PDA

View Full Version : Pravilno li e ?Kakvo mislite vie?:}



UchuDenaTa`
07-03-2005, 19:49
Ztraweite!!!
Iskym da wi popitam,dali washite se preoblichat pred was,dali se podmiwat ili kapqt pred samite was? Pitam shtoto mi naprawi wpechatlenie kak edna moq komshika se sablicha i podmiwa pred decata si (momcheta) na 13 i 15 g,a te komentiraha s decata ot mahalata towa.. aama ai da kaij da ima hyybawo tqlo,aama tq edna debela..
i az towa lichno go mislq za prostashko ,no naskoro bqh chela che taka e prawilno...deteto da znae tqloto na swoq roditel!!!Ta Wie kak mislite? 8)

unnormal-girl
07-03-2005, 20:15
аз не виждам нищо лошо в това родителите да се къпят с децата си. Все едно да кажеш че е просташко когато майките да видят бебетата си голи , и пак ще кажа че няма нищо лошо в това майката да се къпе пред синовете си, това е въпрос на личен избор, лошото е там че децата са обсъждали това с вас . над това се замисли а не над това че майката се е изкъпала пред децата си. какво като са на 15 ли колко каза там?

the_black_widow
07-07-2005, 17:49
Do golqma stepen tova zavisi ot samoto semeistvo. Ne e zaduljitelno maikata da e niskointeligentna. I ako na decata ne im pravi vpe4atlenie, ili smqtat 4e e ne6to normalno-bi trqbvalo da nqma problem. :wink:

CRaZy_IKT
07-08-2005, 14:22
аз не виждам нищо лошо в това родителите да се къпят с децата си. Все едно да кажеш че е просташко когато майките да видят бебетата си голи , и пак ще кажа че няма нищо лошо в това майката да се къпе пред синовете си, това е въпрос на личен избор, лошото е там че децата са обсъждали това с вас . над това се замисли а не над това че майката се е изкъпала пред децата си. какво като са на 15 ли колко каза там?]
I az mislq taka.

Naughty
07-09-2005, 02:05
Е, всеки докато е малък се къпе с мама или с тате! Ама като са по-големи...както например ти каза на 13 и 15 години не ми се струва много нормално!
Мен например би ми било неудобно ако видя някои от наще гол! :oops:

Alli
07-09-2005, 21:26
ako ot malko sa sviknali e normalno ama ot izvednaj-opredeleno ne!

LP_girl_14
07-10-2005, 14:10
Зависи от това дали семейството им е по-либерално,илипо-консервативно.Все пак зависи от възпитанието и от самите родители.Аз например съм на 14,но нито се къпя с нашите,нито ги гледам как се За някои може да е супер нормално,пък за други да е немислимо.

BABY_SEXY_GIRL
07-11-2005, 11:01
Ako maika se kupe s deteto si ili se preobli4a pred nego ne vijdam ni6to lo6o ili prosta6ko! Nali vse pak malko dete ne moje samo da se opravi :? No sled kato pootrasne, stane na 7-8 godini i zapo4ne samo da se opravq - togava 6te e po-dobre maikata ili ba6tata da ne se razgolvat pred nego. No ako stava duma za da6terq - moita maika do den dne6en se obli4a pred men, az sa6to - nali sme jeni :wink: Ne namiram ni6to lo6o v goloto tqlo ako decata sa malki, no kato porasnat sqka6 6te e po-dobre bez takiva sceni :wink:

girlpower
07-11-2005, 11:13
Ako maika se kupe s deteto si ili se preobli4a pred nego ne vijdam ni6to lo6o ili prosta6ko! Nali vse pak malko dete ne moje samo da se opravi :? No sled kato pootrasne, stane na 7-8 godini i zapo4ne samo da se opravq - togava 6te e po-dobre maikata ili ba6tata da ne se razgolvat pred nego. No ako stava duma za da6terq - moita maika do den dne6en se obli4a pred men, az sa6to - nali sme jeni :wink: Ne namiram ni6to lo6o v goloto tqlo ako decata sa malki, no kato porasnat sqka6 6te e po-dobre bez takiva sceni :wink:

[/b]

някойси
07-11-2005, 20:18
Въпроса е следния.Аз мога ли да чукам приятелката си пред наште.Примерно те да стоят в другата стая и да ни слушат?Мои приятели го правят ама аз съм смотаняк и не водя момиче унас :roll: Наздраве и благодаря за вниманието :wink:

desika_pst
07-11-2005, 20:27
naistina ne e pravilno to ne 4e moqta maika ne se sabli4a pred men ama ne gola samo za preobli4ane ina4e za kapene ne a pak ako bashta mi go pravi tova e napravo tapo ne e normalno da se sabli4at kapqt ili miqt pred decata si naistina e prostashko

az_slunceto
09-02-2006, 07:21
](*,) mnogo e prosta6ko. [-X taq debelana nqmali malko sram be. ](*,) =P~

white_chik
09-02-2006, 08:54
Лично аз не го намирам за правилно.Айде примерно майката да се съблича пред дъщерята - добре,но майката пред синовете си - не съм съгласна :smt017

Slave4You
09-02-2006, 10:01
Ами да си преобличат панталоните или блузите айде ама да се къпят и да бъдат напълно голи вече според мен е малко .... Но пък от др страна нали те са ни създали,ние сме дошли от тяхната плът и кръв така че не е лошо да знаем откъде сме дошли все пак

cS_LaMeRkA
09-02-2006, 14:05
:roll: Не виждам нищо лошо майката да се преоблича пред тях... например мене и мама и тате се предоличали пред мене, мама даже и гола съм я виждала... :roll: И к'во да не умрех?! :-s
Според мен не виждам нищо нередно [-X , колкото до къпането аз като малка редовно си влиза с мама под душа... :P и нищо не ми ставаше само дето мноо се бута да е под душа :D (както и да е)
Даже и ся да ме вижи гола (мама) няма да ме е срам нито нищо е напр. оная вечер се къпах и влезе и мно0о ясно :-s размранках се ама не скандално а ми малко като лека забележка... защото се пак да не е тате макар, че още с отварянето на вратата каза ("Аз съм") :roll:
И аз се.. обарнах се с гръб към нея... =P~ Нема ме гледа я :smt005
Имам лек срам ама лек... :) И така... :smt016 :smt016

sladoled
09-02-2006, 21:10
Има неща, които са много интимни и според мен трябва да се правят насаме.Как ще си оправяш интимния тоалет пред някого, пък бил той и сексуалния ти партньор :smt013 Все едно да ходиш в тоалетната с друг човек.Гадно!