PDA

View Full Version : Tolkova e slojno!!! POMO6T



-=Denito=-
06-27-2005, 18:13
Sega 6te vi dadam edna zada4ka i ako nqkoi znae otgovora molq go da mi kaje : 'edin 4ovek popadnal na samoten ostrov i oti6ul v edna gostolnica. tam si poru4al supa ot glaros.opital edna lujica, izlqzal i se zamoubil.za6to go napravil?'
mnogo mi trqbva otgovora pls.

P.S. kakto predpolagate samoubiistvoro ima ne6to ob6to sus supata ot glaros i to mnogo ob6to

Cyberdyne_101
06-27-2005, 18:18
Гостилница на самотен остров ?

06-27-2005, 18:35
Гостилница на самотен остров ?
Тоя нещо има отклонения.Поръчва си.Заведението е на самообслужване...Тоя е луд.Направил го е щото е разбрал,че на самотен остров няма гостилница,или пък щото птицата не е била гларусссссс....Де да знам...
Не разберам от такива работи...

Elitooooo
06-27-2005, 18:51
Emi osven ptici nasiakade,i v iadeneto mu imalo...znam li :? :roll: :wink:

naty
06-27-2005, 19:20
еми като е на самотен остров кои ше му дАДЕ супата?! :idea:

GreenLadyM
06-27-2005, 19:26
еми като е на самотен остров кои ше му дАДЕ супата?! :idea:
i to ot glarus!Neshto uslovieto oshte ne mi se vruzva....

Chiana
06-27-2005, 20:00
ooo mi az bqx 4ula nqkva takava istoriika. na4i te bili ekipaj koito popadnali na samoten ostrov. i toi imal brat oba4e brat mu umrql pri korabokro6enieto. oba4e toi ne znael za tova. i ostanalite ot ekipaja ne mu kazali i napravili supa ot trupa mu kato kazali 4e e supa ot glarus i mu dali da qde. i posle toi kato gi spasili i oti6al v edin restorant i si pora4al takava supa i razbral 4e vkusa ne e sa6tiq i razbral 4e e ql ot brat si i se e samoubil.

Immortality_
06-27-2005, 20:01
na samotnite ostrovi nqmq glarusi... nali sa navytre v okeana ...

izob6to...za kakvi glarusi stava duma :roll: ?

kvio supi...kvi pet lea !!!???

R.
06-27-2005, 20:15
Мисля, че се е самоубил не защото е ял супа от гларос, а защото се е почувствал много самотен. :lol: Мисълтта го е връхлетяла след като е поставен в такава парадоксална условност на една цялостна фикция и се е отегчил от тъпотата на автора, поставил го в такава абсурдна ситуация. Нали Камю имаше теория на абсурда, която извежда съществуването като неразрешим парадокс...
Или човека не е бил на самотен остров, в смисъл че на острова не е имало други хора, тъй като изискването (поръчката) му е било удовлетворено от друго лице. Това се предполага. Островът е бил самотен, защото на около не е имало други острови. Примерно... А всеки, страдащ от психоза човек е тъй или иначе самотен, дори и в обществото, а и още повече, че намира твърде ирационални мотиви за самоубийство, които ние, вменяемите сме безсилни да разберем. Примерно... :roll:

Lollita
06-27-2005, 21:27
Мисля, че се е самоубил не защото е ял супа от гларос, а защото се е почувствал много самотен. :lol: Мисълтта го е връхлетяла след като е поставен в такава парадоксална условност на една цялостна фикция и се е отегчил от тъпотата на автора, поставил го в такава абсурдна ситуация. Нали Камю имаше теория на абсурда, която извежда съществуването като неразрешим парадокс...
Или човека не е бил на самотен остров, в смисъл че на острова не е имало други хора, тъй като изискването (поръчката) му е било удовлетворено от друго лице. Това се предполага. Островът е бил самотен, защото на около не е имало други острови. Примерно... А всеки, страдащ от психоза човек е тъй или иначе самотен, дори и в обществото, а и още повече, че намира твърде ирационални мотиви за самоубийство, които ние, вменяемите сме безсилни да разберем. Примерно... :roll:

Страшен пример. А къде мога да си намеря тая теория на Камю и как се казва книгата?

06-27-2005, 22:15
В една стая без врата и чешма имало една маса.
Под масата стъкла. Гошо и Пешо лежат мъртви. Как, като прозорецът е здрав?

Гошо и пешо са били рибки в аквариум. Станало е земетресение и аквариума е паднал и се е счупил.

tedo_davis
06-28-2005, 04:05
В една стая без врата и чешма имало една маса.
Под масата стъкла. Гошо и Пешо лежат мъртви. Как, като прозорецът е здрав?

Гошо и пешо са били рибки в аквариум. Станало е земетресение и аквариума е паднал и се е счупил.TI BOLEN LI SI WE ? :P GOSHO I PESHO BILI RIBI :P paahahahah!

R.
06-28-2005, 08:40
Мисля, че се е самоубил не защото е ял супа от гларос, а защото се е почувствал много самотен. :lol: Мисълтта го е връхлетяла след като е поставен в такава парадоксална условност на една цялостна фикция и се е отегчил от тъпотата на автора, поставил го в такава абсурдна ситуация. Нали Камю имаше теория на абсурда, която извежда съществуването като неразрешим парадокс...
Или човека не е бил на самотен остров, в смисъл че на острова не е имало други хора, тъй като изискването (поръчката) му е било удовлетворено от друго лице. Това се предполага. Островът е бил самотен, защото на около не е имало други острови. Примерно... А всеки, страдащ от психоза човек е тъй или иначе самотен, дори и в обществото, а и още повече, че намира твърде ирационални мотиви за самоубийство, които ние, вменяемите сме безсилни да разберем. Примерно... :roll:

Страшен пример. А къде мога да си намеря тая теория на Камю и как се казва книгата?

Ми то е едно по-дългичко есе и се казва "Митът за Сизиф". Има го в едно издание от 1982г. заедно с романите "Чужденецът" и "Чумата".

LiNkiN4eTo
06-28-2005, 08:55
първо ми кажете , ква ще е тая гостилница на самотния остров , после мислете за гларуса :D

devil4e
06-28-2005, 09:44
ooo mi az bqx 4ula nqkva takava istoriika. na4i te bili ekipaj koito popadnali na samoten ostrov. i toi imal brat oba4e brat mu umrql pri korabokro6enieto. oba4e toi ne znael za tova. i ostanalite ot ekipaja ne mu kazali i napravili supa ot trupa mu kato kazali 4e e supa ot glarus i mu dali da qde. i posle toi kato gi spasili i oti6al v edin restorant i si pora4al takava supa i razbral 4e vkusa ne e sa6tiq i razbral 4e e ql ot brat si i se e samoubil.
е това е отговориа и според мен. Най-достоверно е :!:

OLI
06-30-2005, 19:15
hahaha znam go tfaa;)mi zna4i 1 -na samoten ostrov nqma nito hora nito gostilnica i e ogladnql mnn i za tfa se e samoubiL:)

bulgarche
06-30-2005, 22:06
[color=blue]
na samotnite ostrovi nqmq glarusi... nali sa navytre v okeana ...

На вътре в оеана може да има Албатроси, но не и гларуси :) Пък и те точно на самотни острови се събират. А знаеш ли защо?