PDA

View Full Version : Tormoz ot strana na brat



AnGeLsKi^O4i^f
06-29-2005, 19:33
Neznam dali e hubavo da otvorq tazi tema no...v momenta mie ujasno mnogo gadno i se pitam...no neka parvo vi razkaja...az si imam brat-bliznak,no..predi malko toi si e izgubil nqkvi 2 leva i re6il 4e az mu gi otkradnah i po4na da me udrq po glavata,po rycete,rita me...oh mn mi e gadno...iskam da vi popitam toi prav li e 4e kat mi e brat moje da me barva kogato si iska?!za mene tva ne e taka...pls vie kajete mnenieto si.... :cry:

devil4e
06-29-2005, 19:55
разбира се че не е прав. Но много гадно за теб :cry: . Но по принцип е така ние със сестра ми също се караме много, но тя е по-голяма и много лесно се оправям с нея - пъхам й 2-3 лева и тя се радва и голяма любов до следващото спречкване. Но по-добре не му се бъркай са... Не ка малко да му мине и тогава ако след седмица не ти е простил, му кажи, че не си ги зела ти, но ако вече не ти се сърди няма какво да се забъркваш.
Айде дано се оправите :wink:

06-29-2005, 20:19
EПА РАЗБИРА СЕ ЧЕ Е ПРАВ!
Kва си ти, че да му зимаш парите, а? Брат ти е вдъхновение за всички истински мъже, а истниските мъже членуват в движението "SLAP BITCHEZ!" Това движение пропагандира бой и насилие над жени, защото жените са супер безполезни и знаят само да хленчат и да се оплакват и да харчат пари. За това когато си ядосан, най-лесно е да си го изкараш на някоя жена!
ЕВАЛА НА БРАТ ТИ! Поздрави го от мен! РЕСТЕПК!

AnGeLsKi^O4i^f
06-29-2005, 20:36
Ne ne ne!!az si sedq na komputara i spokoino si 4atq ili si gledam saitovete i brat mi doide pri mene qdosan i po4va da mi udrq...i tolkova mnogo me udrq 4e se razrevah i to4no sled tova kogato reva me pita dali sam mu vzela parite!!!problema e 4e ne sam barala teq 6ibani 2 leva!!!aa sega da mi kaje6 "Gost"!?

06-29-2005, 20:40
TИ ВЪОБЩЕ ПРОЧЕТЕ ЛИ МИ ПОСТА, МА?!?! Казах, че брат ти е супер и това е така! Щом идва и те бие за без причина значи е СУПЕР ВЕЛИК ТИП! На кой му пука, дали си му взела парите! Важното е да те бие и пак да те бие! Важното е кръф да има! И най-важното е да си проличи къде е мястото на жената! Мъжът е на върха! РЕСТЕПК ЗА БРАТ ТИ, ПАК!

devil4e
06-29-2005, 20:48
TИ ВЪОБЩЕ ПРОЧЕТЕ ЛИ МИ ПОСТА, МА?!?! Казах, че брат ти е супер и това е така! Щом идва и те бие за без причина значи е СУПЕР ВЕЛИК ТИП! На кой му пука, дали си му взела парите! Важното е да те бие и пак да те бие! Важното е кръф да има! И най-важното е да си проличи къде е мястото на жената! Мъжът е на върха! РЕСТЕПК ЗА БРАТ ТИ, ПАК!
с извинение към модераторите но
Я СИ Е** МАЙКАТА

06-29-2005, 20:51
Дам...много интелигентен пост, но какво да си говорим. ТИ СИ ЖЕНА! Много ясно че ще ми пуснеш супер елементарен-ниско-инетлигентен пост от сорта да си е**а майката! Разбира се това което аз казвам е истина, а този който ми противоречи е тъпак. Следователно аз нямам нужда да споря с ...ЖЕНА (жена=тъпачка). Просто ше ти кажа: "ДА ТА Е*Е БАЩА ТИ"! Без извинение към модераторите.

BroKeN^DreAmZ`f
06-29-2005, 20:52
Abe ei gosta...tebe glavata slusha li te be man...da ne si nqkyv typ sektant,a?Kak moje da prikazvash taka,jenite sa ravni na myjete...i vie ne s te nishto pove4e ot nas....Are da zemi tebe da te trepi nqkoi ei taka bez pri4ina da vidim kvo she govorish togava.Ei takiva myje kyt tebe vyobshte nemogat da se narekyt myje...Vie ste nqkvi jalki podobiq na 4oveka. :!: :!: :!: na kak moje da ima takiva hora ama qvno e vyzmojno :( '
A po temata....abe macka spoko,to she mu mine...i moq brat ima navika 4esto da me obvinqva za nqkvi neshta bez da znae dali e prav ili ne...Ana ako prodyljava da si te bie e i taka,nz zemi govori s vashte primerno ili deam...napravi neshto,ne go ostavqi da si prai kvoto shte :) aide kysmet :D

06-29-2005, 20:55
Abe ei gosta...tebe glavata slusha li te be man...
da ne si nqkyv typ sektant,a?Kak moje da prikazvash taka,jenite sa ravni na myjete...i vie ne s te nishto pove4e ot nas....Are da zemi tebe da te trepi nqkoi ei taka bez pri4ina da vidim kvo she govorish togava.Ei takiva myje kyt tebe vyobshte nemogat da se narekyt myje...Vie ste nqkvi jalki podobiq na 4oveka. :!: :!: :!: na kak moje da ima takiva hora ama qvno e vyzmojno :( '
A po temata....abe macka spoko,to she mu mine...i moq brat ima navika 4esto da me obvinqva za nqkvi neshta bez da znae dali e prav ili ne...Ana ako prodyljava da si te bie e i taka,nz zemi govori s vashte primerno ili deam...napravi neshto,ne go ostavqi da si prai kvoto shte :) aide kysmet :D
OХХ. НЕ МЕ КАРАЙ ДА СЕ ПОВТАРЯМ. АЗ СЪМ ПРАВ ТИ НЕ СИ! КАКВОТО И ДА ПИШЕШ НЯМА ФАЙДА! АЗ ВИНАГИ СЪМ ПРАВ!

AngelOfSorrow
06-29-2005, 22:11
TИ ВЪОБЩЕ ПРОЧЕТЕ ЛИ МИ ПОСТА, МА?!?! Казах, че брат ти е супер и това е така! Щом идва и те бие за без причина значи е СУПЕР ВЕЛИК ТИП! На кой му пука, дали си му взела парите! Важното е да те бие и пак да те бие! Важното е кръф да има! И най-важното е да си проличи къде е мястото на жената! Мъжът е на върха! РЕСТЕПК ЗА БРАТ ТИ, ПАК!
Maika ti deba kopelence kompleksirano! Aman ot 'istinski muje' kato tebe, koito biqt priqtelkite/jenite si. Poprincip shtqh da ti kaja purvo da se nauchish da pishesh i sled tova da komentirash, no qvno si tolkova tup i ogranichen, che pisaneto ti e posledniqt problem.

An4e
06-30-2005, 02:59
TИ ВЪОБЩЕ ПРОЧЕТЕ ЛИ МИ ПОСТА, МА?!?! Казах, че брат ти е супер и това е така! Щом идва и те бие за без причина значи е СУПЕР ВЕЛИК ТИП! На кой му пука, дали си му взела парите! Важното е да те бие и пак да те бие! Важното е кръф да има! И най-важното е да си проличи къде е мястото на жената! Мъжът е на върха! РЕСТЕПК ЗА БРАТ ТИ, ПАК!
Maika ti deba kopelence kompleksirano! Aman ot 'istinski muje' kato tebe, koito biqt priqtelkite/jenite si. Poprincip shtqh da ti kaja purvo da se nauchish da pishesh i sled tova da komentirash, no qvno si tolkova tup i ogranichen, che pisaneto ti e posledniqt problem.
Awe ei muhlioooo za kuv se mislish weee pederas smotan!!!!!! KOMPLEKSAR kakto kazvat hahahah leleee laino s laino takova ne se vijda kakvi gluposti prikazva na momicheto ami she mi pishe vuv forum da sa ebesh v gaza kompleksiran!!!!
A po temata... ne mu se davai na brat ti izmisli neshto s koeto da go karash da se zamisli predi da pravi neshto takova!! I kaji na vashte! Toi i moq brat e gore dolu taka... :? gadnichko si e... no se opitai da namerish nachin s koito da go zaplashvash za da ne pravi taka...

sini4kata
06-30-2005, 06:18
stiga ste se karali.gostat ne e savsem nared ili pone se pravi 4e ne e.vsi4ki go znaem za tova nqma smisal da se spori po tozi vapros.
po temata :arrow: ne e prav.ne znam s kakvo edno 4oveshko sashtestvo e pove4e ot drugo 4e da go tormozi taka.bez zna4enie dali ti e brat ti ne trqbva da go tarpish.az nqmam brat i ne znam kak e no mislq 4e moje da se spravish s nego.kato se uspokoi sednete i pogovorete.

06-30-2005, 07:09
mi to i az imam takav problem,ponqkoga i mene brat mime bie i to mnogo jestoko,daje si spomnqm edin pat me ritna v nosa i mi pote4e krav,ama dosta te4e6e.A i na6te znaqt 4e toi me bie,no ve4e ni6to ne mu kazvat,nqma smisal,toi izob6to ne gi slu6a,samo mi kazvat da ne se zaqjdam s nego,i vse az sam bila vinovnata.Kolko salzi sam izleza zaradi nego,tozi boi.. :?

tedo_davis
06-30-2005, 08:01
hmmmmmmm ole kak mi se idva v asgr da razdavam shamari - kaji na roditelite si molq te!

^HOTbabyHOT{f}
06-30-2005, 09:35
Дори и да си му взела тия скапани 2лв.тои няма право да те удря,кажи на родителите ви,и му даи 2,дори и 5 лв,да тие мирна главата,тои да е доволен :evil: Ти недеи да стои пред него като мишена,стани,развикаии му се да не ти говори така,и аз имам по-голяма сестра и знам как е когато те обвиняват в нещо което НЕ СИ извършила.

AnGeLsKi^O4i^f
06-30-2005, 13:32
O znaeh si 4e naistina toi ne e prav!!!Ne ne moga da kaja na mama 6toto tq mnogo 6te se qdosa!ama se 4udq kak moje nqkoi mom4eta kat toq "anonimko" da se mislqt za pove4e ot momi4etata?4e sa silni fizi4eski li!?tva nqma nikakvo zna4enie!!i taka 4e mnogo me interesuva kvo mi vika6 ti...!!a na drugite-mnogo mersi z apodkrepata... :) i taka....s brat mi se rabrahme 4e ako prodaljava....6te kaja ve4e na na6te a nego ne mu puka!to i ve4e na6te i da mu s ekarat toi ne gi slu6a...

lilito
06-30-2005, 15:20
Това е ужасно! Не му се давай, не е прав. Кажи на вашите! И недей да се държиш като жертва, като потърпевша, а бъди силна! Кажи му директно, че не може така! Ако продължава, може и да трябва да отиде на лекар - невролог, психолог... Може да има проблем и затова да е агресивен. Поговори с вашите или с някой друг близък, на когото вярваш, но в никакъв случай не оставяй нещата така! Това е сериозно, повярвай ми!

AnGeLsKi^O4i^f
07-01-2005, 11:00
Ponqkoga e tolova agresiven...ponqkoga kogato mu vikam toi se qdosva i me udrq..predi kazvam i mama go nakzava no toi edva li 6te ide na lekar...

07-01-2005, 12:35
Брат ти е супер пичага!

^I don't give a fuck^
07-01-2005, 14:30
Дам...много интелигентен пост, но какво да си говорим. ТИ СИ ЖЕНА! Много ясно че ще ми пуснеш супер елементарен-ниско-инетлигентен пост от сорта да си е**а майката! Разбира се това което аз казвам е истина, а този който ми противоречи е тъпак. Следователно аз нямам нужда да споря с ...ЖЕНА (жена=тъпачка). Просто ше ти кажа: "ДА ТА Е*Е БАЩА ТИ"! Без извинение към модераторите.


ти си мноу ограничен,знаеш ли ? :D

По темата-михихии скочи му и го набиий... :D аз така правя с моя въпреки ,че после трябва да ме събират от земята :D

bulgarche
07-01-2005, 18:14
Аз вече не тормозя сестрата, заото ми омръзна. Вече само я ядосвам, а аз си стоя спокоен и та неколко пъти ме е целила с ножове, но без особена файда :)

Ама много мразя като ми се прави нещо...един път щях да я бия пред майка, ама се размина много леко.

Обаче, ако имаш по-малка сестра мисля, че щесше да е по-яко. Аз като ....уфф..няма да разправям

amy lee
07-01-2005, 18:22
Дам...много интелигентен пост, но какво да си говорим. ТИ СИ ЖЕНА! Много ясно че ще ми пуснеш супер елементарен-ниско-инетлигентен пост от сорта да си е**а майката! Разбира се това което аз казвам е истина, а този който ми противоречи е тъпак. Следователно аз нямам нужда да споря с ...ЖЕНА (жена=тъпачка). Просто ше ти кажа: "ДА ТА Е*Е БАЩА ТИ"! Без извинение към модераторите.айде като си толкова отворен, ходи да се ебеш с евгени минчев :!: нали мъжете сте велики и безгрешни... кой знае къф си педал
а иначе брат ти не е прав! ама ти що си траеш? бий и ти :)

Nokola1
07-07-2005, 22:49
Abe ei gosta...tebe glavata slusha li te be man...
da ne si nqkyv typ sektant,a?Kak moje da prikazvash taka,jenite sa ravni na myjete...i vie ne s te nishto pove4e ot nas....Are da zemi tebe da te trepi nqkoi ei taka bez pri4ina da vidim kvo she govorish togava.Ei takiva myje kyt tebe vyobshte nemogat da se narekyt myje...Vie ste nqkvi jalki podobiq na 4oveka. :!: :!: :!: na kak moje da ima takiva hora ama qvno e vyzmojno :( '
A po temata....abe macka spoko,to she mu mine...i moq brat ima navika 4esto da me obvinqva za nqkvi neshta bez da znae dali e prav ili ne...Ana ako prodyljava da si te bie e i taka,nz zemi govori s vashte primerno ili deam...napravi neshto,ne go ostavqi da si prai kvoto shte :) aide kysmet :D
OХХ. НЕ МЕ КАРАЙ ДА СЕ ПОВТАРЯМ. АЗ СЪМ ПРАВ ТИ НЕ СИ! КАКВОТО И ДА ПИШЕШ НЯМА ФАЙДА! АЗ ВИНАГИ СЪМ ПРАВ!

Ако един човек мисли за всички останали, че са различни, тогава кой е различен, те или той? Имам в предвид, че общата преценка за добро, лошо, правилно и неправилно се базира на преценката на повечето хора. Относно състоянието през което човек смята че е винаги прав, повечето хора са преценили че се нарича "нарцисизъм" или самовлюбване. Сигурен съм, че от интереса ти към това ще прочетеш много книги по въпроса и ще видиш оценката на собственото си поведение от обществото.

Относно темата: Никой не е в позиция да те бие или да се държи грубо с теб. Брат ти не е прав! Опитай се да разбереш, защо брат ти се държи така. Едва ли причината е, че просто сте се сдърпали за нещо (зависи и от възпитанието). Добре е да поговориш със психолог, има няколко варианта, поради които брат ти може да се държи така с теб. Трябва да се разбере защо го прави (най-вероятно и той не разбира). Ако успееш да поговориш с него и му обясниш, че ако се държи добре с теб и ти ще се държиш добре с него и ще му помагаш, когато има нужда, може и нещо да се подобри (ти прецени, не е сигурно, не знам много от информацията около вашите и брат ти, какви хора са, как се държат). Успех и дано разговора с психолог да помогне много и бързо! Поздрави :)

CRaZy_IKT
07-08-2005, 13:20
Ne ti zavijdam :?

MUAY THAY FIGHTER
11-02-2005, 19:07
AnGeLsKi^O4i^f to4no v slu4aq ne e bil prav,ama....da si kajem 4esno momi4etata ste goelmi ligli!sestra mi e na 11 az sam na 17 i prosto postoqnno tarsi na4in da me qdosa.zastava pred televizora spira mi kompytyra s enda palka za muhi me bie redovno.....e kak da ne q nabiq az?

11-04-2005, 20:20
2dumi ne mi puka!

11-04-2005, 20:20
2dumi ne mi puka!
Taka de 3dumi

stanevv
11-05-2005, 07:58
TO PO PRIMCIP NE TRQBVA DA TE UDRQ 6TOT STE BRAT I SESTRA AI I VYPREKI 4E NE SI MU VZELA PARITE TO TVA SA 2 KINTA.ZA DVA KINTA SPOR PRAVI LI SE.AI DA SI G IVZELA TO VIE 6E JIVEE TE PO4T ICQL JIVAO KAT MU TRQBVA6 ZA NE6TO I TI 6E MU NAPOMNI6 I TOI 6E SE SETI I 6TI SA MOLI DA MU POMOGNA6. :D

LiNkiN4eTo
11-05-2005, 09:55
бий го и ти бе!
мале аз ако бях щях да го строша :evil:

idealnata_t
06-21-2007, 14:38
сритаи гоооо

lqlqlqlq
06-22-2007, 12:45
Тва тъпо сектанско движение дет пропагандираш е за тъпите коплексирани разглезени пъзльовци.Бийте жените щото е по-лесно,нали ве!!
По темата-ако това не го прави постоянно се опитай да поговориш с него,но ако вече му е навик го наритай и ти :P