PDA

View Full Version : Става ли ви при прегръщане?



So-So
07-03-2005, 10:52
Хай! Момче съм и отскоро имам приятелка и като се прегръщаме и тнт ми става и се притеснявам дали е нормално и дали постепенно си свиквам и отминава или си е нещо абсолютно нормално и няма проблем?
С вас момчета как е? И вие момичета усещате ли го вашия приятел и кво си мислите ?

07-03-2005, 11:08
Хай! Момче съм и отскоро имам приятелка и като се прегръщаме и тнт ми става и се притеснявам дали е нормално и дали постепенно си свиквам и отминава или си е нещо абсолютно нормално и няма проблем?
С вас момчета как е? И вие момичета усещате ли го вашия приятел и кво си мислите ?

Еми кат0 заначал0 си г0 усещам к0гат0 стане ... н0рмалн0, все пак е част 0т м0йт0 тял0 :)
Зависи 0т м0мичет0, с к0ет0 съм и из0бщ0 къде сме и какв0 правиш :P

sherry
07-03-2005, 11:17
ми какво толкова.Няма лошо.От скоро ходите и все още не можеш да се контролираш.Мисля,че това ще се промени,а и на момичето не вярвам да му е неприятно...все пак това значи че те кефи :D

MasKed_BeasT_F
07-03-2005, 11:19
am i na moq priqtel mu e stavalo kogato sa pregra6tame prosto.

07-03-2005, 11:20
E az sum mom4e i predi i na mene mi be6e taka.Abe nz kolko 6e i e priqtno na edno momi4e dokat q pre6ru6ta6 da po4ne da q ru4ka.......ma aide:)

kristin_
07-03-2005, 11:35
mi moje bi tea e znak 4e tq te privli4a mn silno seksualno i na men mi se e slu4valo mom4e da se nadurvi dokoto sme se gu6kali, a i mi se e slu4valo da se vuzbuda dokato prosto sum se celuvala s mom4e i mislq 4e be6e prosto 6toto mn go haresvah i vsi4ko s nego mi prave6e kef

pinK_Baby
07-03-2005, 11:44
мдам...мисля че си е нормално...това е доказателство,че момичето те привлича и на моя приятел също му става :oops: отначало ме притесняваше някак си това нещо ама си е напълно нормално...сега знам,че това е доказателство,че го кефя :) 8)

Cyberdyne_102
07-03-2005, 12:32
Тревожи се като спре да става :idea:

sladka_blondi
07-03-2005, 13:30
Pri nqkoi mom4eta stava pri drugi ne :!:

|Dream_On|
07-03-2005, 13:47
Хм.. еми отначало е нормално, да. Но постепенно ще свикнеш, на мен например вече дори при целуване не ми става. Трябва яко да се натискаме за да стане нещо.. за всеки човек е различно, но определено ще се "корегираш" малко с времето :wink:

koro
07-03-2005, 15:46
аа тъи това е нещо абсолютно нормално ако приятелката ти е запозната с нещата даже ще бъде поласкана от тази твоя реакция, моето лично мнение, че колкото от по-рано се възбуждаш толкова по добре без да те притеснява чче при секс ще свършваш бързо след време ще се синхронизирате. Но за сметка на това ще го бъде повече пъти на вечер нали ?
Та кво ти пука ако тя неможе да го разбере значи треаа да прочете и да се по интересува, но въпреки това да има нещо напротив не се притесняваи не е само една жена на този свят ще го преживееш.
За това, че радвайте се на живота си дори да е полов или не. Всичко с времето си :)

DeziRe
07-03-2005, 16:30
Amni ne vinagi ama i na moq priqtel ponqkoga kato se celuvame ili kato po4neme se natiskame i mu stava ama mene tva si me kefi itoi postoqnno me pita dali ne mi pre4i tva no to si zavisi i ot momi4eto men li4no me kefi ama ne mislq 4e tvoito momi4e shte se syrdi ako ti staava :roll:

unnormal-girl
07-03-2005, 17:01
na moq priqtel mu stava samo kato se gushkame golichki

So-So
07-03-2005, 19:42
мерси за всички отговори дотук.

а какво ще кажете-да се опитвам ли да го скрия това, че ми става или да не ми пука дали ще забележи....
или пък да си и кажа направо, че мн ме възбужда и тва е?

