееенцеееееее :P :P колко сладко ми звучи :wink:

AnGeLsKi^O4i^f
06-28-2005, 08:43
Ooo az napravo obojavam kotenca....kato malka vsqko lqto si vzimah po 3 ili 4 bezdomni kotenca i taka qdosvah do pobarkvane baba i dqdo!haha :D mnogo si gi obi4kam,no...nqma na4in da si go vzema.. :cry:

Desert Rose...
06-28-2005, 08:49
Не мислих,че има толкова хора,които биха се отзовали.Аз съм от Пазарджик и ако някой иска хоте също мога да му дам.Много е мъничко и сладко,само че кучето ми е малко злобничко,а на село вече съм пращала по тоя начин няколко котки при баба ми.
Котето е цялото сивичко,абе сладурче :) .

tedo_davis
06-30-2005, 05:29
ami az sym ot PLOVDIV - ama iskam da si vzema kotence na selo - Kuklen (nqkoi ako go znae) ... k'vo shte pravim ? :roll:

Kate
07-01-2005, 12:10
Използвам случая да ви се похваля - от онзи ден си имам бяло персийско котенце със сини очички.Толкова е сладко,малко и пухкаво.Затова съжалявам,но не мога да го взема.Ако можех на драго сърце бих ти помогнала.Ще те посъветвам обаче да пуснеш обява.Например в този сайт - www.dog.bg !
Може и в някое списание за домашни любимци.Така имаш по-голям шанс да му намериш добри стопани по-бързо.Успех и дано му намериш дом. :wink:

devil4e
07-01-2005, 17:34
Абе, не че имам нещо против породистите животинчета, обаче по улиците има много красиви, готини и милички котенца, които трябва само да ги изкъпеш и стават като домашни. Моето коте (коте, коте ама на 8 години) е улично превъзходно, но за мен си е най-пухкавото, сладичкото и миличкото коте. Все пак като се замислите за тва как ги тормозят по улиците някви келешчета.... :cry: За себе си лично знам че никога няма да си зема животинче от зоомагазин или някакво такова като знам че навънка има някое малко животинче, което може да не доживее следващата седмица....

ISSP
07-01-2005, 21:40
Аммм...не вярвам автора отново да пусне тема...
тряя да му се пише на маила дет е казал...