PDA

View Full Version : Kakvo shte pravite prez vakanciqta?



me again
07-04-2005, 06:02
Imate li nqkakvi planove?Ako DA,s kakvo sa svurzani te-u4ene na ezici,rabota,more?Razpravqite...

Elitooooo
07-04-2005, 07:32
Emi moje bi-rabota,na morre ne6to ne mi se hodi :oops: abe kuponii,veselbi,7-mi klas svar6i taka 4e... :D :D :D :D :D :D

^FaiNt^F
07-04-2005, 08:05
Ami az 6e porabota malko...6e se razkaram po diskotekite...6e spq do kysno....i 6e se typ4a s kvo li ne :lol:

naty
07-04-2005, 08:07
ми са скоро след 10дена некъде ше ходя на море
уф ама не ми се ходи мн мн :lol:
иначе НИКВО учене
ше се рамотвам с френдс и така

Cradle of Death
07-04-2005, 08:21
Ами разкарване простеене пеене и пиене и пак пиене и пеене и после повръщане и пеене и само пеене. Правне на каскади свиждания в болницата на каскадьорите който немогат да го владеят това и така моренце в капанчето по биричка изселване на чалгата от плажа пускане на метал и пак пеене пиене и повъщане....

Sssssexy{P}Baby
07-04-2005, 09:51
be karat me da ba4kam ama ne mi se raboti ne6to!ina4e 6te si hodq na varbica,na more,po bar4eta

untoten
07-04-2005, 10:22
хич не се очертава да ми е весело тая ваканция...ще почвам работа и ще ходя на уроци по англ. и немски най-вероятно...пффффф :?

strawberry
07-04-2005, 10:48
Az nqmam nikakvi planove.Moje bi shte hodq na more ili shte me zatochat za neopredelen period ot vreme na selo da se chudq kakvo da pravq :evil:

cTeJ|eT0
07-04-2005, 11:12
Mi 6te xodq na more,sled tva malko na selo za da moga da zatapeq i posle se vra6tam i s frendovete navanka.

problemniq
07-04-2005, 14:48
най-вероятно ще си стоя в нас и може би ще излизам да поиграйвам малко.Ако си на намеря работа-добре.Нищо интересно не виждам в това лято :(, почети както и миналото

morsmordre
07-04-2005, 16:29
Moмичето, което обичам ме покани при нея на море.Но първо трябва да уговори нещата с нейните, за да има къде да спя, че не ми се седи на улицата :lol: Майка ми ми е казала, че тази година мога да ходя с приятели, така че най-вероятно ще ме пусне.Но все още не мога да говоря с нея, защото баба ми си е в нас и ще ми пречи на разговора... :x Надявам се обаче нещата да станат, защото напоследък не мога без това момиче - един ден не сме се виждали и направо умрях...Ужас, не мога да го понеса!А сега даже няма да мога дори да я чувам (тя заминава утре), защото си остави телефона на поправка и ще си го получи чааак в четвъртък или в петък!И аз...Толкова време...Няма да я чувам и виждам...Направо не знам какво ще правя - май ще се наложи да бъда някъде другаде, че да се опитам да не мисля за нея...

BlinDBoY
07-04-2005, 16:42
Ще ходя в гората да бера гъби!!

svetla_88
07-04-2005, 19:38
за мен се очертава мн тъпо лято на море ще ходя ама мн мн не искам и се чудя какво да правя просто нз и за капак скъсахме с пр ми и няма връщане назад ,което означава тъпеене в нас :cry: :( :shock: :roll:

vra4ka
07-04-2005, 20:08
хехе ми ще си намирам работа
ще си ходя на тенис,на басейн и тн
и ще се виждам с разни приятели :P :P
и после на лагер с Рали и Дади
ии въобще ще стне яко :P

aBeP4eTo
07-04-2005, 20:45
обичайното
аз попринцип нищо умно не правя
хаус партита, 2 седмици на морето с приятелки както всяка година, много алкохол и цигари, много купони, много... мъже :oops: (P.S мъжете са под ?), много дискотекиии, малко повечко спорт и фитнес, ходене на уроци по История (ъх това право) ам... ще се занимавам с форума и такам... :P

Ollas
07-05-2005, 11:51
Tazi sedmica sym na rabota.
Sledvashtata zaminavam za Sofiq pri baba mi, lelq mi i brat mi.
Na 29.07 zaminavam na more v Kiten, kydeto shte se vidq s Gerytto.
Posle sym pak na rabota za edna sedmica.
Tazi vakanciq imam da cheta i razni knijki, koito nqmam namerienie da propuskam.

NO osnovnata mi cel tova lqto e da otslabna malko(da ne se typcha tolkova) i da otkaja cigarite :!:

Kate
07-05-2005, 16:49
Ммм на мен ми се очертава много хубаво и изпълнено с приятни емоциики лято.Първо заминавам на море с гаджето и с приятели на Златни пясъци,после отиваме в Банско за около 7 дни и така.Много хубавко ще си прекарам. :D

KISSKA_
07-06-2005, 12:47
Of zavijdam vi :cry: mene tfa lqto nz kade 6te me puskat,6toto na 1 averka i otkradnaha telefona naskoro i na6te se razbu4aha,6te me puskat samo do 10h i naprao mi razbiha me4tite....Pak na more da vi kaja mn mn i na mene ne mi se hodi...I kfo 6te pravq nqmam predstava..Pred si praveh planove,4e 6te hodq po kupon4eta,tfa onova,misleh daa ubedq na6te da me pusnat na no6tno s averite mi ama...s taq slu4ka s gsm-a nqma da stane,mamka mu :evil:

Murderdoll^^
07-06-2005, 15:42
ммммм утре заминавам на море сигурно
ще се запозная с лунатрик и после ще
тъпея една седмица ф бунгалото с наште
после се прибирам фкъщи и на 15 отиам на
Берксток, 3 дена пиене и драйфане и пак
пиене:)после отиам на софия и ще се запозная
с димо:))иии после незнам кфо ще прая

yellow
07-06-2005, 17:53
abe vie s vsi4kiq li ste si kak taka ne vi se hodi mn mn na more ta tam sa nai priqtnite emocii nezavisimo s koi si puk priqteli se namirat tolkova lesno az daje li4no 6te hodq na more sigurno samo s na6te i kakov ne se oplakvam daje mn mi se hode6e na more s tqh ne sum hodila ot 5 godini s tqh na more i mi be6e domu4nqlo 4estno kazano,daje po4ti sum uspqla da naviq edni priqteli da doidat da me vidqt za ena ve4er poneje sa blizo do tam kudeto 6te sum azina4e prez ostanalo vreme 6te vzem ada se razhodq sama po plaja i 6te si haresam nqkolko aver4eta i 6te se zapoznaq s tqh i 6te si prekaram morenceto s tqh i 6te mi e super i ina4e prez ostanaloto vreme sum si tuka v sofiq i pak nqmam problem se se namira nqkoi i kakvo da e pravi puk i sama da sum (koeto nikoga nqma da stane pone 10 4oveka ot vsi4kite mi priqteli sa tuka)6te se zapooznaq s nqkoi haresvam si nqkoi na ulicata i se zapoznavam :arrow: kakvo puk tolkova :wink:

bulgarche
07-06-2005, 19:16
}e sym na prou`waniq, espedecii, brigadi...na mnogo mesta stiga w petyk da siwzema izpita

d_size
07-06-2005, 19:22
Другата седмица заминавам в Испания, като се върна от 1ви до 10 август съм на лагер в Обзор :р

pLaMa4eTo
07-06-2005, 19:38
emi az sq ot 9 do 14 sam na morence s na6te...posle otivam v stara zagora pri babeto i sled tfa sam si v pld s drujki iz grada,po kupon4eta i dran dran...sled tfa avgust ot 16 do 23 sam na lager pak s drujkite v Nesebar...i taka gore dole...septemvri trqbva da pregovorq malko po frenski i posle aaaaaeeee pak daskalo :)

Breakaway``
07-11-2005, 18:34
Първо малко вкъщи, после на море ... а като съм вкъщи определено няма да скучая :P

eNigMaTic^
07-11-2005, 20:40
Другата седмица заминавам в Испания, като се върна от 1ви до 10 август съм на лагер в Обзор :р
Хаха ний сме от 22.07 до 01.08 :Д Няя са засечеме :P