PDA

View Full Version : e-mail



Ollas
07-03-2005, 08:16
Имам една молба и тя е писмата, които се изпращат автоматично от форума, пратени във връзка с някоя тема или лично съобщение да бъдат написани не само на кирилица, но и на латиница, тъй като не винаги могат да се четат.

Благодаря!

Immortality_
07-03-2005, 13:26
a... :)
tova ne e nikakyv problem...
otiva6 na View i slaga6 kirilicata :wink:

Ollas
07-03-2005, 13:48
Мхх.. когато използвам Mozila няма такива екстри.

Immortality_
07-03-2005, 14:29
i az sym s fire foxa :)
kakto v bnego, taka i v explorera go ima...
do edit, gore v levq ygyl ima : view...
samo 4e pri men e na ispanski i pi6e ne6to ot sorta- codificirane na harakterite (bukvi4kite de) ... klikva6 tam i ti pokazva 8 opcii... poslednata e kirilicata :)
nadqvam se da sym ti pomognala

Ollas
07-03-2005, 14:36
Видях го аз това и то даже е нагласено и пак не става. Може да е от това, че пощата ми е в yahoo! или един господ знае защо, но е така.

07-03-2005, 16:01
c0ntr0l panel => Launguage & Regi0ns ili nesht0 tak0va, ei tam si g0 smenqsh tfa US s Bulgarian, svalqsh si edin flex type i si p04vash s kirilicata :)

Ollas
07-03-2005, 19:48
Лелее.. изкарахте ме малоумна! Не съм толкова проста. А и за какво където и да сядам да си бърникам из настройките. Много по-удобно ще бъде просто писмата да са написани и на латиница. Дори не знам защо още седя и се обяснявам за глупости...

Immortality_
07-03-2005, 21:37
nikoi ne te e izkaral mloumn :wink:
prosto pita6 i se my4im da pomognem...
i az ponqkoga imam broblemi s e-mailovete i ako trqbva da smenqm harakteristikite - gi smenqm :wink:
ne e tolkova trudno...
a ne moje samo zaradi nqkolko 4oveka, da se pravqt tolkova promeni... :wink:

alex
07-04-2005, 19:30
Zdravei,

lichno se naemam da pusnem mailvoete da se razprashtat i na latinica!!! Molia te izprati mi po vyprosa edin mail na alex@bgteen.com i edno LS i shte zadvija neshtata. Iskam da mi gi izpratish za a me podsetish zashtoto vm oemnta niamam vyzmojnost da napravia tova!

Pozdravi Alex
p.s.pozdraviavam vischki koito pozlvat Mozilla i Mozilla FireFox - bravo!!! Ako skoro preminete i na Mandriva Linux shte e oshte po-dobre!