PDA

View Full Version : polojenieto v sofiq :evil:



unnormal-girl
07-06-2005, 20:15
Az iskam da popitam horata ot sofiq kak se opravqt tam , samo kato gledam po novinite polojenieto e ujasno , vse edno ne sme v b1lgariq ami... ta tui se pak e stolicata ni koi znae kakvo mnenie shte si s1zdadat chujdenci koito minat ot tam :evil: e*ahgi v smotanoto pravitelstvo trqbva da se opravi tova neshto :!: to i maloumni da sa pak trqbva da napraqt neshto to tova e za sramotiite az nik1de drugade ne s1m vidqla takova polojenie prosto me otvrashtava :x

Twista
07-06-2005, 20:31
Ми к`во да направим... Пе*алчето Софиянски си обра партакешите и остави ла*ната пък който може да се оправя. Хората с право си протестират. Все пак никой не иска бунището да е под носа му. :roll:
Но верно положението в града е ужасно и някой от високопоставените лица трябва да направи нещо, защото не се трае.

SixSense
07-06-2005, 20:43
да се радваме, че е студеничко, представете си, ако беше жега, от тия изригващи кофи вече щеше да е тръгнала зараза. но и от дъжда ще мухляса всичко.. без коментар... а софиянски заслужава да му забият един заден ляв в ухилената физиономия :evil:

07-06-2005, 20:56
Еми аз даже мислех да се снимам при едни к0фи, бяха претрупани, даже самите к0фи не се виждаха :)

aBeP4eTo
07-06-2005, 21:01
http://www.teenproblem.net/news/index.php?m=s&id=156
ситуацията е плачевна...

Immortalka
07-06-2005, 22:44
Положението е трагично...навсякъде вони на кофи и боклук.гадност...То всъщност кофите са толкова затрупани ,че не се вижда ,че съществуват :evil:
Интересно колко ли ще продължава това ? :x Щото вече и болестите тръгнаха :x

bulgarche
07-06-2005, 22:48
Най-после някой да пусне тема за това. Много е странно точно столицата на България да тине в мизерии, въпреки, че ми се вижда малко смешно и забавно. Незнам защо но...можеби защото за мен това е някъв "велик" град, а всъщност ... малка кочинка

07-06-2005, 23:20
най ми е интересно когато се разхождам по центъра някой да снима кофите :D
каква поезия смао :wink:

Elitooooo
07-07-2005, 06:00
Bih iskala vsi4kite bokluci da se predmestta pred ministerstvoto,i da vidim togava.Zna4i lela mi kato si doide predi 2 dena ot Amerika ima6e namereneie da snimka Bulgaria za spomen.Ebati spomena :!: :evil: Ministri,deputati,...izob6to da ne si mislete 4e 6te vlezem niakade po dale4 ot blizkaa kofa :!: :!: :!: :wink:

07-07-2005, 07:00
положението в софия взе да става доста миризливо.
единственото положително нещо в тая работо е, че чужденците искрено се развличат...колкото пъти мина по Витошка, толкова пъти виждам разни руси англичани, които разпитват екскурзовода (хаха..) що за "екстра" са прелелите кофи...нека се забавляват хората. само тук може да се види нещо подобно.
деба неговата мама кметска. но както казаха народа си е виновен. като са тъпи софиянци да гласуват за тоя лилипут...техен си проблем. имам право да го кажа това, нищо че и аз живея в софия, но поне никой от роднините ми не гласува за Стефчо миналата есен.

untoten

SixSense
07-07-2005, 07:34
намирисва :lol:
ай да съдим държавата и правителството
PUNKSnotDEAD

unnormal-girl
07-07-2005, 07:38
Bih iskala vsi4kite bokluci da se predmestta pred ministerstvoto,i da vidim togava.

naystina dobra ideq :twisted: ama to pak kazvam kolkoto i da e glupavo pravitelstvoto nemoje da ne moje da izmisli neshto za da mahne tiq bokluci :roll: i posle da se nadqvat da vlezem v E.S da moje i da stane no sled stotina godini :twisted: kogato pone boklucite si znaqt mqstoto :arrow: na smetishteto :idea:

unnormal-girl
07-07-2005, 07:38
намирисва :lol:
ай да съдим държавата и правителствотоPUNKSnotDEAD

v pravoto si ste :!: :!: :!:

universal_dream
07-10-2005, 21:59
намирисва :lol:
ай да съдим държавата и правителството
PUNKSnotDEAD
Mного много правилно !!! ние тук в Софиа сме си виновни!! щото тъпия Български народ със всичко се примирява...т'ва е супер зле сме си! Дано да се оправим някой ден...а като гледам и по-зле ще става :cry: бе както каза Елитоооо и аз тва съм си го мислел да занесем всичките боклуци пред министерството да им мирише там на мерзавците! ще влизаме в европеиския съюз ХАХА! смеееех...ве мани мизерия отвсякъде,ама така ще е и в бъдеще ако продължаваме да си трайкаме...

07-10-2005, 22:55
Вие не сте били в Гърция на протест на боклучарите да видите град един месец без боклучии :shock: ама там хората се организират като протестират щото имат солидни профсъюзи :wink: . Аз от Софиянски сам супер доволен, и просто е факт как като го изгониха всичко отиде по дяволите. :wink: Тепърва ще гледате шоу... мене ме интересува дупките да оправят щото човек не може да кара кола със спорто окачване заради тия пътища... :x

De_mikke
07-14-2005, 22:35
Abe te ne izchistiha li veche Sofiq...skoro novini ne sym gledala,ama priqtelq mi dnes se vyrna ot tam i kaza che mai e izchistena ili toi neshto ne e razbral :shock: