PDA

View Full Version : серуми за изправяне на косата



mil4eto_
07-07-2005, 10:41
плс ми кажете някой як серум за изправяне на косата
10х предварително

Naughty
07-07-2005, 10:47
И аз бих искала да знам за нещо подобно!
От години се боря с чупливата коса и за сега единственото решение е сешоар...даже и преса не ми помага, но това адски много изсушава косата и не е полезно!

mil4eto_
07-07-2005, 10:54
да бе и аз питам тва щот ми казаха 4е има серуми които когато си изправяш коката със сешоар или преса ти првят косата мека и готина а и запазват по-дълго време ефекта

Naughty
07-07-2005, 11:17
В такъв случей се отбии до фризцорката си и я питай като ти изправя косата (ако ти я е изправяла) какво ползва...защото и на мен ми слагат разни такива неща като ходя на сешоар, но предполагам, че не са ефтини и за това се ползват само от професионалисти

mil4eto_
07-07-2005, 11:29
еми мен парите не са ми проблем аз като ходя на фризьор не ми изправят косата щот до преди мн си я пазих ма са реших да по4на щот просто не я търпя

Naughty
07-07-2005, 12:06
Аз преди ходех на почти всяко миене, нос е отказах, защото косата ми изтъня и стана по-рядка!
Когато ми я изправяха наистина беше супер готина - мека, гладка, блестяща! Слагаха ми едно зелено нещо в алпула подобна на тази от течен аналгин ;-) Но не знам как се казва :-)

LilYofTh3vaLleY
07-07-2005, 14:20
I az imam sy6tiq problem.. kosata mi e 4upliva i az vseki pyt q su6a s 4etka, za da se izpravi, no stava mnogo suha. Moqta friziorka mi kaza da izpolzvam kristali za kosa. Prodavat se vyv po4ti vsi4ki kozmeti4ni magazini, a i ne sa mnogo skypi. Slagat se po 2-3 kapki na mokra kosa, sled koeto se izsu6ava i otnovo se slaga ot kristalite. Pridavat na kosata blqsyk i tq stava mnogo meka :) Nadqvam se da sym bila ot polza :wink:

sisa_pisa
07-07-2005, 15:05
Seruma mnogo omaznqva kosata i stoi lepkavo gadno!Ili pone tozi koito az si bqh vzela beshe takuv..inache ako kosata vi e mnogo kudrava sled kato se izkupete se vurjete na stegnata opashka i stoite taka dokato izsuhne ili kakto ste na opashka se duhayte sus seshoara i naistina se izpravq taka :wink:

Naughty
07-07-2005, 15:39
Лесно ли е сама да изправяш косата си с четка и сешоар!? Аз никога не съ пробвала, а какво каза sisa_pisa връзвам на една стегната опашка мократа коса и чакам да исъхне така! Знам,ч е не е много полезно, но май няма да се справя самс с изправянето...вие какво ще кажете?

_MuMuTo_
07-07-2005, 16:32
Mi hora ne vi znam kakvi sa tiq seriumi i te4ni kristali... :roll: Aide slojete nqkakva kartinka na tiq te4ni kristali ,4e tuka v USA si nqmam i predstava kakvo e tova...Ina4e i moita kosa e typa(4upliva)...Kakvo moga da kaja,basi ujasnoto!?Napravo se otvry6tavam,ina4e az kato e o6te mokra samo vodata popita s kyrpa polzvam na L`Oreal Studio Line Anti-Frizz Cream nz dali v BG gi ima... :oops:
http://i2.photobucket.com/albums/y28/fenka_na/untitled12.jpg

ProstoAz
07-07-2005, 17:08
За серуми не мога да ти кажа, но аз ползвам "LONDATREND препарат за изправяне на коса", слага се на мокра коса и после косата се суши с кръгла четка и сешоар. :wink: Предпазва от изсушаване и от вредните слънчеви лъчи.

Течните кристали незнам кой ги каза, но те въобще не са за изправяне на косата? :roll: Аз имам и въобще не ми харесват...докато ги ползвах 2 часа се мъчих със сешоара и после с пресата да си изправя косата, но не ставаше! 1 месец ги ползвах и косата ми стана непоносимо упорита! Въобще не се поддаваше на изправяне! Иначе течните кристали правят косата мека, със страхотен блясък, против цъвтеж са и т.н. :wink:

mil4eto_
07-07-2005, 20:18
аз имам некъв крем май се води на сънсилк ама е яко тъп никъэв ефект няма

ProstoAz
07-08-2005, 08:41
аз имам некъв крем май се води на сънсилк ама е яко тъп никъэв ефект няма

Този на Сънсилк и аз го имам и наистина нищо не прави... :roll:

kristin_
07-08-2005, 11:10
Silis Sliding Spray - спрей за изправяне на коса

Спрей за облекчаване на разресването и третиране на косата с преса, без да я натоварва. Със своята иновативна формула позволява изправянето на косата да остане за по - дълго време. Има защитаващо действие от външни вредни влияния и възстановяващ ефект.

Начин на употреба: Нанася се на суха коса и се изчетква или се обработва с преса по желание.

zapovqdai mila moje6e i po tel da me pita6

mil4eto_
07-08-2005, 15:10
Silis Sliding Spray - спрей за изправяне на коса

Спрей за облекчаване на разресването и третиране на косата с преса, без да я натоварва. Със своята иновативна формула позволява изправянето на косата да остане за по - дълго време. Има защитаващо действие от външни вредни влияния и възстановяващ ефект.

Начин на употреба: Нанася се на суха коса и се изчетква или се обработва с преса по желание.

zapovqdai mila moje6e i po tel da me pita6
10х :oops:

GalleNo_MoMi4eNce
05-19-2007, 17:02
Moita kosa sashto e mn0go chupliva i sam q ozpravqla 1-2 pati.moqta friziorka me izpravqshe sas seshuar i techni kristali i beshe mnoo qkO!Sega si vzeh i az tiq dni she se opitam da se izpravq sama s iutiq :) kakvo she kajete Nova moda :)))) :mrgreen:

05-20-2007, 18:28
Silis Sliding Spray - спрей за изправяне на коса

Спрей за облекчаване на разресването и третиране на косата с преса, без да я натоварва. Със своята иновативна формула позволява изправянето на косата да остане за по - дълго време. Има защитаващо действие от външни вредни влияния и възстановяващ ефект.

Начин на употреба: Нанася се на суха коса и се изчетква или се обработва с преса по желание.

zapovqdai mila moje6e i po tel da me pita6
ot kyde moga da si go kupq tova i kolko struva?

WhhatT
07-10-2010, 22:07
kosata mi e kato metla i ne moga da q ponasqm. syha e star4i i ni6to ne moje da q spre .. :? preporu4aie mi ne6to koeto 6te q napravi po-meka i ne iziskva mn griji (da ne sedq s 4aove pred ogledaloto) primerno da se namaja s ne6to i da si stoi taka cql den 8-[

7227
07-10-2010, 23:00
и аз това искам,да си намажа косата с нещо и да си стои права и лъскава..еххх ме4ти....

Taminkaa981
02-06-2012, 21:13
аз използвам серум за изправяне на косата на John Frieda действа значително добре. Попринцип на нормална или тънка коса действа за около 2-3 дни, но моята коса е гъста и действа за около ден. Но иначе е много ефикасен :)

Taminkaa981
02-06-2012, 21:15
И между другото до някъде подхранва косата аз съм много доволна от този продукт
http://www.johnfrieda.com/en-US/ProductDetail/Hair-Care/Frizz-Ease/3-Day-Straight-Semi-Permanent-Styling-Spray