PDA

View Full Version : Усмивка



шашавелка
06-29-2005, 11:25
Вижте това сайтче:
www.ysmivka.hit.bg

06-29-2005, 11:40
Брав0! Виждам, че е съвсем н0вичк0 ... :)

sini4kata
06-29-2005, 12:07
4ak i az se usmihnah :)

Bloody_Tear
06-29-2005, 12:15
:D

GreenLadyM
06-29-2005, 13:01
:D :D :D USMIHVAITE SE!!!!!!!!!

^I don't give a fuck^
06-29-2005, 13:06
тз...знам го :D :D

Twista
06-29-2005, 13:50
Хубаво е да има такива сайтове, които ни карат да се замисляме! :D

devil4e
06-29-2005, 15:51
готинко :D

LilYofTh3vaLleY
06-29-2005, 16:40
Ami.. naistina me nakara da se usmihna.. a i kartinkite sa mnogo sladki :D :D :D

bulgarche
06-29-2005, 17:34
Трудно ми е да се усмихвам в тез гадни за мен времена :? :)

AvLee
06-29-2005, 20:14
SMILE:)

eNigMaTic^
06-29-2005, 21:07
Аз пък не се усмихнах :?

BlinDBoY
06-29-2005, 21:50
Усмихвайте се докато можете щото утре вече ще е късно :lol:

THE_GANGSTA_GIRL
06-30-2005, 01:41
Много е сладко и мило! Наистина ме зарадва! :D

LP_girl_14
06-30-2005, 11:12
ммм... да позитивен саит. Накара ме да си лепна още по-голяма усмивка! :D

Elitooooo
06-30-2005, 11:20
Това беше върха просто :cry: :cry: :cry:
:D :D :D :D Толкова е вярно и готино :!: :wink:

morsmordre
06-30-2005, 11:49
4ak i az se usmihnah :)

А пък на мен ми стана даже по-кофти...Изобщо не ме накара дасе усмихна...Хубав е сайтът, да...Но аз съм точно обратното.Вместо да разкарам гневът, омразата и жаждата за отмъщение, аз ги приемам, макар и засега да не им давам свобода.Вместо да се усмихна, аз се цупя, но защо!?Защото животът е ШИТ!Как да се усмихна, след като няма причина, заради която да го направя; как да помагам на хората, след като по-късно те ми забиват нож в гърба!?Да, помагам им!Аз може би съм единственият от толкова мн хора, които познавам, който винаги помага, дори с високата цена мен да ме боли, дори с високата цена на мен да ми е гадно.защо да се усмихвам на този свят, след като аз не получавам нищо в замяна за добрините, които съм направил? :evil: Хайде някой да ми отговори?!Може би почти всичките ми приятели са изпадали в такова положение, че да се наложи някой да ги спаси - от душевно и физическо пропадене.Но защо, след като им помагам, не получавам нищо в замяна освен куршум в сърцето, нищо освен нож в гърба...Ето затова (всъщност и заради някои др причина, ама тях не искам да ги казвам, защото няма да издържа да го видя това написано - все едно съм го изкрещял на глас) не се усмихвам :evil: :cry: :!:

`cannibal`girl
06-30-2005, 12:24
4ak i az se usmihnah :)

А пък на мен ми стана даже по-кофти...Изобщо не ме накара дасе усмихна...Хубав е сайтът, да...Но аз съм точно обратното.Вместо да разкарам гневът, омразата и жаждата за отмъщение, аз ги приемам, макар и засега да не им давам свобода.Вместо да се усмихна, аз се цупя, но защо!?Защото животът е ШИТ!Как да се усмихна, след като няма причина, заради която да го направя; как да помагам на хората, след като по-късно те ми забиват нож в гърба!?Да, помагам им!Аз може би съм единственият от толкова мн хора, които познавам, който винаги помага, дори с високата цена мен да ме боли, дори с високата цена на мен да ми е гадно.защо да се усмихвам на този свят, след като аз не получавам нищо в замяна за добрините, които съм направил? :evil: Хайде някой да ми отговори?!Може би почти всичките ми приятели са изпадали в такова положение, че да се наложи някой да ги спаси - от душевно и физическо пропадене.Но защо, след като им помагам, не получавам нищо в замяна освен куршум в сърцето, нищо освен нож в гърба...Ето затова (всъщност и заради някои др причина, ама тях не искам да ги казвам, защото няма да издържа да го видя това написано - все едно съм го изкрещял на глас) не се усмихвам :evil: :cry: :!:
Mn pravilno kazano!I za sujaenie - istina :?
ps. koq e muzikata det sviri.. mn mi e poznata
ama ne moga da se setq oy koq pesen be6e:\
ae nqkoi ako q znae da kaje, ili da mi dade link..

veny_koteto
06-30-2005, 13:23
:?

AvLee
06-30-2005, 22:24
4ak i az se usmihnah :)

А пък на мен ми стана даже по-кофти...Изобщо не ме накара дасе усмихна...Хубав е сайтът, да...Но аз съм точно обратното.Вместо да разкарам гневът, омразата и жаждата за отмъщение, аз ги приемам, макар и засега да не им давам свобода.Вместо да се усмихна, аз се цупя, но защо!?Защото животът е ШИТ!Как да се усмихна, след като няма причина, заради която да го направя; как да помагам на хората, след като по-късно те ми забиват нож в гърба!?Да, помагам им!Аз може би съм единственият от толкова мн хора, които познавам, който винаги помага, дори с високата цена мен да ме боли, дори с високата цена на мен да ми е гадно.защо да се усмихвам на този свят, след като аз не получавам нищо в замяна за добрините, които съм направил? :evil: Хайде някой да ми отговори?!Може би почти всичките ми приятели са изпадали в такова положение, че да се наложи някой да ги спаси - от душевно и физическо пропадене.Но защо, след като им помагам, не получавам нищо в замяна освен куршум в сърцето, нищо освен нож в гърба...Ето затова (всъщност и заради някои др причина, ама тях не искам да ги казвам, защото няма да издържа да го видя това написано - все едно съм го изкрещял на глас) не се усмихвам :evil: :cry: :!:
Само това мога да ти кажа:

Хората са упорити , алогични и егоцентрични.
обичай ги ВЪПРЕКИ ТОВА !

Правиш ли добро , ще те обвинят
в егоизъм и задни мисли .
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА !

Успееш ли , ще се сдобиеш с фалшиви приятели
и истински врагове .
Стреми се към успеха ВЪПРЕКИ ТОВА !

Доброто , което правиш ще бъде забравено утре.
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА !

Най-големите хора с най-велики идеи
могат да бъдат
убити от най-дребните хора
с най-дребните съзнания.
Не ограничавайте мислите си ВЪПРЕКИ ТОВА !

Хората са благосклонни към губещите ,
но следват само победителите .
Борете се за победените ВЪПРЕКИ ТОВА !

Каквото си градил с години , може да се срине
само за една нощ .
Не спирай да градиш ВЪПРЕКИ ТОВА !

Дай на света най-доброто от себе си
и той ще те отритне .
Дай му го, ВЪПРЕКИ ТОВА!

morsmordre
07-01-2005, 07:26
Само това мога да ти кажа:

Хората са упорити , алогични и егоцентрични.
обичай ги ВЪПРЕКИ ТОВА !

Правиш ли добро , ще те обвинят
в егоизъм и задни мисли .
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА !

Успееш ли , ще се сдобиеш с фалшиви приятели
и истински врагове .
Стреми се към успеха ВЪПРЕКИ ТОВА !

Доброто , което правиш ще бъде забравено утре.
Прави добро ВЪПРЕКИ ТОВА !

Най-големите хора с най-велики идеи
могат да бъдат
убити от най-дребните хора
с най-дребните съзнания.
Не ограничавайте мислите си ВЪПРЕКИ ТОВА !

Хората са благосклонни към губещите ,
но следват само победителите .
Борете се за победените ВЪПРЕКИ ТОВА !

Каквото си градил с години , може да се срине
само за една нощ .
Не спирай да градиш ВЪПРЕКИ ТОВА !

Дай на света най-доброто от себе си
и той ще те отритне .
Дай му го, ВЪПРЕКИ ТОВА!

Даваам... :cry: :cry: :cry: Помагааам... :cry: :cry: :cry: Приемаам... :cry: :cry: :cry:
И от това ме боли все повече и повече!Не мога да се спра да правя само добро и да получавам НИЩО!Толкова ме боли, че искам с едно движение на ръката да разруша всичко около мен :!: Но не става, не мога да спра, защото, ако всеки мисли като мен, ще се постигне много.А аз това и се опитвам да направя - да втълпя на хората около мен как е редно да се мисли!

П.П>>>Пратих го на двама души този сайт и съм сигурен, че поне тях ще ги накара да се усмихнат.

tedo_davis
07-01-2005, 07:36
c0oL :lol: :D

Cherveno`Koska
07-01-2005, 07:38
mmm mnogo hubavo sait4e

AvLee
07-01-2005, 10:02
Даваам... :cry: :cry: :cry: Помагааам... :cry: :cry: :cry: Приемаам... :cry: :cry: :cry:
И от това ме боли все повече и повече!Не мога да се спра да правя само добро и да получавам НИЩО!Толкова ме боли, че искам с едно движение на ръката да разруша всичко около мен :!: Но не става, не мога да спра, защото, ако всеки мисли като мен, ще се постигне много.А аз това и се опитвам да направя - да втълпя на хората около мен как е редно да се мисли!

П.П>>>Пратих го на двама души този сайт и съм сигурен, че поне тях ще ги накара да се усмихнат.
//offtopic
Еми важното е ти какъв си,остави ги другите то си е за тях :wink:

darkness_light
07-01-2005, 14:08
ps. koq e muzikata det sviri.. mn mi e poznata
ama ne moga da se setq oy koq pesen be6e:\
ae nqkoi ako q znae da kaje, ili da mi dade link..
Музиката е на Djon Bon Jovy-It's my life.Линка го има в сайтчето.
А на morsmordre ами ще ти кажа нещо с риск да ме намразиш,но все пак ще го кажа.Що за човек си щом очакваш да ти се отплатят.Ти какво нобелова награда ли очакваш?Не ти се дзверя...даже много добре чувствам болката ти и те разбирам и виждам,че си истински човек,но защо подяволите очакваш от хората някакви благодарности.Човек,които не иска нищо от другите и въпреки това прави добро е истински добър и него може да го тъпчат и да му се присмиват за найвната му глупост,но такива хора са малко и аз искернно ги уважавам и направо обичам.Моляте недей да бъдеш като хората на които помагаш.Егойст.А бъди точно обратното такъв човек какъвто споменах по горе просто ЧОВЕК!

darkness_light
07-01-2005, 14:15
А аз това и се опитвам да направя - да втълпя на хората около мен как е редно да се мисли!

П.П>>>Пратих го на двама души този сайт и съм сигурен, че поне тях ще ги накара да се усмихнат.
Аааа...да и за това...да втълпиш на хората как е редно да мислят.НЕВЪЗМОЖНО!Опитвала съм се.Хората са такива каквито животът ги е направил,такива каквито са си.Неможеш да промениш тях или начинът им на мислене.Да ти кажа за всичко си има време.Ще дойде и за тях моментът,в които ще се осъзнаят.Но не трябва да ги управляваш.Господ(незнам дали вярваш в него) ни е дал свободна воля и мисълта.Щом го е направил значи е имал нещо на предвит,затова ги остави.Не ги карай да мислят така както ти смяташ за добре.Нека мислят както те смятат за добре.Ще дойде ден когато и те ще почнат за разсъждават както трябва.Но затова си има време и дотогава си им помагай такива каквито са.Не се предавай,защото ако няма хора,които да вършат добрини ние накъде сме тръгнали тогава?

ycMuBkaTa
07-01-2005, 19:32
Много добро сайтче. Ама не ме накра да се усмихна понеже по принцип усмивката не слиза от лицето ми:)

Breakaway``
07-11-2005, 19:44
Много симпатично сайтче :wink:

SixSense
07-11-2005, 19:58
mnogo mi aresa :D

sisa_pisa
07-11-2005, 21:12
SUper gotin sait!MASHALA! :lol:

sherry
07-11-2005, 22:35
много е хубаво,ако някой знае други такива подобни, да казва :wink:

пипс
07-12-2005, 08:31
:D :D :D :D :D :D :D

шашавелка
07-12-2005, 09:14
Хаха:)Много съм щастлива,че ви хареса.Опасявах се,че на никой няма да му пука и ще си го подмине.Сайтчето е обновено.Вижте линкчето -"За теб".Може пък да измислите нещо :D Едно огромно и СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ за хубавите коментари:)

шашавелка
07-12-2005, 09:16
Ааа да и всеки,който има някакви идеи каквито и да са да подобрим сайтчето,да пише.Заедно можем пък да създадем нещо много по-хубаво:)

mil4eto_
07-12-2005, 15:35
мноо е готино

АvLee_no
07-12-2005, 19:31
Ааа да и всеки,който има някакви идеи каквито и да са да подобрим сайтчето,да пише.Заедно можем пък да създадем нещо много по-хубаво:)
Ооо с удоволствие ако ми хрумне нещо ще ти пиша.Много е сладко сайтчето :wink:

desika_pst
07-12-2005, 20:46
mn e gotino i mn vqrno

BABY_SEXY_GIRL
07-12-2005, 22:52
Gotino i pozitivno sait4e, ne sam go vijdala no sega s radost 6te go razgledam :wink: 10x

^FaiNt^F
07-13-2005, 09:50
Neznam ma mene tva sit4e me sduha :( ina4e e dobro mn daje i ima mn istini

sherry
07-13-2005, 09:58
4ak i az se usmihnah :)

А пък на мен ми стана даже по-кофти...Изобщо не ме накара дасе усмихна...Хубав е сайтът, да...Но аз съм точно обратното.Вместо да разкарам гневът, омразата и жаждата за отмъщение, аз ги приемам, макар и засега да не им давам свобода.Вместо да се усмихна, аз се цупя, но защо!?Защото животът е ШИТ!Как да се усмихна, след като няма причина, заради която да го направя; как да помагам на хората, след като по-късно те ми забиват нож в гърба!?Да, помагам им!Аз може би съм единственият от толкова мн хора, които познавам, който винаги помага, дори с високата цена мен да ме боли, дори с високата цена на мен да ми е гадно.защо да се усмихвам на този свят, след като аз не получавам нищо в замяна за добрините, които съм направил? :evil: Хайде някой да ми отговори?!Може би почти всичките ми приятели са изпадали в такова положение, че да се наложи някой да ги спаси - от душевно и физическо пропадене.Но защо, след като им помагам, не получавам нищо в замяна освен куршум в сърцето, нищо освен нож в гърба...Ето затова (всъщност и заради някои др причина, ама тях не искам да ги казвам, защото няма да издържа да го видя това написано - все едно съм го изкрещял на глас) не се усмихвам :evil: :cry: :!:
Все едно слушам себе си :( Много е трудно да даваш най-доброто от себе си,а в замяна да получаваш само лошо.Много е гадно да ти пука за другите,а на никого да не му пука истински за теб.Ужасно е да виждаш,че колкото и да се бориш с тоя скапан живот,той става все по-труден...Как да продължаваш да бъдеш силен като постоянно те мачкат?!в един момент ти втръсва от всичко,иска ти се да спреш да мислиш за другите,да не ти пука за нищо,но не можеш.Искаш да запазиш усмивката на лицето си,но не можеш....трудно е да се правиш на весел,когато не си...

sherry
07-13-2005, 10:19
шашавелке,моля те остави си мейла тук,искам да ти пиша

шашавелка
07-13-2005, 12:01
thirsty_for_magic@abv.bg
:)