PDA

View Full Version : porednata tema za 1 put



07-01-2005, 21:03
sigurno na vsi4ki im e pisnalo da 4etat temi za 1 put i tn, no az naistina imam nujda ot syvet i mislq,4e tuk e mqsto,kudeto moga da polu4a otgovorite na moite vyprosi.
taka....sled 1 sedmica zaminavam na more s moq priqtel, s kogoto sme zaedno ot pove4e ot godina i polovina. i sum re6ila da go napravim. NO, ima edno golqmo NO. mnogo ama naistina mnogo me e strah ot nejelani posledstviq kato deca naprimer. bihte li mi kazali, koi e nai-sigurniqt na4in za predpazvane ot nejelana bremennost? prezervativite dostaty4no sigurni li sa? koi sa nai-dobrite marki? kakva e veroqtnostta da se slu4i nqkoi fal s prezervativa?
blagodarq predvaritelno za otgovorite!

favichka
07-01-2005, 21:21
vij mila iz foruma iam mnoogo temi za 1 p1t.ama az 6te ti otgovorq.zna4i nai sigurniq na4i za predpazvane ot falove e prezervativa.sigurnost-99%.1 na 1000 ili 1 na 100 000 prezervativi se k1sa.taka 4e spoko
aide uspeh :lol:

07-01-2005, 21:53
ЛЕЛЕЕЕ :shock: ДВЕ ГОДИНИ МИ ХОДИ и я е стах от куро, знаеш ли кво земи хапчета, сложи му три нахуйника на гаджето ти дет те търпи две години вече :shock: , виж в менструалния ти календар като свърши овулацията, наеби се и след тва пий Постинор Дуо, и ако забременееш значи тва дете ще е ДЕТЕТО ЧУДО - ЛЕЛЕЕЕ...:lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!

Chiana
07-01-2005, 22:05
ne se pritesnqvai mili4ka molq ti se nedei me ubiva. vzemi si ako iska6 durex te sa nai-dobrite :roll: spokoino nqma da ti stane ni6to. vzemi tam ne6to ot roda extra strong ili ne6to takova i derzai...

ycMuBkaTa
07-01-2005, 22:13
Купи си презервативи durex extra safe . Не е лоша идеята да пресметнеш кога няма да си в овулация и просто му кажи да внимава и ако трябва да не свършва в теб. Щом сте толкова дълго заедно значи държи на теб и не си му за едното ч****е, тъй че ще направи всичко възможно за теб да те пази. Но най добре сподели с него сподели страховете си. Във форума има доста инфо по темата прочетет заедно и се образовайте. Успех и не се страхувай :)

dudeto_sy
07-02-2005, 05:42
AMi ne se pitesnqvai, prezervativa, ako e pravilno otvoren i suhranqvan, e dostatu4no siguren

fire_magic
10-20-2008, 19:31
Попринцип има само 2-3 фатални дена в месеца в които може да се забременее.Така че спокойно може и без презерватив. :o

jad3d
10-20-2008, 19:38
ЛЕЛЕЕЕ :shock: ДВЕ ГОДИНИ МИ ХОДИ и я е стах от куро, знаеш ли кво земи хапчета, сложи му три нахуйника на гаджето ти дет те търпи две години вече :shock: , виж в менструалния ти календар като свърши овулацията, наеби се и след тва пий Постинор Дуо, и ако забременееш значи тва дете ще е ДЕТЕТО ЧУДО - ЛЕЛЕЕЕ...:lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!
Че човека си има гадже ама мърда от време на време няма лошо.. 8-)

summerlove66
10-21-2008, 07:05
1 na 1000 бил шанса ама друг път .. текива ментаци правят презервативите че си нема връзка .. шанса да се скъса е огроменнннн .. по добре противозачатъчни .. въпреки се щом ше ти е за първи път не вервам да забременееш .. :) ам за по нанатък трябва сериозно да помослите ..

savoy
10-21-2008, 07:11
Вие олигофрени ли сте, че да не видите, че темата е от 2005 година?!?!? :-o :shock:

RiseGirl
10-21-2008, 07:15
Темата е от 2005 :wink: