PDA

View Full Version : kak da nakaram na6te da.....



cTeJ|eTo
06-29-2005, 15:58
Na 14 godini sam i vqrno 4e mai o6te ne sam savsem za no6tna diskoteka no...Ta iskam da popitam dali nqkoi moje da mi dade suvet za tva kak da nakaram maika mi i ba6ta mi da me pusnat.Govorila sam s tqx na taq tema oba4e te ne sa mnogo saglasni.Pitala sam gi za6to ne iskat i te mi kazaxa 4e gi e bilo strax da me pusnat.Nz kvo ve4e da im kaja.Maika mi nakraq q ubedix oba4e ba6ta mi ne podava:(.Daite mi nqkvo predlojenie kak da gi nakaram.Taq godina kandidatstvax i sas sigurnost se spravix s izpitite i mislq 4e ako me priemat v paralelkata v koqto az i roditelite mi iskat a tq e s nai-visok bal 6e mi e po lesno 6toto 6e moga da im kaja"Vie iskaxte v taq paralelka i polu4ixte,sega az iskam i i bi trqbvalo da polu4a!".I kato gledam mai tva e edinstvenoto koeto mi ostava ili pone ne moga da se setq za ni6to pove4e s koeto da gi ubedq.

06-29-2005, 16:15
Естествено,че няма да пуснат на нощна дискотека пикла като теб.Стига си ги убеждавала-малка си.Като станеш на 18 тогава...

bulgarche
06-29-2005, 17:33
Сестра ми я пускат от 13-14 годишна, защото й имат доверие. Зависи и от компанията в която си.

air_J
06-29-2005, 17:53
Ето затова не искам да имам дъщеря! По темата: и аз да ти бях баща преди да навършиш поне 16 нямаше да те пусна на дискотека, а най-вероятно ще ти и поставя вечерен час 22 вечерта. Навършиш ли 16 може да го увелича до полунощ, а станеш ли на 18 може и по дискотеките да те пускам. Тоест 1 път в седмицата ако си на 16 пак бих те пускал, но преди 16 - пълен абсурд! Точно заради подобни проблеми искам децата ми да са момчета. :twisted:

Cyberdyne_101
06-29-2005, 17:57
Нямаш шансове, моме... :idea:

e4o
06-29-2005, 18:28
bes pridrujitel-rodnina, edva li 6te te pusnat na no6tna, a puk i sa pravi da ne ti davat da izliza6 tolko kusno, vse pak sa RODITELI i se pritesnqvat za nai-skupite si su6testva.
6te porastne6 i 6te ti doide vremeto i za tova, nqma da izbqga i no6tniq jivot.Za kude burza6 :D :wink:

^TeguTo^
06-29-2005, 18:32
Аз също съм на 14 и съм питала нашите,обаче не настоявам,пък и няма смисъл.А според мен единственият начин да те пуснат е по някакъв начин да им докажеш,че вече могат да ти имат доверие,защото не мисля,че ще ти помогне това,че си се справила с изпитите.

stereophonix
06-29-2005, 20:34
xuxux .. na 14 ne nam dali 6te pusnat.. ti ostavi roditelite ti, ami ohranata i t.n. .. ima6 li li4na karta izob6to (az moita 6toto na 15 i 11 meseca si q izvadih (: )? .. mislq si malka o6te.. vij kato stane6 na 16 po vari.. maaa na 14, ti si za dupe6ka mila..
ma vse pak mn zavisi i s kva kompaniq izliza6..
ne mislq, 4e 6te uspee6 gi zaribi6 va6te.. ma vse pak uspeh!!!

06-29-2005, 20:46
axxa .. ne stavai smeshna molq te..na 14g.si momi4e-ne burzai da porasnesh...Az sum na 18,a men za purvi put me pusnaha na noshtna sama,kogato gi navurshih ...dori i da te priemat v paralelka,koqto i te sa iskali,edva li,ednoto nqma nishto obshto s drugoto.A i ne si prava da gi iznudvash - te ti mislqt doboro.Imash vreme da hodish - ne sum li prava.Spokz...hodi si na malka diskoteka i ne se trevoji 6te porasnesh i za golqmata:)Uspeh!

