PDA

View Full Version : Otnovo atentat v London



sisa_pisa
07-07-2005, 13:09
Ujas ..pak atentat!Sestrata na nay dobrata mi priqtelka e v London i ..ne si vdiga telefona..ne q znae priqtelqt i kude e..molq vi molete se da e dobre molq vi!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DiEsEl_GiRl4eTo
07-07-2005, 13:59
Както каза един приятел..."Мама им ислямисти!"
sisa_pisa, ще се молим не само за сестрата на приятелката ти ами и за всички ранени. А телефона не си го вдига, защото са блокирани(нз точно, но казаха нещо такова...както метрото е блокирано, така и за телефоните...дано си разбрала какво искам да ти кажа)

pinK_Baby
07-07-2005, 15:23
не знам дали са блокирани все още телефоните,защото точно докато четях темата вуйчо ми звънна до нас и каза,че е добре....надявам се всичко да е наред и с ваши близки,които са там...много кофти

e4o
07-07-2005, 16:04
predpolagam i se nadqvam 4e 6te e dobre :roll:

miloto_girl_4e
07-07-2005, 17:04
pak li atentati we :x ujas,pisna mi :x
mila,stiskam palci vsi4ko da bude OK :!:

Chiana
07-07-2005, 18:13
tova e ujasno naistina. samo da ne sa pak prokletite talibani :evil: dano dano vsi4ko da e nared sas sestrata na priqtelkata ti! ostai ama i az imam edin priqtel, koito 6te6e da zaminava za london i dneska kato razbrah za tova i se 6a6nax. dano o6te da ne e zaminal.. :(

devil4e
07-07-2005, 20:18
Много е гадно и тъпо всичко, което става, но ние не можем нищо да направим...
Дано почиват в мир...

BABY_SEXY_GIRL
07-07-2005, 21:19
Ох, днес като видях новините ми стана гадно...особено когато обобщиха по Канал 1 всички атентати през последните години :cry: Какви кадри само, каква трагедия :(
В Лондон бачка един проятел на брат ми, много свястно момче, надявам се поне той да е добре :( А за останалите - жалко, че така нелепо е трябвало да умрат, надявам се поне да има някакво наказание... :cry:

bulgarche
07-07-2005, 21:37
Аз бях в Кз, когато чух по радиото за случилото се. Надявам се да няма пострадали близки на наши сънародници. Дано ранените да се оправят и да нямат сериозни травми

alex
07-07-2005, 23:17
Ne gledaite mnogo kakvo govoriat po novinite! Vsichko tova spored men e naglaseno, prosto iskat da zapochant porednata si viona sreshtu nevinna arabska dyrajva, no im triabva opravdanie... syshtoto koeto napraviha USA predi godini - az biah v USA togava, svaliha si 2 nebostyrgacha, obviniha nesyshtestvuvashtata grupirovka Alkaida i v kraina smetka se okaza che pilotite kamikadze za jivi i zdravi i rabotiat kato piloti v UK i v drugi strani i ne sa biil na samoleta koito uj sa karali. Prochetete knigata 11-ti septemvri - Goliamata izmama ili Pentageit. Tuk ima poveche informacia za iamamata koaito ni predostaviat velikite sili za da zavladaivat strani bogati na neft.

http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=isliam&Number=1736

monka
07-08-2005, 08:39
Ne gledaite mnogo kakvo govoriat po novinite! Vsichko tova spored men e naglaseno, prosto iskat da zapochant porednata si viona sreshtu nevinna arabska dyrajva, no im triabva opravdanie... syshtoto koeto napraviha USA predi godini - az biah v USA togava, svaliha si 2 nebostyrgacha, obviniha nesyshtestvuvashtata grupirovka Alkaida i v kraina smetka se okaza che pilotite kamikadze za jivi i zdravi i rabotiat kato piloti v UK i v drugi strani i ne sa biil na samoleta koito uj sa karali. Prochetete knigata 11-ti septemvri - Goliamata izmama ili Pentageit. Tuk ima poveche informacia za iamamata koaito ni predostaviat velikite sili za da zavladaivat strani bogati na neft.

