PDA

View Full Version : Нещо с белите дробове предполагам



devil4e
07-04-2005, 11:56
Ами ще започна с това че като бебе съм била болна от бронхална асма. 5 години бях на "Кетотифен" и "Салботамол" (май така бяха сори ако греша, но бях малка а и беше отдавна). Била съм много зле щото още като съм се родила съм го имала (предполагам е е по наследство ако може де щото и майка ми го има) и съм щяла да се задуша. Иначе пристъпи досега освен веднъж не съм имала. От 8 месеца пуша, но пуша бяло виктори по минимум 1 кутия на ден. Преди месерц ги бях спряла за 4 седмица (за да си докажа че не съм пристрастена) после пак ги почнах за кеф. Седмица 2 преди да ги спра МАЙ получих пристъп. Незнам дали е това защото от осъзнатите си години не съм получавала. Беше се едно нещо ме притиска в гърлото и към половин минута не можех да дишам. Не му обърнах на тва голямо внимание.Но днес докато идвах към вкъщи (на 1 километър е от баба а по принцип аз цял младост секи ден обикалям пеша) ме заболя от дясната страна на гръдния кош, под гърдите и едва дишах. През носа вообще не усещах въздуха и се задушавах, а през устата като дишах ме болеше много там. Даже ми се замая главата и леко ми се размаза погледа. Та искам да ви питам дали може да е нещо сериозно защото наистина почти бях почнала да се задушавам.

Cradle of Death
07-04-2005, 12:58
продължавай с цигарките не се знае къде ще се кютнеш. Ами спри ги така ще е най добре щом усещаш такива симптоми.

GeRyTo
07-04-2005, 16:02
Ами мила как да не ти се ядоса човек?!!!! Сама си си дала отговора!!!! Спирай ги тъпите цигари преди нещо сериозно да ти се е случило (не че тези неща не са сериозни де). Да имаш такова заболяване и да си пушиш най-спокойно е абсолютна проява на нехайство спрямо теб самата и здравето ти. Разбери, че не си го намерила на пътя и трябва да се пазиш!!! Задължително оставяй цигарите!!!!!

sladka_blondi
07-04-2005, 16:02
Ako ne moje6 da spre6 cigarite,pone gi namali malko.

Mladenoff
08-29-2013, 23:38
Започвай с твърдите наркотици, та да може да си прекараш добре и малкото ти оставащ живот.

vladyman
08-30-2013, 08:00
Pretty much горното мнение, да. По рождение с дихателни проблеми (а предполагам и с други), пуши си по минимум една кутия на ден за кеф (лол, точно за кеф ще да е, никаква пристрастеност няма тук) и се чуди че се чувства зле.

Smrazqvashta
08-30-2013, 09:12
Абе вие двамата над мен, луди ли сте да коментирате тема от 2005г?

Mladenoff
08-30-2013, 21:05
Една минута мълчание освен :(

NissaN
09-08-2013, 13:40
В такъв слу4ай не пуши

draid
09-08-2013, 21:15
Бог да я прости, 8 години по-късно +