PDA

View Full Version : koi iska muzika!?



sweezy_girl
07-06-2005, 13:22
yuxuuuuuuu! ee xora imam zapitvane kum vsi4ki! nz ot skoro sum i moje da e imalo takava tema :( ta zna4i az imam qko muzika i ako nqkoi iska moje da menkame pesni4ki! imam vsi4ko ako nqmam 6te namerq ot nqkude! ako nqkoi iska da mi pi6e na icq ili v foruma 6te se razberem ! mersi chao

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

girlpower
07-06-2005, 13:37
Попринцип мястото на тази тема не е тук!Но се радвам че я пусна!Аз от доста време търся две песнички!Ако ги имаш моляте да ми ги пратиш на tar4etoo@yahoo.com


evanesecence-bring to...не се сещьм нататъка
mario winas-i don`t wanna know

sweezy_girl
07-06-2005, 13:49
aide 6te ti gi pratq do kraq na sedmicata!

girlpower
07-06-2005, 14:02
aide 6te ti gi pratq do kraq na sedmicata!
ok 6te 4akam :)

sweezy_girl
07-06-2005, 15:01
AI NAMERIX TI GI
SA 6TE TI GI PRATQ

sweezy_girl
07-06-2005, 16:26
izglejda nikoi ne e golqm fen na muzikata e az sum :P kvo da se pravi takova e pokulenieto sega :roll: :roll: :roll: :roll: lele kvi gi plumpam ufff ujas! :wink:

07-06-2005, 22:18
Super :D moje6 li da mi nameri6 pylnata versiq na pesenta devil's path ot koncerta world misanthropia na dimmu borgir i masses of new mesiah (ne sym siguren dali to4no taka se pi6e),sy6to taka i nekvi pesni na grupa borknagar

Cold_King
07-06-2005, 22:22
tva gore bqh az :oops: Eto mi e-mail da gi prati6 mortis@abv.bg Blagodarq predvaritelno.

Murderdoll^^
07-06-2005, 23:32
izglejda nikoi ne e golqm fen na muzikata e az sum :P kvo da se pravi takova e pokulenieto sega :roll: :roll: :roll: :roll: lele kvi gi plumpam ufff ujas! :wink:
кххх "скъпа"( :lol: )тфа че просто
някои хора слушат музика за която
ти най-вероятно не си и чувала не
означава че не са фенове :wink: :wink: :wink:
ако ся ти кажа да ми намериш
5-10 песни на Кълн, или даже на
As I Lay Dying, Funeral for a Friend,
Chevelle, From Autumn to Ashes, Unearth...
ще седиш и ще се пулиш пред монитора
два часа и съм сигурна че пак нищо
няа намериш...така че не ми говори кой
не е фен и кой е фен айде...сложила аватара
на пънк'с нот дед и айде вече голямата
фенка...

pLaMa4eTo
07-07-2005, 09:31
za kfo e sq taq tema???da si predlaga6 uslugite li we sweezy_girl??? ako nqkoi mu trqbva ne6tu-sam 6e se obadi..puk i ti kato tarsa4ka li se izjivqva6???ne se nau4ihte kakvi temi da puskate i kade...uuuffff

SixSense
07-07-2005, 09:38
izglejda nikoi ne e golqm fen na muzikata e az sum :P kvo da se pravi takova e pokulenieto sega :roll: :roll: :roll: :roll: lele kvi gi plumpam ufff ujas! :wink:
кххх "скъпа"( :lol: )тфа че просто
някои хора слушат музика за която
ти най-вероятно не си и чувала не
означава че не са фенове :wink: :wink: :wink:
ако ся ти кажа да ми намериш
5-10 песни на Кълн, или даже на
As I Lay Dying, Funeral for a Friend,
Chevelle, From Autumn to Ashes, Unearth...
ще седиш и ще се пулиш пред монитора
два часа и съм сигурна че пак нищо
няа намериш...така че не ми говори кой
не е фен и кой е фен айде...сложила аватара
на пънк'с нот дед и айде вече голямата
фенка...
аве имаше 1 сайт само с песни на кълн, но не го помня. наеш ли го ?

MMF
07-11-2005, 14:02
Хах,...добре, изяжте го момичето, щот' е решило да ви направи услуга, а не на всеки три теми една да е "Дайте ми линк, търся песен и тн."....Ам не искам да споря с вас, щот' знам, че си приказвам сам, за съжаление...BTW sweezy_girl, можеш ли да ми намериш на Puffy - "I'll Be Missing You"...mail-а ми е th3_unf0rg1v3n@abv.bg . 10х предварително! :wink:

CRaZy_IKT
07-11-2005, 14:28
[bHym...A kyv e smisyla na temata?! :roll: [/b]

blackboy
07-11-2005, 15:51
Да,да апък ако някой ми намери:
activ-activ
и
lift me now-MOBY

мноУ ще го уважа'ам :D :lol: :D

SixSense
07-11-2005, 16:27
Хах,...добре, изяжте го момичето, щот' е решило да ви направи услуга, а не на всеки три теми една да е "Дайте ми линк, търся песен и тн."....Ам не искам да споря с вас, щот' знам, че си приказвам сам, за съжаление...BTW sweezy_girl, можеш ли да ми намериш на Puffy - "I'll Be Missing You"...mail-а ми е th3_unf0rg1v3n@abv.bg . 10х предварително! :wink:
аз ти я пратих :D

aBeP4eTo
07-11-2005, 17:22
Това не е търсачка, а форум!
Modareted by aBeP4eTo