PDA

View Full Version : Kak se razbira 4e se e skusal prezervativut???Pls answer me



SlaDkisH
07-04-2005, 14:06
Purvo iskam da vi se izvinq za tupiq vupros...sigyrno na pove4eto ot vas 6te vi se stori super glupavo i nevejo kak moje da pitam takova ne6to i 6te mi se prismeete no mnogo se nadqvam da ima takiva koito seriozno da mi otgovorqt.Pitam za6toto ne sum pravila sex,no suvsem skoro 6te pravq i mnogo se pritesnqvam ot falovete koito nqkoi put stavat s prezervativite!Zatova mnogo vi molia kajete mi kak se razbira 4e se e skusal prezervativa...momi4eto use6ta li ne6to...ili mom4eto i kakvo po to4no???Znam 4e ako eventualno tova se slu4i se pie Postinor Duo!Su6to taka molia vi preporu4aite mi marka prezervativi,koi sa nai-ka4estvenite i nadejdnite i nai-skupite,to nikoga ne e napulno sigyrno no e po dobre da se pozlvat izpitani marki!Ne6to drygo trqbva li da se polzva pi purvia put,kato predpazno sredstvo?Shte sum vi mnogo blagodarna ako razqsnite tezi ne6ta :!:

SweetBunny
07-04-2005, 15:15
emi neznam kak se razbira dali prezervativur se e skusal...pone na men ne mi se e slu4valo :D noo hubavi marki na prezervativi sa Vitalis i Cool :wink:

Ashlee^
07-04-2005, 15:58
Mi az izob6to ne sam opitna :lol: Nali me razbirash,no za marka znam 4e Durex sa mnogo dobri :D Neka nqkoi drug ti razqsni ostanaloto,za6toto i az neznam :? no pri pove4eto slu4ai koito sam 4ela dvoikite razbirat 4e prezarvativa se e skasal sled akta.Neznam sega ne me slu6ai :) Uspeh

unnormal-girl
07-04-2005, 17:18
ами презерватива когат се е късал се е разбирало след като свършим и приятеля ми като си го "извади" ... аз не съм усетила нищо... а хубави презервативи са Спортекс - оргазъм или нещо такова- абе едни в лилава кутиика - спираловидни много ни допадат :)) е това е и айде късмет на сефтето :P

___Kaka Eli___
07-04-2005, 18:16
:roll: Ами честно казано незнам,мисля че то се усеща :? по някакъф начин

iveto ot belene
07-04-2005, 18:26
Zna4i ne se nadqvai 4e o6te ot purviq put 6te vi trqbvat prezervativi,za6toto moje da ne stane vednaga. No ako iska6 da ne zabremenee6 izpolzvaite SPORTEX poneje sa ligavi i se purzalqt huvabo a ne kato drugite. Pone 6te vleze. I toi trqbva da izleze ot teb predi da se e izhvurlil za da e siguren 4e prezervativa ne se e skusal.Uspeh

SlaDkisH
07-04-2005, 19:28
Za tazi marka SPORTEX nqkude iz tozi forum pro4etah mnenie 4e mnogo se kusat???Po princip sum 4yvala 4e DUREX i LIFESTYLES sa nai-dobri...no ne moga da precenq za tova ocenqvam va6ite otgovori i mneniq :) a puk za skusan prezervativ vse po ne6to trqbva da se razbere???ako tuka ima nqkoi na koito my se e sly4valo da spodeli plsss

Fantazia
07-04-2005, 21:11
И аз знам за Durex че са добри,а за другите марки не мога да кажа...и по темата не съм много на-ясно как се разбира като стане фал,дано някои по опитен да разясни защото и аз искам да разбера.

pinK_Baby
07-04-2005, 21:33
SPORTEX са абсолютни боклуци...сама каза,че искаш скъпи презервативи пробвай с LifeStyles или Дурекс...при нас с приятеля ми презерватива се скъса и беше Спортекс,а с други не сме имали проблеми и оттогава просто забравихме за тях!Пък и имат горчив вкус и ако искаш да му правиш френска любов след тва например няма да можеш.... :roll: а как може да се разбере...ми не знам при нас той го видя по време на самия секс и го сменихме....иначе не съм убедена,че може да се усети по някакъв начин....

