PDA

View Full Version : какво напрайхте с форума, ако не е тайна?



Traffic
06-28-2005, 11:54
преди толкова добре си вървеше, зареждаше се светкавично, а сега... мисли по три денонощия "да отворя ли индекс-страницата или да не я отворя?! това е въпросът!". не стига, че го чакам по три дена да измисли отговора, ами и като го пришпоря с F5 и компа блокира тотално. със сигурност проблема не е в компютъра, а във форума. тоя проблем го имаше и преди смяната на дизайна на форума и сайта. да не говорим и че не праща известия, когато получиш лично съобщение или някой е отговорил на тема, за която си се "абонирал" от връзката под темата. :roll:

pinK_Baby
06-28-2005, 13:48
на мен ми зарежда дори по-бързо отпреди и доскоро също не ме уведомяваше за мнения обаче сега всичко е наред...не помня в коя тема точно беше и някой от админите май обясняваше,че от абв.бг забранили да се получават писма от тях или нещо от сорта ,но тази забрана била махната ...не съм сигурна дали беше това,но доколкото си спомням....

^I don't give a fuck^
06-28-2005, 13:52
И аз съм като радо... :?
Преди зареждаше перфектно а сега трябва да чакам по 2 минути да ми отвори нещо :?

amy lee
06-28-2005, 14:28
И аз съм като радо... :?
Преди зареждаше перфектно а сега трябва да чакам по 2 минути да ми отвори нещо :? пфу, и аз съм така :roll:
обаче преди да сте ми излязли с номера "ами сигурно нета ви е бавен" да кажа- всички други страници ми отваря за 2 секунди, само тоя форум тряа да го чакам 5 часа

Cyberdyne_101
06-28-2005, 15:16
Аз немам проблем.

LiNkiN4eTo
06-28-2005, 15:40
и аз нямам оплаквания

morsmordre
06-28-2005, 15:44
Ама аз имам!Допреди един ден даже не можех да вляза във форума!Чаках ЦЯЛ МЕСЕЦ, да ме земат мътните, докато днес реших отново да си пробвам късмета и изведнъж ми зареди страницата.Е, сега отново съм във форума, но трябва да ви кажа, че тея банери яко задръстват страницата и заради тях не може да се зарежда бързо.Нямам нищо предвид.Само съобщавам.

Конец

06-28-2005, 15:54
Az puk sym na m0menti :)

CRaZy_IKT
06-28-2005, 16:42
Ami i az imam problemi ot moq komp za tva idvam tuka v ofisa na maika mi 6tot inache e koshmar pfu :x

Breakaway``
06-28-2005, 18:04
И аз съм като радо... :?
Преди зареждаше перфектно а сега трябва да чакам по 2 минути да ми отвори нещо :?
И аз така ... мноо е гадно :( Другите страници са светкавица, тази се мотае :roll:

GreenLadyM
06-28-2005, 20:49
И аз съм като радо... :?
Преди зареждаше перфектно а сега трябва да чакам по 2 минути да ми отвори нещо :?
И аз така ... мноо е гадно :( Другите страници са светкавица, тази се мотае :roll:
prisuedinqvam se kum vas...

devil4e
06-28-2005, 21:04
преди толкова добре си вървеше, зареждаше се светкавично, а сега... мисли по три денонощия "да отворя ли индекс-страницата или да не я отворя?! това е въпросът!". не стига, че го чакам по три дена да измисли отговора, ами и като го пришпоря с F5 и компа блокира тотално. със сигурност проблема не е в компютъра, а във форума. тоя проблем го имаше и преди смяната на дизайна на форума и сайта. да не говорим и че не праща известия, когато получиш лично съобщение или някой е отговорил на тема, за която си се "абонирал" от връзката под темата. :roll:
аз лично нямам такъФ проблем. Зарежда ми светкавично и ми дава известения всичко е на 7 освен когато зарежда някви плакати(аватари) :evil: :roll:

naty
06-28-2005, 21:08
аз имама абсолютно същия проблем
освен това нз защо но немога да отворя форума"музиак и тв"
пра пробвах няколко пъти :roll:

Traffic
06-29-2005, 14:18
Ама аз имам!Допреди един ден даже не можех да вляза във форума!Чаках ЦЯЛ МЕСЕЦ, да ме земат мътните, докато днес реших отново да си пробвам късмета и изведнъж ми зареди страницата.Е, сега отново съм във форума, но трябва да ви кажа, че тея банери яко задръстват страницата и заради тях не може да се зарежда бързо.Нямам нищо предвид.Само съобщавам.

Конецмда, мисля, че си прав за причината. и си мисля дали не може да се сложи неква опция в ПРОФИЛ да се премахват всички банери от сайта докато юзера е онлайн. щото някой админ може и да не си дава сметка, но на хората с по-бавен нет и/или на трафик, тея банери им излизат през носа докато чакат да се зареди страницата.

а ся виждам и още некъв странен бъг: докато си пишех мнението, изведнъж форума реши, че треа да ми зарежда страницата с лични съобщения, при все, че изобщо не съм докосвал мишката. то и как да я докосна докато пиша... :roll:

LunaTriCk
06-30-2005, 17:40
http://www.forumspile.com/OMFG-Lag.jpg

Immortality_
06-30-2005, 22:29
imate pravo...ot kakto reorganiziraha foruma... dokato zagreeeeeeeeeee :?

bulgarche
07-01-2005, 20:44
За пръв път влизах преди около година, но не помня да ми е било по-бързо. Сега само от време на време ми зарежда бавно, но иначе съм доволен