PDA

View Full Version : Neshto za izrusqvaneto s kislorodna voda



07-03-2005, 21:48
Zdraveite.reshih da napisha tova,zashtoto vijdam che mnogo momicheta se oplakvat che ne mogat da si izrusqt kosmite s kislorodna voda.Poluchava se taka,zashtoto ne e dostatachna samo kislorodna voda.Slojete i malko amonqk.V aptekata se prodava.KIslorodnata voda kym amonqka trqbva da e 2:1,toest 2 pyti poveche.Potopete edno pamu4e,izcedete i nanesete varhu kojata.Iz4akaite da izsyhne i izlezte na slynce.Efektyt e 100% garantiran.Ako iskate smesta da e vyv forma na krem dobavete i pqna za brysnene :)Rezultata e strahoten.Kazvam go ot lichen opit.Moje da ne se poluci tochno v nachaloto,no do 2-3 4asa sled procedurata efekta e garantiran.

sweezy_girl
07-03-2005, 22:42
eeee mn mersi tva be6e naistina dobro! nepremenno 6te go izprobvam! predlagam i dr da opitat!

sladurankata
07-04-2005, 08:55
ako tva e verno az sam nai 6tastliviq 4ovek na sveta
az poprincip deistvam sas epilator ili brasna4 ili kola maska oba4e mn mersi

SOFT._GIRL
07-04-2005, 09:53
Много ,много мерси за този съвет.Сега ще го изпробвам
и се недявам да е успешно.Ако е вярно ще съм ти благодарна завинаги:)

TaStEy
07-04-2005, 11:06
Dam tova mi e qsno za6toto 1 priqtelka naskoro si gi izrusi taka..no vaprosa mi e mi sled tova kakvo stava za6toto te padat i dosta kosmi..po-kysno kakvo stava rastat trqbva da se izrusqvat nanovo. :? li? :D

07-04-2005, 12:48
emi sigurno :P nz utre 6e probvam i sled sedmica moga da ti kaja no ina4e ideq si nqmam!!!!!!

devy
07-04-2005, 22:06
a znae li nqkoi kolko 6te struva vsi4ko tova? :shock:

07-05-2005, 16:18
Mi amonqka i kislorodnata voda sa po 70-80 st... ne poveche.Az si go pravih bez pqna za brysnene i stana.A inache za po-gornite komentari... tfa stava s kosmi,koito ne sa mahani,zashtoto tiq brysnatite stavat debeli i ne sa podatlivi na izrusqvane... moje da probvate,no ne mislq che she stane.Inache na rycete ... na korema ili gyrba ako imate .. tam she ima efekt.Ne padat kosmi.. pone pri men ne padaha,a posle kosmite s vremeto otnovo potymnqvat .. i pak she gi izrusqvate :) uspeh

Gabcheto
07-05-2005, 16:20
a znae li nqkoi kolko 6te struva vsi4ko tova? :shock:em po princip kislorodnata voda ne e skupa i amonqka ne e koi znae kolko pari ,taka che shte ti izlezne max 3-4 lv.

Gabcheto
07-05-2005, 16:22
Mi amonqka i kislorodnata voda sa po 70-80 st... ne poveche.Az si go pravih bez pqna za brysnene i stana.A inache za po-gornite komentari... tfa stava s kosmi,koito ne sa mahani,zashtoto tiq brysnatite stavat debeli i ne sa podatlivi na izrusqvane... moje da probvate,no ne mislq che she stane.Inache na rycete ... na korema ili gyrba ako imate .. tam she ima efekt.Ne padat kosmi.. pone pri men ne padaha,a posle kosmite s vremeto otnovo potymnqvat .. i pak she gi izrusqvate :) uspeh
az probvah da izrusq s izsvetlitel za kosa brusnati komi i ne stana puk kakvo ostava s kislorodna voda :)

12-27-2006, 23:58
някой в края на крайщата пробвал ли го е това с кислородната вода + амоняка?

12-28-2006, 08:40
az ot 1 godina go znam tfa ako ne i ot 2god. az sam gi isvetlqvala sas kislorodna voda samo kato se namajat 4aka6 izvestno vreme to si li4i kato po4nat da izsvetlqvat i sled tova se mie6 hubavo s boda i gotovo :) za
stotinki pyk efektno :D

12-28-2006, 10:04
e i az izpolzvam kislorodna voda
no mi be6e 4udno za amonqka?

12-28-2006, 10:07
nz i az za 1-vi pyt 4uam :mrgreen:

12-29-2006, 22:57
Mi amonqka i kislorodnata voda sa po 70-80 st... ne poveche.Az si go pravih bez pqna za brysnene i stana.A inache za po-gornite komentari... tfa stava s kosmi,koito ne sa mahani,zashtoto tiq brysnatite stavat debeli i ne sa podatlivi na izrusqvane... moje da probvate,no ne mislq che she stane.Inache na rycete ... na korema ili gyrba ako imate .. tam she ima efekt.Ne padat kosmi.. pone pri men ne padaha,a posle kosmite s vremeto otnovo potymnqvat .. i pak she gi izrusqvate :) uspeh
az probvah da izrusq s izsvetlitel za kosa brusnati komi i ne stana puk kakvo ostava s kislorodna voda :)

e ti si napravila golqma gre6ka kato si si gi izbrusnala
za6toto stavat tvyrdi posle
i zatova edin svet ot men ne si gi magaite s ni6to,za6toto kolko i da e dobra procedurata te pak sled izvestno vreme 6te se poqvqt i tva ne e hubavo da se pravi, a pyk kupete si edna kislorodna voda 3% tq e okolo 30-40 storinki i ima po golqm rezultata ot kolkoto brusnene,kola maska i kakvi li ne dr gluposti
vse pak tova sa kosmi i s kakvoto i da gi maha6 te pak 6te se poqvqvat
nezavisimo pak povtarqm dali e s kola maska ili nqkakvi dr gluposti

ProstoAz
12-30-2006, 08:17
Темата е стара!