devil4e
06-29-2005, 21:00
еми аз съм на 14 и ме пуснаха. Но аз ходя със сестра ми (17 години) и някакси й е по-спокойно на майка ми а и ние се прибираме с такси и няма никви проблеми. Въпреки че на първия нощен купон бях цяла нощ пак със сестра ми, но беше отдавна(на Нова година). Незнам то си е до доверие. Майка ми ми няма доверие, но вярва на сестра ми и някакси ми е яко, а и добре се разбирам с нейните хора и е весело :lol:
дано и теб да те пуснат :wink:

BlinDBoY
06-29-2005, 22:14
Ами и аз да бях на мястото на твоите родители и аз нямаше да те пускам да излизаш на дискотека и като си спомня за онази случка в дискотека Индиго направо голяма трагедия!И какво отидоха децата уж да се забавляват като теб и си отидоха млади не видяли нищо от живота!
Постой си още малко на задничето както ти казаха в по-горните постове дискотеките няма да избягат !!!

bad4e
06-29-2005, 22:51
а в интерес на истината защо толкова много искаш да те пуснат на дискотека?? щото сички твои приятели ходят ли?? или защото ти самата искаш? от месеци не съм ходила на дискотека и не бих и искала да ида...само чат пат някой път...защото не ме кефи 70% да ми е чалга и техно..въпрос на вкус де,,но както по-нагоре казват- не бързай толкова много, време за всичко има..:)

BlinDBoY
06-29-2005, 23:20
Е виж bad4e до известна степен си е гадно...приятелите ти да се веселят в някоя дискотечка примерно апък ти да си се забухала във вас пред пц и да се тъпчеш с пуканки нали?!?!
Някак си не върви за тва когато едната овца тръгне на някъде цялото стадо тръгва след нея :lol: никой не се цепи от другия щото после му го нацепват колективно

Malko^Momiche
06-30-2005, 09:09
Air_J не те искам за баща :wink:

Аз съм на 15, нямам вечерен час,но стоя най-късно до 23, на дискотеки ме пускат само с брат ми, а за входа - никога не са ми правили проблем... :)

air_J
06-30-2005, 13:26
Air_J не те искам за баща :wink:

Аз съм на 15, нямам вечерен час,но стоя най-късно до 23, на дискотеки ме пускат само с брат ми, а за входа - никога не са ми правили проблем... :)
Аз момиче не искам, защото като гледам поколенията нищо чудно да стане курва, а тогава ще хвърчат глави. :twisted:

GreenLadyM
06-30-2005, 16:31
Mi i az ne bih te pusnala!Az v Sofiq za purvi put otidoh na noshtna na 16(ina4e po moreto i lageri e drugo)...A i naistina ako si v centura bez li4na karta nqma da te pusnat!...No ako 4ak tolkova iskash mislq 4e purvo vashte trqbva da ti imat doverie i ne da im postavqsh usloviq,ako vleznesh tam kudeto iskat te da te pusnat...a da govorish normalno s tqh,da im kajesh s koi shte hodish(za da ne se pritesnqvat) i 4e i priqtelite ti hodqt(ako hodqt)...i nqkakvi takiva im obqsni..az s nashte nqmam problemi za tova koga da se pribiram,ama te mi imat doverie + tova vinagi znaqt kude sum!...Taka 4e prosto govori 4oveshki s tqh!I uspeh s noshtniq jivot! :wink:

Bimper-ska
07-01-2005, 12:48
Питай някой по-голям (17-18 годишен) роднина, дали не иска да те вземе. Ако имаш сестра или брат на тази възраст, може и да склонят вашите. А ако те приемат където казваш - едва ли ще се съгласят. А поне тука, във Варна, на дискотеките на входа си има фейс контрол и често искат даже лична карта. А по едно време и проверки от ченгетата имаше. Така че едва ли наистина е удачно да ходиш на дискотека през нощта. Лично аз не харесвам дискотеките, понеже наистина чалга, техно и черно само пускат, а на всичкото отгоре и след това главата ти кънти цял ден. Аз предпочитам на караоке :lol: Хем викаш кат` съдран, хем си танцуваш, ако искаш. И на всичкото отгоре, в караокето пускат всички, без вход и разни други простотии. Сега да не стане реклама много, ама аз честичко посещавам пица/караоке "Бънди" на плажа във Варна. Последния път имаше даже семейства с малки деца (говоря ти за 2 часа посред нощ и децата на около 5-6 год). Тъй че, може да навиеш майка си да отидете, ако нямаш някой по-голям приятел, с който да те пуснат. Предполагам, че и от друг град да си, пак ще има подобни места. И повярвай - не е срамно да идеш на такова място с майка си.(виж, дискотеката вече не е място за мама и тате).

