PDA

View Full Version : masleni boi



unnormal-girl
07-04-2005, 22:38
nqkoi moje li da mi kaje ko im ima na tes boi. neska vmesto temperni sa mi dali masleni i sa mi mnogo "smotani" 1vo ne se risuva s voda 2.nemoga da si ochistq posle chetkata ?? nqkoi da znae neshto poveche? i shto nemoga da si ochistq chetkata mnogo golqma prekarvaciq :x

07-04-2005, 22:40
Ми щото ти трябва разредител, или безир или темпертин, ама верно маслените бои са за по опитни художници, ходи им се скарай на тия и им кажи да ти дадат темперни.

unnormal-girl
07-04-2005, 22:45
mersi mnogo shte utida i sha im sa skaram na teq ot knijarnicata...

BlinDBoY
07-04-2005, 23:33
Имам приятелка художничка !!!Когато рисува...със маслени бои :shock: оф тя не рисува ами мацоти..със пръсти и най-странното е ,че става супер красиво...релефно :P

bad4e
07-05-2005, 06:00
ами аз бих казала, че си извадила късмет от станалата неволна грешка...едно че маслените бои са страхотни, много над темперните, а друго че са и доста по-скъпи...нормално е да не можеш да си изчистиш така лесно четката, просто те са 'маслени':) а и трябва да ги разредиш-най-добре с ленено масло..и повярвай картината ще стане идеална :)))) бтв за какво ще ги ползваш ?:)

iveto ot belene
07-05-2005, 07:01
Mai e po-dobre da si gi zapazi6, otkolkoto da gi vurne6. Kupi si novi temperni, vse pak izliza mnogo po-dobre 6tom maslenite sa po-skupi i ti ne si gi pla6tala. Kakto si re6i6

unnormal-girl
07-05-2005, 11:52
ами аз бих казала, че си извадила късмет от станалата неволна грешка...едно че маслените бои са страхотни, много над темперните, а друго че са и доста по-скъпи...нормално е да не можеш да си изчистиш така лесно четката, просто те са 'маслени':) а и трябва да ги разредиш-най-добре с ленено масло..и повярвай картината ще стане идеална :)))) бтв за какво ще ги ползваш ?:)

а от къде мога да си намеря ленено масло? от книжарница или от магазин за бои??

за какво ще ги ползвам.. ми ще рисувам с тях .. ;) пейзажи какво др аз не обичам да драскам друго

bad4e
07-05-2005, 16:45
ми не знам би трябвало да ги има в някои по-големи книжарници,питай, разпитвай:) иначе и натюрморт можеш да правиш става супер, ама въпрос на предпочитания и вкус:))))))) айде приятно рисуване

unnormal-girl
07-05-2005, 18:15
mersi :)) :!: shte otida i shte proverq :!: nqkoi moderator po jelanie moje da zaklyuchi temata , zashtoto nqmam nujda ot poveche otgovori :!: :wink: :lol: