PDA

View Full Version : bihte li mi dali malko poe4e info kfo da praim?



i`need`help
07-07-2005, 22:00
na4i iam sledniq problem...
ot 5 dni s moito gadje se praskame seki den nqkolko puti go napraihme i bez gumi4ka i 1niq put tq ima6e samneniq 4e sam sfur6il f neq(koeto ne e taka)i ze nekfi hapove...na slea6tiq den pak se praskahme no po trudno pronikfah v neq i ot togava imam bolki v penisut...predi malko kato se kupah zabelqzah 4e imam nqkakva podutina na penisut no ne na samiqt muskol ami na koji4kata i sega se 4uda tfa kakfo e za6to e i kakfo da napravq...ako nqkoi znae kak moje da si pomogna 6te sam mn blagodaren...

PS:pro4etah na burzo pravilata za post-vane v foruma i molq da me izvinite ako ne sam spazil nqkoe ot tqh

blagodarq vi predvaritelno

07-07-2005, 23:48
просто си ужулил патката и не се праскайте без КАПОТ

Ive70
07-08-2005, 06:23
Zdravei! Problemut e 4e poneje ste go pravili vseki den i po nqkolko puti na den se e obrazuvala rani4ka, koqto moje da zarasne samo ako prekratite za malko sexa pone dokato ranata iz4ezne. Nqma stra6no. Uspeh!

SixSense
07-08-2005, 10:25
ми нищо чудно да си лепнал някоя болест, нали сте го правили без капут. писна ми от безмозъчни същества! :evil:

shinizzle
07-08-2005, 11:19
uuu zabrail sam da se log-na az sam toq det e pusnal temata

am poneje sled zimaneto na tiq hapove si4ki muskoli v.....se stqgat do krai e po trudno pronikfaneto i ne trqq se praska ama koi da ti 4ete uputfaneto...bilo e samo uhluzvane ili po to4no ne6to kato otok ve4e mi mina izcqlo...

ProstoAz
07-08-2005, 12:07
uuu zabrail sam da se log-na az sam toq det e pusnal temata

am poneje sled zimaneto na tiq hapove si4ki muskoli v.....se stqgat do krai e po trudno pronikfaneto i ne trqq se praska ama koi da ti 4ete uputfaneto...bilo e samo uhluzvane ili po to4no ne6to kato otok ve4e mi mina izcqlo...

С този отговор считам темата за приключена! :wink:
Благодаря!