KISSKA_
07-01-2005, 22:54
emi az sam na 13 i ne me puskat sama na no6tna,se trqa da ima nqkoi po-golqm s mene..posledno hodih s lelq mi(ama tq e na 25 g i o6te i se hodi po diskoteki :D )Nz sq lqtoto iskam i az da ubedq na6te da me pusnat na no6tno s averite mi,ama...nz dali 6te stane :? a ako teb ne te puskat sama,otidi s nqkoi po-golqm(18-19) rodnina ili primerno nekaf poznat tam na maika ti i ba6ta ti...ne6to takova,az taka pravq :) aai uspeh :)

07-02-2005, 00:03
:lol: :lol: :lol: На мене гаджето ми не го пускат на дискотека даже и като е с мене тая тръгнала по дискотеки да ми ходи... :wink:

ycMuBkaTa
07-02-2005, 02:43
Ми според мен на 14 години си малка за нощни дискотеки...но ти си решаваш. Опитай се да има покажеш, че могат да ти имат доверие и най-добре ако нямаш де си намери стабилна компания и ги запознай с ваште

Kremana
07-02-2005, 11:49
Spokojno momi4e :D ima vreme za vsi4ko,az na no6tna za prav pat otidoh na 16g. :wink: Kogato bqh na 14g. i az vse natqkvah na na6te da me pusnat,kato se mislqh za ve4e dostata4no golqma,no sega razbiram,4e sam bila v gre6ka! :wink: Dori i sega kato hodq,(sega sam na 18g.) ne mi e mn spokoino,vsa6tnost zavisi mn s kakva kompaniq sam i kolko 4oveka sme,za6toto e mnogo opasno,osobeno za edno momi4e..imala sam mnogo nepriqtni slu4ki,za kasmet za sega sa se razminavali bez lo6i posledstviq..a kakvo ostava za edno 14g. momi4e..nedei da barza6! :)

Ollas
07-02-2005, 12:04
По темата: и аз да ти бях баща преди да навършиш поне 16 нямаше да те пусна на дискотека, а най-вероятно ще ти и поставя вечерен час 22 вечерта. Навършиш ли 16 може да го увелича до полунощ.
Веднъж да съм съгласна с air_J. Наистина едно момиче на 14 години няма работа в дискотека с посетители средно на 25 години.

sisa_pisa
07-02-2005, 14:59
Moje bi shte te pusnat ako otidesh s nqkoi koito roditelite ti poznavat ili na kogoto imat doverie..taka mislq che shte se chuvstvat po sigurni i nqma da se pritesnqvat za tebe

^FaiNt^F
07-03-2005, 11:08
Naistina trqbva da im pokaje6 4e si otgovorna i 4e mogat da ti imat doverie...druj se kato zrql 4ovek (pone pred tqh :lol: )iii imai tyrpenie-ne o4akvai 4e kato napravi6 ne6to po zrqlo i 6te pusnat vednaga...tva trqbva da sa poredici ot '4erveni'to4ki pred va6te

sexybanichka
04-12-2012, 18:17
хах .. момичето сега си е на 20 и кой знае кво прави и къде ходи ;д;д

fopo
04-16-2014, 21:02
az sam momche na 16 godini i 6meseca, no nashite ne iskat da me pusnat na night club !! :( pitah gi zashto bilo gi strah... -_-
ne iskali da gi vikat v policiqta ako stanelo neshto i sam bil malak. Razbiram che trqbva da imam 18, no polovinata grad koito sa moi nabor gi puskat bez pridrujitel. men ne me puskat ! vapreki che sam im obeshtal che nqma da se napivam,narkotici,seks it.n.t. i shte sam s kompaniq. otgovora otnvovo NE ! nqkakav savet ??? da se primirq li sas segashnoto polojenie ili da oporstvam ????
p.p. mislq si che ne iskat da me pusnat zashtoto stana nepriqten incident na edno koledno sabirane na 10te klasove v dskl ,kadeto az i nqkoi moi priqteli se pocherpahme.No nqkoi qvno ne znaqt do kade im e granicata i kak se otrazqva alkohola na nervite im i se sbiha(stana mele vikaha policiq 5 patrulki gi raztarvavaha..)Az ne sam uchastval v podobni sceni daje ne bqh svidetel zashtoto tova stana na ulicata pred zavedenieto,tova mi go razkazaha sauchenicite!