PDA

View Full Version : VUPROS4E



KOTE i POLOVoNA
07-01-2005, 13:34
E HORA KAJETE MI NE SE LI KEFITE NA CLIVE OWEN :?:
MISLQ 4E NEMA 4OVEK KOITO NE ZNAE KOI E, 6OTO TRQBVA DA E DOSTA OGRANI4EN AMA SE PAK TOI E PI4A OT SIN CITY
TA VUPROSA MI E KAK MOGA DA PRESTANA MISLQ SAMO ZA NEGO I DA OBURNA VNIMANIE I NA MOM4ETATA KOITO SE INTERESUVAT OT MEN- SEGA TQH GI PRIEMAM KATO...I AZ NE ZNAM-KATO NEDORASLI
VE4E SE 4UVSTVAM NAPRAVO KATO IZVRATENA 6OTO TOQ PI4 E NA NE6TO OT SORTA NA 40 A AZ I 15 I POLOVINA O6TE NQMAM
PLS POMAGAITE[/img]

Cradle of Death
07-01-2005, 13:59
хъмм не само тя.
Напомняш ми на една реклама за кафе даваха я по Discovery едно малко момиче отива и пита майка си мамо мамо как хвана тате и тя прави една чаша кафе и оня ест. довтасва и малкото взема чашата и отива пред ТВ-то и гледа там от некакъв сериал един и почва да маха ръчичка и да разпъсква парата на ароматното кафе токувиж се хване
Та може да пробваш и ти може пък да стане :wink:
Хъм а това за Син Сити много ми харреса колко е "цветен" и го спрях и си глътхах малко анфетамини за да ми стане по цветен.
А той хубаво като е на 40 и ти на 15 1/2 ще го обвинят в педофилия а теб в гронтофилия така че забрави и си намери нещо по свястно. Като неможеш да си намериш някое по здраво мислещо същество на твоята възраст какво трябва да сме виновни ние?

Sladurana
07-01-2005, 14:12
Ами виж какво...най-напред трябва да проумееш,че вероятно никога няма дори да го видиш на живо пък камоли да говориш с него или каквото и да е било друго...така че това може да си остане само недостижима мечта...насочи се към нещо по-реално-например момчетата около теб...успех!

Spiderm@n
07-01-2005, 23:18
Абе к'во да ти кажа, по-скоро тя е недорасла. Има една възраст в която момчета и момичета почват да си въобразяват нек'ви неща за кино и др. звезди и т.н. Явно просто и е дошла по-късно и се усеща че не е съвсем нормално.

^HOTbabyHOT{f}
07-03-2005, 10:59
E HORA KAJETE MI NE SE LI KEFITE NA CLIVE OWEN :?:
MISLQ 4E NEMA 4OVEK KOITO NE ZNAE KOI E, 6OTO TRQBVA DA E DOSTA OGRANI4EN AMA SE PAK TOI E PI4A OT SIN CITY
TA VUPROSA MI E KAK MOGA DA PRESTANA MISLQ SAMO ZA NEGO I DA OBURNA VNIMANIE I NA MOM4ETATA KOITO SE INTERESUVAT OT MEN- SEGA TQH GI PRIEMAM KATO...I AZ NE ZNAM-KATO NEDORASLI
VE4E SE 4UVSTVAM NAPRAVO KATO IZVRATENA 6OTO TOQ PI4 E NA NE6TO OT SORTA NA 40 A AZ I 15 I POLOVINA O6TE NQMAM
PLS POMAGAITE[/img]
Ебааах му мамата :shock: нямам думи вече :roll: Ти нещо.. :lol: да както и да е

07-03-2005, 11:55
Q povtori po-qsno koi e toia,4e az sam dosta ograni4ena i ne znam koi e :roll: :twisted:

amy lee
07-03-2005, 21:25
не го знам тоя
и ся ше кажеш, че съм ограничена?
момчетата на тфойта възраст били недорасли...
мила, ти си недораслата
как може да се "влюбиш" ф картинка от някъф филм?
тфа напраооо не е нормално...
слез на земята, така ше спреш да мислиш за него

Sinister_Doll
07-21-2005, 19:59
Ограни4еността ми ме превзема, тааа кой е тоя пи4 казва6? Едно съвет4е: помалко ТВ и не6тата 6е се опраат... http://smilies.sofrayt.com/aiw/vampire.gif

Magrat 4esnova
07-22-2005, 10:18
Има си една такава възраст, в която човек се увлича
по разни там звезди...С времето всичко това отминава
от самосебе си. Опитай се да забележиш момчетата от
реалния живот. Е, не тия на твоята възраст, щото
нали знаеш, че момчетата се развиват малко по-бавно
от момичетата :wink: Обърни внимание на тия дето са
2-3 години по-големи от теб, излизай повече с
приятели и нещата ще се оправят :wink: И мен
навремето ме тресеше такава треска :lol: , но като
започнах да излизам по заведения и като си хванах
гадже вече не ми пукаше 8)

LP_girl_14
07-22-2005, 13:29
Wow.Ami vij sq...mislq,che parvo trqbva da osuznae6 ,che mechtata ti e po4ti neosa6testvima.Ako produljava6 taka 6te iztarve6 mnogo qki mom4eta,zaradi edna nepostijima me4ta ,koqto te e obsebila.Razbiram,4e mu se kefi6 na toq,ama 4ak puk tolkova.Sigurno okolo teb ima svesni mom4eta,taka 4e ogledai se.Nqma ni6too lo6o ako sa malko po-golemi ot teb,6tom drugite na tvoqta vuzrast ti se struvat nedorasli,no prosto se oturvi ot tazi svoq maniq.Slez na zemqta momi4e,prizemi se :!:

bebe`16
07-28-2005, 08:35
Абе к'во да ти кажа, по-скоро тя е недорасла. Има една възраст в която момчета и момичета почват да си въобразяват нек'ви неща за кино и др. звезди и т.н. Явно просто и е дошла по-късно и се усеща че не е съвсем нормално.

точно :)има толкова много момчета на твоята възраст поогледай се малко :roll:

kopa4a
07-28-2005, 10:08
Ето го батко :arrow: http://oscars.sky.com/images/ls-clive-owen.jpg