PDA

View Full Version : Doide mi po-rano



07-07-2005, 18:15
Iskam da vi popitam neshto.Znachi.. poprincip mi idva s 4-5 dena po-rano .. no tozi mesec mi doide mnogo po-rano.V momenta sam na dieta i qm po mnogo malko.Dali e vyzmojno da e ot gladuvaneto ? I drug pyt mi see s luchvalo da mi doide predvaritelno,no iskam da popitam dali moje da e ot dietata ili nqma nishto obshto

girlpower
07-07-2005, 18:43
Ами и на мене миналия и този месец ми дойде със седем дни по-рано!НЗ защо!?

SixSense
07-07-2005, 19:07
заради топлината е

sisa_pisa
07-07-2005, 19:29
Az mislq che e ot tova che qdesh po malko zashtoto organizma ti ne e svikanl taka i vse pak e nqkva promqna.. :roll:

Chiana
07-07-2005, 19:43
mdamz drugite predi men sa pravi. opredeleno e ot tova 4e pazi6 dieti v momenta organizma ti e v stres zatova e napalno vazmojno da ti doide po-rano. ama ne se pritesnqvai men vednaj mi be6e do6lo na 17tiq den (11 dena po rano) ama ne sam umrqla;} taka 4e spokoino mila na na6ata vazrast e napalno normalno da ima nerednosti otnosno datite na cikala no s vremeto te 6te se regulirat :roll:

sweet girl
07-07-2005, 21:29
Estestveno,4e moje da e i ot dietata.No sa6to taka moje da e v rezultat ot stres,preumora i t.n.Spoksi i na men mi se e slu4valo :D :D :D

Bimper-ska
07-08-2005, 12:21
Ти предполагам, все още си в пубертета. Тогава хормоните са мнооого непостоянни. Нормално е, да имаш нередовен цикъл. А като се прибави и промяната в хранителния ти режим, представи си кво става в тялото ти. А освен това, сега е и лято. От топлото кръвното спада, организма променя метаболизма си. Не се притеснявай, че ти е дошло по-рано. По-голям проблем щеше да е, ако изобщо не ти беше дошло. Аз преди две години тъй се шашнах, щото 68 дена :!: не ми беше идвало. Но се оказа, че е на основата на силен стрес. Може и при теб да е така. А ако си взела таблетки от типа на Постинор Дуо, може също да се отрази на цикъла ти. Обаче, ако следващите 2-3 пъти ти дойде, когато трябва, значи няма защо да се тревожиш. Но ако стане нередовният ти цикъл нещо нормално, ще е добре да се консултираш с лекар (първо с личния, а той/тя вече ще реши на какво се дължи евентуално и ще ти даде направление за специалист - гинеколог или на ехограф да те видят). Но не се притеснявай - веднъж ако е само, няма страшно.

Naughty
07-09-2005, 01:54
Е, това е понеже си млада и цикъла ти не е редовен като на някоя лелка на 40 например :-)
И на мен ми ту по-рано, ту по-късно...когат дойде :-)

LiNkiN4eTo
07-09-2005, 07:52
на мен пък ми закаснява с една седмица .... :shock:

МаRi
07-10-2005, 09:57
нормално е подраняването ако си подложена на силен стрес или диетата.тя оказва по голямо внимание заради промяна в хранителния режим. :wink: