PDA

View Full Version : klub4e za rd



t1^amo^Bab1
07-01-2005, 09:13
emi iskam da vi pitam znaete li nqkoe gotino mqsto v sf kudeto moga da si otpraznuvam rojdeniq den,koito e skoro :oops: i ako kajete i ceni4ka,perfe:}6te sum vi blagodarna

naty
07-01-2005, 09:43
оф ти у ред ли си?
как може да ти кажем такова "клубче"
като нито знаем на колко си нито
кви са ти фкусовете...ква мусика слушаш и т.н
кажи квиса ти предпочитанията за да те опъти някой

bulgarche
07-01-2005, 09:55
оф ти у ред ли си?
как може да ти кажем такова "клубче"
като нито знаем на колко си нито
кви са ти фкусовете...ква мусика слушаш и т.н
кажи квиса ти предпочитанията за да те опъти някой


Наистина няма да е лошо да кажеш подробности: Колко хора ще сте, с какви кинти разполагаш..пъ музиката предполагам няма да е проблем вие да си я носите :)

Аз обаче ти предлагам да отидите на хижа

t1^amo^Bab1
07-01-2005, 10:04
emi 6te pravq 15 :roll: ama naty vse pak moje i da ne si tolkova agresivna nali :x okolo 100 4oveka 6te sme,no na hija mn ne me ustroiva,6toto nqma kak da idem vs do tam... :roll: otnosno muzikata...moje i da ima 4alga, ina4e dance 8) i e hubavo da ima dj:}

BlinDBoY
07-01-2005, 10:31
хехе 100 човека ,че то си е жива мини сватба бе :twisted:

bulgarche
07-01-2005, 11:18
emi 6te pravq 15 :roll: ama naty vse pak moje i da ne si tolkova agresivna nali :x okolo 100 4oveka 6te sme,no na hija mn ne me ustroiva,6toto nqma kak da idem vs do tam... :roll: otnosno muzikata...moje i da ima 4alga, ina4e dance 8) i e hubavo da ima dj:}

Олеее..тука става сериозно...100 човека :shock: са меко казано доста :) Ама като е по-далечко поне ще дойдат истиснките ти приятели :? Аз поне смятам, че мястото няма никаво значение. Въпреки, че не е нормално според мен, може да събереш кинти от поканените и да го направиш мноУ яко. Един приятел на моя приателка (разбрахте ли ме) събира по 10 кинта...бяха на Рожденния му ден 3 дена . село...ся не се сещам, но е до сръбската граница. Имало е 100 литра бира :shock: Просто са се разсипали от пиене и простащини..все пак прави 18 човека :)