PDA

View Full Version : RQ:Photoshop



BlinDBoY
06-30-2005, 08:06
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Lil` Bow Wow
06-30-2005, 08:17
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Мускулесто момиче ли искаш да се напрайш?

BlinDBoY
06-30-2005, 08:21
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Мускулесто момиче ли искаш да се напрайш?Тъп си момче съм!!! :wink:

tedo_davis
06-30-2005, 08:28
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Мускулесто момиче ли искаш да се напрайш?
phehe verno :} Ama pusni malko muskoli v cicata da se radvam - ama vij sq sloji malko pic-z da radvash momi4etata da te vidim (ili mom4etata :P )

BlinDBoY
06-30-2005, 08:33
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Мускулесто момиче ли искаш да се напрайш?
phehe verno :} Ama pusni malko muskoli v cicata da se radvam - ama vij sq sloji malko pic-z da radvash momi4etata da te vidim (ili mom4etata :P )НЯМАМ ЦИЦИ ЩОТО НЕ СЪМ МОМИЧЕ.....!
Оправих се то докато ви чакам да ми кажете хората ми казаха вече !!!!

tedo_davis
06-30-2005, 08:44
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Мускулесто момиче ли искаш да се напрайш?
phehe verno :} Ama pusni malko muskoli v cicata da se radvam - ama vij sq sloji malko pic-z da radvash momi4etata da te vidim (ili mom4etata :P )НЯМАМ ЦИЦИ ЩОТО НЕ СЪМ МОМИЧЕ.....!
Оправих се то докато ви чакам да ми кажете хората ми казаха вече !!!!
dobre we nqmash cici imash gyrdi dobre na pic-ovete si razvil gyrdi - aide dobre gyrdi sha im vikam!

e4o
06-30-2005, 09:33
stiga ste go ebavali mom4eto ve, ako vie bqhte na negovo mqsto kak 6te6e da vi e :shock: :twisted:

Lil` Bow Wow
06-30-2005, 10:03
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

Мускулесто момиче ли искаш да се напрайш?Тъп си момче съм!!! :wink:

Абе тъп съм ама поне наистина съм момче :)

06-30-2005, 10:43
Hah mi da ti kaja ne stava lesno kolkoto e mejdu lafovete , "abe to na photoshop moga da te napravq debel , slab , qk i t.n.".Ima mnogo na4ini ot koito moje da po4ne6 po nqkakav na4in da q pravi6 qka no samo ako ima6 nqkakav opit sas photoshop moje da q napravi6 taka 4e da stane dostoverno, ine4e s lubitelski znania moje da q napravi6 taka 4e i nqkoe dete i babi4ka 6te poznaqt 4e tva e nqkav opit da si napravi6 muskuli.Abe da ti go kaja po na kratko ako nqma6 malko nad sredi poznnia za programat po dobre se otkaji , tva ne e 4at vse pak.

BlinDBoY
06-30-2005, 12:24
http://img145.imageshack.us/my.php?image=marto6qr.jpg
ТОва успях да направя
Lil` Bow Wow не ти не си момче ти си просто един келеш не ме занимавай а !!!

06-30-2005, 12:32
Така имам Adobe Photoshop 7.0 та искам да попитам как да си направя ръката дебела в смисъл мусколеста ,че много имам мерак да видя как ще стане!!!
:lol:

IRC, chan #BG-BABY (irc://irc.techno-link.com/BG-BABY), tursish Spoiler_777, t0i shte ti 0bqsni vsi4k0 za tiq efekti :) Daje na men mi be6e napravil takyf :)

Lil` Bow Wow
06-30-2005, 16:07
Lil` Bow Wow не ти не си момче ти си просто един келеш не ме занимавай а !!!


Ставаш груба...

BlinDBoY
06-30-2005, 16:22
Lil` Bow Wow не ти не си момче ти си просто един келеш не ме занимавай а !!!


Ставаш груба...Да да и един мармот завива смотаняк като теб в тоалетна хартия!!!!

lady_bird
06-30-2005, 16:31
prestanete ve4e!po4vm da se qdosvam ot setindkite vi gluposti!
btw martinko,ti si si dostatu4no muskolest,pove4e ne ti trqbvat-ima6 perfektnoto tqlo :!:

BlinDBoY
06-30-2005, 16:38
prestanete ve4e!po4vm da se qdosvam ot setindkite vi gluposti!
btw martinko,ti si si dostatu4no muskolest,pove4e ne ti trqbvat-ima6 perfektnoto tqlo :!:На мен ми е писнало много отдавна щото тука всичките ми се нахвърлят като глутница вълци дошла няква дивачка от никъде си не стига ,че със селски манталитет и то ужасно ами и разпространява фалшива информация ЗЛЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Дивачке проблемите си ги обсъждайте в другия форум!!!

devil4e
06-30-2005, 19:31
prestanete ve4e!po4vm da se qdosvam ot setindkite vi gluposti!
btw martinko,ti si si dostatu4no muskolest,pove4e ne ti trqbvat-ima6 perfektnoto tqlo :!:На мен ми е писнало много отдавна щото тука всичките ми се нахвърлят като глутница вълци дошла няква дивачка от никъде си не стига ,че със селски манталитет и то ужасно ами и разпространява фалшива информация ЗЛЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Дивачке проблемите си ги обсъждайте в другия форум!!!
1во за снимката ще кажа само "Бъхаххахах", сори но не ме кефи :wink: нереалистично, грозно и т.н. :wink:
2ро Блинд няма да обсъждам сексуалността ти просто искам да знам какво стана, когато се видяхте с дивачка? Видяхте ли се?

09-04-2005, 18:34
TURSI6 SpoileR_777 V #trqvna +#torino @#tavana #skate-culture #salata @#ogledalo @#noexit #hardwarebg #bulsex #bgteen @#BG-BABY @#asl #ArenaBG #adminserv @#63 #69....ako iska moje i bez race da te napravi :P

09-04-2005, 18:37
ББлайнд гърл, прати и снимкте аз ще ти ги направя, на фотошопа мога да направя всичко и всички, ето виж ми сайта в профила ми да видиш ква правя :wink: .
ПС снимката ти е прекалено надута, не може да вкараш само трицепс без да нямаш абсолютно никаква маса никъде другаде, нито гърди, рапо предмишница, гръб... :wink:

R.I.P.
09-04-2005, 20:32
NEKA GOVORIM PO TEMATA!!!!! Taza zna4i tova koeto si napravil e nesarazmerno 6toto trqva6e malko da ubeli4i6 i pod lakatq. A ina4e 1voto koeto moje6 da napravi6 e opti4eska izmama. Tam kadeto e ispaknalo izsvetlqva6 s prelivane a tam kadeto ima senki koito uformqt muskola potamnqva6 taka muskola isglejda po relefen i obemen.
ina4e ako tova ne ti stiga 6ti pi6a o6te... :)