DeziRe
07-03-2005, 19:52
мерси за всички отговори дотук.

а какво ще кажете-да се опитвам ли да го скрия това, че ми става или да не ми пука дали ще забележи....
или пък да си и кажа направо, че мн ме възбужда и тва е?
vtoroto po- mi dopada :P

cuore
07-04-2005, 07:38
ei 4ove4e ti pa kvo se pritesnqva6!!az daje mn se kefq kogato priqtela mi se nadurvi!a toi go pravi ot nai-malkoto!kato po4nem da se celyvame ,kato me pregru6ta i t.n. toi se nadurvq!predpolagam 4e e normalno! :P prosto ymiram ot kef kato go ysetq!! :P

koro
07-04-2005, 07:38
определено трябва да си искрен с нея
мисля, че ще го оцени и най - вече ще ти влезне
в положението което би било огромен плюс за тебе, пак и блаженост :Р

So-So
07-04-2005, 09:22
Ами и аз така мисля.. Ама да видим дали вие момичетата сте толкова разбрани като са искрени към вас-нещо, което толкова изисквате;)

___Kaka Eli___
07-04-2005, 10:18
мерси за всички отговори дотук.

а какво ще кажете-да се опитвам ли да го скрия това, че ми става или да не ми пука дали ще забележи....
или пък да си и кажа направо, че мн ме възбужда и тва е?
Pi4 nai-dobre i go kaji,da ne si pomisli 4e ne6to se pritesnqva6 :oops:
A-a-a...mejdo drugoto,i na men ne6to mi stava kogato prosto se gu6kame naai bezobidno i togava mnoo mi se iskat :lol:

unnormal-girl
07-04-2005, 18:23
мерси за всички отговори дотук.

а какво ще кажете-да се опитвам ли да го скрия това, че ми става или да не ми пука дали ще забележи....
или пък да си и кажа направо, че мн ме възбужда и тва е?

най добре и кажи че това те възбужда ще се почувства желана и още др рабути:P

Stefka_st
07-04-2005, 19:57
Хм.. еми отначало е нормално, да. Но постепенно ще свикнеш, на мен например вече дори при целуване не ми става. Трябва яко да се натискаме за да стане нещо.. за всеки човек е различно, но определено ще се "корегираш" малко с времето :wink:
Та ти си супер безчувствен вече.

Cha0
07-04-2005, 22:07
na moq priqtel mu stava samo kato se gushkame golichki
И след това не се гушкате само нали :)
Иначе не е тревожно нека да става щом има кво да става не се притеснявай :) :!:
THE END

DeziRe
07-06-2005, 20:09
POprncip e gotino ponqkoga akt mu stava na priqtelq mi oba4e predi imah edin bivsh koito postoqnno mu stavashe i naprao me otvrashtavashe da vi kaja zatva e gotina ama ne vinagi i ne samo ot edna pregrydka !

mirabel
05-14-2008, 08:59
абе да ти кажа, аз лично мн се радвам когато му стане от въздуха ей така. Просто се кефя, че го възбуждам и не, не го крий, може и да я питаш де, щото съм чувала, че не за всички било приятно, но аз лично съм доволна. абе щракнеш с пръсти и ти се е опекла работата ;)

Blocker
05-14-2008, 09:12
да и това ме кефиии,зашото имах една приятелка,коят0 знаеше,че почти винаги ми ставаше и ми го бараше,коет0 е cool!! :-P :-P 8-) :-)

nikksata
05-14-2008, 09:48
Зависи от много неща. Понякога ми става, понякога не. Според мен всеки човек може да се контролира, все пак всичко е в съзнанието.Ако гледам някой мач примерно дори да ми го търка едва ли ще стане :P . До сега не съм чувал за девойка, на която това да не и допада.

dick_4lenni
05-15-2008, 18:40
aweeeee pi4 nau4i si onaq rabota na red we ne da stava kogato si iska moje momi4eto da q kefi moje i da ne zatfa zemi nau4i tfoq na disciplina kfo e tfa da si stava kogato iska ako ti 6tr1kne ot pantalonite kfo prai6 i dvamate se udivlqvate na gledkata li ? :D :D

Unexist
05-15-2008, 19:18
Зависи какво е прегръщането... ама понякога и при мен става .. трябват тренировки 8-)