http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=isliam&Number=1736

:shock: WOW :!:
lele, 4ovek verno me hvyrli v misli...izob6to ne se bqh zamislqla, 4e moje i da e taka, 4e moje izob6to da e nqmalo atentat i, 4e vsi4ko e naglaseno.
sega 6te pro4eta materiala, koito si slojil v posta si, za6toto mi stana mnogo interesno

alex
07-08-2005, 09:06
ne che ne ei malo atentat - imalo e no dostatychno lek, i demosntrativen, ubiti sa ~50 choveka, kadri vse oshte niama ot metroto (stranno a?). 50 choveka sa jertvata koiato anglia dava sega za da moje da specheli miliardi liri ot napadenieto na sledvashtata arabska dyrjava. Priemrno Iran shte e nai-veroiatno ili Sudan, takiva sluhove se nosiat. Prosto tova e opravdanie za da se poluchi obshtestvena podkrepa ;)

Immortality_
07-08-2005, 19:01
mnogo sorry ama tova sa pylni gluposti...
alex, samo ostava da kaje6, 4e i atentatite v Madrid sa organizirani, za da nabedqt nqkoi...
ima stra6no mnogo hora, ludi, koito postavqt bombi e taka...za keF... uj v imeto na nqkakva vqra...
no ima i jertvi... stotici, hilqdi.
ako 6tatite sa si tyrsili pri4ina da napadat irak- nameriha q s 11.S... no ne moje6 da me ubedi6, 4e atentat s 50 zaginali e demonstrativen...!!!
sy6to taka ima kadri kak tezi islqmisti sa na leti6teto... i kak vlizat v samoleta...
2 ot tqh- ne znam kolko bqha, sa u4ili v u4ili6te za piloti tuk- v Ispaniq...
samo mi ostava da 4uq, 4e osama bin laden e product na usyrdniq trud na nqkoi animator... i 4e vsy6tnost e syzdaden po komputaren pyt...
jalko e kak nqkoi, ot koqto i strana da sedi gleda da ry4ka v ranite na celi nacii.... Istinata e, 4e horata izmirat v atentati- bez zna4enie s kakva cel...

alex
07-08-2005, 22:05
iavno zapochnah razkazvaneto ot sredata na nepodgotveni hora... Vsichko v sveta se vyrti okolo pari, absolutno vsichko, vseki edin protest, edin prevrat se rejisirat ot velikite sili.
Prevrata v Gruzia pregi godina, prevrata v Ukraina tazi zima i t.n. Prochetete knigata 11-ti septemvri goliamata izmama, i Pentageit, skoro chakam i drugite knigi za spiraneto na toka v USA i UK predi 2 godini, kakto i atentatite v Ispania i UK. Te naistian sa napraveni, tova sa realni atentati no po-vajno e che ne sa napraveni ot ludi hora, ot fanatici, ot isliamisti, a sa organizirani perfektno ot tainite slujbi na opredleeni strani s mnogo konkretni celi. Iad me e che umirat hora za celite na niakakvi skapani politicheski igrichki za pechalba na pari... no tova e fakta, vie predstaviate li si nai-golemite sili v sveta s nai-razvioto razuznavane da ne mogat da predvidiat pone otchasti atentat ot takvia razmeri? m? symniavam se...

sherry
07-09-2005, 11:45
Tova e ujasno!Prosto nqmam dumi!Ne moga da razbera kak moje da ima takiva bez4uvstveni i zli hora,koito da ubivat po tolkova brutalen na4in nevinni hora :x

08-26-2005, 09:27
i AZ BQH V CENTARA NA LONDON KOGATO STANA 1 ATENTAT..BE6E UJASNO!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: