PDA

View Full Version : yo yo



sweezy_girl
07-02-2005, 22:29
taina maina.....

Immortality_
07-02-2005, 22:47
naistina temata e povyrhnostna... no kakto i da e :roll: :wink:

zna4i- otnostno kuponite- qvno si malka, za da ne te puskat... vse pak ima6 2 vyzmojnosti- da si ostane6 vky6ti ili da otide6, bez da ti puka kakvo ti kazvat va6te :roll: .
otnostno kosata- i na men predi mi be6e kofti, kato q puskah (jega golEma) no pyk taka se haresvam pove4e i izdyrjam... ne e tolkova golqmq filosofiq :wink:

oba4e promenite ne stavat e taka : ISKAM da se promenq- 6te stana drug 4ovek... na sila ne moje... i ne razbiram kakvi to4no promeni :roll: , no ne se napyvai da se promenq6, ako nqma da si takava, kakvato na teb ti haresva :wink: :)

07-03-2005, 07:23
Стани пънкарка и се противопостави на всичко - избягай от вас и отидиди на купона :twisted: тамън ще си обръснеш главата и няма да има какво да връзваш... :P

07-03-2005, 08:42
Стани пънкарка и се противопостави на всичко - избягай от вас и отидиди на купона :twisted: тамън ще си обръснеш главата и няма да има какво да връзваш... :P
:D :D :D

unnormal-girl
07-03-2005, 18:23
Стани пънкарка и се противопостави на всичко - избягай от вас и отидиди на купона :twisted: тамън ще си обръснеш главата и няма да има какво да връзваш... :P
:D :D :D

unnormal-girl
07-03-2005, 18:23
e tva me izkefi na max :)

sweezy_girl
07-03-2005, 18:30
e mn mersi za podkrepata!xarata vi iskat suvet a viq go udrqte na podigravka deeba!

ExpressYourSelf
07-03-2005, 22:04
За родителите-Ами те са ти родители-притесняват се,разбери ги! :wink: Нормално си е!Не знам...Може би ти нямат достатъчно доверие или си малка. :roll:
Но spoks смятам,че с добър тон и държание може да постигнеш нещо.Обещай им да си пребереш по-раничко примерно.Кажи им,че няма нищо страшно,но естествено внимавй да не стане някоя беля! :wink: Увери ги,че ще си с добри приятели,на които можеш да разчиташ..нещо такова! :roll:
За косата не виждам изход освен да походиш пусната и да свикнеш.Да знаеш,че е вредно да ходиш прекалено често вързана!Опитай и не мисли много за това! :)
Успех

sweezy_girl
07-03-2005, 22:29
ee mersi du6ko mn koraj mi dade 6te se probvam da im kaja 2-3dumi :) :roll: mersi pak