PDA

View Full Version : Kulinariq



She-Devil
06-28-2005, 11:34
Tyrsq novi recepti, za da gi probvam!HelPfaite! :roll:
Obichash li da gotvish?!Koe qstie nqma nikoga da ti omryzne?!

amy lee
06-28-2005, 11:55
лял, аз рецепти не знам :lol: :oops: ама се пак ще отговоря на въпросите де :P
изобщо не обичам да готвя... само някфи работи, дето стават лесно. обаче спагетите АБСОЛЮТНО НИКОГА( ай да не се заричам де) няма да ми писнат :)

naty
06-28-2005, 12:04
лял, аз рецепти не знам :lol: :oops: ама се пак ще отговоря на въпросите де :P
изобщо не обичам да готвя... само някфи работи, дето стават лесно. обаче спагетите АБСОЛЮТНО НИКОГА( ай да не се заричам де) няма да ми писнат :)
и аз съм так

Cradle of Death
06-28-2005, 12:27
Да обичам да готвя и какво от това?
мога да чистя да пера и други неща лошо ли е?
само малки лигави дечица мразя обичам такива който са прилежни и неплачат много

pinK_Baby
06-28-2005, 12:51
много подходяща тема...точно след малко приятеля ми ще идва до нас да правим кекс (не се шегувам...точно това ще правим) щото не ми вярва,че мога...иначе най-обичам да си правя зеленчукова супа и картофи в микровълновата....също и картофени кюфтета мога... :)

e4o
06-28-2005, 15:34
kaji kakuv tip qstie predpo4ita6 :) ,6te se opitam da ti dam ideika :) :wink: , 6toto ot kakto jiveq s gadjeto si dosta ne6ta ponau4ih :P

Slun4o
06-28-2005, 15:34
Аз сьщо оби4ам да готвя но не много 4есто 4е нямам време а ина4е ястието което никога няма да ми омрьзне е ПИЦАТА :lol:

sini4kata
06-28-2005, 16:14
лял, аз рецепти не знам :lol: :oops: ама се пак ще отговоря на въпросите де :P
изобщо не обичам да готвя... само някфи работи, дето стават лесно. обаче спагетите АБСОЛЮТНО НИКОГА( ай да не се заричам де) няма да ми писнат :)
и аз съм так
4e koi ne e taka :D vsi4ki si hapvame spagetki :D

She-Devil
06-29-2005, 12:41
Ami da kajem nqkakva lqtna salatka, no da e po interesna[ neshto po -razlichno ot tova koeto vseki znae-shopska,ruska i t.n.]; xM moje nqkakva tortichka ili keks4e , da e s plodove -obojavam plodovete!!!
dA PRODYLJA DA PITAM?!KAKVI SA VI LUBIMITE PLODOVE?!
:roll:

pinK_Baby
06-29-2005, 19:44
Ami da kajem nqkakva lqtna salatka, no da e po interesna[ neshto po -razlichno ot tova koeto vseki znae-shopska,ruska i t.n.]; xM moje nqkakva tortichka ili keks4e , da e s plodove -obojavam plodovete!!!
dA PRODYLJA DA PITAM?!KAKVI SA VI LUBIMITE PLODOVE?!
:roll:

значи аз ядох една много вкусна салата и засища
Казва се Италианска салата и имаше домати,краставици,макарони (варени),кашкавал,шунка,мар лка и кротони(препечени хлебчета на кубчета) и някакъв италиански сос ама може да мине и без него ...ходи си и соев сос...аз него на всичко го слагам.... :wink:

^HOTbabyHOT{f}
06-30-2005, 09:52
Спагети :?: :D :?:

Tiffany
06-30-2005, 18:59
АЗ не мога да готвя,но мога да ви дам рецепта за сладоледена торта(много бързичко става),а е и много вкусна :wink: Само ви трябва 2пакетчета сладолед на прах,1 пакетче бисквити(ако е вазможно по-танички) и едно готово руло :arrow: Тортата се прави в онези тавички,където имат и основа нагоре(ама как и обяснявам само...)и се нареждат първо половината от бисквитите след това се слага част от разбития сладолед,после нарязаното руло,пак сладолед след това се нареждат останалите бисквити и накрая отново сладолед :wink: Украсявате,както пожелаете и слагате в камерата.Наистина се надявам да разбрахте нещо от написаното,ако не питайте ако ви хареса рецептата :wink:

Stefka_st
06-30-2005, 19:12
Аз също не мога да готвя. Веднъж се пробвах да изненадам нашите като им направих бобена салата, ама не можах да сваря боба. Беше хрупкаво. :D :oops:
Много обичам пържени картофки и пилешко на скара. Никога няма да ми писнат тортите и вообще всички сладки неща. Жалко, че се пълнее от тях.

LP_girl_14
07-03-2005, 17:06
Здрасти! Ето ти рецепта за Кейк:
4 яйца
1/2кг брашно
2 чаши захар
1 чаша прясно мляко
1 чаена лъжица сода бикарбонат
1 бакпулвер
2 лъжици какао
всичко тва го разбъркваш.преди тва както се сещаш омазняваш тавата с олио.В сместта можеш и да добавиш малки парченца от любимите ти плодове.Пече се на умерена фурна-30-40 минути!Отгоре може да поръсиш с пудра захар или стафиди!
Доста е вкусно! :D

unnormal-girl
07-03-2005, 19:21
Tyrsq novi recepti, za da gi probvam!HelPfaite! :roll:
Obichash li da gotvish?!Koe qstie nqma nikoga da ti omryzne?!

обичам да готвя ;-) ама не самичка щот ми става скучно :) а колкото до ястието което няма да ми омръзне това са може би всички видове салати ако спадат към ястията ;)

unnormal-girl
07-03-2005, 19:22
Ami da kajem nqkakva lqtna salatka, no da e po interesna[ neshto po -razlichno ot tova koeto vseki znae-shopska,ruska i t.n.]; xM moje nqkakva tortichka ili keks4e , da e s plodove -obojavam plodovete!!!
dA PRODYLJA DA PITAM?!KAKVI SA VI LUBIMITE PLODOVE?!
:roll:

Обожавам всякакви плодове! Но най много прасковите. те са ми любимите . Сред по харесваните от мен са и портокали и зелени ябълки

az_slunceto
09-02-2006, 06:13
emi,na mene nikoga nqma da mi omruzne kitaiskata xrana. [-X :D

sladoled
09-02-2006, 09:49
моля, дайте няколко рецепти за спагети!