PDA

View Full Version : Как да откажа баща ми от цигарите?



pulpf
06-28-2005, 14:21
Здравейте баща ми преди 3 години имаше сърдечни проблеми и спря да пуши но сега пак започна и много се

дразня като запали и на безсмислените му и тъпи опавдания че сега пушил само за кеф и т.н.
И ми хрумна идея да му сложа нещо в тъпите цигари и като запали да му стане гадно да се задави и да драйфа

даже и да така да намрази пак цигарите. Мисля да настържа гума и да сложа :twisted: .Ако имате по-добра

идея кажете много ще се радвам ако ми помогнете да успея. :D

06-28-2005, 15:03
Ami.. maika mi gi otkaza s edna kniga - "Не пуша вече" i mnogo i pomogna :roll:

FairyNymph
06-28-2005, 15:14
гума ли?и защо точно гума?сложи нещо което мирише на гадно или чай.. :twisted:

Zoi
06-28-2005, 15:25
Ne moga da ti pomogna,za6toto i az se opitvam da gi spra,a pu6a ot 2 godini i ne moga.A toi koi znae ot koga pu6i,no nz 6tom gi e sprel edin pat zna4i moje pak da gi spre.Moli go da spre i t.n. postoianno mu povtariai,daje moje da go pita6 iska li i ti da propu6i6,kaji mu 4e ti trovi drobovete(kato e pri teb i pu6i ot dima)

WwanAdoO
06-28-2005, 16:44
гума ли?и защо точно гума?сложи нещо което мирише на гадно или чай.. :twisted:
Абе чай...кат пуши чай той само шси земе по-силни цигари. АМ нема как да му слагаш нещо н цигарата,щот кат се празни и после пак кат се пълни (с гума примерно както ти си решил/а) се мачка цигарата и той ще види (ако не е слуп ест)
Тъй,че измисли нещо по-умно :?

06-28-2005, 18:58
Неможеш да го откажеш от цигарите ако тои неиска. Това е начин на живот се едно аз утре да ти кажа "нема да едеш" и да почна да ти настаргвам гума в яденето.

Murderdoll^^
06-28-2005, 19:54
като тръгне да пали му вземай
и му късай цигарите-мно е изнервящо,
най-мноо да те бие накрая:)

pulpf
06-28-2005, 20:05
гума ли?и защо точно гума?сложи нещо което мирише на гадно или чай.. :twisted:
Абе чай...кат пуши чай той само шси земе по-силни цигари. АМ нема как да му слагаш нещо н цигарата,щот кат се празни и после пак кат се пълни (с гума примерно както ти си решил/а) се мачка цигарата и той ще види (ако не е слуп ест)
Тъй,че измисли нещо по-умно :?

Няма да го празня мисля да сложа стрита обикновена гума за молив с пинсета или игла , запалих малко от гумата и вдишах и наистина много е гадно :P но май не достатъчно има и проблем че май си държи цигарите в джоба или не знам къде и не знам как да ги докопам без да се усети. Другият вариант е един ми каза за едни хапчета против пушене да ги стрия и да ги дам на майка ми да му ги слага в кафето сутринта :lol: но не ми каза името им и не ги знам кои са но ще ми каже скоро.

blackboy
06-29-2005, 05:15
като тръгне да пали му вземай
и му късай цигарите-мно е изнервящо,
най-мноо да те бие накрая:)
Ахахаха :lol:
ей-тва е метода брат :lol:
ахаххах както каза тя може да те набие ама ще знаеш,че е за твое добро :wink: :lol: :lol: :lol:
хахах
Човек,точно от цигари баща си не мо'иш откажеш :D
ако беше приятел по може ,ноооо.... :lol:
хаххахахха скрий му цигарите.... не ,че не може да си купи нови де :D

FreeDumb
07-01-2005, 20:26
Когато някой ден започне да ти говори за твойте пороци...че пушиш ти каквото и да е било,че пиеш алкохол, че не знам си какво правиш...просто му напомни че той пуши цигари...предложи му сделка...ти спираш твоето той неговото...ако не иска продължаваш да си правиш каквото искаш...

