PDA

View Full Version : ZA ili PROTIV jyltata presa / predavaneto Skandalno Jylto



She-Devil
06-30-2005, 13:15
Znachi ne znam dali vyprosyt e za tozi razdel.Ochakvam da razbera dali udobrqvata jyltata presa ili se vyzmushtavate ot vsichkite kliukarski istorii, koito v povecheto sluchai sa prosto izmislica!!!No vse pak nie mnogo obichame da gi chetem.Govorq za vsichki grajdani,az sym tvyrdo PROTIV!Imam i drug vypros xaresva li vi predavaneto SKANDALNO JYLTO! :roll: Tuk stigam do protivorechie v izkazvanieto si, tay kato ne cheta JYLTITE VESTNICI, no pyk mi e zabavno da gledam tova predavane! :roll:

BlinDBoY
06-30-2005, 13:27
Не чета жълти вестници няма и да почна !
Преди гледах Сигнално жълто харесва ми!
Но нещо му изгубих следите..да знаеш случайно от колко часа го дават и същата ли е водещата?!?!?!

Giovanni
06-30-2005, 13:37
Не чета жълти вестници няма и да почна !
До тук бях съгласен обаче от следващите редове нещо не ми стана мн прятно абе както и да е . НЕ НЕ съм СЪГЛАСЕН С ЖЪЛТАТА ПРЕСА.Слави направи МНОГО ДОБРЕ!!!

sini4kata
06-30-2005, 13:45
az sam protiv jaltata presa i ne 4eta takiva gluposti.signalno jalto go gledah predi zashtoto mi beshe interesno kakvo pak shte izmislqt za nqkoi a na zashto samoto predavane me kefi.a ve4e nishto ne davat.ideite mai im se iz4erpaha :wink:

mil4eto_
06-30-2005, 14:13
ми яко е да се 4етат люки4ки ма вси4ко трябва да е с мярка все пак

bulgarche
06-30-2005, 14:26
~eta takiwa westnici ( ne powe`e ot 2-3 pyti w viwota si de) pyk signalno vylto sim go gleda....maj 2-wa pyti. Intersni sa mi glupostite koito goworq, za]oto sa super preuweli`eni, a w nqko слуаи и много измислени

SummeRLove08
06-30-2005, 15:18
Както бях посочила преди харесвам клюкарските сайтове.Не харесвам вестниците или други подобни.А предаването,не го гледам!

LP_girl_14
06-30-2005, 15:34
против съм жълтите вестници и такива подобни,защото наистина понякога навлизат трърде навътре в живота на известните личности,като почват да си измислят какви ли не неща за техните семейства. Напулно одобрявам начинанието на Слави Трифонов и екипът му да заведат дела срещу тези вестници. Колкото до предаването Сигнално жълто-гледала съм го няколко пъти,но вече престанах!

GreenLadyM
06-30-2005, 16:22
Tvurdo PROTIV jultite vestnici sum!I evalata na Slavi!Edinstveniq 4ovek koito se zae da napravi neshto s taq izmet,v koqto nqma edin istinski red!A za signalno julto NE go gledam(kakto se kazva v novata pesni4na na upsurt-3 v 1-"higiena nuleva,vse edno sum bil s Albena Vuleva")....

She-Devil
06-30-2005, 16:33
Не чета жълти вестници няма и да почна !
Преди гледах Сигнално жълто харесва ми!
Но нещо му изгубих следите..да знаеш случайно от колко часа го дават и същата ли е водещата?!?!?!

a be ne znam tochno[ shte proverq] koga go davat , vse go izpuskam.Samo che e Albena Vuleva....! :roll:

BlinDBoY
06-30-2005, 17:34
Не чета жълти вестници няма и да почна !
До тук бях съгласен обаче от следващите редове нещо не ми стана мн прятно абе както и да е . НЕ НЕ съм СЪГЛАСЕН С ЖЪЛТАТА ПРЕСА.Слави направи МНОГО ДОБРЕ!!!Ами аз го гледах щото ми беше забавно голям смях падаше!!! :lol:

LP_girl_14
06-30-2005, 21:04
сигнално жълто го дават в събота.Не мога да ви кажа точния час,но мисля,че беше около 22.30. Но иначе аз не го гледам,нещо взе да ми става безинтересно,ама майка ми редовно го следи и аз за тва съм добре осведомена :)

devil4e
06-30-2005, 21:10
МРАЗЯ АЛБЕНА ВУЛЕВА :!:
МРАЗЯ "СИГНАЛНО ЖЪЛТО" :!:
МРАЗЯ ЖЪЛТИТЕ СПИСАНИЯ :!:
МРАЗЯ ТЪПИТЕ ИЗМИСЛИЦИ :!:

vra4ka
06-30-2005, 21:16
Ne moga da kaja 4e mrayq
sigurnp kato stna yveyda 6te gi namrayq
prosto ne gi 4eta :P

favichka
06-30-2005, 21:39
opredeleno s1m protiv j1ltit evestnici.signalno j1lto go gledam ot vreme na vreme,kato nqma kakvo da gledam

amy lee
06-30-2005, 23:17
против жълтата преса в българия :!:
жълта преса- навсякъде. но поне си служат със слухове и доказателства/снимки например/
докато тук вестници от типа на шок пускат статия за някой, че ходел с еди коя си и слагат снимка, на която не са заедно а е само единия от двамата
или дори не го казват, защото са чули отнякъде
просто измислят ей така за да има с кфо да се продават глупостите им

Sssssexy{P}Baby
07-01-2005, 07:15
opredeleno ZA!az sam golqma privarjeni4ka na jaltata presa,za6toto edinstveno tam ne vsi4ko e rozovo i hubavo kakto go predstavqt v drugite medii za da pravqt 4etki na izvestnite li4nosti!

Bimper-ska
07-01-2005, 12:35
Много съм против тези вестници! И то не, защото пишат глупости и нараняват някой с простотиите си, ами защото за тоя боклук, който предимно бабичките купуват, се дават ненормални суми. Как може да простим това престъпление - хем да лъжеш хората, хем да им вземаш пари за това (а за баби с пенсия 60-80 лева месечно, 2-3 лева на месец са си доста!).

Kate
07-03-2005, 16:35
МРАЗЯ АЛБЕНА ВУЛЕВА :!:
МРАЗЯ "СИГНАЛНО ЖЪЛТО" :!:
МРАЗЯ ЖЪЛТИТЕ СПИСАНИЯ :!:
МРАЗЯ ТЪПИТЕ ИЗМИСЛИЦИ :!:

sladkata_sara
08-12-2005, 15:02
trqbva da ima ot vsi4ko po malko dori i julta presa pone az taka mislq ne e nujno da se vqrva na vsi4ko napisano nali taka :?:

Главен готвач от ТОХ, Б-с
08-12-2005, 15:45
ЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗАЗ А и тка нататък :)

fallen
08-12-2005, 16:01
Жълти вестници рядко ми попадат в ръчичките но когато се случи ги чета само да видя ква глупост са написали пак... Жал ми е че издателите толкова не могат един нормален вестник да направят... А Албенчето Вунева го гледах по същата причина... Грозно момичето като смъртта...Но какво да се прави има ги и такива.

LiNkiN4eTo
08-12-2005, 20:43
има ли смисъл за 100 път да коментираме тази болна тема , чийто отговор е повече от ясен :?: