PDA

View Full Version : promeni me



fvgfsjv
07-02-2005, 20:36
xora mn mi e kofti za6toto edin ne6tastne kapun me promeni totalno napravo me napravi kurva .. kogato az tragnah s nego predi 5 meseca bqh mn skormna, dobri4ka i nevinna . oba4e toq mi vze devstvenostta s lajite si i me ostavi sama dosta naranena :( sega me tarsi samo za ebaneto i samo kogato mu iznasq .. 4uvstvam se ujasno za6oto az sam mn vlubena a toi me kara da se 4uvstvam kato bokluk ... MN E JESTOK ... no samo s nego sam spala kajete mi kurva li sam :((

DespaiR
07-02-2005, 20:41
Курва си когато те прекара целия град. В момента си поредното момиче, което е прецакано от гадни копеленца като тоя. Трябва д анамериш сили да го зарежеш и да продължищ напреди. И въобще не си мисли че си курва. BTW тая тема тряа да се премести

GreenLadyM
07-02-2005, 21:15
Курва си когато те прекара целия град. В момента си поредното момиче, което е прецакано от гадни копеленца като тоя. Трябва д анамериш сили да го зарежеш и да продължищ напреди. И въобще не си мисли че си курва. BTW тая тема тряа да се премести
ne si kurva mnogo qsno!Tova 4e si hodila s nqkoi 5 meseca i si spala s nego e suvsem normalno!Tova 4e toi te e naranil e oshte po-normalno za sujalenie :x Produljavai napred...samo tova moga da ti kaja!

Da_go_duha_skapaniq_svqt
07-02-2005, 21:20
В никакъв случай не си.Това е абсурдно.Не мога да разбера какво по-точно си мислиш, че те прави таква.Та ти си спала с едно момче.А и дори да беше спала с повече пак не е задължително да си курва.Много мразя такива глупости които се насаждат по един или друг начин в главите на момичета като теб и им пречат да се чувстват свободни по отношение на сексуалния си живот. Спокойно, просто си случила на нещастник.Но той не е важен.Максимално бързо го зеабаваш и продължаваш.Просто има хора които умеят да манипулират, а и всеки е слаб в даден момент,копеленцето просто е улучило такъв.Никога няма да разбера какво значи девствеността за едно момиче и все пак не се вайкай за нея.Това са глупости, това е просто нещо физическо, а психическо си го правиш ти :wink: Тъжиш ли за падналите си млечни зъби :lol: Давай и тва е. Вече си по-силна от когато и да било!

e4o
07-02-2005, 22:03
ne si kurva, no ne produljavai da se vijda6 s nego za da ne stane6(vinagi moje da te prekara :( )
druj si na dostoinstvoto i spored men ne se zanimavai pove4e s nego :shock: :shock: :shock: :roll: :wink:

07-02-2005, 23:11
В никакъв случай не си.Това е абсурдно.Не мога да разбера какво по-точно си мислиш, че те прави таква.Та ти си спала с едно момче.А и дори да беше спала с повече пак не е задължително да си курва.Много мразя такива глупости които се насаждат по един или друг начин в главите на момичета като теб и им пречат да се чувстват свободни по отношение на сексуалния си живот. Спокойно, просто си случила на нещастник.Но той не е важен.Максимално бързо го зеабаваш и продължаваш.Просто има хора които умеят да манипулират, а и всеки е слаб в даден момент,копеленцето просто е улучило такъв.Никога няма да разбера какво значи девствеността за едно момиче и все пак не се вайкай за нея.Това са глупости, това е просто нещо физическо, а психическо си го правиш ти :wink: Тъжиш ли за падналите си млечни зъби :lol: Давай и тва е. Вече си по-силна от когато и да било!

Ei nedei da si mislish 4e si k...a gluposti!!! vij i az sum bila v tvoito polojenie za tva te razbiram perfectno!! imah gadje koeto samo me izpolzvashe i posle mi beshe super gadno kato skusahme no go prejivqh vse pak sled nego imashe i drugi ne e edinstven nali??? a i sigorno ne si dosta goliama moje samo da si mislish 4e si vlubena v nego shototo toi ti e purvia poprincip pri nas momi4etata e taka koito ni e purvi ni ostava v glavata za dosta dulgo vreme a ponqkoga zavinagi?!?! :cry: jivota produljava glavata gore i neka mu e gadno na nego!!!Kakto kaza Da_Go_duha_skapanq_svqt sega si po silna ot vsiakoga a kolkoto do tva 4e te tursi samo za sexa otkaji mu?! kazvam ti go ot li4en opit zna4i 4oveka koito mi beshe purvi me izluga 4e iska da bude s men samo za da me...i posle nishto i sled tva az po4nah redovno da se vijdam s edni za da se .... no do tuk ve4e im otkazvam shtoto se zamislih!! za kvo go pravia?!kakvo pravia?! i e takiva neshta zamisli se i ti a puk i toi shtom se e podigral s teb ti za kvo mu pravish kefa?! q da si gleda rabotata!?imai dostoinstvo neka to te vodi!!!!!nemoje nqkoi koito se podigrava s teb i ti da mu se vruzvash na akula nedei !!!!! :wink: 6te si namerish drug koito 6te te obi4a i ti 6te go obi4aash a na tozi neshtastnik mu otkazvai povqrvai mi ot opit ti go kazvam taka 6te e nai dobre?! stiskam ti palci i karai da vurvi puk kakvoto 6te da stava :P nai vajnoto GLAVATA GORE

07-03-2005, 08:40
Това, че един мухльо се е направил на "умник" не те прави к..... На мене ми се случи същото преди 5-6 години. Звънях, ревах ,чаках той да се обади... Сега като се дам сметка за какво е било всичко това чек ми е смешно. Отрежи го тоя скапан идиот и си гледай живота. И други като него ще има, просто трябва да се научим да познаваме хората.