Kate
07-02-2005, 15:47
По-добре не му прави мизерии,а се опитай да му помогнеш истински и качествено.Като му сложиш нещо неприятно в цигарата или му я скъсаш няма да го откажеш от пушенето.По-добре му подари някаква книга,която да му помогне.Потърси различни методи за отказване от цигарите и му ги предложи.Обясни му,че пушейки,вреди много на здравето си,още повече при положение,че има сърдечни проблеми,както ти сама каза.Можеш да му купиш и Tabex.Най-добре проведи с него един сериозен разговор и го помоли да спре да пуши.Помоли го да го направи,ако не за себе си,за теб.Обясни му колко ти е мъчно,че злоупотребява със здравето си така.Убеди го поне да опита да се лекува.Подкрепи го и заедно намерете решение на проблема. :wink:

bad---_girl
07-04-2005, 11:09
Ne znam kak da otkaja ba6ta si ot tzigarite kogato toi iska no nqma volq.Bez volq 4ovek ne moje da postigne nikakvo na4inanie nai ve4e tova s koeto malko hora uspqvat da se preborqt!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

sisa_pisa
07-04-2005, 19:06
Ami vij nqkoi put kato si govorish s bashta si pochi temata za cigaite i mu kaji che tova che toi pushi mnogo te pritesnqva ..budi sigurna che shte se trogne ..kaji mu pone da probva da gi namali a ot tam shte mu e po lesno da gi otkaje!No moeto mnenie e da ne mu pravish nomera shtoto moje da ti se qdosa i da si izpatish..vse pak mislq che vsichki znaem kolko nepriqtno e roditel da se surdi..ayde uspeh :wink:

CRaZy_IKT
07-05-2005, 10:36
По-добре не му прави мизерии,а се опитай да му помогнеш истински и качествено.Като му сложиш нещо неприятно в цигарата или му я скъсаш няма да го откажеш от пушенето.По-добре му подари някаква книга,която да му помогне.Потърси различни методи за отказване от цигарите и му ги предложи.Обясни му,че пушейки,вреди много на здравето си,още повече при положение,че има сърдечни проблеми,както ти сама каза.Можеш да му купиш и Tabex.Най-добре проведи с него един сериозен разговор и го помоли да спре да пуши.Помоли го да го направи,ако не за себе си,за теб.Обясни му колко ти е мъчно,че злоупотребява със здравето си така.Убеди го поне да опита да се лекува.Подкрепи го и заедно намерете решение на проблема. :wink:
Dobra ideq ;)

art_lady
07-26-2005, 19:20
Здравейте баща ми преди 3 години имаше сърдечни проблеми и спря да пуши но сега пак започна и много се

дразня като запали и на безсмислените му и тъпи опавдания че сега пушил само за кеф и т.н.
И ми хрумна идея да му сложа нещо в тъпите цигари и като запали да му стане гадно да се задави и да драйфа

даже и да така да намрази пак цигарите. Мисля да настържа гума и да сложа :twisted: .Ако имате по-добра

идея кажете много ще се радвам ако ми помогнете да успея. :D
I az sym se opitvala da otkaja na6te ot cigarite,no taka i ne uspqh,no samo na edin trik se varzaha-kogato nqkoj zapali cigara u vas-zapo4ni da ka6lq6 i izlez navan,sled tova im kaji 4e ot cigareniq dim se zadu6ava6(malko e tapo ama...)Drug na4in e da mu se razvika6,da se razpla4e6 i da mu kaje6 da izbira mejdu teb i cigarite! USPEH!!!

DeSiTo0o
07-28-2005, 15:54
Dosta 6te ti e trudno da go otkaje6 ot cigarite...I moite roditeli pu6at i az sam probvala kakvo oi ne.Mii kogato izleze nekade i si ostai kutiqta s cigari na masata ti idi vzemi i gi izhvurli,ostavi mu samo edna. :twisted: Neznam kakvo da te posuvetvam..Uspeh!