PDA

View Full Version : NO SMOKING!



izsulen s kecove
07-07-2005, 11:17
Хехе незнам защо пиша това де, но все пак:) аз сега сам на 17 и НИКОГА е съм пробвал да пуша цигари и мноо ми и гот и се кефя, за какво да се тровя излишно! Иначе пак сам опитвал няколко пъти трева ама не ми е некво гот, общо взето се кефя много че нямат такива проблеми с цигарите! Представете си лятото както си леко запотен и да си пушач на к,во ще смърдиш УЖАС и отгоре дори да си изпразнил цял дезодорант едва ли ще те оправи!Ами това е надявам се да не съм ви загубил времето !

e4o
07-07-2005, 11:32
bravo na teb, pozdravleniq, as puk pu6a,
ina4e i ti si kato brat mi, toi e na 18 ne pu6i, samo e probval nqkolko puti treva :roll: :wink:

Elitooooo
07-07-2005, 11:46
Da viarno si e,men cigarite pak me draznat stra6no mnogo,smaia dim i pu6ek :roll: :wink:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-07-2005, 12:03
Ми браво на теб. Лошо няма. Но нещо ми се губи смисъл на темата :evil: :?:

Lil` Bow Wow
07-07-2005, 14:08
Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа:cool:

Fire_Baby
07-07-2005, 14:24
az puk pusha ma rqdko(max 3 cigari na den),no vupreki tova me drazni kogato maika mi sedne da pushi pred men.Po princip ne se kefq na pushachite koi znae kolko ma pusha kak e kazano samo za sporta che si nemam rabota ako me razbirate :wink:

sisa_pisa
07-07-2005, 14:58
Emi bravo na teb ako otkajesh i priqtelite si ot tozi otvratitelen navik te priznavam :lol:

JaYnE
07-07-2005, 16:23
evala! az pu6ih 2 godini i nes e gordeq, pri polojenie 4e sega sum na 15 i pu6ih 2 godini. ot 1 mesec sum "4ista". mnogo se kefa na hora deto ne pu6at, puk za takiva deto na se probvali o6e pove4e. :lol:

Chiana
07-07-2005, 16:25
emi bravo na tebe puk. emi az lqtoto ejednevno si smardq na cigari i vodka ot kilometri ama si slagam gucci parfium i to ne si li4i pak i ne mi pravi osobeno vpe4atlenie. sq ako na nqkoi mu pre4io fakta 4e pu6a da propu6i i da propii i nqma da mu pre4i javascript:emoticon(':mrgreen:')
Mr. Green

CRaZy_IKT
07-08-2005, 12:47
brao :wink:

monka
07-08-2005, 14:18
emi az se opitvam da gi otkaja, oba4e mi e super trudno :(
izkarah 4 dni bez nito edna cigara, no na 5 ne izdarjah. izpu6ih 3 cigari i re6ih, 4e ot vednyj nqma da stane, a po-dobre psotepenno da gi namalq :roll:
sega mislq na den da pu6a po 4-5...ne, 4e i taka 6te mi e mn lesno, ama pak po-dobre

LiNkiN4eTo
07-08-2005, 19:48
Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа:cool:


ей дудо , и аз не пуша , проблем ? :lol: :wink:

Lil` Bow Wow
07-09-2005, 22:25
Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа:cool:


ей дудо , и аз не пуша , проблем ? :lol: :wink:

Ахах с теби проблеми не искам :Р :)

BABY_SEXY_GIRL
07-11-2005, 11:10
Saglasna sam s napisanoto ot avtora za6toto az sa6to ne pu6a, no i da pu6eh - mnenieto mi za cigarite nqma6e da se promeni! Vijdam kakvo e, no ne proumqvam za6to mnogo hora pu6at i kakvo hubavo otkrivat v cigarite :? NIto edna hubava 4erta nqma v tqh, te trovqt, vmirisvat te na ciganin, i osven tova ti otnemat parite vseki den :evil: Znam, 4e se otkazvat trudno, no koito go e napravil - evala mu!!!

blackboy
07-11-2005, 16:30
:lol: :lol: :lol:
ам' и ти си един :lol: браво ,че не си почнал и те подкрепям в това... само да не запееш друга песен по-късно :lol: щото нали уж много зарибително... :D

___Kaka Eli___
07-19-2005, 19:34
Бра0 пич ти си моя идол в живота.И секс недей да прайш...то всеки го прай ти требе си различен.Мрази пушачите те са най-големия проблем на нацията особенно 15-16 год. пушачи.

Междувременно ний ше си пушим и ше си глеаме кефа:cool:
аааа това го каза на място.направо го затапи!!!!

Хубаво че не пушиш,ама за кво ни го казваш????Мислиш ли че това нас пушачите ще ни накара да се замислим :?То кви ли не надписи(та те са некролози дори) не сложиха на цигарените кутии....увреждало бебето,спермата,вредяло на околните....и т.н ама кои ли объща внимание на всичко това :roll: за това стига си трошал клавиатурата,няма смисъл просто :D :D