PDA

View Full Version : EDin Typ VUpros no kvo da SEe praai



RAT_TATA_TAT
06-30-2005, 07:59
A we mislite li 4e mujete koito se vla4at s qki pi4ki i/ili imat super zdravi gajeta sa neshto pove4e ot tezi koito sa sami.
Kakto znaite vseki nari4a zadrustak toq koito e sam i jenite ne sa mu vlezli pod kojata i toq koito e zaobikolen ot qki Pi4ki vse izliza nai golemiq.Tva normalno li e spored vas.

MaRiYa_86
06-30-2005, 08:10
На мен повече ми харесват,когато са сами :twisted: :twisted: :twisted:

MaRiYa_86
06-30-2005, 08:12
Не мисля,че има значение...Те повечето дето се мъкнат с яките пички се мъкнат с тях само за показ...И момичетата знаят това.Затова не ми харесват!Дразни ме самочувствието и тази показност!

06-30-2005, 08:30
i spored men tova e super tupo te pa i momi4etata ne sa
koi znae kvo?! ima gi takiva super grozni i tupi ama s
super goliamo samo4ustvie i tova super mnogo me drazni !!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ima gi i sushtite mom4eta grozni ama sigorno s nqkoi po gotini momi4eta shtoto ima pari!! ili imat gotina kola pove4eto momi4eta i izobshto teen4eta tova gledat kvo imash i t.n!!za men teia sa tupi tupi abe napravo po tupi ot tqh nqma!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/u]

LiNkiN4eTo
06-30-2005, 10:00
като нямаш гадже не значи че си тъп или задръстен , естествено че поради тази причина може да нямаш приятел/ка , но не винаги е така.може просто да не си си харесал никой ... но в никакъв случай не значи че си смотан

Just-in-Time
06-30-2005, 10:48
Не мисля,че има значение...Те повечето дето се мъкнат с яките пички се мъкнат с тях само за показ...И момичетата знаят това.Затова не ми харесват!Дразни ме самочувствието и тази показност!

6to li nqma pove4ko svesni momi4eta kato teb , mi sa nqkvi zadrasteni.

A po vaprosa mi az v momenta sam si sami4ak , ama ne 6toto naprimer ne moga da si namerq nqkoq ot tova opisanie deto dade ti.Vaprosa e 4e na men takiva ne mi haresvat vob6te , i moje bi za tva sam sam.

morsmordre
06-30-2005, 10:56
като нямаш гадже не значи че си тъп или задръстен , естествено че поради тази причина може да нямаш приятел/ка , но не винаги е така.може просто да не си си харесал никой ... но в никакъв случай не значи че си смотан

Да, не значи, че си смотан, но може да означава други неща - например, че те е страх да признаеш чувствата си на някое момиче, само защото не знаеш каква би била нейната реакция.Аз например съм така.Не си разкрих навреме чувствата пред момичето, което обичам.Чаках твърде дълго (около 4 месеца) и накрая й го казах, но с писмо (и-мейл), а тя вече си имаше гадже (това го знаех).Сега пак изпитвам същото към нея, но този път няма да мълча - следващият път като се видим ще й кажа всичко!(опа, това не е по темата)Тея, дето ходят с яки момичета, са просто хора, на които не им пука - те са разбрали, че това е просто начин, чрез който да направиш живота си хубав.Те всъщност са и хората, които натискат по-стеснителните и сдуханите.Това му е гадното.Я ми кажи - какво би избрала - момче, което не му пука дали ще му откажеш или не и няма да те ревнува или момче, което е лудо влюбено по теб, но постоянно го фаща ревността, щом те види с др момче и се притеснява от реакцията ти, когато си разкрие чувствата???

bulgarche
06-30-2005, 13:28
Защо си противоречи :!: :?: :!:
Пъ значи ли, че ако нямаш гадже, че си задръстен или тъп? Не мисля така...познавам много всястни хора (ама супер много свястни), копито не са обвързани

GeRyTo
06-30-2005, 14:23
Разбира се, че няма никакво значение. Това, че един човек е сам изобщо не е признак на задръстеност или нещо подобно. Ти, ако по природа си си задръстен и гадже да имаш пак ще си такъв, така че това не значи нищо. А тези дето много се показват и се правят на големите гъзари със готини мацки чисто и просто избиват комплекси.

LunaTriCk
06-30-2005, 15:30
Нещо не ми харесва логиката ви.
Имаш яко гадже :arrow: комплексар, надут гъзар...
Нямаш гадже :arrow: свестен пич
Все пак си мисля, че всичко се свежда до самата личност.