SlaDkisH
07-04-2005, 21:44
SPORTEX са абсолютни боклуци...сама каза,че искаш скъпи презервативи пробвай с LifeStyles или Дурекс...при нас с приятеля ми презерватива се скъса и беше Спортекс,а с други не сме имали проблеми и оттогава просто забравихме за тях!Пък и имат горчив вкус и ако искаш да му правиш френска любов след тва например няма да можеш.... :roll: а как може да се разбере...ми не знам при нас той го видя по време на самия секс и го сменихме....иначе не съм убедена,че може да се усети по някакъв начин....
Mnogo ti balgodarq za mnenieto :) :!: Pomogna mi,qvno naistina Lifestyles i Durex sa po dobur izbor,ako mi kaje6 i koi vid ot tqh si izprobvala i si dovolna prosto nqma da ima6 ravna :wink: A za tova koeto kaza 4e toi go e vidql po vreme na samia seks kakvo ima6 v predvid,v smisal mqstoto na koeto se e skusal se vijda taka li?Zna4i mai izvoda e 4e trqbva da se polzvat ka4estveni prezervativi i da se oglejda za eventualni gafove

Cha0
07-04-2005, 21:48
ами презерватива когат се е късал се е разбирало след като свършим и приятеля ми като си го "извади" ... аз не съм усетила нищо... а хубави презервативи са Спортекс - оргазъм или нещо такова- абе едни в лилава кутиика - спираловидни много ни допадат :)) е това е и айде късмет на сефтето :P
Мога да ти кажа само че което момче или момиче не усети че се е скъсал презерватива е супер зле(с извинение),защото се усеща много и е съвсем друго чувството и за момичето и за момчето.
Пак и тези митове за скъпите презервативи дето не са късали не ми ги говорете едно момче ако не скъса презерватив по време на секс начи не си върши раотата като хората :twisted: :!:
THE END

Cha0
07-04-2005, 21:53
Vsichki se kasat ..nai sigurno e da ne svarshvat v teb

Ето едно професионално мнение поне според мен :), най-яко е без презерватив и момчето да си свършва другаде но не и вътре, защото ние трябва да пазим момичетата ..... те немогат да знаят кога ще свършим :P Успеххх :twisted:
THE END

zleeee
07-04-2005, 22:43
MAcka gledai sega za markite ti dadoha mn akal, ama kvo da go prai6 toq prezervativ qvno ne sa ti kazali... abh va v typite seks 6te mi praite... zletaaaaaaa. Po temata- zna4i sled kato svyr6ite izvajda6 vnimatelno prezervativa ot priqtelqt si taka kakto go e slojil demek ne go obry6ta6 da izte4e vsi4kata sperma. Sled tui go vryzva6 na vyzel i stiska6 ama leki4ko, to ako e bil skysan pod natiska na vyzduha 6te se razte4e ot nqkade, ako ne e bil skysan nqma ni6to da stane i vsi4ko 6te e ok

MaRiYa_86
07-04-2005, 23:11
Ами ако се скъса вътре повече ,ще усетиш топлата течност :)

Cha0
07-04-2005, 23:18
Ами ако се скъса вътре повече ,ще усетиш топлата течност :)
Е тва е ако е свършил ако не е свършил ще стане по-голям защото и на момчето допира на голо го довъзбужда и ще и е по-топло от самия член .... и ще усеща извивките му (които не може да усеща с гумата)

Crazy_Little_Girl
07-05-2005, 08:21
Ами ако се скъса вътре повече ,ще усетиш топлата течност :)
Е тва е ако е свършил ако не е свършил ще стане по-голям защото и на момчето допира на голо го довъзбужда и ще и е по-топло от самия член .... и ще усеща извивките му (които не може да усеща с гумата)

Da de ama tova 6te stane pri polojenie 4e e dosta skusanoto,za6toto ako e samo edna malka dup4ica mom4eto nqma da moje da dopre do golo...i nqma da se yseti...dobre de pri skusvane ne e li nai-4esto malka dupkata ili ne e taka???

pinK_Baby
07-05-2005, 08:29
SPORTEX са абсолютни боклуци...сама каза,че искаш скъпи презервативи пробвай с LifeStyles или Дурекс...при нас с приятеля ми презерватива се скъса и беше Спортекс,а с други не сме имали проблеми и оттогава просто забравихме за тях!Пък и имат горчив вкус и ако искаш да му правиш френска любов след тва например няма да можеш.... :roll: а как може да се разбере...ми не знам при нас той го видя по време на самия секс и го сменихме....иначе не съм убедена,че може да се усети по някакъв начин....
Mnogo ti balgodarq za mnenieto :) :!: Pomogna mi,qvno naistina Lifestyles i Durex sa po dobur izbor,ako mi kaje6 i koi vid ot tqh si izprobvala i si dovolna prosto nqma da ima6 ravna :wink: A za tova koeto kaza 4e toi go e vidql po vreme na samia seks kakvo ima6 v predvid,v smisal mqstoto na koeto se e skusal se vijda taka li?Zna4i mai izvoda e 4e trqbva da se polzvat ka4estveni prezervativi i da se oglejda za eventualni gafove

за вид не знам...ние досега сме взимали супер тънки или класик...много не съм обръщала внимание в интерес на истината,но поне с тях не сме имали проблеми...много важно е и да се сложи правилно презерватива,а и както казаха другите преди мен дори и да го правите с презерватив не трябва да свършва в теб при никакви положения,щото може да се изхлузи....не знам аз лично не усетих когато се скъса...наистина ми беше мъничко по-хубаво,но тогава разликата не ми се стори голяма...при нас направо се сцепи от половината на ластика отгоре и той просто го видя...в смисъл отдели се една част от ластика...нямаше как да не го забележи докато вкарва/изкарва....

luvche^87
07-05-2005, 08:54
na men vednuj samo mi se slu4i i be6e brutalno kusane :? toi vednaga useti i go metna paravo prez prozoreca, oba4e se okaza 4e edna 4ast e ostanala v mene :x do drugiq den mi pare6e i si misleh 4e ne6to ot turkaneto mi e stanalo.... oba4e na sutrinta bukvalno rodih par4e prezervativ napravo se izkorah... dosta e osasno ako tva par4e se be6e zasmukalo v trubite stava mnooogo kofti :?
p.s. ne be6e nqkuv ot 20 est :wink:

Cha0
07-05-2005, 08:59
na men vednuj samo mi se slu4i i be6e brutalno kusane :? toi vednaga useti i go metna paravo prez prozoreca, oba4e se okaza 4e edna 4ast e ostanala v mene :x do drugiq den mi pare6e i si misleh 4e ne6to ot turkaneto mi e stanalo.... oba4e na sutrinta bukvalno rodih par4e prezervativ napravo se izkorah... dosta e osasno ako tva par4e se be6e zasmukalo v trubite stava mnooogo kofti :?
p.s. ne be6e nqkuv ot 20 est :wink:
Познато ми е тва с мойта приятелка също се случи, обаче аз като ми се скъса презерватив проверявам дали е цял ..... и добре че съм проверил, защото както каза можеше да стане по-сериозно. Пак и нямаше как да не забележа при положение че някаде кам половината презерватив беше останал в нея ама го извади :) и сичко е нормално ама ако се късат се късат много с малки дупчици рядко ...... (мое мнение)

little_lady
07-05-2005, 09:21
Abe normalni li ste be hora SPORTEX sa nai-skapanite prezervativi koito syshtestvuvat ot edna cqla kutiika samo 1 prezervativ ne se skysa gyrmqt kato pushki mamito ima samo DUREX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

ycMuBkaTa
07-05-2005, 09:32
аз лично мога да ти препоръчам Durex - extra safe. До сега не сме имали никакви проблеми с тях. А иначе относно скъсването-презерватива просто се пръска и се усеща

SlaDkisH
07-05-2005, 10:43
аз лично мога да ти препоръчам Durex - extra safe. До сега не сме имали никакви проблеми с тях. А иначе относно скъсването-презерватива просто се пръска и се усеща

Mersi mnogo :wink: Tova be6e to4en,qsen,kratuk i iz4erpatelen otgovor,to4no takuv iskah da polu4a :)

Cha0
07-05-2005, 17:19
аз лично мога да ти препоръчам Durex - extra safe. До сега не сме имали никакви проблеми с тях. А иначе относно скъсването-презерватива просто се пръска и се усеща
Те дето са добри добри са ама .... много са дебели и се губи чувството .. иначе като марка са едни от най-добрите :!:

SlaDkisH
07-06-2005, 06:53
аз лично мога да ти препоръчам Durex - extra safe. До сега не сме имали никакви проблеми с тях. А иначе относно скъсването-презерватива просто се пръска и се усеща
Те дето са добри добри са ама .... много са дебели и се губи чувството .. иначе като марка са едни от най-добрите :!:

Cha0 a ti moje6 lid a preporu4a6 nqkoi dryg vid koito ne sa tolkova debeli...bi trqbvalo da ima na Durex i po tunki prezervati?

desislav
11-07-2006, 11:02
zdrasti iskam da vi pitam moje li priqtelkata m ida e bremenna,sled kato sme pravili sex s prezervativ,na neq i doide noramlno kakto obiknovenno i az ne sam svyrshval v neq.syshto pls otgovorete mi kak se kasa edin prezervativ.pishete tani2@abv.bg

Пари да има - *урви бол.
11-07-2006, 11:25
Без гума най-добре и най-задоволително. За първи път предпочети durex черния, вътре е с сива опакофка мисля че... performance пише отвън, по-хлъзгави са и ще ти дойдат добре, а иначе оранжев дурекс, защото е релефен и жената се възбужда повече (поне така казва приятелката ми)

lunnoto_momi4e
11-07-2006, 13:52
Eeeee mnogo qsno 4e Sportex sa nai-hubavite!!! :smt016

krem4et0
11-07-2006, 18:56
То се вижда бе-нали той се къса! Ако свърши в теб ще има и сперма наоколо и като цяло след като той свърши е добре да завържете здраво презервативът и да го огледате та не изтича от някъде за всеки случай. А и от време на време проверявайте по време на актът. И най-важното,нека той не свършва докато е в теб,а да го извади малко преди това!

Chiana
11-08-2006, 08:39
Тааа аз съм късала всички марки, които съм ползвала. Препоръчвам ти Дюрекс Елит. Тях съм ги късала само веднъж и презерватива остана на парчета в мен. Иначе като цяло са най-хубави май. Тях най-много ги ползвах. Или Дюрекс екстра сейф. Те са много корави. Ама какво ще усетиш незнам...
Лайфстайл не съм ги ползвала. Както и Виталис. Дали се усеща... ами да, като вземе да ти става едно хубаво и като усетиш как се изпълваш с течност и после тя изтича от теб... Абе ако усетиш рязка промяна в чувството, в допира така... Значи се е скъсал. Абе каквото и да става ти препоръчвам три основни неща, от които никога да не се отклоняваш:
1. Не прави секс в периода на овулацията! Каквото и да става не прави секс. Като се усетиш, че си в овулация, НЕ ПРАВИ СЕКС!
2. Никога, ама никога не му давай да свършва в теб.
3. Ако той не е свършвал в теб, и ако не си в овулация, не се тъпчи с постинор, защото е СТРАШНО вредно. Много е вредно за организма, направо ти прецаква организма отвсякъде. Постинорът се пие в наистина краен случай. И не забравяй - може да се пие маааксимум 2 пъти в година. Така че си прави изводите, ако скъсате презерватив и предния месец си пила постинор. Ще си с вързани ръце.
Ако е свършил в теб, но след 1-2 дена ще ти дойде, вероятността тогава да забременееш е минимална. Наистина минимална. Тогава са най-безопасните дни, в които да правиш секс. След като ти свърши, опасността е по-голяма даже. С всеки изминал ден става все по-голяма. Е, естествено, че трябва да отбележа, че опасност ВИНАГИ има. Общо взето с тия презервативи трябва много да се пазиш. Винаги гледай да си добре овлажнена, защото изсъхнеш ли, тъпата гума се къса. Като сменяте позите го проверявайте тоя презерватив дали е още здрав. А и другият вариант е, ако имаш сериозен приятел, да се тъпчеш с противозачатъчни, както аз правя. Поне ще знаеш, че е абсурт да забременееш.
Искрено ти пожелавам никога да не късате презерватив! Айде приятно изкарване.

SINDEL
11-08-2006, 08:42
Абе хора, вие изобщо гледате ли темата колко е стара?!!?